jaki mam typ figury ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-30, 16:24   #31
plum1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 22
Dot.: jaki mam typ figury ?

stac was na to zeby cala garderobe zmieniac ?jak ktos powie ze zle wygladacie ?

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

moze gruszka z prostymi nogami dobrze w prostych wyglada.

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

akurat ja nikomu niczego nie zazdroszcze .sa inne wartosci w zyciu niz wyglad i moda a ze ludziom nie podoba sie moj wyglad to ich sprawa nie zadowole wsxystkich

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

a to dobre najpierw piszecie ze ma krotkie nogi potem ze dlugie zdecydujcie sie w koncu xd
plum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 16:34   #32
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: jaki mam typ figury ?

Cytat:
Napisane przez plum1986 Pokaż wiadomość
stac was na to zeby cala garderobe zmieniac ?jak ktos powie ze zle wygladacie ?

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

moze gruszka z prostymi nogami dobrze w prostych wyglada.

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

akurat ja nikomu niczego nie zazdroszcze .sa inne wartosci w zyciu niz wyglad i moda a ze ludziom nie podoba sie moj wyglad to ich sprawa nie zadowole wsxystkich

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

a to dobre najpierw piszecie ze ma krotkie nogi potem ze dlugie zdecydujcie sie w koncu xd
ja nie pisałam, że krótkie
ja bym nie zmieniała całej garderoby ale przy kolejnych zakupach już bym wybierała inne ciuchy
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 16:44   #33
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: jaki mam typ figury ?

Cytat:
Napisane przez plum1986 Pokaż wiadomość
stac was na to zeby cala garderobe zmieniac ?jak ktos powie ze zle wygladacie ?

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------



---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------



---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

a to dobre najpierw piszecie ze ma krotkie nogi potem ze dlugie zdecydujcie sie w koncu xd
Ja napisałam, że masz krótkie nogi - oceniałam po pierwszym zdjęciu, na którym tak to wygląda.
Na zdjęciu w sukience/spódniczce wyglądasz dużo lepiej niż na tym pierwszym (nie słodzę, tylko stwierdzam fakt).

Jeśli jesteś tak bardzo wrażliwa na to jak oceniają Cię ludzie, to po co zakładasz taki wątek? Chciałaś feedback'u na temat swojej figury i go dostałaś.
A jeśli nie masz krótkich nóg (lub krzywych) to nie wklejaj zdjęć, na których tak to wygląda.
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 16:49   #34
plum1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 22
Dot.: jaki mam typ figury ?

coz tylko ze w mojej miejscowosci ciezko dostac cos innego niz rurki i musze jezdzic do innego miasta szukac spodni.wiem ze w bootcutach mi dobrze i byly w hm ale maja dziwna rozmiarowke .normalnie mam rozmiar 36 a przymierzajac okazalo sie ze 32 odstajei jest za duze.a tak na marginesie czy w lato moge nosic szorty czy odpadaja przez moje nogi?

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

boze to ze mam krzywe nogi wiem od okresu dojrzewania bo nagle sie to w oczy wszystkim rzucilo.chodzilo mi o typ figury zeby uswiadomic kolezance ze zadna kolumna nie jestem i tyle.ogladalysmy program trinny i susannah i od tego sie zaczelo.
plum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 16:50   #35
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: jaki mam typ figury ?

Cytat:
Napisane przez plum1986 Pokaż wiadomość
coz tylko ze w mojej miejscowosci ciezko dostac cos innego niz rurki i musze jezdzic do innego miasta szukac spodni.wiem ze w bootcutach mi dobrze i byly w hm ale maja dziwna rozmiarowke .normalnie mam rozmiar 36 a przymierzajac okazalo sie ze 32 odstajei jest za duze.a tak na marginesie czy w lato moge nosic szorty czy odpadaja przez moje nogi?

