Olej z krokosza - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-02, 22:16   #151
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Olej z krokosza

np cos takiego
Cytat:
TEN OLEJEK TO NADAJE SIE TYLKO DO SMAROWANIA ŁAŃCUCHA W ROWERZE I DO NICZEGO INNEGO.BEZNADZIEJNY JEST I TYLE!!!!!!!!!!
10 zl nie majatek a jak kupi kilkadziesiat osób to juz jakis zysk.Musza wykorzystywac bum na olej.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 00:12   #152
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Olej z krokosza

Kurczę, co by człowiek bez wizaża zrobił, jak inni w ogóle mogą coś kupować w kosmetycznych bez przeglądnięcia forum czy kwc.

Po postach Tancerki zgłupiałam co do 1; dziewczyny wcześniej wspominały, że po goleniu szczecina rośnie bujniej lepiej, bo cebulki odżywione, a Tancerka goli i zachwycona. Nie szukam teorii spiskowych, ot, zgłupieć można od tych wrażeń.




No nic, nie zaszkodzi kupić, jak tak. :P
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 00:13   #153
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Olej z krokosza

najwyzej bedziesz miala do smarowania łancucha w rowerze
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 08:07   #154
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: Olej z krokosza

e no co wy takie rozrzutne do sałatek z nim
btw, kupiłam go na twarz, bardzo ładnie się spisuje i na szczęście broda mi nie rośnie
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-09, 13:47   #155
dhama
Raczkowanie
 
Avatar dhama
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ciągle w drodze..
Wiadomości: 172
Dot.: Olej z krokosza

Cytat:
Napisane przez shachownica Pokaż wiadomość
e no co wy takie rozrzutne do sałatek z nim
btw, kupiłam go na twarz, bardzo ładnie się spisuje i na szczęście broda mi nie rośnie
a gdzie go kupiłaś? (ja mam jakiś Brolio)jaką masz cerę? polecany jest do tłustej, ja mam mieszaną i jakoś tak obawiam się użyć spożywczy olej do twarzy (chociaż niby oleje do jedzenia powinny być czystsze niż te kosmetyczne?? proszę, napisz coś więcej jak działa Ci na twarz
__________________
Nie powiem, żebym strasznie lubiła depilować brwi, nosić pas do pończoch i malować sobie usta. Ale to mnie dosyć pociąga."

pozdrawiam wszystkich
dhama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 07:57   #156
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: Olej z krokosza

Cytat:
Napisane przez dhama Pokaż wiadomość
a gdzie go kupiłaś? (ja mam jakiś Brolio)jaką masz cerę? polecany jest do tłustej, ja mam mieszaną i jakoś tak obawiam się użyć spożywczy olej do twarzy (chociaż niby oleje do jedzenia powinny być czystsze niż te kosmetyczne?? proszę, napisz coś więcej jak działa Ci na twarz
w almie, firmy "philippe vigean" z upraw ekologicznych. ja mam w tej chwili odwodnioną mieszaną i po zastosowaniu oleju na noc, nie mam ani tarki na twarzy ani porozszerzanych porów jak po kremach, nie ma drażniącego zapachu, tylko tak mi lekko kurkumą podchodzi i bije na głowę oliwę w sałatce greckiej
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 21:52   #157
dhama
Raczkowanie
 
Avatar dhama
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ciągle w drodze..
Wiadomości: 172
Dot.: Olej z krokosza

Cytat:
Napisane przez shachownica Pokaż wiadomość
w almie, firmy "philippe vigean" z upraw ekologicznych. ja mam w tej chwili odwodnioną mieszaną i po zastosowaniu oleju na noc, nie mam ani tarki na twarzy ani porozszerzanych porów jak po kremach, nie ma drażniącego zapachu, tylko tak mi lekko kurkumą podchodzi i bije na głowę oliwę w sałatce greckiej
dzięki to ja mam teraz taką samą cerę to posmaruję twarz; mój jest ...prawie bezzapachowy
__________________
Nie powiem, żebym strasznie lubiła depilować brwi, nosić pas do pończoch i malować sobie usta. Ale to mnie dosyć pociąga."

pozdrawiam wszystkich
dhama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-21, 19:02   #158
soprano
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: kraków/katowice
Wiadomości: 6
GG do soprano
Dot.: Olej z krokosza

poczytalam forum zeby dowiedziec sie wiecej o tym oleju, ktory wlasnie dzis zaczelam uzywac, po pierwszym stosowaniu pojawilo mi sie kilka czerwonych kropek na nogach, a sam olej wchlania mi sie juz chyba trzecia godzine, napisze wiecej, jesli faktycznie cos zadziala, chociaz nastawilam sie dosc negatywnie bo moje wlosy odrastaja bardzo szybko i czesto wrastaja. zycze powodzenia w probach
soprano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 18:10   #159
dhama
Raczkowanie
 
