Uczucie. Proszę o pomoc! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Wszystko o dojrzewaniu - zapytaj konsultantkę o.b.

Notka

Wszystko o dojrzewaniu - zapytaj konsultantkę o.b. Wszystko, co chciałybyście wiedzieć o dojrzewaniu, ale nie macie kogo zapytać.

 
 
Narzędzia
Stary 2015-11-06, 20:35   #1
mezczyzna23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1

Uczucie. Proszę o pomoc!


Witam. Mam pewien dylemat. Mam nieco ponad 18 lat i całe życie interesuję się kobietami. Mam do nich wielki pociąg. Lubię się całować, kiedy po alkoholu tańczę to dostaję wzwodu itd. Podniecam się. Po prostu tak jest.. Ostatnio obejrzałem całkiem przypadkowo "Szkoła" na TVN i było tam o geju. Ten odcinek źle na mnie wpłynął. Czy możliwe jest, że człowiek, który ma ponad 18 lat, uwielbia dziewczyny, masturbuje się np. przy ich zdjęciach itd. uwielbia kształty kobiet, całuję się itd. po jednym odcinku może zostać gejem? Chodzi mi o to, że ten odcinek tak na mnie wpłynął, że rozmyślam czy pocałowałbym chłopaka. Aż źle się czuję bo mnie to męczy a wiem, że bym nie pocałował ale z tyłu głowy mam to czy nie jestem gejem. Wbijam sobie do głowy jakieś pierdoły. Ostatnio chcąc się masturbować przy jakiejś super dziewczynie (zdjęciu czy filmiku) nie mam wzwodu bo jestem tak przejęty czy nie jestem gejem. A wiem, że nim nie jestem tylko jakoś sobie to wbiłem do głowy i nie mogę o tym zapomnieć. Czy człowiek ponad 18 lat może z dnia na dzień tak po prostu przejść na gejostwo czy po prostu się przejąłem i mam skończyć o tym myśleć i najlepiej gdzieś na imprezie pocałować czy coś dziewczynę. Pomóżcie, dziękuję!
mezczyzna23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-08, 14:56   #2
letitiah
art at its finest.
 
Avatar letitiah
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 673
Dot.: Uczucie. Proszę o pomoc!

Homoseksualizm nie jest czymś, co można włączyć za pomocą magicznego pstryczka-elektryczka. Jeśli interesujesz się kobietami, to znaczy, że gejem nie jesteś i nikt ani nic nie wmówi Ci inaczej A po obejrzeniu tego odcinka po prostu jesteś zafascynowany tym, co się wydarzyło i tyle. To, że Cię to zastanawia, albo że chciałbyś spróbować, żeby się przekonać - nie ma w tym nic dziwnego, sama przechodziłam przez różne takie fazy, kwestionowanie, zafascynowanie W "najgorszym" wypadku może się okazać, że jesteś bi, ale wątpię w to, bo to wbijanie sobie czegoś do głowy jest przejściowe i spowodowane tym, co ostatnio widziałeś, nie tym, co naprawdę czujesz
__________________
मेरे भारत में, सब कुछ सुन्दर है
þú ert engillinn efst á trénu mínu
letitiah jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Wszystko o dojrzewaniu - zapytaj konsultantkę o.b.


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-08 15:56:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.