Białe włosy - wątek zbiorczy - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-25, 14:25   #391
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

ostatnio pofarbowałam grzywkę (miałam przedtem rozjasnianą, nakładałam zielony balsam, ale z końcówek nie zszedł, wiec farbowałam jak jest) chyba Joanną Gołębi popiel, nie spodziewalam sie popielu, bo odrosty miałam rudawe, a końcóweki spraną zieleń. Ale... odrosty mi wyszły... popielate, nie wiem, na pewno nie blond, ale siwo-popielate, z lekkim odcieniem fioletu. pierwszy raz w życiu nie żółte. a zielone końcówki zabarwiły się na słomkowy ale zabawnie wyglądam
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 17:00   #392
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

nie ten watek
przepraszam
__________________

Papierosy
zapuszczanie

Edytowane przez WweronikaWw
Czas edycji: 2010-10-26 o 17:01 Powód: zly watek
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 08:08   #393
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

co nie ten wątek?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 16:22   #394
exceptionalgirl
Raczkowanie
 
Avatar exceptionalgirl
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 155
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny,no więc mam pewien problem.Z natury jestem brunetką ale pewien czas temu robiłam bardzo jasne pasemka blond u fryzjera bardzo gęste czyli prawie jak pełen kolor.No ale stwierdziłam że mi się to już nie podoba i wolałabym całą głowę pofarbować Mam długie włosy i u fryzjera sporo by mnie to wyniosło,więc postanowiłam zafarbować w domu.I problem polega na tym że na pasemkach kolor wychodzi jaśniejszy ( co jest oczywiste i nie jest problemem ) jednakże chodzi o to że na czubku głowy te odrosty wychodzą bardziej brązowe bo to wiadomo mój naturalny kolor.I pytanie brzmi : Czy przy następnym farbowaniu położyć farbę tylko na odrosty żeby mniej więcej zrównały się z resztą a potem znowu na całą głowę ? Nie przeszkadza mi,że pasemka są jaśniejsze ale wolałabym żeby te odrosty były bardziej zbliżone do tego koloru który mam na całej głowie niż takie brązowo-rudawe.
Doradźcie
exceptionalgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 12:46   #395
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

dziewczyny macie pomysł jaką farbą sobie zrobić odrost?

zawsze farbowałam u fryzjera ale za dużo płaciłam i chciałabym sobie teraz sama robić..

załączam zdjęcia jakie mam włosy teraz i jaki jest mój naturalny kolor.
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 08:10   #396
blondi1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 375
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez exceptionalgirl Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,no więc mam pewien problem.Z natury jestem brunetką ale pewien czas temu robiłam bardzo jasne pasemka blond u fryzjera bardzo gęste czyli prawie jak pełen kolor.No ale stwierdziłam że mi się to już nie podoba i wolałabym całą głowę pofarbować Mam długie włosy i u fryzjera sporo by mnie to wyniosło,więc postanowiłam zafarbować w domu.I problem polega na tym że na pasemkach kolor wychodzi jaśniejszy ( co jest oczywiste i nie jest problemem ) jednakże chodzi o to że na czubku głowy te odrosty wychodzą bardziej brązowe bo to wiadomo mój naturalny kolor.I pytanie brzmi : Czy przy następnym farbowaniu położyć farbę tylko na odrosty żeby mniej więcej zrównały się z resztą a potem znowu na całą głowę ? Nie przeszkadza mi,że pasemka są jaśniejsze ale wolałabym żeby te odrosty były bardziej zbliżone do tego koloru który mam na całej głowie niż takie brązowo-rudawe.
Doradźcie
Witaj! Ja nakładam farbę na odrosty i kilka cm dalej, tak aby właśnie nie było tej różnicy
blondi1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 17:10   #397
exceptionalgirl
Raczkowanie
 
