pytanis seks masturbacja itp - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-06, 17:38   #1
lfc2209
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1

pytanis seks masturbacja itp


Witam . mam kilka pytan . Czy masturbacja np 3 razy w tygodniu moze zaszkodzic ? staram sie to robic jak najdluzej z wsztrzymywaniem wytrysku . Niechce tez odpadac szybko z moja dziewczyna . kochamy sie raz lub dwa razy w tygodniu nie trwa to niestety za dlugo ;/ chociarz ona twierdzi ze jest ok i jej sie podoba (zaczela od paru meisiecy wsplzyc ) . Co robic podczas przerw miedzy stosunkami jak np kochamy sie raz i skoncze a chcialbym jeszcze drugi raz zeby bylo dluzej . Co wtedy z nia robic zeby byla pobudzona ? i jak bardziej zachecic ja do seksu . i przepraszam jesli trafilem do zlego dzialu

z wyrazami szacunku
lfc2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 20:08   #2
Shira Yuki
Zakorzenienie
 
Avatar Shira Yuki
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 634
Dot.: pytanis seks masturbacja itp

Cytat:
Napisane przez lfc2209 Pokaż wiadomość
Witam . mam kilka pytan . Czy masturbacja np 3 razy w tygodniu moze zaszkodzic ? staram sie to robic jak najdluzej z wsztrzymywaniem wytrysku . Niechce tez odpadac szybko z moja dziewczyna . kochamy sie raz lub dwa razy w tygodniu nie trwa to niestety za dlugo ;/ chociarz ona twierdzi ze jest ok i jej sie podoba (zaczela od paru meisiecy wsplzyc ) . Co robic podczas przerw miedzy stosunkami jak np kochamy sie raz i skoncze a chcialbym jeszcze drugi raz zeby bylo dluzej . Co wtedy z nia robic zeby byla pobudzona ? i jak bardziej zachecic ja do seksu . i przepraszam jesli trafilem do zlego dzialu

z wyrazami szacunku
masturbacja nie zaszkodzi o il;e nie zastępuje normalnego seksu.
jeśli dojdziesz szybko,a ona nie to wtedy jest czas ,aby zająć się nią.kobiety potrzebują dłużej,aby się zaspokoić.kiedy będzie mocno podniecona możesz wkroczyć pod koniec i doprowadzić ją do orgazmu.
jeśli nie dojdzie choć będzie rozgrzana to widocznie potrzebuje dodatkowej stymulacji łechtaczkowej.
__________________
Twierdzisz,że to co mówię jest chamskie?
Ciesz się,że nie słyszysz co myślę
***
Opowiadając obcym ludziom o swoich problemie ,musisz liczyc sie z tym,że 20% ma gdzieś twój problem,a 80 % cieszy się z twojego kłopotu.
***
Jestem jak dziki Mustang.
Jesli mnie oswoisz ,na zawsze będę Twoja
.
Shira Yuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 09:44   #3
p_atrycja 26
Raczkowanie
 
Avatar p_atrycja 26
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 138
Dot.: pytanis seks masturbacja itp

Masturbacja jest bardzo zdrowa, i pomaga ćwiczyć nad panowaniem wytrysku. Kobieta po stosunku często również bywa zmęczona i potrzebuje kilku chwil dla siebie. Jeżeli ona nie ma ochoty na drugi stosunke tuż po pierwszym raczej nie namawiaj jej do niczego.
__________________
<ciach_reklama>
p_atrycja 26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.