Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia KWSPZ - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-25, 12:54   #31
AspazjaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

Witaj Alicja1988!przeczytałam właśnie twoją opinię na temat studiowania kosmetologii w kwspz i bardzo się cieszę,że na Ciebie trafiłam,bo miałam mieszane uczucia po przeczytaniu kilku negatywnych opini na temat uczelni.Zamierzam w przyszłym roku studiować tam.Tyletylko,że moją najbardziej obsesyjną myślą jest to czy dam sobie rade,bo jak słysze :patofizjologia,biochemia ,biofizyka itd.to mam wątpliwości.Mam 1,5 roczną córeczke i męża,który zajmowałby się Pati jeśli zajdzie taka potrzeba.Mam wobec tego takie pytanie do Ciebie jaki jest stopień trudności w tych przedmiotach i w j.obcych.Zależy mi na obiektywnej opini.Jak uważasz czy w mojej sytuacji dam radę pogodzic studia z macirzyństwem.Dodam,że jestem z Tomaszowa lub. ,czyli kawał drogi do krakowa.Ni i jak tam jest z akademikiem...
AspazjaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 08:17   #32
monic9999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Wink Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

hey dziwczyny w tym roku zdaje maturke i właśnie zastanawiam się nad tą szkoła czy ktoś też się tam wybiera proszę o kontakt ??
monic9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 14:01   #33
Alicja1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 10
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

AspazjaM hmm patofizjologi nie mialam dopierp od etgo semsstru a biochemia owszem nie jest łatwa, ejsli amsz duzo samozaparcia i kosmetologia to ejst to czym naprawde sie interesujesz a nei tylko dlatego ze myslisz ze ebdziesz po tych studiach kosmetyczka i to dobry sposob na kase bo wtedy polecam studium a kosmetyka to tylko ejdna z dziedzin kosmetologi .Co do akademików t uczelnai wlasnych nie posiada ale z politechniki zalatwia.
Alicja1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 13:19   #34
Dzoana_90
Przyczajenie
 
Avatar Dzoana_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

Cześć Dziewczynki...ja też się tam wybieram za rok w tym roku byle tylko maturke zdac i atakuje...juz od 2 kl LO planuje tam isc nie moge się doczekać<jupi>
Dzoana_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 14:06   #35
monic9999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

Cytat:
Napisane przez Dzoana_90 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki...ja też się tam wybieram za rok w tym roku byle tylko maturke zdac i atakuje...juz od 2 kl LO planuje tam isc nie moge się doczekać<jupi>

Hey wybierasz się na zaoczne??
monic9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 15:07   #36
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 739
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

a czy chcąc studiowac na kwspz jakie należy zdawac przedmioty na maturze? chcialabym tams studiowac ale boje sie matury z bioli... moze chemie jakos bym zdala (podstawowa) ale o biolli mowy nie ma...
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 17:28   #37
MartaoOo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

Hej

No właśnie jakie przedmioty trzeba zdawać na maturze.?
A jeżeli pójdzie się do liceum na kierunek humanistyczy to czy będą potem jakieś trudności aby dostać sie do tej szkoły.? Lepiej iść na kierunek biologiczno-chemiczny ???

Pozdrawiam
MartaoOo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 13:06   #38
kaskakaskaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 295
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

jest ktoś z kwspz z kierunku fizjoterapia(zaoczna) i mógłby mi udzielić kilku informacji ?
proszę o odpowiedź ! Pozdrawiam !
__________________
'Cokolwiek prawdziwe się zaczyna -nigdy się nie kończy'
kaskakaskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 11:46   #39
agnieszka9895
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

Witam
Zeby dostac sie do tej szkoly nie potrzebujesz zdawac zadnych konkretnych przedmiotow na maturze.Wystarczy zarejestrowac sie na stronce uczelni, zlozyc dokumenty, wplacic wpisowe (ktore, swoja droga, jest kosmiczne) i juz jestes studentka. Jeszcze czeka Cie tescik z angielskiego, ktory decyduje do jakiej grupy trafisz.
Ja osobiscie nie polecilabym tej szkoly. Studiowalam tam pol roku i moim zdaniem byl to stracony czas, a przede wwszystkim pieniadze.
agnieszka9895 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 17:19   #40
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

