Laserowe Usuwanie Pieprzyków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-09, 14:54   #1
BLONDI08
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 35
Exclamation

Laserowe Usuwanie Pieprzyków


Mam Pytanie (to Dla Mnie Bardzo Ważne) Za Dwa Tygodnie Mam Zabieg Usunięcia Laserowo Pieprzyków. Chciałam Się Dowiedzieć Czy Pozostają Po Tym Blizny? (na Twarzy) Przez Jaki Okres Czasu Następuje Gojenie? Dziękuję Za Odpowiedź I Pozdrawiam
BLONDI08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 09:02   #2
Dota
Raczkowanie
 
Avatar Dota
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawka, ale wolałabym wieś.
Wiadomości: 114
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cześć. Ja Ci niestety nie pomogę, ale sama sie nad takim "załawieniem" pieprzyków zastanawiałam. Koleżanka, dawno temu miała usuwane z pleców. Nie ma śladów, a chodzi na solarium. Mówi, że nie bolało. Napisz proszę, jak już się ich pozbędziesz, ok?
Dota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 23:23   #3
magdalena26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Witam,
wiem ze to nie jest odpowiedz na Wasze pytanie ale moze wiecie. Sama sie nad tym zastanawiam, ile cos takiego kosztuje? jak dlugo sie czeka na zabieg?
dziekuje
magdalena26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-23, 15:50   #4
BLONDI08
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 35
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

ok dam znać, na pewno! Jadę jutro do Wrocławia na usunięcie. Jak wrócę to odpowiem na wszystkie pytania. Pozdrawiam
BLONDI08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 16:01   #5
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

to jest mozliwosci ich usuniecia!? super napiszcie koniecznie wiecej o tym zabiegu
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 22:58   #6
marine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 32
Exclamation Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

ja właśnie mam jeden usunięty.. ale chyba to ręcznie było..nie wiem w sumie...:P ...jednak mam parę pytań może się orientuje któras z was..czy sa jakieś zagrozenia związane z ich usunięciem (poprzez wycinanie i laserowwe)??? czy laserowo coś kosztuje???
marine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 10:00   #7
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Ja słyszałam że nie usuwa się laserowo pieprzyków, chyba że są to tzw.pieprzyki "plamki"-chociaż słyszałam o jakiejś innej nazwie zabiegu krioterapia czy jakoś tam.Najtomiast jeśli pieprzyk jest wystający lub czuć go pod palcami to usuwa się go tylko chirurgicznie.
ja miałam usuwany pieprzyk skalpelem w znieczuleniu miejscowym,blizna jest bo on był duży, miałam 5 szwów.Ale takiego pieprzyka trzeba wyciąć wraz z trzonem i kawałkiem skóry,później daje się go do badania histopatologicznego czy jakoś tam,żeby sprawdzić czy nie był to groźny pieprzyk.Podobno w żadnym wypadku nie można dać sie namówić na pobranie "próbki" z wrośniętego pieprzyka-do badania daje się już usunięty pieprzyk.
Ja mam takie informacje.
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-08, 21:14   #8
marine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 32
Exclamation Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Seagirl
Ja słyszałam że nie usuwa się laserowo pieprzyków, chyba że są to tzw.pieprzyki "plamki"-chociaż słyszałam o jakiejś innej nazwie zabiegu krioterapia czy jakoś tam.Najtomiast jeśli pieprzyk jest wystający lub czuć go pod palcami to usuwa się go tylko chirurgicznie.
ja miałam usuwany pieprzyk skalpelem w znieczuleniu miejscowym,blizna jest bo on był duży, miałam 5 szwów.Ale takiego pieprzyka trzeba wyciąć wraz z trzonem i kawałkiem skóry,później daje się go do badania histopatologicznego czy jakoś tam,żeby sprawdzić czy nie był to groźny pieprzyk.Podobno w żadnym wypadku nie można dać sie namówić na pobranie "próbki" z wrośniętego pieprzyka-do badania daje się już usunięty pieprzyk.
Ja mam takie informacje.
Dzięki seagirl!!! bardxo pomogły mi Twoje informacje ja powiem Ci że właśnie mam jedne usunięty teraz mma opatrunek ..pozostały jeszcze 2..one są dość duże i są na plecach....no cóż blizny pozostaną..ale wole uchronić sie przed czymś poważniejszym...i mialam dokładnie tak jak Ty usuwany w znieczuleniu dzieki Ci jeszcze raz!!!! duża bużka!!!
marine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 21:25   #9
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Ja mam jeszcze trzy groźne do usunięcia ale zwlekam i zwlekam z tym.Zapomniałam dodać ze taki zabieg najlepiej wykonać zimą, to tak jak z przekłuwaniem pępka-też nie radzą tego robić latem.Zimą szybciej się goi, nie wystawiasza na słońce,skóra się nie poci itp, a latem to nie można się opalać przede wszystkim, dlatego ja jeszcze tego lata smaruje je blokerami a w październiku może się wkońcu przemogę.