Avatar exceptionalgirl
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 155
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blondi1985 Pokaż wiadomość
Witaj! Ja nakładam farbę na odrosty i kilka cm dalej, tak aby właśnie nie było tej różnicy
Dziękuje Ci bardzo
exceptionalgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-11, 17:10   #398
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Podczytuje Was od czasu do czasu i postanowilam podzielic sie z Wami moim sposobem na białe włosy.Zeszłam na nie w 3 miesiace z farbowanych na czarno przez ponad 10 lat!Włosy mam naprawde w dobrym stanie,oczywiscie troche sie pokruszyło ale nie ma tragedii (mam bardzo gęste włosy i grube).Uzywam masy ,,ulepszaczy,, do włosków-suplementy,maski fryzjerskie i nie,jedwab,odzywki bez spłukiwania,kremy chroniace przed wysoka temp.Efekt bardzo bardzo jasnych uzyskałam tak: u fryzjera zrobiłąm 2 razy dekoloryzacje w odstepie 2 tyg,tonowane wellatonem-efekt blond miodowy,pozniej sama w domu spray joanny-3 sztuki plus najjasniejsza farba syoss (niezła nawet)-pozniej kupiłam rozjasniacz Goldwell Oxycur Platin i farby Topchic Goldwella i to jest to.Oxydant mam 9% ale mieszam go z wodą zwykła pół na pół i rozjasniam 4,5%-35 minut-sa jaśniutkie z jasnożółtym refleksem-na to nakładam mieszanke 1/3 farby poziom 12 bez naturalny i bez złoty z Topchic,dodaje troche profesjonalnej Londy z zchłodnym odcieniem i wychodzą bezowe białe.Wstawie wam zdjecia w swietle dziennym jutro.polecam szczególnie rozjasniacz goldwell-jest naprawde z...@! proszek 500 gr kupilam na allegro za 49 zł,ja akurat kupiłam oxydant topchic goldwell za 40-ale mozna uzyc tanszego zwykłego oxydantu za pare groszy.Warto zainwestowac a nie niszczyc włosy jakimis sklepowymi.
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 03:27   #399
JMWN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 14
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Wiec ja użyłam niebieskiego proszku ( kompletnie nie wiem co to jest ale byl niebieski) i wody utlenionej 9% kupilam to w sklepie fryzjerskim, wczesniej chodzilam do fryzjerki ale ona powiedziala ze moge sobie sama to robic w domu i wyjdzie mnie taniej, a ze to moja znajoma to tez nie brala ode mnie za wiele wiec bylo jej bez roznicy. Kolor jaki uzyskalam to mniej wiecej to : ja1
i ja2
na drugim zdjeciu nie wygladaja na az takie biale ale widac ze nie sa az tak zniszczone, a wlosy mialam na prawde bialo siwe, uzywalam szamponu ktory byl fioletowy co jakis czas takze kupiony we fryzjerskim, po 2och uzyciach wlosy nie byly ani troche zolte i byly bardzo " metaliczno chlodnego odcienia " w tym momencie mam wlosy dluzsze i bardziej rudy blond i postanowilam wrocic do bialego, mam nadzieje ze wyjdzie.
JMWN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 13:04   #400
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

mnie sie zawsze marzą taki jak w załącznikach, ale niestety, mam na razie sprany rudy, odrosty naturalnie sredni mysi blond jak na ostatnim zdjęciu

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2016-07-03 o 21:02
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 13:11   #401
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Mi sie teraz spodal ten kolor z jasna karnacja i mocno podkreslonymi oczami
cos jak taylor momsen
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-26, 13:56   #402
wiola169
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

bardzo chcialabym sobie zrobic biale wlosy od spodu ale nie wiem czy mi sie uda skoro mam ciemne wlosy,,,jesli macie jakies pomysly to prosze pomozcie
wiola169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 17:13   #403
szafir266
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: tam.. ;-))
Wiadomości: 19
biale włosy ??

konkretnie !!
jakiej firmy rozjasniacz profesjonalny żeby uzyskac efekt pod białe włosy+ oczywiście ilu procentowa woda
na allegro jest sporo takich do kupienia . nie sugerować się ceną !!
ważny jest efekt.
mam dosć zółtych włosów po joannie rozjaśniaczu !

Edytowane przez szafir266
Czas edycji: 2011-01-13 o 17:15
szafir266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 18:19   #404
karmelinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8
Dot.: biale włosy ??

a nie szkoda ci wloskow? wiem z wlasnej autopsji ze biale wlosy to tragedia... mi sie zamarzyla platyna i osiagnelam ja z moich mysio blond wlosow rozjasniaczem Alfaparfa a potem regularnym myciem wlosow szamponem joanny tym fioletowym. Wlosy byly jak u starszego czlowieka- platynowe, wrecz biale... teraz jestem zafarbowana na rudo bo nie cieszyl mnie widok wysuszonych, gumowych, wypadajacych garsciami ale bialych kudlow dlatego ci odradzam ale jak juz tak bardzo chcesz to rozjasniacz Alfaparfa z woda 12%, trzymasz 45min a potem podczas mycia myjesz wloski tym szamponem joanny. efekt bieli gwarantowany
karmelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 19:09   #405
szafir266
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: tam.. ;-))
Wiadomości: 19
Dot.: biale włosy ??

