Inglot cz. III - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-26, 11:14   #691
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez magdula87 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nadaje się w załamanie choć ja specjalistą nie jestem ja go używam dosyć często w załamaniu, bo jest to właśnie taki ładny średni brąz, nie za ciemny i nie za jasny :-D



No to będzie dobry ja dopiero przerzucam się na matowe do tej pory używałam tylko perłowych Ale widzę że na co dzień lepiej sprawdzą się właśnie matowe
Dziękuję
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 12:01   #692
divide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 229
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
nie wiem na ile ja mam 2 miesiące ja i żadnego zużycia nie widać, ładnie się wypiera też
chyba muszę w końcu sprobować, choć lubię moje pędzle to gąbka kusi

Dzięki za info

Na wczorajsze wieczorne wyjście użyłam w końcu pudru sypkiego, tego dużego 30g,,, Po powrocie jak się w lustrze zobaczyłam to szok, strach i ROZPACZ. Pierwszy raz w życiu miałam zamiast twarzy takie ciasto. TRAGEDIA.

Edytowane przez divide
Czas edycji: 2014-01-26 o 12:09
divide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 16:25   #693
blanche_
Rozeznanie
 
Avatar blanche_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 657
Dot.: Inglot cz. III

Pytanie: dopiero zczaiłam ze jest freedom system na sklepie internetowym. Tylko coś mi tych cieni mało. Czyżby nie dodali wszystkich?
__________________
“The church is close, but the road is icey. The bar is far, but I will walk carefully.”
Blog
blanche_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 18:07   #694
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez blanche_ Pokaż wiadomość
Pytanie: dopiero zczaiłam ze jest freedom system na sklepie internetowym. Tylko coś mi tych cieni mało. Czyżby nie dodali wszystkich?
nie ma wszystkich, bo patrzyłam sama, konkretnych numerków szukałam i nie było

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

pewnie było zabijcie mnie, ale czym włąściwie różnia się róże AMC od tych nie AMC poza ceną?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 18:26   #695
divide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 229
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
pewnie było zabijcie mnie, ale czym włąściwie różnia się róże AMC od tych nie AMC poza ceną?
AMC moim zdaniem są dużo lepiej napigmentowane. Co niekoniecznie jest plusem przy ich konsystencji .

Edytowane przez divide
Czas edycji: 2014-01-26 o 18:28
divide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 19:20   #696
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez divide Pokaż wiadomość
AMC moim zdaniem są dużo lepiej napigmentowane. Co niekoniecznie jest plusem przy ich konsystencji .
a przy pudrach prasowanych są wtedy lepiej kryjące?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 19:27   #697
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
nie ma wszystkich, bo patrzyłam sama, konkretnych numerków szukałam i nie było

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

pewnie było zabijcie mnie, ale czym włąściwie różnia się róże AMC od tych nie AMC poza ceną?
AMC nie zawierają talku, mają bardziej 'kremową' konsystenję (ale to wciąż pudrowe róże oczywiście), są trochę mocniej napigmentowane i dłużej trzymają się na policzkach. Ale głównie o ten talk się rozchodzi. Wszystko to dotyczy też pudrów AMC.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-26, 20:09   #698
divide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 229
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
a przy pudrach prasowanych są wtedy lepiej kryjące?
Nie będę wiarygodna, bo zwykły mam bardzo jasny, dzienny a AMC mocny, wpadajacy już w fuksję róż, więc siłą rzeczy ten drugi jest bardziej widoczny. ALE zrobiłam teraz eksperyment na ręce i ten zwykły przy rozcieraniu jakby znika, AMC wtapia się w skórę.

A w porównaniu do np. TheBalm oba są badziewne .

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
AMC nie zawierają talku, mają bardziej 'kremową' konsystenję (ale to wciąż pudrowe róże oczywiście), są trochę mocniej napigmentowane i dłużej trzymają się na policzkach. Ale głównie o ten talk się rozchodzi. Wszystko to dotyczy też pudrów AMC.
Kiedyś chyba i mi tlumaczylaś różnicę między tymi różami ;>. Zamiast talku nylon mają i cośtam, tak mi teraz zaświtało .
Tak mi się wydaje, że to Ty .