Cytat:
Napisane przez agnieszka9895 Pokaż wiadomość
Witam
Zeby dostac sie do tej szkoly nie potrzebujesz zdawac zadnych konkretnych przedmiotow na maturze.Wystarczy zarejestrowac sie na stronce uczelni, zlozyc dokumenty, wplacic wpisowe (ktore, swoja droga, jest kosmiczne) i juz jestes studentka. Jeszcze czeka Cie tescik z angielskiego, ktory decyduje do jakiej grupy trafisz.
Ja osobiscie nie polecilabym tej szkoly. Studiowalam tam pol roku i moim zdaniem byl to stracony czas, a przede wwszystkim pieniadze.
A możesz uzasadnić?
Ja studiuję tam i jestem na 3 roku. Mam odmienne zdanie.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 21:26   #41
agnieszka9895
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
A możesz uzasadnić?
Ja studiuję tam i jestem na 3 roku. Mam odmienne zdanie.

Ja studiowalam zaocznie, wiec tylko o takich moge mowic.
Po 1 warunki, w jakich sie uczylysmy byly, delikatnie mowiac, nie za dobre. Uwazam, ze placac takie pieniadze, jakie placimy szkola powinna zainwestowac w lepsze pracownie i ogolnie caly budynek. Chodzi mi tu przede wszystkim o nauke chemii itp. Na studiach zaocznych byla to tylko teoria, zero zajec praktycznych. Na dziennych podobno dziewczyny korzystaly z laboratoriow Politechniki.
2. Sposob prowadzenia zajec. Polegaly one na wyswietlaniu sjaldow, ktore my przepisywalismy i tak 2 godziny. Tylko nieliczni wykladowcy poza czytaniem owych slajdow dodawali cos od siebie. Wedlug mnie niezbyt duzo tez od nas wymagano - przede wszystkim obecnosci.
3. Zawod kosmetologa opiera sie w duzej mierze na praktyce. Tutaj dopiero na 2.roku wchodza zajecia praktyczne.
4. Cala organizacja, ktora pozostawia naprawde wiele do zyczenia.... Panuje tu naprawde duzy chaos, ale to akurat mysle, ze zdarza sie na niejednej uczelni.
Ogolnie rzecz biorac mysle, ze szkola nie jest warta placenia az takich pieniedzy. Ale musze dodac, ze sa tez dobre strony, np. ja bylam zadowolona z histologii, ktora wykladana byla w naprawde ciekawy sposob.
agnieszka9895 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 21:29   #42
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