ogólnie to na kondycje włosów nie narzekam.
nie przeznaczam masakrycznych kwot na odzywki , ale te co na raz stosuje + szampon po wielu próbach upadków i wzlotów to z dostepnych w sklepie moge polecic . w pracy mnie pytali jak utrzymuje taki efekt ze nie mam siana.
-szampon Marion Maribell perfect do siwych i rozjasnionych[8zł.]
- Mrs. Potter . Teraz weszła nowa linia. ja wybrałam imbir na energie włosów <przed myciem włosów 20 min.trzymam około>[7 zł.]
- Marion w sprayu Natura silk pomaranczowy przed suszeniem, na koncówki najwiecej psikam[8zł.]
starcza mi to przy myciu głowy 2 razy w tyg. na około 2 miesiace szampon i po miesiacu odzywki.
szafir266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 20:14   #406
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: biale włosy ??

Cytat:
Napisane przez karmelinka Pokaż wiadomość
a nie szkoda ci wloskow? wiem z wlasnej autopsji ze biale wlosy to tragedia... mi sie zamarzyla platyna i osiagnelam ja z moich mysio blond wlosow rozjasniaczem Alfaparfa a potem regularnym myciem wlosow szamponem joanny tym fioletowym. Wlosy byly jak u starszego czlowieka- platynowe, wrecz biale... teraz jestem zafarbowana na rudo bo nie cieszyl mnie widok wysuszonych, gumowych, wypadajacych garsciami ale bialych kudlow dlatego ci odradzam ale jak juz tak bardzo chcesz to rozjasniacz Alfaparfa z woda 12%, trzymasz 45min a potem podczas mycia myjesz wloski tym szamponem joanny. efekt bieli gwarantowany
Boże litości.. Jak nieumiejętnie użyłaś to i gumowały się i wypadały. Używając rozjasniacza i 12% wody sama, na własne życzenie spaliłaś włosy Kolor blond jest cięższym kolorem do utrzymania niż inne - trzeba się do tego umiejętnie zabrać - jak ktoś nie umie to potem dopiero jest - że blond niszczy. No jak się robi takie rzeczy to jasne, że niszczy
Nie jesteś obeznana i jeszcze takie rzeczy innym polecasz - nie ładnie

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez szafir266 Pokaż wiadomość
ogólnie to na kondycje włosów nie narzekam.
nie przeznaczam masakrycznych kwot na odzywki , ale te co na raz stosuje + szampon po wielu próbach upadków i wzlotów to z dostepnych w sklepie moge polecic . w pracy mnie pytali jak utrzymuje taki efekt ze nie mam siana.
-szampon Marion Maribell perfect do siwych i rozjasnionych[8zł.]
- Mrs. Potter . Teraz weszła nowa linia. ja wybrałam imbir na energie włosów <przed myciem włosów 20 min.trzymam około>[7 zł.]
- Marion w sprayu Natura silk pomaranczowy przed suszeniem, na koncówki najwiecej psikam[8zł.]
starcza mi to przy myciu głowy 2 razy w tyg. na około 2 miesiace szampon i po miesiacu odzywki.
Dobrze, że nie używasz zbyt dużej ilości silikonów - to się chwali - polecam Ci także olejowanie i maskę dolce anti-age - super regeneruje.

Co do włosków to zapraszam na wątek "włosy rozjaśniamy" tam napisz i daj zdjęcie swoich obecnych włosów wraz z odrostem i zdjęcie efektu jaki chcesz uzyskać. Broń Cię panie żebyś używała rozjaśniacza jakiegokolwiek z wodą 12% bo będzie płacz.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 16:01   #407
szafir266
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: tam.. ;-))
Wiadomości: 19
Dot.: biale włosy

'' polecam Ci także olejowanie i maskę dolce anti-age - super regeneruje. ''


bardzo dziekuję.
szafir266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 21:52   #408
salva29
Przyczajenie
 
Avatar salva29
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Koszalin/ Rheda-Wiedenbrueck
Wiadomości: 10
GG do salva29
Dot.: biale włosy

Witam, ja też od jakiegoś czasu wychodzę sama z ciemnych, farbowanych włosów i już nie wiem jaki to ma być wreszcie kolor bo za każdym razem wychodzi inny...
Ale się nie poddaję i w końcu znajdę coś dla siebie, tym razem kupiłam Palette intensive color creme E20, my to mamy ciężkie życie hi hi, pozdrawiam.
__________________
salva29
salva29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 10:33   #409
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

szkoda,ze mi blond taki jasny nie pasuje,czuje sie taka...bezbarwna
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-15, 17:52   #410
salva29
Przyczajenie
 