Edytowane przez divide
Czas edycji: 2014-01-26 o 20:25
divide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 20:29   #699
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez divide Pokaż wiadomość
AMC moim zdaniem są dużo lepiej napigmentowane. Co niekoniecznie jest plusem przy ich konsystencji .
Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
AMC nie zawierają talku, mają bardziej 'kremową' konsystenję (ale to wciąż pudrowe róże oczywiście), są trochę mocniej napigmentowane i dłużej trzymają się na policzkach. Ale głównie o ten talk się rozchodzi. Wszystko to dotyczy też pudrów AMC.
Cytat:
Napisane przez divide Pokaż wiadomość
Nie będę wiarygodna, bo zwykły mam bardzo jasny, dzienny a AMC mocny, wpadajacy już w fuksję róż, więc siłą rzeczy ten drugi jest bardziej widoczny. ALE zrobiłam teraz eksperyment na ręce i ten zwykły przy rozcieraniu jakby znika, AMC wtapia się w skórę.

A w porównaniu do np. TheBalm oba są badziewne .



Kiedyś chyba i mi tlumaczylaś różnicę między tymi różami ;>. Zamiast talku nylon mają i cośtam, tak mi teraz zaświtało .
Tak mi się wydaje, że to Ty .
dzięki własnie sie tak zastanawiałam skad te różnice;P
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 21:24   #700
julek2599
Przyczajenie
 
Avatar julek2599
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Kłodzko/Wrocław
Wiadomości: 24
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez katharsis Pokaż wiadomość
Niczego nie wyprzedają Wkłady taniej można kupić w outlecie w Piasecznie.

zgadza się. w normalnych salonach nie ma wyprzedaży żadnych, ale byłam dziś w Factory we Wrocławiu i na stanowisku Inglota była wyprzedaż kilku kółek (róże i pomadki), jakieś szminki i korektory. ale w kiepskim stanie, wyglądają strasznie ;/

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

odwiedziłam dziś Inglota i ku mojemu zdziwieniu nie zastałam kółek na blatach. zapytałam pani czy już całkowicie wycofują i odpowiedziała, że powolutku, na wystawach będą już tylko kwadraty, ale "pod ladą" normalnie mają jeszcze kółka
kupiłam róże 82 i chyba 53 i wsadziłam je w paletkę magnetyczną do pudru - akurat mieszczą się 2 sztuki jak zwykle "przy takiej kwocie może Pani sobie jeszcze wybrać o połowę tańsze...", no i wzięłam pojedynczy cień za 8 zł.

zastanawiam się nad kupnem korektora rozświetlającego pod oczy za 38 zł, co myślicie? nie lubię w pędzelku, choć pani mnie bardzo namawiała... rozświetla świetnie, ale boję się, że za dużo się go będzie wyciskać
julek2599 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 21:32   #701
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez julek2599 Pokaż wiadomość
zgadza się. w normalnych salonach nie ma wyprzedaży żadnych, ale byłam dziś w Factory we Wrocławiu i na stanowisku Inglota była wyprzedaż kilku kółek (róże i pomadki), jakieś szminki i korektory. ale w kiepskim stanie, wyglądają strasznie ;/

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

odwiedziłam dziś Inglota i ku mojemu zdziwieniu nie zastałam kółek na blatach. zapytałam pani czy już całkowicie wycofują i odpowiedziała, że powolutku, na wystawach będą już tylko kwadraty, ale "pod ladą" normalnie mają jeszcze kółka
kupiłam róże 82 i chyba 53 i wsadziłam je w paletkę magnetyczną do pudru - akurat mieszczą się 2 sztuki jak zwykle "przy takiej kwocie może Pani sobie jeszcze wybrać o połowę tańsze...", no i wzięłam pojedynczy cień za 8 zł.

zastanawiam się nad kupnem korektora rozświetlającego pod oczy za 38 zł, co myślicie? nie lubię w pędzelku, choć pani mnie bardzo namawiała... rozświetla świetnie, ale boję się, że za dużo się go będzie wyciskać

ooo mi nigdy nie proponowali nic o połowe tańszego;/ dostałam tylko gabeczke lub aplikatory jako gratis, ale wkłądu połowe tańszego nigdy nie miałam proponowanego.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-26, 22:10   #702
julek2599
Przyczajenie
 
Avatar julek2599
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Kłodzko/Wrocław
Wiadomości: 24
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
ooo mi nigdy nie proponowali nic o połowe tańszego;/ dostałam tylko gabeczke lub aplikatory jako gratis, ale wkłądu połowe tańszego nigdy nie miałam proponowanego.

