uzależnienie od czekolady ... grupa wsparcia ;) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-03, 05:49   #91
Marika19902
Raczkowanie
 
Avatar Marika19902
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 116
Dot.: uzależnienie od czekolady ... grupa wsparcia ;)

Byłam uzależniona od czekolady.Codzienni e milka łaciata to była obowiązkowo.Jak zaczęłam się zdrowo odżywiać,samo przeszło,bo mam energię rozłożoną równomiernie przez węglowodany złożone.
Życzę powodzenia w walce.
Marika19902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 19:48   #92
magste_
Raczkowanie
 
Avatar magste_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdzieś we własnym świecie
Wiadomości: 180
Dot.: uzależnienie od czekolady ... grupa wsparcia ;)

Witam czekoladoholiczki
Ostatnio rzadko jem czekoladę,jakoś tak mi się nie che,nie udało mi się jej całkowicie wyeliminować,ale zmierzam ku lepszemu
__________________
Wpuść mnie do języka,do rozmytych ust,pod powieki Twoje ... Wpuść ...
magste_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 20:13   #93
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: uzależnienie od czekolady ... grupa wsparcia ;)

Brawo dziewczyny!
A ja właśnie założyłam dzisiaj aparat, więc żegnaj twarda czekolado na dłuuugi czas..
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 18:06   #94
magste_
Raczkowanie
 
Avatar magste_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdzieś we własnym świecie
Wiadomości: 180
Dot.: uzależnienie od czekolady ... grupa wsparcia ;)

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Pokaż wiadomość
Brawo dziewczyny!
A ja właśnie założyłam dzisiaj aparat, więc żegnaj twarda czekolado na dłuuugi czas..
Oooo,boli bardzo aparat ? Moja znajoma przez kilka pierwszych dni jechała na proszkach przeciwbólowych.
__________________
Wpuść mnie do języka,do rozmytych ust,pod powieki Twoje ... Wpuść ...
magste_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-11, 20:09   #95
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: uzależnienie od czekolady ... grupa wsparcia ;)

Cytat:
Napisane przez magste_ Pokaż wiadomość
Oooo,boli bardzo aparat ? Moja znajoma przez kilka pierwszych dni jechała na proszkach przeciwbólowych.
Już jest 4 dzień, więc boli mniej. Nie brałam żadnych tabletek, zęby bolą zazwyczaj wtedy kiedy się je naciska bo są naciągane więc żadne jedzenie twardych rzeczy nie wchodzi w grę bo można umrzeć z bólu..
Jadę na samych jogurtach i wodzie. W sumie to się cieszę, bo schudłam a to dopiero początek.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 08:18   #96
magste_
Raczkowanie
 
Avatar magste_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdzieś we własnym świecie
Wiadomości: 180
Dot.: uzależnienie od czekolady ... grupa wsparcia ;)

Co tu tak cicho ?
__________________
Wpuść mnie do języka,do rozmytych ust,pod powieki Twoje ... Wpuść ...
magste_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 14:53   #97
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: uzależnienie od czekolady ... grupa wsparcia ;)

Sesja..
Z okazji nadmiernego myślenia od czasu do czasu zjem coś słodkiego ale to nie są takie napady jak kiedyś.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 11:11   #98
t_sylwia24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 35
Dot.: uzależnienie od czekolady ... grupa wsparcia ;)

Heeej!
Ja również jestem uzależniona. Od czekolady i wszystkiego co ją zawiera. Słodycze to mój świat. Tylko, że po tym okropnie tyje... To boli :P
Mój brat mi nawet szafki zamyka lub ukrywa, żebym nie jadła. a kłótni przy tym co nie miara.
Ale powiedziałam sobie dość. Trzeba zadbać o siebie.
t_sylwia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 18:40   #99
deszczowa_nimfa
Raczkowanie
 
Avatar deszczowa_nimfa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 342
Dot.: uzależnienie od czekolady ... grupa wsparcia ;)

Cytat:
Napisane przez t_sylwia24 Pokaż wiadomość
Heeej!
Ja również jestem uzależniona. Od czekolady i wszystkiego co ją zawiera. Słodycze to mój świat. Tylko, że po tym okropnie tyje... To boli :P
Mój brat mi nawet szafki zamyka lub ukrywa, żebym nie jadła. a kłótni przy tym co nie miara.
Ale powiedziałam sobie dość. Trzeba zadbać o siebie.
I bardzo dobrze, ja również zaczynam życie bez czekolady. Tylko na lody sobie od czasu do czasu pozwolę, w końcu mamy lato. U mnie dziś 2 dzień bez słodyczy. Nie ma sie czym chwalić, ale zawsze to jakis sukces na początek
deszczowa_nimfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 13:31   #100
Niki Mouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 149
Dot.: uzależnienie od czekolady ... grupa wsparcia ;)