Avatar salva29
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Koszalin/ Rheda-Wiedenbrueck
Wiadomości: 10
GG do salva29
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Ha ha dobre, ja już przerabiałam różne kolorki ale w jasnych czuje się najlepiej...
__________________
salva29
salva29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 18:44   #411
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: biale włosy

Cytat:
Napisane przez salva29 Pokaż wiadomość
Witam, ja też od jakiegoś czasu wychodzę sama z ciemnych, farbowanych włosów i już nie wiem jaki to ma być wreszcie kolor bo za każdym razem wychodzi inny...
Ale się nie poddaję i w końcu znajdę coś dla siebie, tym razem kupiłam Palette intensive color creme E20, my to mamy ciężkie życie hi hi, pozdrawiam.

Bardzo ciężko jest zejść z ciemnego koloru - ja farbowałam włosy na czarno 8 lat a jak chciałam je rozjaśnić to miałam tęczę na głowię - najgorsze były końce bo przetrawione ciemną farbą. Popełniłam dużo błędów ale teraz już wiedziałabym co robić.
Proponuje kąpiel rozjaśniającą, a dopiero potem połóż palette i oczywiście nie zapominaj o odzywianiu odpowiednim - i nie mam tu na myśli preparatów z silikonem które tylko maskują uszkodzenia włosa - a te które naprawdę zregenerują.

Powodzenia
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 19:20   #412
szafir266
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: tam.. ;-))
Wiadomości: 19
Dot.: biale włosy może nie takie idealne , ale..

pochwale sie swoimi :P
pomóc..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (13,2 KB, 148 załadowań)
szafir266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 19:27   #413
Iga0505
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
GG do Iga0505
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Witam od 2 tygodni przechodzę gehennę miałam ciemno brązowe włosy i zachciało mi się platyny, poszłam do fryzjera ściełam włosy z do pasa a krótko około 10 cm i poddałam się dekoloryzacji, Pan zapewniał mnie że ie wyjdzie rudy bo inaczej bym się nie zdecydowała.
Niestety efekt końcowy to pomarańcza i facet który nawet nie raczył zapytać czy mi się podoba, wróciłam do domu i w ryk następnego dnia wróciłam ale Pana nie było więc poszłam do innego salonu Pani podjęła się dekoloryzacjii i obiecała że odcień nie będzie ciepły, niestety kolejne rozczarowanie - był!
taki blondo pomarańczowy ciapkowaty, wyszłam kupiłam jedną farbę dzisiaj drugą ale ni chuchu nie chcą mi wyjść te platynowe, powoli się poddaje bo nie mam już siły ani kasy na kolejnych fryzjerów u jednego 500 u drugiego 400 i farby kolejne 40 może ktoś doradzi mi co mam teraz zrobić, bardzo proszę
Iga0505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 20:39   #414
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Iga0505 Pokaż wiadomość
Witam od 2 tygodni przechodzę gehennę miałam ciemno brązowe włosy i zachciało mi się platyny, poszłam do fryzjera ściełam włosy z do pasa a krótko około 10 cm i poddałam się dekoloryzacji, Pan zapewniał mnie że ie wyjdzie rudy bo inaczej bym się nie zdecydowała.
Niestety efekt końcowy to pomarańcza i facet który nawet nie raczył zapytać czy mi się podoba, wróciłam do domu i w ryk następnego dnia wróciłam ale Pana nie było więc poszłam do innego salonu Pani podjęła się dekoloryzacjii i obiecała że odcień nie będzie ciepły, niestety kolejne rozczarowanie - był!
taki blondo pomarańczowy ciapkowaty, wyszłam kupiłam jedną farbę dzisiaj drugą ale ni chuchu nie chcą mi wyjść te platynowe, powoli się poddaje bo nie mam już siły ani kasy na kolejnych fryzjerów u jednego 500 u drugiego 400 i farby kolejne 40 może ktoś doradzi mi co mam teraz zrobić, bardzo proszę
Współczuję..
Niestety błędem było, że zgodziłaś się na propozycję fryzjera. Tutaj potrzebna jest zasada ograniczonego zaufania..
Pewniakiem było, że nie wyjdzie Ci za 1 ani za 2 ani nawet za 3 razem wymarzony blond, no ale skąd mogłaś to wiedzieć.
To co robisz teraz to jak czytam to jakbym widziała siebie pół roku temu.. dlatego moja rada - Przestań.. Ja tak robiłam aż w końcu włosy zaczęły mi się ciągnąć (jak guma) - a to już oznaczało, że się nie zregenerują I trzeba było bardzo krótko je obciąć..