hmm, to nie jest wkład, tylko pojedynczy cień w pudełeczku z aplikatorkiem - normalnie kosztuje 16 zł, ale opakowanie szału nie robi
ale odkąd robię zakupy w Inglocie, to pani zawsze proponuje mi coś o połowę tańszego - bazę pod podkład, korektor, dziś coś do paznokci (zmywacz, akcesoria), chyba tusz? w każdym razie strasznie dużo tego, no i wzięłam cień
julek2599 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 22:18   #703
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez divide Pokaż wiadomość
Kiedyś chyba i mi tlumaczylaś różnicę między tymi różami ;>. Zamiast talku nylon mają i cośtam, tak mi teraz zaświtało .
Tak mi się wydaje, że to Ty .
hehe no, też pamiętam, że komuś już to tłumaczyłam
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 22:20   #704
divide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 229
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
hehe no, też pamiętam, że komuś już to tłumaczyłam
W przyrodzie nic nie ginie ;D.
divide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 08:48   #705
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez julek2599 Pokaż wiadomość
hmm, to nie jest wkład, tylko pojedynczy cień w pudełeczku z aplikatorkiem - normalnie kosztuje 16 zł, ale opakowanie szału nie robi
ale odkąd robię zakupy w Inglocie, to pani zawsze proponuje mi coś o połowę tańszego - bazę pod podkład, korektor, dziś coś do paznokci (zmywacz, akcesoria), chyba tusz? w każdym razie strasznie dużo tego, no i wzięłam cień
wiem wiem ten taki prostokatny w przezroczystym opakowaniu?
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 14:20   #706
julek2599
Przyczajenie
 
Avatar julek2599
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Kłodzko/Wrocław
Wiadomości: 24
Dot.: Inglot cz. III

dokładnie
julek2599 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 15:56   #707
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
wiem wiem ten taki prostokatny w przezroczystym opakowaniu?
Nie, te promocyjne to cienie Vertigo w mocno podłużnym srebrnym opakowaniu, z szybką-aplikatorem przeźroczystym, a takie w całym przeźroczystym z aplikatorem w środku to cienie Sprint i one kosztują normalnie, 11,50 zł

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 19:52   #708
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez lanavera Pokaż wiadomość
Nie, te promocyjne to cienie Vertigo w mocno podłużnym srebrnym opakowaniu, z szybką-aplikatorem przeźroczystym, a takie w całym przeźroczystym z aplikatorem w środku to cienie Sprint i one kosztują normalnie, 11,50 zł

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

wiem już jakie nawet ich pod uwage nie wzięłam, a fakt przecież one też mają aplikator
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 21:29   #709
ullcia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 385
Dot.: Inglot cz. III

Byłam w Piasecznie i faktycznie mają trochę niższe ceny, ale niewiele, kwadratowe cienie po 9zł10gr , te potrójne chyba po 11...(?), kupiłam 2 okrągłe wkłady po 7 zł, mały wybór kolorów, ale wiadomo - outlet
ullcia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-27, 21:56   #710
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez ullcia92 Pokaż wiadomość
Byłam w Piasecznie i faktycznie mają trochę niższe ceny, ale niewiele, kwadratowe cienie po 9zł10gr , te potrójne chyba po 11...(?), kupiłam 2 okrągłe wkłady po 7 zł, mały wybór kolorów, ale wiadomo - outlet
pojechałam kiedyś napalona na te tańsze cienie, ale właśnie słaby wybór bardzo jest i wyszłam z jednym cieniem po długim czasie przegladania, te neutrale, a fiolety i brzoskwinie takie jak już miałam, reszta mnie w sumie nie interesowała, bo niebieskie, granaty i szarości wystarczaja mi w minimalnej ilości , bo używam tylko od wielkiego święta, zdecydowanie te ładniejsze kolory w opakowaniach były a nie we wkładach

ale to mówie ja już z pół roku temu byłam, ale widzę że nic sie nie zmieniło Pochwal się koniecznie jakie numerki upolowałaś, być moze warto się przejechać ponownie
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 07:31   #711
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Inglot cz. III

Hej dziewczyny Wczoraj wreszcie upolowałam puder HD w kolorze 43 (pozostałe wydaje mi się miały złote drobinki, ten ma srebrne lub białe - zależy od światła) do tego dwa wkłady do palety i pędzelek do eyelinera - zastanawiałam się nad tym zagiętym ale nie wiem czy jest wygodny - ma któraś z was?

I jeszcze jedno, sprawdziłam tą gąbeczkę i wydaje mi się bardzo delikatna, nie miałam BB ale mam wrażenie że dosyć często trzeba by ją wymieniać co przy takiej cenie nie jest zbyt zachęcające ale efekt airbrush kusi
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 19:15   #712
Freya666
Rozeznanie
 
Avatar Freya666
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 882
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Wczoraj wreszcie upolowałam puder HD w kolorze 43 (pozostałe wydaje mi się miały złote drobinki, ten ma srebrne lub białe - zależy od światła) do tego dwa wkłady do palety i pędzelek do eyelinera - zastanawiałam się nad tym zagiętym ale nie wiem czy jest wygodny - ma któraś z was?