Cytat:
Napisane przez agnieszka9895 Pokaż wiadomość
Ja studiowalam zaocznie, wiec tylko o takich moge mowic.
Po 1 warunki, w jakich sie uczylysmy byly, delikatnie mowiac, nie za dobre. Uwazam, ze placac takie pieniadze, jakie placimy szkola powinna zainwestowac w lepsze pracownie i ogolnie caly budynek. Chodzi mi tu przede wszystkim o nauke chemii itp. Na studiach zaocznych byla to tylko teoria, zero zajec praktycznych. Na dziennych podobno dziewczyny korzystaly z laboratoriow Politechniki.
2. Sposob prowadzenia zajec. Polegaly one na wyswietlaniu sjaldow, ktore my przepisywalismy i tak 2 godziny. Tylko nieliczni wykladowcy poza czytaniem owych slajdow dodawali cos od siebie. Wedlug mnie niezbyt duzo tez od nas wymagano - przede wszystkim obecnosci.
3. Zawod kosmetologa opiera sie w duzej mierze na praktyce. Tutaj dopiero na 2.roku wchodza zajecia praktyczne.
4. Cala organizacja, ktora pozostawia naprawde wiele do zyczenia.... Panuje tu naprawde duzy chaos, ale to akurat mysle, ze zdarza sie na niejednej uczelni.
Ogolnie rzecz biorac mysle, ze szkola nie jest warta placenia az takich pieniedzy. Ale musze dodac, ze sa tez dobre strony, np. ja bylam zadowolona z histologii, ktora wykladana byla w naprawde ciekawy sposob.
Ja też studiuję zaocznie.
Chemi nigdy nie lubiałam, więc jakoś nie tęskniłam za laborkami
Jeżeli chodzi o slajdy, to dla mnie to akurat był plus, bo większość wykładowców udostępnia materiały i wcale nie trzeba pisać. Ja tylko notowałam najważniejsze rzeczy. Teraz obecność jest obowiązkowa, chociaż ja nie mam z tym problemu
Jeżeli chodzi o teorię i praktykę, to popieram ten system, na 1 roku trzeba się nauczyć jak dokładnie funkcjonuje ciało człowieka, a gdy już się zdobędzie tą wiedzę można zacząć świadomie robić zabiegi (w przeciwieństwie do studium, gdzie dziewczyny od razu startują z praktyką nie znając nawet podstaw anatomii). Po 2 roku trzeba odrobić praktyki w salonie i to tam tak na prawdę się poznaje wszystko tak jak wygląda na prawdę.
Chaos potwierdzam ale gdzie go nie ma? Ale problemy szybko są rozwiązywane.

Z kim miałaś histologię? Ja miałam z dr Szumilasem Jeden z najsympatyczniejszych wykładowców na tej uczelni

Na początku pierwszego roku myślałam identycznie jak Ty: tyle kasy i co w zamian?
Ale na 2 roku zaczyna się więcej zajęć praktycznych i ćwiczeń (pracownia kosmetyczna, masaż , nawet na chemii kosmetycznej robiłyśmy szminki , na 3 roku jest wizaż i stylizacja. W międzyczasie oczywiście mnóstwo przydatnych szkoleń. Policzyłam sobie ile bym w gabinecie zapłaciła za wszystkie zabiegi jakie sobie robię i uważam, że to wcale nie tak drogo. Jakby na to nie patrzeć to większość zabiegów jest bardzo kosztowna (kwasy, hydrożele, najróżniejsze maski, depilacje, oczyszczania, mikrodermabrazja, peelingi itd.). Nie tylko uczę się różnych zabiegów, ale też kożystam gdy ktoś mi je robi
__________________

Edytowane przez ...:::oblabobla:::...
Czas edycji: 2009-04-29 o 21:31
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 19:58   #43
fiolka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

Hej!
Cieszę się, że trafiłam na to forum... Przeczytałam tutaj mnóstwo opinii, które jak myślę, mogą się przydać;] Powoli kończę maturkę i od października planuję rozpocząć studia zaoczne na KWSPZ. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze, już nie mogę się doczekać... Trochę przeraża mnie zupełna zmiana otoczenia, ale damy radę;D
Jeśli któraś z Was studiuje, bądź tak, jak ja, zaczyna niebawem, piszcie Ja niewiele jeszcze wiem, wybieram się na dni otwarte i liczę na to, że wtedy będę już pewna swojej decyzji...
Pozdrawiam!!!
fiolka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 20:42   #44
sSandruSs
Raczkowanie
 
Avatar sSandruSs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 56
GG do sSandruSs
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

Witam..
ja tak samo jak koleżanka wyżej .. kończę maturkę i od października planuje właśnie kosmetologię na kwspz .. w sobotę najbliższą wybieram się na dni otwarte, hmm będzie dobrze.. ;D
__________________
sSandruSs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 21:01   #45
elmowski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 24
GG do elmowski
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

Ja również wybieram się do KWSPZ od października tyle ża na studia dzienne Mam nadzieję że będzie dobrze. Z tego co słyszałam różne komentarze to będzie i też zobaczę jak to wygląda na dniach otwartych w najbliższy weekend. Jak ktoś się wybiera na dzienne studia w tym roku proszę o kontakt!
elmowski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 16:37   #46
KasSsiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

Wiatm )

Ja również jak koleżanka powyżej wybieram się na studia w Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia na stacjonarne.