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

boze to ze mam krzywe nogi wiem od okresu dojrzewania bo nagle sie to w oczy wszystkim rzucilo.chodzilo mi o typ figury zeby uswiadomic kolezance ze zadna kolumna nie jestem i tyle.ogladalysmy program trinny i susannah i od tego sie zaczelo.
no to chociaż w jednolitym kolorze te rurki kupuj bo takie przecierane jak jeszcze Ci się nogawki po przekręcają to serio wyglądają nieciekawie.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 18:28   #36
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: jaki mam typ figury ?

nikt ci nie każe w ogóle niczego
dalej nikt ci nie każe kupowac prostych - wystarczy kupować rurki w jednolitym kolorzem (jakim tam sobie chcesz), na pewno będą dużo lepiej wyglądać (jak na każdym zresztą)
dalej - spodnie z prostą nogawką to najbardziej uniwersalny fason świata, naprawdę nie widziałam żeby komuś nie pasował i wątpie żeby tobie też nie pasował
a inna sprawa - nie wiem co za problem kupić spodnie z prostą nogawką (których nikt ci nie każe nosić) bo ja takie widzę w każdym sklepie -trudno to kupić bootcut albo dzwony

a jeszcze dalej to radzę popracować nad samooceną bo leży i kwiczy i aż wali po oczach jak ten wątek woła o pochwały... normalna, zgrabna (bo krzywe nogi i ogólna zgrabność się ze sobą nie kłóci) dziewczyna z ciebie a wydziwiasz strasznie - pół kraju by się dało pociąć za np. tak płaski brzuch jak Twój i to jeszcze z ładną talią (ekhem nie słodzę, stwierdzam - tak samo jak nie mam potrzeby cię pojechać mówiąc o krzywych nogach) - więc na boga wyluzuj już z tymi nogami i podkreśla to co masz w sobie ładnego i tyle
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 19:29   #37
plum1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 22
Dot.: jaki mam typ figury ?

no tak ale samoocene buduje sie od dziecka a jak jada wszyscy dookola po kims to duzej samooceny nie bedzie mial i nie chodzi mi tylko o nogi ale ogolnie pisze.a co do prostej nogawki to jedynie w czarnych galowuch spodniach jest ok ale nie w dzinsach.a w ciemnych rurkach to mam nozki jak patyczki i lepiej nie jest.
plum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-30, 21:02   #38
Facet87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: jaki mam typ figury ?

z racji tego ,że jestem facetem i przed chwilią sie zarejestrowałem z ciekawości takiej jakie nogi ma autorka to moja uwaga będzie najbardziej trafiona.

autorko co z tego ,że masz "krzywe nogi" (jak dla mnie one nie są krzywe bo są symetryczne względem siebie), ale nadrabiasz to zgrabną sylwetką, dobrze by było jak byś przytyła z 3 lub 4 kg, bo trochę w biodrach jesteś moim zdaniem za szczupła, ale ogólnie jest ok

Edytowane przez Facet87
Czas edycji: 2014-03-30 o 21:03 Powód: bład
Facet87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 22:12   #39
plum1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 22
Dot.: jaki mam typ figury ?

tak jasne 92 cm w biodrach to za malo ?predzej w piersiach powinnam przytyc ale przy figurze gruszki to marzenie tylko xd.
plum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 08:20   #40
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: jaki mam typ figury ?

Cytat:
Napisane przez plum1986 Pokaż wiadomość
tak jasne 92 cm w biodrach to za malo ?predzej w piersiach powinnam przytyc ale przy figurze gruszki to marzenie tylko xd.
wiesz nie cm są aż tak ważne tylko jak te biodra wyglądają chodzi o to żeby się zaokrągliły
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 09:45   #41
plum1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 22
Dot.: jaki mam typ figury ?

to raczej niemozliwe zawsze tak dziwnie wygladaja znaczy sa szerokie i chude a ponizej na udach bryczesy tylko sie pojawiaja i moze tego nie widac w spodniach ale w bieliznie beznadzieja.zreszta opinie facetow mam gdziess bo ni mysla glowka a nie glowa.i ciezko mi przytyc mam 28 lat a wage taka sama jak ppd koniec gimnazjum .mysle ze to przez diete bezglutenowa na ktorej jestem z powodu choroby .
plum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-31, 09:51   #42
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: jaki mam typ figury ?

