Problemy z moją cerą - zdjęcia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-29, 10:18   #1
jutish
Zakorzenienie
 
Avatar jutish
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: CG
Wiadomości: 4 701
GG do jutish

Problemy z moją cerą - zdjęcia


Witajcie!
Piszę do Was z prośbą o poradę dotyczącą mojej cery...
Jak widać na załączonych zdjęciach-jest ona po prostu straszna!
Blizny bo niedawno przebytej ospie, wągry, kilka rodzajów pryszczy ;(

Czy mogłybyście polecić mi coś na to?
Stosowałam już masę produktów - i nic!
Kosmetyczka też sobie nie dała rady... Oczyszczanie, maseczki i inne dostępne u niej środku nic nie zmieniły;(

Obecnie stosuję środek który dostałam od swojego lekarza, na wysuszenie pryszczy, robiony na zamówienie w formie płynu. Oprócz tego oczywiście oczyszczam dokładnie buzię, smaruję tłustymi kremami z ziaji.... może gdzieś tu robię błąd?

Czy któraś z Was boryka się, lub borykała się z podobnymi problemami?

Jaki podkład byście mi poleciły? Szukam jakiegoś lekkiego, który nie zapychał by tak strasznie porów;/

Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF5135.jpg (53,5 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5136.jpg (48,2 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5137.jpg (40,2 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5141.jpg (51,7 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5143.jpg (44,0 KB, 124 załadowań)
__________________
Szczęście to tylko kwestia wprawy.

jutish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 11:03   #2
e_liska
Raczkowanie
 
Avatar e_liska
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 338
GG do e_liska
Dot.: Problemy z moją cerą - zdjęcia

Nie wiem zbytnio jakie kuracje dermatologiczne przechodziłaś i jakie leki stosowałaś, ale mogę powiedzieć, że mi na problemy z cerą bardzo pomogła zmiana pielęgnacji na bardziej naturalną. Odstawiłam wszystkie kosmetyki drogeryjne i apteczne, które wysuszały i uwrażliwiły mi cerę. Teraz oczyszczam buzię dwa razy dziennie naturalnym mydełkiem oliwkowo-laurowym i przecieram hydrolatem. Na dzień stosuję tylko krem z wysokim filtrem, na noc na zmianę krem z kwasem azelinowym i serum z oleju konopnego i kwasu hialuronowego. Raz, dwa razy w tygodniu peeling i maseczka z glinki. I powiem ci, że czuję naprawdę dużą różnicę. Jeśli chodzi o podkład, to chyba najlepsze są minerały- mają różne formuły i bardzo bogatą gamę kolorystyczną.
Nie mogę ci oczywiście zagwarantować, że moja pielęgnacja mogłaby tobie również pomóc. Ale jakbyś miała jakieś pytania to pisz
__________________
Tomorrow may rain, so I'll follow the sun
e_liska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 15:33   #3
Oldzinka
Raczkowanie
 
Avatar Oldzinka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 232
GG do Oldzinka
Dot.: Problemy z moją cerą - zdjęcia

Witam.
Też kiedyś borykałam się z tego typu problemem... rozszerzone pory, nierówności cery, malutkie dziurki po wyduszaniu krost i jeszcze bardziej rozszerzone pory o krostach tu i tam nie wspominając... :/ na wizażu dziewczyny polecały różne kwasy złuszczające, ja do kosmetyczki nie chodziłam bo to strata pieniędzy... tak naprawdę nigdy do końca nie wiesz co Ci kładzie na twarz bo laski często przelewają tańsze do butelek po droższych, na chwilę obecną od prawie dwóch lat zaopatruję się na biochemiaurody.com do mycia olejek tam masz różne wersje zapachowe, i stosuje też kuracje złuszczającą receptura biochemiaurody.com tutaj możesz poczytać o działaniu kwasów: http://www.biochemiaurody.com/vademe...omparison.html
http://www.biochemiaurody.com/vademekum/acids.html
Ja już z kwasami się nie rozstaję, poczytaj artykuły, zapoznaj się i spróbuj.

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Oldzinka Pokaż wiadomość
Witam.
Też kiedyś borykałam się z tego typu problemem... rozszerzone pory, nierówności cery, malutkie dziurki po wyduszaniu krost i jeszcze bardziej rozszerzone pory o krostach tu i tam nie wspominając... :/ na wizażu dziewczyny polecały różne kwasy złuszczające, ja do kosmetyczki nie chodziłam bo to strata pieniędzy... tak naprawdę nigdy do końca nie wiesz co Ci kładzie na twarz bo laski często przelewają tańsze do butelek po droższych, na chwilę obecną od prawie dwóch lat zaopatruję się na biochemiaurody.com do mycia olejek tam masz różne wersje zapachowe, do przemywania cery hydrolaty - w zależności od potrzeb i preferencji są różne, i stosuje też kuracje złuszczającą receptura biochemiaurody.com tutaj możesz poczytać o działaniu kwasów: http://www.biochemiaurody.com/vademe...omparison.html
http://www.biochemiaurody.com/vademekum/acids.html
Ja już z kwasami się nie rozstaję, poczytaj artykuły, zapoznaj się i spróbuj.

Pozdrawiam
Dodam jeszcze że ja tak samo kosmetyków drogeryjnych ani aptecznych już nie kupuje... OMG jaka ja naiwna byłam tyle lat...
Oldzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 23:07   #4
piercingprincess
Przyczajenie
 
Avatar piercingprincess
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8
Dot.: Problemy z moją cerą - zdjęcia

Miałam to samo i również polecam naturalne mydła. Ja używam aktualnie piżmowego bo ładnie pachnie, a zanim kupiłam to, miałam 'kiwiowe' z pestkami są drogie, ale mega wydajne i jedyny krem którego teraz używam to ten najzwyklejszy, w ciemnogranatowym opakowaniu Nivea polecam też szare mydło...może zapach nie jest najlepszy, ale jest jednym z tych niezawodnych babcinych sposobów na wszystko pozdrawiam
piercingprincess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 00:33   #5
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Problemy z moją cerą - zdjęcia

Cytat:
Napisane przez e_liska Pokaż wiadomość
Nie wiem zbytnio jakie kuracje dermatologiczne przechodziłaś i jakie leki stosowałaś, ale mogę powiedzieć, że mi na problemy z cerą bardzo pomogła zmiana pielęgnacji na bardziej naturalną. Odstawiłam wszystkie kosmetyki drogeryjne i apteczne, które wysuszały i uwrażliwiły mi cerę. Teraz oczyszczam buzię dwa razy dziennie naturalnym mydełkiem oliwkowo-laurowym i przecieram hydrolatem. Na dzień stosuję tylko krem z wysokim filtrem, na noc na zmianę krem z kwasem azelinowym i serum z oleju konopnego i kwasu hialuronowego. Raz, dwa razy w tygodniu peeling i maseczka z glinki. I powiem ci, że czuję naprawdę dużą różnicę. Jeśli chodzi o podkład, to chyba najlepsze są minerały- mają różne formuły i bardzo bogatą gamę kolorystyczną.
Nie mogę ci oczywiście zagwarantować, że moja pielęgnacja mogłaby tobie również pomóc. Ale jakbyś miała jakieś pytania to pisz
Mogłabyś podać nazwy? Czy serum robisz sama? Nie mogę nigdzie takiego znaleźć też mam problem z cerą i też staram się zmienić pielęgnację na naturalną
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:32.