Jak ukryć niedoskonałości cery? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-21, 10:50   #1
gosiaczek12z
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczek12z
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 47

Jak ukryć niedoskonałości cery?


Mam wiele niedoskonałości na twarzy mimo dbania o cerę. Często pojawiają się wągry ( które wyciskam a potem miejsca smaruję wodą utlenioną by je odkazić i nie roznosić bakterii)i mam czerwone ślady po wypryskach. Jaki korektor byłby najlepszy do ukrycia punktowych niedoskonałości? Te co stosowałam z Avonu firmy Color Trend nie za bardzo się sprawdzały..
gosiaczek12z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 11:38   #2
Hiromi_Ise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 297
Dot.: Jak ukryć niedoskonałości cery?

Zajrzyj na KWC.
Hiromi_Ise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 15:57   #3
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jak ukryć niedoskonałości cery?

Po pierwsze zacznij dbać o skórę. Piszesz, że dbasz a jednak wyciskasz... Radzę po umyciu twarzy żelem wytrzeć ją suchym jednorazowym ręcznikiem bądź papierem. Ważne jest aby nie był to wilgotny ręcznik. Inaczej wszystkie bakterie są przenoszone na ręcznik a potem znowu na twarz. Na efekty trzeba czekać i uznać to jako pewne uzupełnienie. Taki mały off top

Co do krycia niedoskonałości, to radzę zajrzeć na KWC. Osobiście nie polecam korektorów eveline. Mało kryjące i nie trwałe. Jeśli masz czerwone krosty to rozejrzyj się za zielonymi (mogą być antybakteryjny).
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 16:23   #4
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Jak ukryć niedoskonałości cery?

Cytat:
Napisane przez gosiaczek12z Pokaż wiadomość
Mam wiele niedoskonałości na twarzy mimo dbania o cerę. Często pojawiają się wągry ( które wyciskam a potem miejsca smaruję wodą utlenioną by je odkazić i nie roznosić bakterii)i mam czerwone ślady po wypryskach. Jaki korektor byłby najlepszy do ukrycia punktowych niedoskonałości? Te co stosowałam z Avonu firmy Color Trend nie za bardzo się sprawdzały..
Tak, te kosmetyki z Avonu niestety i u mnie nie zdały egzaminu. Co do wągrów, nie wyciskaj! Lepiej po prostu stosować peeling. Poza tym, do oczyszczania twarzy polecam żele Vitella. Nie są zbyt tanie, ale przyjmuję stanowisko, że na to,aby ładnie wyglądać warto wydać trochę więcej raz na jakiś czas.
A jeśli chodzi o krycie niedoskonałości, też tak jak dziewczyny, polecam KWC, poza tym, całkiem nieźle sprawdzały się u mnie fluidy i w ogóle wszystkie kosmetyki firmy Under Tweenty.
Pozdrawiam i życzę cierpliwości
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 19:09   #5
Khadaki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 190
Dot.: Jak ukryć niedoskonałości cery?

Ja polecam Vichy Dermablend ten podkład w sztyfcie, który bardzo dobrze sprawdza się jako korektor. Ja go zupełnie nie używam jako podkładu, nie sprawdziłby się chyba, bo za gęsty i bałabym się maski, mi nawet te lekkie podkłady przeszkadzają, więc zrezygnowałam i jedynie korektor i jest o niebo lepiej, skóra się tak nie zatyka po całym dniu i oddycha poza punktami, które muszę niestety zakryć.

Jest on niestety dość drogi chociaż moim zdaniem warto bo na punktowe wypryski jedynie to zanim zużyjesz to na prawdę dużo czasu minie. Ja mam od pięciu miesięcy i mam więcej niż połowę a stosuję na wypryski i czasem na duże cienie pod oczami bo z nimi również sobie świetnie radzi, choć to robię rzadko. Szacuję wydajność około roku, więc powiedziałabym, że nieźle.

Swoją drogą Avon w moich oczach jest średnią firmą, choć mam jedną b. dobrą szminkę i jest moim KWC.

Możesz spróbować też nieco innych, tańszych odpowiedników, aczkolwiek muszę przyznać, że ja przebrnęłam przez cały stos korektorów i żaden nie krył tak jak ten.
Khadaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 09:47   #6
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak ukryć niedoskonałości cery?

[1=1c3a9668cb473eb00ec0f3d ce65be5361e74cda4_63d1c28 200398;37741248] Co do wągrów, nie wyciskaj! Lepiej po prostu stosować peeling. Poza tym, do oczyszczania twarzy polecam żele Vitella. Nie są zbyt tanie, ale przyjmuję stanowisko, że na to,aby ładnie wyglądać warto wydać trochę więcej raz na jakiś czas.
[/QUOTE]

Niestety przy sporej ilości zanieczyszczeń często nie ma innej opcji niż manualne wyciskanie. Taki zaskórnik potrafi siedzieć naprawdę głęboko, żaden peeling nie jest w stanie wniknąć do jego podstawy i go wymieść.Co najwyżej zetrze czubek, ale całość będzie sobie siedziała dalej. Tylko przy całej tej operacji wyciskania trzeba zachowywać zasady higieny, odkażac miejsca wyciskania, owijać palce husteczkami itd.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 23:58   #7
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Jak ukryć niedoskonałości cery?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Niestety przy sporej ilości zanieczyszczeń często nie ma innej opcji niż manualne wyciskanie. Taki zaskórnik potrafi siedzieć naprawdę głęboko, żaden peeling nie jest w stanie wniknąć do jego podstawy i go wymieść.Co najwyżej zetrze czubek, ale całość będzie sobie siedziała dalej. Tylko przy całej tej operacji wyciskania trzeba zachowywać zasady higieny, odkażac miejsca wyciskania, owijać palce husteczkami itd.
No dobrze, ale wyciskanie to już ostateczna ostateczność Najpierw wszystkie możliwe metody, dopiero wyciskanie.
1c3a9668cb473eb00ec0f3dce65be5361e74cda4_63d1c28200398 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.