pozdrawiam
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 22:01   #10
marine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 32
Exclamation Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Seagirl
Ja mam jeszcze trzy groźne do usunięcia ale zwlekam i zwlekam z tym.Zapomniałam dodać ze taki zabieg najlepiej wykonać zimą, to tak jak z przekłuwaniem pępka-też nie radzą tego robić latem.Zimą szybciej się goi, nie wystawiasza na słońce,skóra się nie poci itp, a latem to nie można się opalać przede wszystkim, dlatego ja jeszcze tego lata smaruje je blokerami a w październiku może się wkońcu przemogę.

pozdrawiam
mi zalecdił je teraz usuną bo planuje właśnie wkacje na południuu euripy..kurcze a ze słońcem to taka sprawa u mnie (no i z opalaniem) że ja bez tego nie potafie żyć latem... tera zbęde się starała uniką csłońca (nie leżeć plackiem)ale tak wogle to inaczej nie wyobrażam sobie wkacji na południu...trochę musze sie opalić :P a powiedz mi jakich blokerów stasujesz??? jęsli moge zapytać (pewniepomyśklisz że gapa ze mnie.. ale ja sie na tym nie znam a chciałabym je dobrze ochronić 0 bo rok temu to poparzyłam plecki a tam właśnie są te peiprzyki...nie chciałbym tego powtórzyć :P dzięki Ci bardzo kochaniutka jesteś !!seagirrl!!!
marine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 22:45   #11
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Hej, ja sobie teraz zakupiłam bloker 100 SVR Laboratories i nakładam punktowo patyczkiem na same pieprzyki.Filtr 100 ale 50, 60 spokojnie mogą być.
W zeszłym roku niestety zaklejałam okrągłymi plasterkami i do tej pory mam naokoło jasniejsze obwódki.To mi się już chyba równo nie opali no ale jak je usunę to nei będzie już tego widać(mam nadzieję) W tym roku wpadałam na pomysł z blokerami, no i po wakacjach chyba usunę.
jest dużo blokerów do kupienia w aptece,na allegro, dobre są też te z firmy Avene, można trochę blokerów znaleźć na KWC-opinie o nich.Niestety blokery są bardzo drogie ok 50zł średnio.Im wyższy filtr to droższe chyba.Ja ten zakupiłam na wizażu używany(nawet tanio) ale na same pieprzyki to mi starczy na długo.
Buźka
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-09, 08:32   #12
marine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 32
Talking Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Seagirl
Hej, ja sobie teraz zakupiłam bloker 100 SVR Laboratories i nakładam punktowo patyczkiem na same pieprzyki.Filtr 100 ale 50, 60 spokojnie mogą być.
W zeszłym roku niestety zaklejałam okrągłymi plasterkami i do tej pory mam naokoło jasniejsze obwódki.To mi się już chyba równo nie opali no ale jak je usunę to nei będzie już tego widać(mam nadzieję) W tym roku wpadałam na pomysł z blokerami, no i po wakacjach chyba usunę.
jest dużo blokerów do kupienia w aptece,na allegro, dobre są też te z firmy Avene, można trochę blokerów znaleźć na KWC-opinie o nich.Niestety blokery są bardzo drogie ok 50zł średnio.Im wyższy filtr to droższe chyba.Ja ten zakupiłam na wizażu używany(nawet tanio) ale na same pieprzyki to mi starczy na długo.
Buźka
no terasz widze że tez będe sie musiała w to zaopatrzyć..lepiej zapobiegać :P a usune po wakacjach :P pewnie dzieki za informacje sympatyczna jesteś !!! buziaczki
marine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 10:34   #13
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Talking Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Ja usuwałam u chirurga pieprzyka na twarzy, a jeszcze mam do usunięcie jednego za uchem, bo znacznie urósł i jest bardzo ciemny. Zabieg trwal może 10 minut pod miejscowym znieczuleniem. Teraz mam bardzo mała bliznę [bo to niedawno było], która zaczyna blednąć już. No i nic nie musiałam płacic, bo wszystko jest na kasę chorych . NIeopłacona reklama