Avatar dhama
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ciągle w drodze..
Wiadomości: 172
Dot.: Olej z krokosza

Cytat:
Napisane przez soprano Pokaż wiadomość
poczytalam forum zeby dowiedziec sie wiecej o tym oleju, ktory wlasnie dzis zaczelam uzywac, po pierwszym stosowaniu pojawilo mi sie kilka czerwonych kropek na nogach, a sam olej wchlania mi sie juz chyba trzecia godzine, napisze wiecej, jesli faktycznie cos zadziala, chociaz nastawilam sie dosc negatywnie bo moje wlosy odrastaja bardzo szybko i czesto wrastaja. zycze powodzenia w probach
uu, to współczuję; wiadomo, że zapychanie to sprawa indywidualna; a może smarujesz za grubą warstwę? u mnie wchłania się błyskawicznie, szybciej niż niejeden balsam
__________________
Nie powiem, żebym strasznie lubiła depilować brwi, nosić pas do pończoch i malować sobie usta. Ale to mnie dosyć pociąga."

pozdrawiam wszystkich
dhama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 10:21   #160
soprano
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: kraków/katowice
Wiadomości: 6
GG do soprano
Dot.: Olej z krokosza

juz opracowalam metode na smarowanie wacikiem, tak ze tez sie juz wchlania dosc szybko
soprano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 12:03   #161
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Olej z krokosza

Cytat:
Napisane przez dhama Pokaż wiadomość
a gdzie go kupiłaś? (ja mam jakiś Brolio)jaką masz cerę? polecany jest do tłustej, ja mam mieszaną i jakoś tak obawiam się użyć spożywczy olej do twarzy (chociaż niby oleje do jedzenia powinny być czystsze niż te kosmetyczne?? proszę, napisz coś więcej jak działa Ci na twarz
Dhamo, jesli masz olej Broglio, to on jest rafinowany i nie ma sensu kłaśc go na twarz - krzywdy sobie nie zrobisz, ale pełnowartościowe oleje to oleje tłoczone na zimno, takie jak wspomniany już wczesniej Vigean - rzeczywiście dobry do cery tłustej.
BTW: Dołączam do grona użytkowniczek oleju w charakterze depilatora. Smaruję się Vigean od tygodnia, bardzo ładnie się wchłania i jak dla mnie świetnie pachnie, tak "ostowo". Włoski odrastaja oczywiście, ale przyzwyczajona jestem do powolnego działania środków naturalnych i będe cierpliwa - w końcu i tak codziennie się czymś smaruję, mogę tym
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-24, 19:26   #162
dhama
Raczkowanie
 
Avatar dhama
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ciągle w drodze..
Wiadomości: 172
Dot.: Olej z krokosza

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Dhamo, jesli masz olej Broglio, to on jest rafinowany i nie ma sensu kłaśc go na twarz - krzywdy sobie nie zrobisz, ale pełnowartościowe oleje to oleje tłoczone na zimno, takie jak wspomniany już wczesniej Vigean - rzeczywiście dobry do cery tłustej.
BTW: Dołączam do grona użytkowniczek oleju w charakterze depilatora. Smaruję się Vigean od tygodnia, bardzo ładnie się wchłania i jak dla mnie świetnie pachnie, tak "ostowo". Włoski odrastaja oczywiście, ale przyzwyczajona jestem do powolnego działania środków naturalnych i będe cierpliwa - w końcu i tak codziennie się czymś smaruję, mogę tym
dziękuję bardzo za ostrzeżenie nie zauważyłam że on jest rafinowany , na szczęście jeszcze nie posmarowałam nim twarzy, na razie zrezygnowałam z olei na noc na rzecz Hauszki, ale już się nie mogę doczekać powrotu do moich olejków; tak jak juz pisałam na moje włosy błyskawicznie odrastające krokosz działa ale trzeba go ciągle stosować
a Ty golisz włosy? bo mi działa tylko po depilacji; powodzenia w stosowaniu
__________________
Nie powiem, żebym strasznie lubiła depilować brwi, nosić pas do pończoch i malować sobie usta. Ale to mnie dosyć pociąga."

pozdrawiam wszystkich
dhama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-24, 20:11   #163
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Olej z krokosza