Cytat:
Napisane przez plum1986 Pokaż wiadomość
to raczej niemozliwe zawsze tak dziwnie wygladaja znaczy sa szerokie i chude a ponizej na udach bryczesy tylko sie pojawiaja i moze tego nie widac w spodniach ale w bieliznie beznadzieja.zreszta opinie facetow mam gdziess bo ni mysla glowka a nie glowa.i ciezko mi przytyc mam 28 lat a wage taka sama jak ppd koniec gimnazjum .mysle ze to przez diete bezglutenowa na ktorej jestem z powodu choroby .
ale i tak jesteś szczuplutka nie myśl o sobie jak o paskudnej niezgrabnej dziewczynie bo nie tędy droga
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 11:03   #43
plum1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 22
Dot.: jaki mam typ figury ?

wiesz co tyle juz slyszalam paskudnych opinii na moj temat ze nawet sie przyzwyczailam .coz wiekszos razi w oczy szczuplosc czy chudosc i zawsze pojada po takiej osobie ale juz po osobie z nadwaga to nie zawsze tlumacza to tym ze pewnie jest chory.
plum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 11:21   #44
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: jaki mam typ figury ?

Cytat:
Napisane przez plum1986 Pokaż wiadomość
wiesz co tyle juz slyszalam paskudnych opinii na moj temat ze nawet sie przyzwyczailam .coz wiekszos razi w oczy szczuplosc czy chudosc i zawsze pojada po takiej osobie ale juz po osobie z nadwaga to nie zawsze tlumacza to tym ze pewnie jest chory.
a mi się wydaje, że po tłuściochach też jadą
wcale się nie przejmuj, o niebo lepsza jesteś Ty niż taka z nadwagą i jak jeszcze legginsy założy
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 12:50   #45
theunlikee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 71
Dot.: jaki mam typ figury ?

Nogi rzeczywiście krzywe. W spódnicy wyglądają o niebo lepiej, ale i tak widać, że krzywe. I to, że lepiej wyglądają w spódnicy przemawia na korzyść jednolitych kolorystycznie spodni - wtedy nie zwraca się tak uwagi na nogi i dobrze wyglądają.
Rurki z przetarciami, nie dość, że pogrubiają to po ludzku ściągają uwagę.
Wyglądasz na osobę szczupłą i wysoką i tego zazdroszczę mega

Ogółem podejdź do tego spokojniej. Żadna z nas nie wypomina ci tu nóg z wyrzutem, jak wyciągamy komuś "niedoskonałość" to po to, aby pomóc. My jesteśmy obiektywne widzimy zdjęcie i oceniamy, a twoi znajomi/rodzina mimo, że widzą dokładnie to samo nie powiedzą tego na głos. Przecież lepiej dobrać strój do problemu, niż udawać, że takowy nie istnieje :P
theunlikee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 13:45   #46
plum1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 22
Dot.: jaki mam typ figury ?

akurt znajomi i czesc rodziny tez widza ze mam brzydkie nogi bo zyczliwie mi o tym mowia ale smieszne jest to ze jak nosilam rozszerzane spodnie to czesciej slyszalam o masz krzywe nogi a jak zymmienilam na rurki to mniej slysze tych tekstow.akurat to ze sie pogrubie to moze lepej bo mam niedowage 49 kg przy 168cm
plum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 14:54   #47
plum1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 22
Dot.: jaki mam typ figury ?

tak prezentuja sie moje nogi w ciemnych rurkach

Edytowane przez plum1986
Czas edycji: 2014-04-13 o 23:12
plum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 14:56   #48
plum1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 22
Dot.: jaki mam typ figury ?

a tak w krotkich spodenkach masakra xd

Edytowane przez plum1986
Czas edycji: 2014-04-13 o 23:13
plum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 20:37   #49
201701191353
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
Dot.: jaki mam typ figury ?

Cytat:
Napisane przez plum1986 Pokaż wiadomość
a tak w krotkich spodenkach masakra xd
na tym zdjęciu 100% gruszka
201701191353 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-31 21:37:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:11.