Nowa krótka fryzurka...prosze o rady :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-03, 18:41   #1
Katie04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 10

Nowa krótka fryzurka...prosze o rady :)


Chciałabym się ściąć krótko na lato, ale nie wiem czy te fryzurki będą do mnie pasowały. dlatego niżej zamieszczam swoje zdjęcie (obecnie ma grzywkę i włosy za ramiona) oraz zdjęcia ewntualnych fryzurek...
Proszę o porady...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja002.jpg (77,4 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (44,5 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 72.jpg (18,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg galeria_we_dwoje_4.jpg (65,3 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Grudge2a.jpg (35,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Grudge2c.jpg (27,2 KB, 25 załadowań)
Katie04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 20:29   #2
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Nowa krótka fryzurka...prosze o rady :)

Wydaje mi sie, ze fryzurki ktore zamiescilas beda pasowac, a w szczegolnosci ta ostatnia z ta blondynka. Zaryzykuj. Wkoncu to tylko wlosy, odrosna przeciez, a w lato bedzie Ci chlodniej, a i w okresie letnim piorka szybciej odrastaja.
Pozwolilam sobie zropbic kilka przerobek, niestety z powoddu marnej jakosci Twojego zdj sa one kiepskie.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif kt1.gif (28,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: gif kt2.gif (57,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: gif kt3.gif (34,4 KB, 7 załadowań)
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 21:14   #3
Katie04
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 10
Dot.: Nowa krótka fryzurka...prosze o rady :)

Dzięki Kinga , czekam jeszcze na porady innych wizażanek, zamieszczam jescze teraźniejsze zdjęcia ...
a może pomogłybyście jeszcze w doborze fryzury na bal gimnazjalny, bo niedługo takowy mam ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Fotki 103.jpg (104,4 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Fotki 098.jpg (18,2 KB, 41 załadowań)
Katie04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-04, 17:12   #4
Bea2
Raczkowanie
 
Avatar Bea2
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 182
Smile Dot.: Nowa krótka fryzurka...prosze o rady :)

Ładnie Ci będzie w krótkiej fryzurce ale wg. mnie dwie pierwsze odpadają (mówię o symulacji).
Ta trzecia mi się nawet podoba.

Koniecznie zostaw włosy na karku i w okolicy brody. W przeciwnym razie będziesz miała za bardzo pociągłą twarz i broda wyda się jeszcze dłuższa.

Załączam jeszcze kilka krótszych fryzurek.
Acha, chyba bym zrobiła sobie na Twoim miejscu jasniejsze pasemka.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg osijms.jpg (13,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img%20(575).jpg (31,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img%20(676).jpg (37,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sredniefryzury_styl_fm-2426.jpg (17,3 KB, 2 załadowań)
Bea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-08, 17:11   #5
Tehya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 170
Dot.: Nowa krótka fryzurka...prosze o rady :)

Witaj, masz dość pociągłą twarz w kształcie serca (szerokie /choć nie wysokie/ czoło i dośc długa broda i nieco, ale tylko w niewielkim stopni wydłużone proporcje twarzy, ale to dodaje ci uroku i delikatności), ale wyglądasz niezwykle uroczo i nie zmieniaj zbyt wiele w swoim wyglądzie Może delikatny makijaż? Ale cienie w delikatnych kolorach. Masz twarz o przyjaznym wyrazie i nie zaburzaj tego mocnymi kolorami. Niezwykle pięknie wyszłaś tu http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...postid=4488168 i tu http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...postid=4488168 - typowa słowiańska uroda, nie mogę się nadziwić i właśnie w takiej prostej fryzurce z lekką grzywką na czole wyglądasz korzystnie. Może włoski tylko leżą zbyt płasko, i nie miałabym nic przeciwko, gdybyś zechciała je leciutko podtapirować Myślę, że fajnie by ci było z pejsami sięgającymi brody, a reszta włosów spięta z tyłu lub związana w koński ogon (ale nie taki luźno zwisający, tylko związany wyżej, w połowie wysokości głowy albo z tyłu, całkiem wysoko), albo całość spięta, nie masz odstających uszu a wręcz przeciwnie - ładne, małe, przylegające (zazdroszczę) dlatego masz duże pole do popisu w sprawach fryzur. Ale nie ścinaj włosów i raczej nie farbuj, bo masz ładny, naturalny jasny kolor, nie rób tego błędu co ja Co najwyżej wycieniuj, choć za bardzo nie polecam - masz chyba cieniutkie włoski?
Bez urazy - na tym zdjęciu http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...postid=4486917 podobasz mi się średnio - niekorzystnie wyglądasz z odsłoniętym czołem, co dodatkowo jeszcze wydłuża ci twarz. Dlatego myslę, że lepiej, gdybyś została przy grzywce.
Podsumowanie - jesteś naprawde piękna, sliczna, brak mi słów by to wyrazić, ale coś w tobie jest... Jakaś taka naturalnosć, a przy tym ciepło i niezwykły urok... Juz patrząc na ciebie można wywnioskowac, że jesteś osobą, ciepłą, trochę moze nieśmiałą i zarazem przyajcielską. Nie pomyliłam się, prawda?
Na bal gimanzjalny zrób sobie jakieś fale, loczki, ale takie romantyczne, żyjące własnym zyciem, a nie sztuczne, skrępowane lakierem, ale grzywkę zostaw prosta lub wywiń ją leciutko do wewnątrz. Oczywiście zrobisz jak chcesz. Życzę udanego komersu i... pozdrawiam rówieśniczkę
Tehya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.