Podobno lody są jednymi ze zdrowszych słodyczy Oczywiście bez śmietany, polewy itp. Więc może zamiast czekolady kulkę lodów?No albo dwie?
Niki Mouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-27, 16:49   #101
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: uzależnienie od czekolady ... grupa wsparcia ;)

Świetny pomysł, lody ratują mi aktualnie życie, pewnie gdyby nie one, to znowu tonęłabym w kostkach czekolady..
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-29, 08:06   #102
pandepilator
Raczkowanie
 
Avatar pandepilator
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 251
Dot.: uzależnienie od czekolady ... grupa wsparcia ;)

Cytat:
Napisane przez biedronka91 Pokaż wiadomość
Świetny pomysł, lody ratują mi aktualnie życie, pewnie gdyby nie one, to znowu tonęłabym w kostkach czekolady..
tonięcie w czekoladzie musi być chyba bardzo przyjemne, tak na marginesie..
__________________
niech nikt mnie więcej nie namawia do pisania wielkimi literami na początku zdań. napisałem kilka postów i straciłem mnóstwo czasu.
pandepilator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 11:34   #103
monika1379
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 303
Dot.: uzależnienie od czekolady ... grupa wsparcia ;)

A ja dziewczyny bylam uzalezniona od czekolady bardzo bardzo dlugo. Ale przeszlo mi samo... Kiedys przechodzac w sklepie alejka z wylozonymi czekoladkami, groszkami, batonikami nie moglam przejsc obojetnie - zawsze musialam cos wziac. A ze jestem w UK to wyboru mam co niemiara i kocham tutejsze slodycze hmmm. Pozniej jakos przestalam je kupowac i omijalam alejke ze slodyczami. Ostatnio specjalnie przeszlam zeby siebie sprawdzic i nawet nie zwrocilam uwagi na te slodycze, wrecz przeciwnie - nawet nie mialam ochoty na nie patrzec, bo przypomnialo mi sie uczucie, jak zje sie za duzo czekolady i jest tak slodko, ze az za slodko. No i nie jem a moje uzaleznienie bylo bardzo powaznie - dzien w dzien tabliczka czekolady, czasem nawet wiecej. wstydze sie tego niemilosiernie, ale na szczescie to juz tylko przeszlosc
monika1379 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 19:06   #104
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: uzależnienie od czekolady ... grupa wsparcia ;)

Cytat:
Napisane przez pandepilator Pokaż wiadomość
tonięcie w czekoladzie musi być chyba bardzo przyjemne, tak na marginesie..
Oj tak..
Cytat:
Napisane przez monika1379 Pokaż wiadomość
A ja dziewczyny bylam uzalezniona od czekolady bardzo bardzo dlugo. Ale przeszlo mi samo... Kiedys przechodzac w sklepie alejka z wylozonymi czekoladkami, groszkami, batonikami nie moglam przejsc obojetnie - zawsze musialam cos wziac. A ze jestem w UK to wyboru mam co niemiara i kocham tutejsze slodycze hmmm. Pozniej jakos przestalam je kupowac i omijalam alejke ze slodyczami. Ostatnio specjalnie przeszlam zeby siebie sprawdzic i nawet nie zwrocilam uwagi na te slodycze, wrecz przeciwnie - nawet nie mialam ochoty na nie patrzec, bo przypomnialo mi sie uczucie, jak zje sie za duzo czekolady i jest tak slodko, ze az za slodko. No i nie jem a moje uzaleznienie bylo bardzo powaznie - dzien w dzien tabliczka czekolady, czasem nawet wiecej. wstydze sie tego niemilosiernie, ale na szczescie to juz tylko przeszlosc
Czyli można..
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 20:06   #105
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: uzależnienie od czekolady ... grupa wsparcia ;)

Ja dziś w sklepie przechodziłam koło czekolad, ba, wróciłam się po nie, ale nie wzięłam nic słodkiego
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 16:59   #106
Meta_P
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: uzależnienie od czekolady ... grupa wsparcia ;)