I jeszcze jedno, sprawdziłam tą gąbeczkę i wydaje mi się bardzo delikatna, nie miałam BB ale mam wrażenie że dosyć często trzeba by ją wymieniać co przy takiej cenie nie jest zbyt zachęcające ale efekt airbrush kusi
Mam 30T już prawie rok, używam często i nie rozczulam się nad nim. Mnie jest nim wygodniej malować niż takim prostym, jest zarówno wystarczająco sztywny i wystarczająco elastyczny, włosie się nie rozcapierza, nic nie odstaje. Ja osobiście polecam, ale nie każdemu odpowiada taki kształt.
Freya666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 21:16   #713
pierniczek_
Rozeznanie
 
Avatar pierniczek_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 911
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Wczoraj wreszcie upolowałam puder HD w kolorze 43 (pozostałe wydaje mi się miały złote drobinki, ten ma srebrne lub białe - zależy od światła) do tego dwa wkłady do palety i pędzelek do eyelinera - zastanawiałam się nad tym zagiętym ale nie wiem czy jest wygodny - ma któraś z was?
Jeśli chodzi o włosie i to zagięcie, to dobrze mi się nim maluje. Włosie trzyma kształt, jest ładnie przycięte. Jedyne do czego mogę się przyczepić, to cienka rączka, którą niezbyt wygodnie mi się trzyma.
pierniczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 09:19   #714
julek2599
Przyczajenie
 
Avatar julek2599
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Kłodzko/Wrocław
Wiadomości: 24
Dot.: Inglot cz. III

dziewczyny! kupiłam ostatnio 2 róże - jeden różowy róż a drugi bronzer. nie wiem czy to wina zbyt twardego pędzla (używam Sunshade Minerals) czy mam jakąś felerną sztukę czy po prostu te róże tak mają, ale... osypują mi się strasznie podczas nabierania na pędzel, a co za tym idzie więcej produktu zdmuchuję z paletki niż nakładam na twarz... to moje pierwsze róże z Inglota i nie wiem czy już tak mają czy co też tak macie?
julek2599 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 10:03   #715
divide
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 229
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez julek2599 Pokaż wiadomość
dziewczyny! kupiłam ostatnio 2 róże - jeden różowy róż a drugi bronzer. nie wiem czy to wina zbyt twardego pędzla (używam Sunshade Minerals) czy mam jakąś felerną sztukę czy po prostu te róże tak mają, ale... osypują mi się strasznie podczas nabierania na pędzel, a co za tym idzie więcej produktu zdmuchuję z paletki niż nakładam na twarz... to moje pierwsze róże z Inglota i nie wiem czy już tak mają czy co też tak macie?
M.in. dlatego kilka postów wcześniej nie polecałam różów z Inglota . Ogólnie nie mają dobrej opinii.
divide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 11:18   #716
julek2599
Przyczajenie
 
Avatar julek2599
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Kłodzko/Wrocław
Wiadomości: 24
Dot.: Inglot cz. III

Cytat:
Napisane przez divide Pokaż wiadomość
M.in. dlatego kilka postów wcześniej nie polecałam różów z Inglota . Ogólnie nie mają dobrej opinii.
jeśli chodzi o efekt na twarzy, to dla mnie jest super. dobrałam idealne dla siebie odcienie, dlatego zaaplikowane w odpowiednich miejscach i w odpowiedniej ilości dają fajny efekt. dla mnie są ok, nie żałuję zakupu, ale drażni mnie to, że się tak sypią.
julek2599 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 11:59   #717
2FemmeFatale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 72
Dot.: Inglot cz. III

moje też są takie miękkie, pylą się straszliwie. Ja używam pędzla z syntetycznego włosia, mam wrażenie, że on trochę lepiej trzyma produkt ale róże ogólnie na twarzy wyglądają ok
2FemmeFatale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 12:30   #718
aniaarch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 105
Dot.: Inglot cz. III

Nie wiem czy zmienili formułę, ale jakiś czas temu miałam róż okrągły w standardowym opakowaniu i nie mialam z nim aż takiego problemu. Jakiś czas temu kupiłam dokładnie ten sam kolor w formie wkładu i zauważyłam dokładnie to o czym mówicie.
aniaarch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 13:17   #719
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Inglot cz. III

Ja zauważyłam to samo. Róż w opakowaniu był bardzo zbity i nie pylił a ten sam kolor w formie wkładu sypie się niemiłosiernie. Po jakimś czasie tak się pokruszył, że zrobił się z niego róż sypki
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 15:03   #720
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Inglot cz. III

Ja niedawno kupiłam róż-wkład AMC numer 62 - jest piękny ale też zauważyłam osypywanie, ja używam do niego skunksa bo jest bardzo mocno napigmentowany.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-20 09:49:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.