Jak już pisałam koleżance szafir - musisz teraz bardzo zadbać aby je porządnie zregenerować bo po tym co piszesz, że przeszły na pewno tej odnowy potrzebują, koniecznie potrzebują.
Jak już odżyją to wrzuć fotkę obecnego kolorku to pomyślimy co dalej. Głowa do góry. No i cierpliwości
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 09:14   #415
salva29
Przyczajenie
 
Avatar salva29
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Koszalin/ Rheda-Wiedenbrueck
Wiadomości: 10
GG do salva29
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Dokładnie to nie wychodzi tak od razu, trzeba to robić stopniowo ja już tak walczę 4 miesiąc ale już widać pewne efekty...
To fakt przy tym trzeba bardzo o nie dbać, dobre szampony, odżywki, jedwabie, kąpiele i bardzo ale to bardzo dużo cierpliwości...
__________________
salva29
salva29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 17:28   #416
salva29
Przyczajenie
 
Avatar salva29
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Koszalin/ Rheda-Wiedenbrueck
Wiadomości: 10
GG do salva29
Dot.: biale włosy

Cytat:
Napisane przez salva29 Pokaż wiadomość
Witam, ja też od jakiegoś czasu wychodzę sama z ciemnych, farbowanych włosów i już nie wiem jaki to ma być wreszcie kolor bo za każdym razem wychodzi inny...
Ale się nie poddaję i w końcu znajdę coś dla siebie, tym razem kupiłam Palette intensive color creme E20, my to mamy ciężkie życie hi hi, pozdrawiam.

No i jestem zdziwiona efektem, myślałam że będzie gorzej a tu miła niespodzianka ...
Odrosty wyszły super, reszta nie do końca bo to normalne te włoski były już kilka razy potraktowane na ostro i mają prawo się buntować...
A co do samej farby to nie śmierdzi aż tak bardzo, do wymieszania są trzy komponenty ; saszetki z emulsją rozwijającą, z aktywatorem rozjaśniania i tuba kremu koloryzującego...
Ja jestem zadowolona z efektu, wydaje się ok jeszcze tylko jutrzejsze spojrzenie w świetle dziennym...
Dorzucam fotkę z kamerki, oceńcie same...

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 175730.jpg (24,3 KB, 151 załadowań)
__________________
salva29
salva29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 18:09   #417
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Sama robiłam odrosty palette tyle, że Skandynawskim - odcień 100 - i byłam bardzo zadowolona.

Dużo na temat farby e20, palette deluxe czy skandynawskiego.. tudzież A10 i C12 bardzo mocno rozjaśniających na wątku "włosy rozjaśniamy.."

Przetestowałyśmy wielokrotnie i wcale wbrew obiegowej opinii palette nie niszczy nie wiadomo jak włosów - tylko trzeba używać umiejętnie.
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 19:52   #418
pytus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 11
Lightbulb białe włosy

jakie mozecie polecić farby by dojść ze średniego brazu na zupełnie białe włosy ?
pytus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 13:01   #419
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: białe włosy

Cytat:
Napisane przez pytus Pokaż wiadomość
jakie mozecie polecić farby by dojść ze średniego brazu na zupełnie białe włosy ?
Będzie ciężko bo białe włosy nie mają nic w środku i każda farba się będzie wypłukiwać. Ja ostatnio chciałam się przyciemnić i do tego celu użyłam Loreal Copehague Wbis - i podmieniłam wodę na 3%. Podczas farbowania włosy były prawie, że czarne i trochę mnie to przeraziło - ale byłam uprzedzona o tym fakcie więc trzymałam grzecznie do końca. Na początku wyszedł taki beznadziejny srebrny (bo ta farba ma popiołek) - ale się wypłukało po kilku myciach i teraz mam taki blondzik właśnie coś jak babeczka na opakowaniu. Nawet jak Ci się ten kolor nie będzie podobał to potem możesz położyć na to coś innego i tak się nie będzie wypłukiwało bo włos już będzie miał jakąś podstawę do tego by farba się utrzymała
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 22:51   #420
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

ale ona chce jasne włosy a nie przyciemniać
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-29 18:58:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:46.