jak zostałaś stylistką paznokci?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-25, 14:02   #1
jusis83
Raczkowanie
 
Avatar jusis83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: zawiercie
Wiadomości: 106
Talking

jak zostałaś stylistką paznokci?!


drogie stylistki ze wzgledu na chwilowe nudy utworzyłam ten wątek i prosze was o opisanie w jaki sposob stałyscie sie stylistkami paznokci, co was skłoniło do pójscia w tą strone, może jakieś marzenia albo żle doświadczenia z innymi stylistkami a może względy ekonomiczne? fajnie jest poczytac sobie jak każda z nas zdobywała wiedze i doświadczenie!!! pozdrawiam i śle buziaki!!!!
jusis83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 14:19   #2
jusis83
Raczkowanie
 
Avatar jusis83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: zawiercie
Wiadomości: 106
Dot.: jak zostałaś stylistką paznokci?!

a jeżeli chodzi o mnie to ja zaczełam sie interesowac stylizacja paznokci przez moja koleżanke tzn bardziej zdobieniem pazurkow niz nich przedłuzaniem, ona pokazała mi kilka fajnych wzorkow i zaczełam cwiczyc, z czasem zaczeło mi sie to niesamowicei podobac. o tipsach moglam tylko pomarzyc ze wzgledu na malego synka ale przestałam obgryzac paznokcie i malowalam je sobie jak tylko mi sie podobało czasem to moje dzielo wytrzymywalo jeden dzien ze wzgledu na ciagłe moczenie rąk np. przy myciu naczyn itp. hehehe
kilka lat pozniej a dokladnie w czerwcu b.r. moja tesciowa wycchodzila za maz ponownie no i mowie sobie jest okazja by sie pokazac i zaszalec wiec zrobie sobie tipsy, szukalam stylistki (niedrogiej)i taką znalazłam laska oglaszala sie na slupie ze robi tipsy żelowe za 30zł!!!!!!!!!!!!! no mówie ok moze byc zostanie mi akurat na podklad hehehehehehe i moje skapstwo mnie zgubiło pazurki nie wytrzymaly do slubu tesciowej bo trzymaly sie tylko 4 dni hehehehehe sama sciaglam sobie żel, tips mocniej trzymal niz żel,ktory bez trudu zwinoł mi sie w rulonik z paznokcia!!!!!! jaka ja bylam na siebie zła, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!!!! powiedzialam sobie musze sie nauczyc sama robic tipsy i tak tez sie stalo!!!!! na początek odbyłam miesieczny kurs wizażu i stylizacji paznokci, w grudniu zaczynam nastepny maniciure i pediciure. a jak dobrze pojdzie to od grudnia zaczynam rowniez przygotowanie zawodowe 3-6 miesieczny w zawodzie stylistki w bardzo fajnym salonie. mam nadzieje ze moje marzenia sie spełnia i zostane profesjonalna stylistka bo jak narazie jestem amatorka, fakt przedłużam paznokcie metodą żelową ale tylko znajomym i robie to za darmo choc ostatnio wziełam 20zl za uzupełnienie ktore robiłam po 3 tygodniach od załorzenia kumpeli tipsow sukces!!! a co do wspomnianej stylistki ktora robi tipsy za 30zl to moja przyszla szawgierka byla u niej i glupia tez robila sobie paznokcie ktore nie wytrzymaly dnia hahahahahahaha rada pytaj najpierw czy ma sie ukonczony kurs aby nie miec na rekach fuszerki!!!! to moja historia!!! pozdrawiam serdecznie!!!!
jusis83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-25, 17:34   #3
Violetyna
Rozeznanie
 
Avatar Violetyna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 7heaven
Wiadomości: 766
GG do Violetyna
Dot.: jak zostałaś stylistką paznokci?!

Ja zaczełam robić pazurki z zazdrości hehe Dziewczyna której nie darzyłam zbytnią sympatią robiła pazurki wśród kolezanek no i pomyslałam sobie, że skoro ona potrafi to ja też dam radę się nauczyć;DNajpierw poszłam zrobic sobie samej pazurki do renomowanego salonu zobaczyc od czego wogóle zacząć, Zakupiłam mój pierwszy zestaw startowy i smigałam pilniczkiem pa pazurkach koleżanek, gdy już wiedziałam że chcę to robić w mojej przyszłości poszłam na kurs. Narazie przedłużam pazurki tylko żelem na tipsie, ale mam dopiero 17 lat i myślę że wszystko przedemną
__________________
99% mojego życia
Violetyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 23:13   #4
karolina_joanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: jak zostałaś stylistką paznokci?!

Witajcie> Ja moją przygodę dopiero zacznę szykuje sie na 120h kurs w Warszawie. Ale jak ja się boje, że po nim nie będę miała jak ćwiczyć. Sama nigdy żeli nie robiłam ale miałam kiedyś fajną dziewczyne która cudnie robiła pazurki. Wiele się od niej dowiedziałam i podpatrzyłam, choc to dopiero kropla w morzu. Rodzinka patrzy na mnie jak na ufo bo uparłam się że właśnie z tym wiąże swoja przyszłość (choć mąż mówi nieraz że ładnie coś zrobiłam ze swoimi), jedna moja osóbka z rodziny tak mnie zwymyślała, że już sama nie wiem czy żeczywiście coś mi sie uda.
karolina_joanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 09:29   #5
Panna_Prym_
Raczkowanie
 
Avatar Panna_Prym_
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 203
Dot.: jak zostałaś stylistką paznokci?!

Dziewczyny, może jeszcze któraś się wypowie? chciałabym pracować w tym zawodzie, ale nie wiem od czego powinnam zacząć.. uczyć się sama czy zrobić jakiś kurs? poradźcie coś!
__________________
Krew leci mi z nosa, na mój nienaganny makijaż. Na mojej pięknie wytapetowanej, delikatnej twarzy krew, która nie miesza się z winem, jak to zapowiedział Jezus Chrystus.
Panna_Prym_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-17 10:29:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.