Dziewczyny - pomocy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-14, 09:32   #1
Alikbe
Raczkowanie
 
Avatar Alikbe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 118
Unhappy

Dziewczyny - pomocy!!!


WItam mam bardzo nietypowa sytuację - otóż w tamtym roku mój TŻ żeby przyspieszyć moją decyzję o zgodzie na ślub (tu żartuję) wygrał sukienkę do kwoty 2000 na taragach ślubnych. I wszystko fajnie było cieszyliśmy się, że o jeden wydatek mniej i w ogóle aż do teraz We wrześniu bierzemy ślub, pojechałam więc do tego salonu aby wybrac jakąś sukienkę. A tam na 100 modeli ani jednej która by mi się podobała - no po prostu masakra. Nie jestem zbyt wybredna, ale żadna nie byłą w moim stylu. Wszytskie bardzo bogate spódnice ogromne podpinane itd, a ja chce prostą, skromną sukienkę.
No i niestety musze teraz kupić suknie, tylko co zrobić z ta nagrode, nie moge odmówić jej odbioru, nie mam pojecia jak to teraz rozegrać, moze macie jakieś pomysły prosze o pomoc
Alikbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 09:38   #2
Kajtek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 273
Dot.: Dziewczyny - pomocy!!!

Zapytaj w tym sklepie - może zamiast dać ci sukienkę za 2000 wypłacą ci chociaż z 1000 zł?
Albo daj ogłoszenie, że za 1500 zł. odsprzedaż woucher na suknię za 2000 zł. Może ktoś zamierza kupić w tym sklepie jakąś suknię i skorzysta z tego.
Kajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 09:41   #3
Alikbe
Raczkowanie
 
Avatar Alikbe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 118
Dot.: Dziewczyny - pomocy!!!

Też się nad tym zastanawiałam - niestety to jest nagroda rzeczowa i nie wypłacą żadnej kasy, a co do wouchera to wszytsko jest tak jakby na gębę że tak powiem nie mam papierka tylko ustne ustalenia, ale tak jak radzisz spróbuję dać ogłoszenie i moze ktoś się zgłosi...
Alikbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 11:22   #4
Kattie7
Wtajemniczenie
 
Avatar Kattie7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 465
Dot.: Dziewczyny - pomocy!!!

Jeżeli sprawa jest, jak mówisz "na gębę" to i tak możesz znaleźć osobę zainteresowaną i po prostu iśc tam z nią, ze niby bierzesz te sukienkę np dla siostry. Wybierzecie te sukienke a dana osoba zapłaci za nią Tobie jakąs tam ustaloną wczesniej kwote.
Kattie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 13:08   #5
cooky
Raczkowanie
 
Avatar cooky
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 67
Dot.: Dziewczyny - pomocy!!!

Moj Narzeczony tez wygral suknie musielismy wybrac sobie od razu na targach jedna z kilku ktore tam staly. Poniewaz nie byla tak piekna jak moja chcialam ja sprzedac i przez jakis czas wisiala w salonie (w komisie) tam skad ja mam swoja. Ale nikt sie nia nie interesowal. Ogloszenia tez nie skutkowaly... az nagle kolezanki kolezanka... i udalo sie, poszla za 1000 (a normalna jej cena to 1800).
cooky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 14:34   #6
marzka82
Rozeznanie
 
Avatar marzka82
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 502
Dot.: Dziewczyny - pomocy!!!

Może weź z tego salonu najładniejszą suknie a potem spróbuj ja sprzedać. Myślę, że prędzej czy później znajdzie się chętna

Pozdrawiam
__________________
...................\!/
...............( @ @ )
..........oOO-(_)-OOo
...Nie jedź szybciej, niż twój anioł stróż umie latać...
marzka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 18:04   #7
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: Dziewczyny - pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez marzka82
Może weź z tego salonu najładniejszą suknie a potem spróbuj ja sprzedać. Myślę, że prędzej czy później znajdzie się chętna

Pozdrawiam
a ja by,m radziła, wybrac sukienke najbardziej pasującą do twojego typu i przerobić u krawcowej - poodpinać to albo tamtu, tu poodrywać to doszyć - krawcowa z wyobraźnią potraffi czynic cuda
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-14, 21:40   #8
Alikbe
Raczkowanie
 
Avatar Alikbe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 118
Dot.: Dziewczyny - pomocy!!!

Najgorsze jest to ze tam żadna nie odpowiada mi naprawde wszytskie sa bardzo strojne - piekne ale to nie to co mi się widzi. Gorsety i duże spódnice różne kolory i pieknie zdobione, a ja chciałabym prostą skromną... i dupa po porstu. Tak sie cieszyłam w końcu to jakas kasa do przodu a tu nic z tego ale wezme Wasze uwagi do serca i spróbuję sie koło tego zakręcić
Alikbe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 21:52   #9
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: Dziewczyny - pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez Alikbe
Najgorsze jest to ze tam żadna nie odpowiada mi naprawde wszytskie sa bardzo strojne - piekne ale to nie to co mi się widzi. Gorsety i duże spódnice różne kolory i pieknie zdobione, a ja chciałabym prostą skromną... i dupa po porstu. Tak sie cieszyłam w końcu to jakas kasa do przodu a tu nic z tego ale wezme Wasze uwagi do serca i spróbuję sie koło tego zakręcić
racja... niestety tyle ci pozostaje...
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 23:51   #10
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Dziewczyny - pomocy!!!

a nie prosciej jej nie odbierac ?
zaoszczedzisz sobie czasu,nerwow i zmuszania sie aby jakakolwiek ci sie spodobala.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-15, 12:13   #11
Siris88
Rozeznanie
 
Avatar Siris88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 668
Dot.: Dziewczyny - pomocy!!!

a może poprosisz żeby ci uszyli suknię? Może oni szyją na miejscu, a taka co chcesz to wyjdzie przecież taniej niż 2000?
Siris88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-15, 12:40   #12
ijablons
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6
Dot.: Dziewczyny - pomocy!!!

hej Alikbe . Na woucherze z reguły jest wpisane imię i nazwisko osoby która wygrała i przy odbiorze jest sprawdzany z dowodem osobistym . kup sukienkę w popularnym rozmiarze (np. 38 )i daj w necie na stronach poświęconych ślubom ogłoszenie że sprzedaż ninoszoną sukienkę. trzymaj się i powodzenia
ijablons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.