jak korzystać z testerow w sklepach?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-29, 21:12   #31
Vogue
Raczkowanie
 
Avatar Vogue
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 377
Dot.: jak korzystać z testerow w sklepach??

Cytat:
Napisane przez smileofangel
nie wiem jak w rosmannie ale zgodze sie co do sephory Panie niby mile no ale ja mam zawsze takie wrazenie jak by patrzaly na mnie i myslaly: "o przyszla sie za darmo wymalowac i wyperfumowac" co do probowania tez robie to na raczce ale blyszczyk zawsze inaczej wychodzi w koncu usta sa rozowe czy czerwone... a skora jasna... ja jeszcze niestety nigdy nie zostalam obdarowana probkami a jak zapytalam uslyszalam "NIE MA" za to mojej mamie zawsze tony wciskaja a ona mowi ze nie chce... nie wiem jak to jest ze nastolatka to gorszy klient? sciema ;(
ja pamietam raz w Empiku jak przyszla kobieta i zaczela sie czaic.Pomyslalam ze chce cos wyniesc ze sklepu.Po czasie i podejzliwych spojrzeniach wypryskala na siebie pol butelki wody toaletowej.Wokol zrobilo sie az gesto od zapachu.Odstawila butelke i wyszla.
Sporo osob tak robi.Tylko ja sie czuje niezreznie wchodzac do sklepu i czujac spojrzenia ekspedientek, ochroniarzy itp. na sobie.

Edytowane przez Vogue
Czas edycji: 2006-03-30 o 10:50
Vogue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 16:35   #32
m-i-s-i-a
Wtajemniczenie
 
Avatar m-i-s-i-a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: J-bie Z.
Wiadomości: 2 070
GG do m-i-s-i-a Send a message via Skype™ to m-i-s-i-a
Dot.: jak korzystać z testerow w sklepach??

Cytat:
Napisane przez Vogue
ja pamietam raz w Empiku jak przyszla kobieta i zaczela sie czaic.Pomyslalam ze chce cos wyniesc ze sklepu.Po czasie i podejzliwych spojrzeniach wypryskala na siebie pol butelki wody toaletowej.Wokol zrobilo sie az gesto od zapachu.Odstawila butelke i wyszla.
Sporo osob tak robi.Tylko ja sie czuje niezreznie wchodzac do sklepu i czujac spojrzenia ekspedientek, ochroniarzy itp. na sobie.
Ooo tak! To spojrzenie pracowników drogerii jest strasznie peszące. Mogliby sobie zakupić kamery i mieć święty spokój. Klienci też czuliby się lepiej
__________________
m-i-s-i-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 17:03   #33
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: jak korzystać z testerow w sklepach??

Nieźle nieźle - ja ostatnio przyczaiłam wyprzedaz Astora (jakaś tam kolekcja co się nie sprzedała) podniszczone pomadki, cienie itp wszystko leżało w pudełeczku. Wśród tych rózności leżały próbki podkładów i co mną wstrząsnęło - na sprzedaż Od razu podrałowałam do ekspedientki z zapytaniem czy to na sprzedaż a ona , ze oczywiści przecież jest cena. Normalnie niemal w pół zdania jej przerwałam i powiedziałam, że jest to tester i , że takich rzeczy sie nie sprzedaje tym bardziej ,że na opakowaniu było zaznaczone ,że nie na sprzedaż. Nie wiem co robi się w takich sytuacjach , gdzie się idzie czy dzwoni (w Belgii) więc zapytałam się grzecznie Pani czy "mam zadzwonić gdzie trzeba" - oczywiście nie miałam pojęcia gdzie - ona zbladła i powiedziała, że ktoś musiał cenę przykleić - że ona nie wiedziała ,że to jest próbka (hm dziwne przecież to widac gołym okiem )
No i właśnie nie wiem czy takie próbki można sprzedawać ? Czy zrobiłam z siebie wariata przed tą ekspedientką ?
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 17:07   #34
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: jak korzystać z testerow w sklepach??

Cytat:
Napisane przez m-i-s-i-a
Ooo tak! To spojrzenie pracowników drogerii jest strasznie peszące. Mogliby sobie zakupić kamery i mieć święty spokój. Klienci też czuliby się lepiej
Świętę słowa
__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 18:41   #35
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: jak korzystać z testerow w sklepach??

Cytat:
Napisane przez mona1978
No i właśnie nie wiem czy takie próbki można sprzedawać ? Czy zrobiłam z siebie wariata przed tą ekspedientką ?
Wydaje mi sie, ze dobrze zrobiłaś
Testery nie sa na sprzedaż, jest na nich nawet napis "nie na sprzedaż" - sklep zapewne dostał testery od producenta i chciał sobie "dorobić" nieuczciwie- sprzedając je klientkom
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 19:33   #36
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: jak korzystać z testerow w sklepach??

Cytat:
Napisane przez primavera
Wydaje mi sie, ze dobrze zrobiłaś
Testery nie sa na sprzedaż, jest na nich nawet napis "nie na sprzedaż" - sklep zapewne dostał testery od producenta i chciał sobie "dorobić" nieuczciwie- sprzedając je klientkom
słuchajcie ja bylam wczoraj u mnie w miescie w drogerii... nie raz juz widzialam kolo kasy pudeleczko z napisem promocja ale wczoraj to mnie normalnie zagielo bylo tam opakowanie z testerami szminek miss sporty na sprzedaz!!!!!!!!!!!!! i to takie wymazane kawale zuzyte W NORMALNEJ CENIE szok to sie czasem nie dzwoni do ochrony praw konsumenta czy jakos tak czy do producenta/dystrybutora danej firmy? jak by sie takiego opieprzylo (nieswiadomie ) to on wkurzony zrobilby raban w sklepie ;P
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.