Papiery złożyłam już przedwczoraj ;pp
Mam nadzieję, że będę zadowolona z uczelni.

Pozdrawiam )
KasSsiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 14:12   #47
moNniaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

Hej. Wybieram się na KWSPR (chyba). Jestem strasznie ciekawa jak tam jest. Jeśli ktoś się wybiera na kosmetologię na studia dzienne, uprzejmie proszę o kontakt. To mój nr. GG: 11552813
Zawsze to będzie raźniej znać kogoś, kto wybiera się na tą uczelnię
moNniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 08:11   #48
moNniaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

To mówicie, że w tą sobotę są dni otwarte?? Fajnie. Ktoś w ogóle wie gdzie jest ta szkoła??


KasSsiek: wiesz może gdzie należy składać papiery? Bo o ile się nie mylę, to na stronie KWSPZ jest coś o tym napisane...
moNniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 12:13   #49
diamondy
Wtajemniczenie
 
Avatar diamondy
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 403
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

a co sądzicie o kierunku zdrowie publiczne w tej szkole?
__________________
myślę sobie, że ta ZIMA musi kiedyś minąć, ZAZIELENI SIĘ!

już niedługo mgr dietetyki

WYSZUKIWARKA NIE BOLI


mów mi .
diamondy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-27, 08:38   #50
xoLAx
Przyczajenie
 
Avatar xoLAx
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

::blabola::: ale pieprzysz głupoty ta szkoła to naciaganie i jeszcze raz naciaganie jak was stac zapłacic za semestr 5 tysiecy to gratuluje. profesorki oceniaja po uważaniu, a laski chodza po tej szkole odpierdzielone jakby co najmniej zaraz miały isc na impreze.Praktyki zaczynaja sie tu na 2 roku a na innych uczelniach tego typu już na pierwszym roku. To są prawdziwe realia tej szkoły. Aha i obecnosc smiechu warte to sa studia a nie podstawówka żeby musiec byc na każdych zajeciach
xoLAx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 19:28   #51
nieinteresujsiee
Przyczajenie
 
Avatar nieinteresujsiee
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1
GG do nieinteresujsiee
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

I ja wybieram się od października na dzienną kosmetologie na kwspz. w sumie jeszcze tylko miesiac i przekonamy się czy te wszystkie zle/ dobre opinie są prawdziwe.



też bym prosiła o jakiś kontakt jeśli ktoś wybiera się na dzienne,bo to zawsze lepiej i raźniej jakoś się wcześniej zgadać chociazby odnośnie info o 'początku roku'

Pozdrawiam.

Edytowane przez nieinteresujsiee
Czas edycji: 2009-08-29 o 21:00
nieinteresujsiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 12:17   #52
maltynkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 6
GG do maltynkaa
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

Cytat:
Napisane przez nieinteresujsiee Pokaż wiadomość
I ja wybieram się od października na dzienną kosmetologie na kwspz. w sumie jeszcze tylko miesiac i przekonamy się czy te wszystkie zle/ dobre opinie są prawdziwe.



też bym prosiła o jakiś kontakt jeśli ktoś wybiera się na dzienne,bo to zawsze lepiej i raźniej jakoś się wcześniej zgadać chociazby odnośnie info o 'początku roku'

Pozdrawiam.

Dziewczyny czym wy sie tak stresujecie jaki poczatek roku? na nic nie trzeba isc, dosc ze my mialysmy na akademii rolniczej, polsuchalysmy jakichs ******* i po wszystkim, a szkoła? nie jest tak źle nie ma sie czym martwic, a kasa? kazdy wiedzial gdzie sie zapisuje, takie życie

