Co pasuje do tej skomplikowanej sukienki:D?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-05-11, 17:43   #1
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken

Co pasuje do tej skomplikowanej sukienki:D??


Nic mi nie poradził odnośnie tego jak się sprawuje sukienka, czy ktoś ją ma??? Ale mimo to i tak zdecydowałam się, żeby ją kupić I mam teraz problem... sukienka sama w sobie jest ozdobą a ja nie zrezygnuję z dodatków(uwielbiam przepych:P) I tu moje pytanie jakie buty, torebka pasowałyby do sukienki??? Wstawiam kilka propozycji, które mnie oczarowały i liczę na waszą pomoc Aha no i jeśli chodzi o biżuterię także bo nie chcę zakładać perełek hehe Biżuterię i dodatki chciałabym mimo wszystko w kolorze złotym, nie lubię srebra;p Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszystkie porady! Żadna z tych rzeczy nie pasuje do siebie ale może chociaż jedna tak i można by coś dobrać do tego Trochę posklejałam fotki, żeby się więcej zmieściło

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 19:01   #2
blondette
Raczkowanie
 
Avatar blondette
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 349
Dot.: Co pasuje do tej skomplikowanej sukienki:D??

Ja wybrałabym czarne lub bezowe buty z czwartego zdjecia. A torebka-ewentualnie ta w ksztalcie serduszka(tez zdj. czwarte), ale raczej wybrałabym jednolitą w jakimś jasnym kolorze.
blondette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 21:55   #3
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Co pasuje do tej skomplikowanej sukienki:D??

Czarne buty (tylko nie te z suwaczkami, bo wygladaja jakby zrobil je ortopeda), czarna serduszkowa terebka. Nie obwieszaj sie tak blyskotkami, jak choinka, bo za kilka lat nie tylko Ty bedziesz sie smiala z swoich zdjec z tego okresu. Taka mala rada
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-11, 23:04   #4
zuken
Zakorzenienie
 
Avatar zuken
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś tam ;]
Wiadomości: 11 075
GG do zuken
Dot.: Co pasuje do tej skomplikowanej sukienki:D??

Nie mam zamiaru się obwieszać błyskotkami Hehe Wstawiłam tutaj rzeczy, tak jak pisałam, które kompletnie do siebie nie pasują ale może chociaż jedna z nich pasowałaby do sukienki Akurat takie mi wpadły w oko Szczególnie torebki kuferkiMoże do takiej torebki jakieś inne buty i by pasowało? Czy niebardzo? A co myślicie o tych jasnych czółenkach z kokardką? Będą pasować? Bo są śliczne! Czy może lepiej koturny? I do tego może jakaś jasna torebeczka, żeby nie było wszystko czarne?
zuken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 20:25   #5
far_beyond
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1
Dot.: Co pasuje do tej skomplikowanej sukienki:D??

To przepiękna sukienka. Bez urazy, Zuken, ale te kuferki to megazgrzyt. Klasyczne czarne lub perłowe szpilki i takaż kopertówka do ręki (lepiej czarne szpilki i biała/perłowa kopertówka lub odwrotnie), krój a'la l.80. Pozdrówka
far_beyond jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:58.