Edytowane przez dr Tomasz Foik
Czas edycji: 2006-06-25 o 20:04
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 19:47   #14
BLONDI08
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 35
Smile Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Witam Wizażanki !
Jestem Trzy Tygodnie Po Zabiegu. Miałam Usunięte Z Twarzy Trzy Brodawki (odstające W Kolorze Skóry) Laserowo. I Jednego Pieprzyka Z Policzka ( W Kolorze Brązowym) Ale Tego Trzeba Było Usunąć Chirurgicznie Bo Laserem "kolorowych" Nie Mozna Usuwać. Po Tych Laserowo Usuniętych Nie Ma Już Prawie śladu (tylko Lekko Różowe Plamki, Ale One Podobno Znikną). Po Pieprzyku Na Policzku Została Malutka Blizna, Która Jest Minimalnie Widoczna Ale Jeszce Do Końca Się Nie Zagoiła. Jestem Bardzo Szczęśliwa I Cieszę Się, że Zdecydowałam Się Na Zabieg. Wszystko Kosztowało Mnie W Sumie 600 Zł . Pozdrawiam

Edytowane przez dr Tomasz Foik
Czas edycji: 2006-06-25 o 20:05
BLONDI08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 21:02   #15
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Blondi08 ale ktos Ci doradzil usuwanie, to bylo potrzebne czy po prostu ze wzgledow estetycznych je usunelas?
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 18:54   #16
BLONDI08
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 35
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

tylko ze względów estetycznych !
BLONDI08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-12, 11:36   #17
AgnieszkaT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 27
Wink Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Witam!
Dolączam się bo miałam podobny problem. Usuwałam z pleców aż 5!!!!! znamion brodawkujących, któr były bardzo duże i okropne. Teraz mam 5 dużych blizn. Pieprzyki miałam wycinane a potem ranki wypalano. Nie zdecydowałam się na szycie ponieważ w moim przypadku zostałyby bardzo długie blizny.
Pieprzyki usunęłam ze względów estetycznych oraz dlatego, że cały czas mi się nadrywały (od stanika np.).
Z efektów jestem średnio zadowolona ale będę się starała jeszcze zmniejszyć blizny, które mi zostały.
Jeżeli byście chciały zobaczyć jak wyglądają moje blizny to zapraszam na wątek : Jak usunąć blizny po znamionach? tam zamieściłam zdjęcie jednej z blizn.
Pozdrawiam
AgnieszkaT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 13:19   #18
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

ja mialam usniete 2 pieprzyki za pomoca cieklego azotu Pani doktor odradzila mi usuwanie chirurgiczneze wzgledu na czas gojenia i ewentualne blizny( bolalo i przez kilka dni byl problem z ruszaniem glowy...) po jednym pieprzyku nie zostala najmniejsza blizna ale niestety drugi nie zostal do konca wypalony a bylam na dwoch zabiegach!! i od tamtego czasu nie moge sie wybrac na ten trzeci mniejmy nadzieje ostatni ...
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-26, 14:59   #19
basiavolvo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Ja miałam usówany pieprzyk ciekłym azotem i to się właśnie nazywa krioterapia. Zamraża się pieprzyk i po krzyku, cały zabieg trwa może pół godzinki łą

cznie z pogaduszkami z lekarzem Goi się miesiąc, dwa i trochę paprze. Działa najlepiej na małe wystające pieprzyki. Ja mam na twarzy ale dość duży pieprzyk. Raz go mroziłam azotem i jest mniejszy. Niedługo planuję powtórzyć zabieg. Nie wiem ile to teraz kosztuje ale jakieś cztery lata temu to kosztowało 50zl więc całkiem znośnie. Pozdrawiam
basiavolvo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-06, 14:25   #20
kaaasiuniaaa16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Hejka!!! za 2 tygodnie bede mieć usówanego pieprzyka...mam go na twarzy ..jest dość wypukły brązowy i strasznie mi przeszkadza..ale tesz ze względów estetycznych dlatego zdecydowałam sie na usuniecie...tylko teraz nie wiem jakie czy lepiej laserowe czy może skalpelem...ale strasznie boje sie ze zostanie mi dość widoczna blizna..a chcialabym zeby była jak najmniejsza ...bo to w końcu na twarzy...obawiam sie tesz gojenia..ile bedzie trwało...czy miesiąc wystarczy na zagojenie???bo chciałabym żeby przed szkołą sie zagiiło i nie było rany...a co wy sądzicie na ten temat...doradzcie mi pozdrawiam
kaaasiuniaaa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 16:53   #21
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