no ja mam tak samo ja jeszcze dobrze oczu nie otworze aa juz sobie robie przegląd co mam słodkiego do zjedzenia później biegne szybko jak jeszcze nikt nie widzi wtryniam batona ciastko czy co tam mam codziennie sobie powtarzam że od jutra nie jem slodyczy ale na drugi dzień historia sie powtarza nawet zdaża mi sie wyparcie ze świadomości iż zjadłam rano tabliczke czekolady i sobie później mówie eee mogę zjeśc tego snikersa przeciez dzisiaj jeszcze nic słodkiego nie jadłam jak już zjem to znajduje papierek po czekoladzie i sobie przypominam że jadłam jak ktoś pyta czy jem słodycze to mówię nieeee ja nie jam już od 3 dni aa w torebce snikers czeka Do tego w ciągu 3 lat przytyłam 30 kg wyglądam jak wieprz już sama na siebie nie moge patrzeć a co dopiero inni aczkolwie to i tak mojej słabej psychiki nie przekonuje żebym przestała jeśc z każdym cukierkiem batonem itp sobie powtarzam iż to jest ostatni albo jeszcze jak juz sobie postanawiam że nie będę jeść słodyczy to sobie myśle to na porzegnanie moge zjeśc i jak świnia zjadam tabliczkę i cola popijam ( akurat z Cola juz się uporałam nie pijam jej wole wode to z cukierkami nie mogę Teraz popijam słodycze zieloną herbatą
Meta_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 20:57   #107
thegossip
Przyczajenie
 
Avatar thegossip
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 23
Dot.: uzależnienie od czekolady ... grupa wsparcia ;)

Cytat:
Napisane przez Meta_P Pokaż wiadomość
no ja mam tak samo ja jeszcze dobrze oczu nie otworze aa juz sobie robie przegląd co mam słodkiego do zjedzenia później biegne szybko jak jeszcze nikt nie widzi wtryniam batona ciastko czy co tam mam codziennie sobie powtarzam że od jutra nie jem slodyczy ale na drugi dzień historia sie powtarza nawet zdaża mi sie wyparcie ze świadomości iż zjadłam rano tabliczke czekolady i sobie później mówie eee mogę zjeśc tego snikersa przeciez dzisiaj jeszcze nic słodkiego nie jadłam jak już zjem to znajduje papierek po czekoladzie i sobie przypominam że jadłam jak ktoś pyta czy jem słodycze to mówię nieeee ja nie jam już od 3 dni aa w torebce snikers czeka Do tego w ciągu 3 lat przytyłam 30 kg wyglądam jak wieprz już sama na siebie nie moge patrzeć a co dopiero inni aczkolwie to i tak mojej słabej psychiki nie przekonuje żebym przestała jeśc z każdym cukierkiem batonem itp sobie powtarzam iż to jest ostatni albo jeszcze jak juz sobie postanawiam że nie będę jeść słodyczy to sobie myśle to na porzegnanie moge zjeśc i jak świnia zjadam tabliczkę i cola popijam ( akurat z Cola juz się uporałam nie pijam jej wole wode to z cukierkami nie mogę Teraz popijam słodycze zieloną herbatą

ehh, jakbym siebie słyszała... Niestety... i niestety tyle samo przytyłam. Ostatnio góra 4 dni mi się udaje wytrzymać bez słodyczy. Już wolałabym chyba być uzależoniona od papierosów od tego przynajmniej bym się tak nie roztyła.
Ale nadal staram się z tym walczyć i się nie poddam
thegossip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 19:41   #108
Seducer
Zadomowienie
 
Avatar Seducer
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 212
Dot.: uzależnienie od czekolady ... grupa wsparcia ;)

Ja ostatnio cały czas mam ochotę na czekoladę, nie mogę przestać o niej myśleć :|
Seducer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 09:00   #109
chocolate_fudge
Przyczajenie
 
Avatar chocolate_fudge
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 6
Dot.: uzależnienie od czekolady ... grupa wsparcia ;)

Ja się zastanawiam jak wytrzymują Ci sprzedawcy, którzy pracują w punktach sprzedających czekoladę w galeriach handlowych. Są otoczeni pysznościami z każdej strony. Raj
__________________
uśmiechnij się.
chocolate_fudge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-03, 18:26   #110
Seducer
Zadomowienie
 
Avatar Seducer
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 212
Dot.: uzależnienie od czekolady ... grupa wsparcia ;)

Cytat:
Napisane przez chocolate_fudge Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam jak wytrzymują Ci sprzedawcy, którzy pracują w punktach sprzedających czekoladę w galeriach handlowych. Są otoczeni pysznościami z każdej strony. Raj
Ooo nie, nie wytrzymałabym tego zapachu, eksplozja
Ja też nie ogarniam jak ludzie mogą zacząć czekoladę i skończyć na rządku... przecież taka ilość to zaledwie rozgrzewka!
__________________
http://sailwithmex.blogspot.com/ <--- śniadaniuję, gotuję, oceniam i rozważam
http://eattrainbehealthy.blogspot.com/ <--- blog fit!
Seducer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.