3majcie sie bedzie dobrze do zobaczenia w październiku

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Cytat:
Napisane przez AspazjaM Pokaż wiadomość
Witaj Alicja1988!przeczytałam właśnie twoją opinię na temat studiowania kosmetologii w kwspz i bardzo się cieszę,że na Ciebie trafiłam,bo miałam mieszane uczucia po przeczytaniu kilku negatywnych opini na temat uczelni.Zamierzam w przyszłym roku studiować tam.Tyletylko,że moją najbardziej obsesyjną myślą jest to czy dam sobie rade,bo jak słysze :patofizjologia,biochemia ,biofizyka itd.to mam wątpliwości.Mam 1,5 roczną córeczke i męża,który zajmowałby się Pati jeśli zajdzie taka potrzeba.Mam wobec tego takie pytanie do Ciebie jaki jest stopień trudności w tych przedmiotach i w j.obcych.Zależy mi na obiektywnej opini.Jak uważasz czy w mojej sytuacji dam radę pogodzic studia z macirzyństwem.Dodam,że jestem z Tomaszowa lub. ,czyli kawał drogi do krakowa.Ni i jak tam jest z akademikiem...


Dasz rade jest bardzo duzo dziewczyn,ktore sa matkami lub sa w ciazy i nikt nie robi problemów, a akademiki hmm.. ja dojezdzam z Katowic albo śpie u znajomych.. takze nie wiem. Pozdrawiam
maltynkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 18:31   #53
justynaaag
Przyczajenie
 
Avatar justynaaag
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 23
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

Witam ja być może też od października będę studentką kosmetologii na kwspz zaocznie, teraz jestem studentką dziennych na UJ, ale myślę, że będzie warto zainwestować w studia bardziej przyszłościowe poza tym co już studiuje Ktoś wybiera się na dni otwarte w czerwcu? Bo tak się zastanawiam czy się tam nie przejść (30 kwietnia niestety nie mogę )
justynaaag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 23:17   #54
klara009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 21
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

ja sie moze wybiore do tej skzoly na kosmetologie - zaoczne. zastanawia mnie tylko jak z praca po tym.. i czy to samo mialabym po KA (dawne KSW) czy tutaj jednak lepiej.. ?
klara009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 20:34   #55
maggi81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 12
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

Witam! Ja tez wybieram sie zaocznie na kosmetologie na KWSPZ. Mam nadzieje, ze jest to dobry wybor, ale oczywiscie przekonamy sie o tym same Pozdrawiam!
maggi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 21:07   #56
Soemi
Raczkowanie
 
Avatar Soemi
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 237
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

Cytat:
Napisane przez klara009 Pokaż wiadomość
ja sie moze wybiore do tej skzoly na kosmetologie - zaoczne. zastanawia mnie tylko jak z praca po tym.. i czy to samo mialabym po KA (dawne KSW) czy tutaj jednak lepiej.. ?
Moja koleżanka skończyła dwa lata letu tą uczelnie i od razu po miesiącu znalazła prace w spa. Więc źle nie jest.
Soemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 12:58   #57
SANDRI17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

Cytat:
Napisane przez Soemi Pokaż wiadomość
Moja koleżanka skończyła dwa lata letu tą uczelnie i od razu po miesiącu znalazła prace w spa. Więc źle nie jest.
Hej!!!
Ja też wybieram sie do tej szkoły na kosmetologie Jest ktoś jeszcze??
SANDRI17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 14:51   #58
maggi81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 12
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

Cytat:
Napisane przez SANDRI17 Pokaż wiadomość
Hej!!!
Ja też wybieram sie do tej szkoły na kosmetologie Jest ktoś jeszcze??

Hej! Idziesz na dzienne, czy zaoczne? Ja ide na zaoczne
maggi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 16:14   #59
SANDRI17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

Ja też na zaoczne ;D
O jak fajnie juz kogoś znam
SANDRI17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 09:45   #60
maggi81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 12
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia

Cytat:
Napisane przez SANDRI17 Pokaż wiadomość
Ja też na zaoczne ;D
O jak fajnie juz kogoś znam

No to super masz juz złożone papiery? Ja będę dopiero składac na początku sierpnia. Ciekawa jestem, czy przyjmują wszystkich, czy robią jakąś selekcje?
maggi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-05 14:49:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.