Czy moge używać peelingu gruboziar. [Zdjęcia] - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-26, 17:39   #1
Skowi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 51

Czy moge używać peelingu gruboziar. [Zdjęcia]


Witam wszystkich.

Od jakiegoś czasu posiadam peeling St. Ives przeciwtrądzikowy. Czytam na temat jego używania i widze przeciwskazanie: Trądzik.
I tu moje pytanie. Czy moj trądzik jest na tyle zaawanstowany abym nie mógł go używać, czy jednak moge spokojnie się nim "bawić". Sam nie umiałem tego stwierdzić.

Zdjęcia [na środku jest maść od dermatologa, nie zakrywa w sumie większych wyprysków od widocznych. Nie kojarzyć z czymś innym ]

Chcę pozbyc się przebarwień. Wiem, ze peeling sam tego nie zrobi ale pomoże w pokonaniu zaskórników oraz zmniejszy przebarwienia.

Edit:
2. Pytanie. Czy z takim stanem buzi moge udać się do kosmetyczki na mikrodermabrazje czy jednak nie ryzykować?

Edytowane przez Skowi
Czas edycji: 2010-05-26 o 17:41 Powód: 2 pytanie.
Skowi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 17:52   #2
kasiekasiek
Zadomowienie
 
Avatar kasiekasiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 431
Dot.: Czy moge używać peelingu gruboziar. [Zdjęcia]

Cytat:
Napisane przez Skowi Pokaż wiadomość
Witam wszystkich.

Od jakiegoś czasu posiadam peeling St. Ives przeciwtrądzikowy. Czytam na temat jego używania i widze przeciwskazanie: Trądzik.
I tu moje pytanie. Czy moj trądzik jest na tyle zaawanstowany abym nie mógł go używać, czy jednak moge spokojnie się nim "bawić". Sam nie umiałem tego stwierdzić.

Zdjęcia [na środku jest maść od dermatologa, nie zakrywa w sumie większych wyprysków od widocznych. Nie kojarzyć z czymś innym ]

Chcę pozbyc się przebarwień. Wiem, ze peeling sam tego nie zrobi ale pomoże w pokonaniu zaskórników oraz zmniejszy przebarwienia.

Edit:
2. Pytanie. Czy z takim stanem buzi moge udać się do kosmetyczki na mikrodermabrazje czy jednak nie ryzykować?

Zasada jest taka, że jeśli masz na skórze wypryski ropne, trądzik i jakieś krosty "trądzikopodobne" to lepiej nie traktować tego peelingiem, jeśli nie chcesz pogorszyć stanu cery. Pozbycie się przebarwień to moim zdaniem ostatni krok leczenia trądziku. Podkreślam słowo leczenia, bo moim zdaniem podstawą do walki z trądzikiem i przebarwieniami jest leczenie u dermatologa. Piszesz, że masz jakąś maść od dermatologa, więc jego pytaj o ten peeling, ale ja bym nie polecała.

Myślę też, że taki stan cery wyklucza mikrodermabrazję.
__________________
17
kasiekasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 17:57   #3
Skowi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 51
Dot.: Czy moge używać peelingu gruboziar. [Zdjęcia]

Dziękuje za odpowiedz
Leczę się u dermatologa od roku.
Skowi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 18:57   #4
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: Czy moge używać peelingu gruboziar. [Zdjęcia]

Ja na taką cerę polecam peeling enzymatyczny.

A co do tego o którym ty mówiłeś, ja miałam taki do ciała niestety wyskoczyło mi po nim pełno krostek na dekoldzie i ramionach, ciężko było sie ich pozbyć
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.