Usuwanie tatuazu, Poznan. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > LUX MED - chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna (gościnnie)

Notka

LUX MED - chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna (gościnnie) Przez kolejne 3 tygodnie na Wasze pytania odpowiadać będą eksperci z dziedziny chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej ze Szpitala Grupy LUX MED : dr n. med. Małgorzata Chomicka-Janda oraz dr n. med. Lubomir Lembas.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-01-04, 01:26   #1
SweetDreamer
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 933

Usuwanie tatuazu, Poznan.


Witam, posiadam tatuaz i go uwielbiam, z kolei siostra swojego żałuje, wiem że bardzo i myśli nad jego usuwaniem. Gdzie da się to zrobić w Poznaniu, u was sie da?
Chciałam sie dowiedziec ile zabiegów trzeba było by zrobić w przypadku małego (ok 10 na 3 cm) napisu czarnego, jak silny jest to ból, ile trwa gojenie etc.
Oraz czy sa inne metody jak laser np chemiczne i jak to jest skuteczne?
cena gra tutaj najmniejsza role
pozdrawiam
SweetDreamer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 19:34   #2
Ananasowa86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 54
Dot.: Usuwanie tatuazu, Poznan.

nikt nie zna odpowiedzi odnośnie usuwania tatuaży..?
mnie też by ta sprawa interesowała
Ananasowa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 19:37   #3
SweetDreamer
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 933
Dot.: Usuwanie tatuazu, Poznan.

Bardzo, bardzo proszę o wypowiedzi obecnych na forum lekarzy LUX MED-u odnośnie tego jak wygląda i jak rokuje usuwanie takiego małego, czarnego napisu laserem lub metodą chemiczną (o ile taka faktycznie istnieje) oraz czy można wykonać to u Państwa,
pozdrawiam serdecznie
SweetDreamer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 21:27   #4
dr Lembas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 30
Dot.: Usuwanie tatuazu, Poznan.

Witam, są różne metody usuwania tatuaży. Nie ma metody idealnej. O sukcesie metody decyduje głównie sam tatuaż – jego kolor, głębokość podania barwnika. Ważna jest też lokalizacja tatuażu (blizna po usunięciu tatuażu jest inna w różnych miejscach). Są tatuaże, które dobrze reagują na laser (płytkie, ciemne) i są takie, które wymagają wycięcia pełnej grubości skóry, na której jest tatuaż (głębokie – barwnik wypełnia całą skórę). Warto, w pierwszej kolejności skierować się na konsultację do lekarza zajmującego się laseroterapią – polecam Dr Marcina Bińkowskiego (Bydgoszcz). Gdyby tatuaż wymagał wycięcia, to zapraszam na konsultację do LuxMedu,
Lubomir Lembas
Specjalista chirurgii plastycznej
dr Lembas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-04, 22:04   #5
SweetDreamer
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 933
Dot.: Usuwanie tatuazu, Poznan.

ten jest ciemny, malutki.. mam nadzieje ze nie głeboko. Czy mogła by Pani Doktor polecic mi kogos dobrego z Poznania?
znam dwie osoby które usuwały tatuaz, na szczescie zadna z nich nie ma blizn
SweetDreamer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 10:51   #6
dr Chomicka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 45
Dot.: Usuwanie tatuazu, Poznan.

Powinnna Pani zapytać w Klinice dr Jerzego Kolasińskiego w Swarzędzu.
dr Chomicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-14, 20:26   #7
zoskax1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3
Dot.: Usuwanie tatuazu, Poznan.

dziewczyny gdzie moge sobie usunac tatuaz niekoniecznie w poznaniu szukam jakiejs dobrej kliniki
zoskax1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 11:12   #8
SweetDreamer
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 933
Dot.: Usuwanie tatuazu, Poznan.

np
http://www.elite.waw.pl/usuwanie-zmi...FYQLfAodnWyeoQ

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

" Nanosekundowy czas i wysoka energia impulsu pozwalają na usunięcie tatuaży niemalże każdego koloru praktycznie bez ryzyka pozostawienia blizn czy zmian barwnikowych. Dyskomformt wynikający z przeprowadzonego zabiegu jest zmniejszony do minimum. "


SweetDreamer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-23, 21:59   #9
daisy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 204
Dot.: Usuwanie tatuazu, Poznan.

Ja miałam usuwany tak jakby tatuaż - drobinki asfaltu, zachnietej krwi pod skórą - wypadek samochodowy, wyleciałam twarzą na asfalt. Byłam u kilku lekarzy na konsultacji aż w końcu znalazlam, tego, który rzeczywiście zna się na rzeczy.

Lasery, którymi miałam usuwane, to właśnie lasery do usuwania tatuażu. Efekt? REWELACJA! Jestem mega zadowolona! Nie zostało nic, lekarz polecił mi maść którymi smarowalam twarz po zabiegu (bardzo szybko goiło się).

Ból, pomimo znieczulenia - jest duży, także jeśli ktoś robi tatuaż bez zastanowienia się a potem chce usuwać to powodzenia. W zależności jak głęboko usytuowany jest barwnik - tyle zabiegów. Ale po każdym zabiegu coraz mniej widać.

Jeśli ktoś ma pytania to proszę pisać na priv, podam namiary. Nie chcę robić reklamy. Mam nadzieję, że komuś tak jak mnie pomoże
daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-29, 17:21   #10
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: Usuwanie tatuazu, Poznan.

Boże Boże - nawet lekarze nie wiedzą, że są już inne metody oprócz laseru i wycinania, czy to dlatego, że są lekarzami i znają tylko szpitalne metody ?

Salony tatuażu (i nie tylko) od zeszłego roku oferują bezbliznowe (niemalże) usuwanie tatuażu tą samą metodą, którą jest robiony. Wstrzykują igłą substancję, który rozkłada barwnik tatuażu. Jest on naturalnie wypychany przez tworzące się nowe warstwy skóry ku górze i tworzy malowniczy strup. Gdy się zagoi - tatuaż znika.
Koszt - zwykle tyle, ile kosztowało zrobienie tatuażu.

Jak przejrzycie koszta usuwania laserowego z 2010 roku i obecnie zauważycie drastyczne obniżki w części salonów - teraz już wiecie czemu

Tak wygląda usuwanie metodą, o której mówiłam:



a tak laserem:



http://www.magiamm.pl/Kontakt.html

to adres gabinetu który się tym zajmuje, ale nie mogę za niego ręczyć. Jeśli siostra naprawde chce usunąć i szuka sprawdzonego studia, to mogę polecać z całą pewnością lubelską Valhallę, która nie tylko usuwa, ale i robi tatuaże, jest szeroko polecana, ma renomę i znają sie na rzeczy po prostu, bo to ich zawód w końcu

http://www.pkt.pl/s/lublin/1222268/v...oo_studio.html
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum LUX MED - chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna (gościnnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:14.