mi Pani Doktor odradziła skalpel własnie z powodu blizny i długiego czasu gojenia
a co do laseru to nie mam pojecia!!! mi proponowali tylko 2 metody ciekły azot i własnie skalpel
najlepiej poradz się lekarza bo my chyba nie jestesmy kompetentne
powodzenia!!!
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 16:56   #22
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

aaa i jeszcze jedno witamy na wizazu!!!!!!!!!!!!!! niezle Cie powitałam "my nie jestesmy kompetentne" heheheheh
ale nie obawiaj się w innych sprawach poradzimy

__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 19:19   #23
kaaasiuniaaa16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

DZieki OOliwka
kaaasiuniaaa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 19:44   #24
kaaasiuniaaa16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

ehhhh jeszcze jedno pytaneczko mam ...co to za metoda ciekłego azotu??? na czym dokładnie polega??i czy po usunieciu jest jakaś rana..czy blizna??ehhh właściwie to wyszły 3 pytanka ale sie strasznie denerwuje...a nie mam kogo zapytaćo rade..bo nikt nie wie z góry dziekuje za odpowiedz
kaaasiuniaaa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 19:54   #25
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

wypalaja to ciekłym azotem praktycznie "od reki" ja poszlam po porade a Pani Doktor odrazu mnie cyk na kozetke heheeh niezle się wystraszyłam ale bardzo nie bolalo
potem robi sie taki strupek z tego pieprzyka po kilku dniach odpada i ma się mała ranke. Ja dostałam jakas masc na to i zagoilo się w ciagu 2-3 tygodni dokladnie nie pamietam... praktycznie po roku ani blizny!! zero!! ani pieprzyka tylko jednego bo drugi byl wiekszy musialam z nim chodzic 2 razy i teraz własnie przydał by sie ten trzeci ostatni ale jakos leniwiec ze mnie
więc jesli ten pieprzyk jest maly a lekarz wprawiony powinno sie skonczyc na jednym wypalaniu a jesli nie to musisz sie przygotowac na wiecej wizyt
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 20:03   #26
kaaasiuniaaa16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

ten pieprzyk własnie jest dość duży ...a jaki lekarz wykonywał tobie ten zabieg chirurg???
kaaasiuniaaa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 20:06   #27
kaaasiuniaaa16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

A i zapomniałam podziekować za te informacje ...napewno mi sie przydadzą bede troszke spokojniejsza..i nie bede mieć w nocy koszmarów
kaaasiuniaaa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 20:12   #28
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

to był "zwykły" dermatolog
a z ta wielkoscia to nie jest tak ze nie mozna za jednym razem całego wypalic
tylko chodzi o to- lekarz boi się ze wypali "za duzo" i wtedy moze zostac blizna
dlatego lepiej stopniowo a pomiedzy jednym a drugim zabiegiem bedziesz wygladac normalnie poprostu pieprzyk bedzie miejszy
nie radze robic tego latem jeslien bedzie lepsza słonko tak nie dokucza
chyba ze bardzo Ci zalezy by w szkole wygladac dobrze...
a gdzie dokładnie masz pieprzyk??
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 20:40   #29
kaaasiuniaaa16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

pieprzyk znajduje sie na skroni a chciałam usunąć latem tylko dlatego że ...wiecej wolnego i jes tczas na zagojenie ranki... ja byłam u dermatolog i dostałam skierowanie do chirurga..nie wiem jaką on podejmie decyzje odnośnie metody usuniecia..ale skalpela sie boje bo to w końcu twarz...a po skalpelu trzeba jeszcze szwy zakładać...
kaaasiuniaaa16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 21:00   #30
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

widzisz co lekarz to metoda
ale on z pewnoscia wie lepiej moze zeczywiscie jesli chodzi o twarz to ta metoda jest lesza
a tego skalpela sie tak nie obawiaj!!
jesli chodzi Ci o estetyczne gojenie sie rany to sklapel i potem szwy chyba beda lepsze
bo ten moj strupek nie wygladal za ładnie dobrze ze mogłam go troche przyslonic wlosami ale plaster odpadał bo to musialo "odychac"....

widzisz plusy i minusy
mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i ze szybko bedziesz mogla sie chwalic
ładną buzią Powodzenia!
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-10 17:50:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.