Cytat:
Napisane przez dhama Pokaż wiadomość
a Ty golisz włosy? bo mi działa tylko po depilacji; powodzenia w stosowaniu
Golę. Ja nie jestem z tych, co zniosą jakiś ból dla urody i nie wyobrażam sobie nawet depilacji... Zresztą nie przeszkadza mi golenie co kilka dni
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 17:35   #164
dhama
Raczkowanie
 
Avatar dhama
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ciągle w drodze..
Wiadomości: 172
Dot.: Olej z krokosza

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Golę. Ja nie jestem z tych, co zniosą jakiś ból dla urody i nie wyobrażam sobie nawet depilacji... Zresztą nie przeszkadza mi golenie co kilka dni
to nie chcę Cię martwić, ale mi po goleniu nie działa, a wręcz chyba odwrotnie; ja niestety golić musiałabym się dwa razy dziennie, więc jestem bardziej zdeterminowana
może spróbuj depilacji cukrem? nie wiem jakim sposobem , ale to naprawdę mniej boli ja wydepilowałam sobie cukrem nawet linię bikinisama
__________________
Nie powiem, żebym strasznie lubiła depilować brwi, nosić pas do pończoch i malować sobie usta. Ale to mnie dosyć pociąga."

pozdrawiam wszystkich
dhama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 10:43   #165
soprano
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: kraków/katowice
Wiadomości: 6
GG do soprano
Dot.: Olej z krokosza

spieszę donieść , ze olejek z krokosza działa tzn wiadomo, że taka kuracja musi trochę potrwać, ale u mnie efekty są, po 1 depilacji stosowałam przez jakies 1,5 tygodnia, później przestałam, dziś kolejna depilacja, a na nogach mam małe plamki, gdzie włosy nie odrosły w ogóle w okolicy bikini włosy są słabsze i też nie wsyztskie odrosły tak więc możliwe, że działanie zależy od rodzaju skóry i włosów, podatności na takie alternatywne metody, powodzenia
soprano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 23:52   #166
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Olej z krokosza

up podbijam


gdzie w krakowie mozna nabyc ten olej????
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-12, 11:56   #167
soprano
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: kraków/katowice
Wiadomości: 6
GG do soprano
Dot.: Olej z krokosza

ja kupilam w internecie, ale wiem, ze mozna kupic w sklepie ze zdrowa zywnoscia pod biprostalem, i pewnie w galerii krakowskiej )
soprano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 11:17   #168
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Olej z krokosza

kuszący ten olej, zastanawiam się poważnie nad jego zakupem. mam ciemne owłosienie no i miło by było większości sie pozbyć. staram się podchodzić do tego oleju troche sceptycznie ale jakoś mi nie wychodzi. sama nie wiem może poczekam na jeszcze jakieś opinie, bo w sumie jak na razie pomogło to tylko kilku osobom.
OPISZCIE JESZCZE SWOJE PRZEŻYCIA Z TYM OLEJEM, PROOOSZĘ
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 08:49   #169
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Olej z krokosza

up up
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-07, 20:07   #170
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Olej z krokosza

kolejne up
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 21:55   #171
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Olej z krokosza

Widocznie nikomu nie pomógł
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-08, 12:21   #172
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Olej z krokosza

Mnie pomógł.
A raczej pomaga, bo cała ‘operacja” ze stosowaniem oleju to dość długi proces.
W sumie miałam opisać swoje doświadczenia po paru miesiącach stosowania, wtedy efekty byłyby bardziej widoczne, ale cóż… Ale od początku
Jakiś miesiąc temu w końcu udało mi się dostać olej (jakby to komuś pomogło to w Pozku można go dorwać w Almie). Miałam już przygotowana pastę cukrową i pewnego wieczoru (może niekoniecznie pięknego, ale oki – bez zbędnych ozdobników) zabrałam się do obdzierania. Niestety dość szybko się to skończyło na jednym wielkim auuć. Postanowiłam jednak nie cierpieć dla dobra sprawy i sięgnęłam po krem do depilacji. Od tego wieczoru przez około tydzień raz dziennie (na noc) smarowałam się olejem. Pierwszym zaskoczeniem było to ze po tym tygodniu nie odrósł mi ani jeden włosek. Co jest tym dziwniejsze ze u mnie zgolone włoski odrastają już na drugi dzień. I tak było przez około trzy tygodnie. Po tym czasie odrosło część włosków, trudno jest to określić w procentach (czy ułamkach;P), bo są placki gdzie nie ma ich nadal, dla sprecyzowania napiszę, ze jest to większa część.
Teraz zabieram się do ponownej depilacji. Nie wiem czy starczy mi samozaparcia do użycia pasty cukrowej, zobaczymy...
Tymczasem pozdrawiam, kolejna relacja za jakiś czas
__________________
.

Edytowane przez green.eyed
Czas edycji: 2007-09-08 o 17:20
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 12:09   #173
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Olej z krokosza

dzięki za odp. no i na pewno poczekam na kolejną relację.
a powiedz mi jakie miałaś owłosienie zanim zaczęlaś używać oleju?
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 11:42   #174
soprano
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: kraków/katowice
Wiadomości: 6
GG do soprano
Dot.: Olej z krokosza

ja mam podobne efekty, tzn mam miejsca, gdzie wlosy nie odrastaja, ale zeby ich w ogole nie bylo musi minac troche czasu, wiadomo, jednak jak na razie jest bardzo dobrze, naprawde polecam, chociaz to mocno czasochlonne zajecie .
soprano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 12:00   #175
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Olej z krokosza

Moje owłosienie.. hmm… jakby tu się opisać aby nie wyjść na jakiegoś strasznie okłaczonego potwora … no niestety nie nalezę do typu o najrzadszej gęstości owłosienia nanożnego (znowu popadam z przesadny patetyzm i skomplikowane słowotwórstwo – więc prościej) Tzn mam ciemne włoski na łydkach, jasne na udach, nienajrzadsze (mam nawet włoski na kolanach – kto wymyślił to powiedzenie z łysym jak kolano???), w dodatku szybko odrastające – jak już wspominałam na drugi dzień po goleniu pojawiają się już małe ‘kujki’
A teraz znów miałam się zabrać do obdzieranka-i-smarowanka - plan przewidywał że to będzie sobota, później niedziela, teraz to już nie wiem kiedy, więc na relacje będzie trzeba jeszcze trochę poczekać. Jak na razie pasta cukrowa sobie czeka na półeczce i mnie straszy jak przechodzę obok…nio nic, będę musiała być dzielna
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 16:57   #176
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Olej z krokosza

Kolejna relacja:
Tydzień temu (w nd) zdecydowałam się (w końcu) pozbyć z pomocą kremu do depilacji (niestety) moich odrastających, nanożnych włosków. Po czym rozpoczęłam smarowanie olejem. Niestety zapału starczyło mi tylko do wtorku (ach to lenistwo) w związku z czym już dzisiaj mam 1mm 'kujki'. Wniosek z tego taki, ze następnym razem trzeba będzie sie przemęczyć z pasta cukrową i wydłużyć smarowanie olejem do (chociaż) 1 tyg. Jak na razie olej traktuję jak 'balsam opóźniający odrastanie włosków po depilacji' i w tej funkcji spełnia swoje zadanie lepiej niż jakikolwiek inny, znany mi preparat o takim przeznaczeniu. A jeśli z czasem spowoduje „przerzedzenie sie włosków” to sie będę jeszcze bardziej cieszyć. Na razie z opóźnianiem odrastania dobrze sobie radzi i to mi (na razie) wystarczy.
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 20:09   #177
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Olej z krokosza

W moim przypadku olej też dośc wyraźnie opóźnia odrost włosków na nogach, przy czym ja włoski golę, a nie depiluję, jak już pisałam. Mam kilka placków już całkowicie bezwłosych Stosuję olej w miarę systematycznie (z 2-tygodniowa przerwą) od czerwca i mam zamiar dalej to robić.
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 20:21   #178
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Olej z krokosza

No i namówiłyście mnie Też sobie kupie, a co Tylko po oleju w jakiej butelce macie efekty?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 245906581.jpg (15,4 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 249237082.jpg (46,1 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 249499364.jpg (3,8 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 249934808.jpg (37,1 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 250669155.jpg (42,5 KB, 52 załadowań)
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 13:00   #179
green.eyed
Rozeznanie
 
Avatar green.eyed
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 546
Dot.: Olej z krokosza

Ja mam olej w takiej butelce jak w załączniku
kosztował ok 24zł - myślę, że to dość umiarkowana cena dla 'preparatu opóźniającego odrastanie włosków po depilacji' o pojemności 0,5l
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg olej krokoszowy20.jpg (17,5 KB, 175 załadowań)
__________________
.
green.eyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 17:23   #180
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Olej z krokosza

Dzięki A reszta dziewczyn?Piszcie
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-26 10:14:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:42.