Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-19, 09:51   #3241
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez AlciaP Pokaż wiadomość
Ja nie mam na twarzy żadnego pudru. Jaki powinnam wybrać kolor? Zastanawiałam się nad EDM, Buff'd, Joppa. BARDZO PROSZĘ O POMOC
EDM:
buff perfect
buff fairly summer
cool multitasking
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 10:37   #3242
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

ok wklejam fotki bez makijazu i prosze o podanie pasujacych mi kolorow podkladu i pudru.
troche nie wyrazne wiem, ale tak mi wyszlo na szybko. w kazdym razie chcialam zaprezentowac odcien cery, jest troche rozowawa miejscami, mam male blizny w niektorych miejscach po tradziku. ale naczynek nie ma
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg o 010.jpg (67,0 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg o 011.jpg (66,7 KB, 49 załadowań)

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-03-19 o 10:42
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 10:59   #3243
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

beige sunkissd fair i beige fairly light, buff perfect
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 11:13   #3244
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
beige sunkissd fair i beige fairly light, buff perfect
dziekuje, a puder? statr to finish rice powder sunlight bedzie dobry czy za jasny?
i mam jeszcze jedno pytanie- jaka formula bylaby dla mnie najlepsza, bo mi sie wydaje ze Intensive lub Matte

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-03-19 o 12:03
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 12:48   #3245
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość



Wiele firm podaje do wiadomości, wręcz szczyci się tym, że ma minerały niemikronizowane. Innych zawsze można spróbować zapytać. Co do Buff'd to mikronizacja, przynajmniej w przypadku formuły Orginal jest zupełnie nieprawdopodobna. Mocno mikronizowane minerały mają to do siebie, że są bardzo słabo kryjące, a tego o Buff'd powiedzieć nie można. Właśnie duża cząsteczka TiO2 czy ZnO daje takie porządne krycie. DreamWorld też piszą, że mają cynk wielkocząsteczkowy w niektórych formułach i dziewczyny potwierdzają, że ich podkłady kryją dobrze. Działanie antybakteryjne i przeciwzapalne tlenku cynku nie zależy chyba od wielkości cząsteczki. Jak się upewnię, to dam znać.
o taka odpowiedz mi chodzilo Juz wiem o co chodzi z ta mikronizacją! Dziekuje Ci bardzo.

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
dostalam probki Lily Lolo!!
Wieczorem napisz, jak sie sprawuja, mam je dzis na buzce, ale pod koniec dnai bede miala pelniejsza opinia na ich temat
Daj znac, daj mozesz tez opisac wrazenia na watku Lily Lolo + fotki jakbys mogla

No a ja rano nalozylam Lumiere VV, odcien za jasny, ale ta formula na mnie swietnie wyglada.. [sorki za ten samozachwyt ].. nie mniej wczorajsze nalozenie kremu niewiele pomoglo, dzis mi skora platami odchodzi, ale jakos tragicznie nie jest.
Macik i jeszcze raz macik az milo sie patrzy.. a co do CIENI Z JR MINERALS..

Cuuuuuuuuuuuuuuuuudo.. dzis nalozylam tylko kolor "Majestic Green" i jestem pod takim wrazeniem.. ze chyba zamowie takie cienie w pelnych wymiarach
Po za tym bez bazy, bez niczego pod spodem.. i nie zwalkowaly sie i nie stracily jeszcze blasku a juz jest 7,5h od aplikacji..

Pierwsze od gory zdjecie jest rozjasniane w PS, bo bylo bardzo ciemne.. w sumie tak czy siak nie odzwierciedla to tego koloru, bo to nie jest tak tylko ze on sie mieni.. pod swiatlo widac duzo kolorw, nie tylko zielony.. no mowie jak lakiery Eveline Pryzmatyczne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cien.jpg (35,1 KB, 68 załadowań)
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 13:09   #3246
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Anecka, a mi na tych Twoich wczorajszych fotkach to Majestic Green najbardziej się spodobał
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 13:34   #3247
AlciaP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Bardzo dziękuję pastereczko!!! Właśnie zamówiłam swoje pierwsze próbki

Edytowane przez AlciaP
Czas edycji: 2009-03-19 o 13:56
AlciaP jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-19, 15:52   #3248
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dostałam paczkę z PaintCosmetics

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Już się zaczynałam niecierpliwić, co ich tak długo nie ma, ale wreszcie są. W kopercie rachunek + karteczka z przeprosinami za zwłokę z wysłaniem i za czekanie dostałam kupon (jeśli kupię jeden pigment drugi dostanę gratis i jeszcze do tego darmowy zestaw próbek o wartości 5$). Spisali się.
Same próbki w różowej firmowej torebeczce. Spore, z 10x większe od próbek cieni Joppy. Zamówiłam 8 darmowych próbek (4 cienie, baza i 2 podkłady i 1 puder), a oni dorzucili jeszcze jedną dużą próbkę cienia i jedną próbkę różu (no, bronzera ).
Cienie - bomba Świetnie napigmentowane, kolory cudne, fajnie się rozprowadzają i nie osypują. Więcej powiem, jak wypróbuję na oczach, ale na razie jestem bardzo bardzo zadowolona.
Proszku w próbkach podkładów już mniej. Dołączona do nich była taka plastikowana łyżeczka/miarka. I karteczka z opisem jak nakładać.
Baza pod cienie ma fajną konsystencję, ale jeszcze nie testowałam.

Zaraz fotki.

edit:
Fotki są, na ostatniej (swatche) podpisy, które zasłonił wizaż to: Brownie - gratis; Hailstone.

Edytowane przez af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Czas edycji: 2009-03-19 o 16:02
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 16:52   #3249
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

też dostałam z paint, ale światło już paskudne, jutro obfocę
wzięłam 4 próbki cieni, 1 mikę dostałam gratis i gratis baze pod cienie.
wstępinie-super! Kolory napigemntowane że hej!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 16:59   #3250
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

WOW ciekawie wyglada i solidna firma.. nie to co JR minerals
Jakos nigdy nie przewinela mi sie nazwa Paint Cosmetics.. az ide sprawdzic.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 18:24   #3251
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
WOW ciekawie wyglada i solidna firma.. nie to co JR minerals
Jakos nigdy nie przewinela mi sie nazwa Paint Cosmetics.. az ide sprawdzic.
No ja też się zaciekawiłam
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-19, 19:57   #3252
jamau
Raczkowanie
 
Avatar jamau
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 117
Pomóżcie jaki kolor podkładu?

Witam Wizażanki. Mam duży problem i to od lat, nie potrafię dobrać koloru podkładu do mojej jasnej cery, ma ona duzo niedoskonałości, zaczerwienienia, gdzieniegdzie się błyszczy, gdzieniegdzie jest sucha, aż się sypie, wiec jest to skóra mieszana, no i w dodatku mam rozszerzone pory na policzkach i czasami małe krosteczki, (ale to mało istotne) . Używałam różnych pudrów: MANHATTAN - BEIGE 82, JEST MATUJĄCY I NAWET DOBRZE KRYŁ, ALE JAK WESZŁY PUDRY MINERALNE NO TO SKUSIŁAM SIĘ NA TRUE MATCH MINERALAS LOREALA N6 (HONEY GLOW) LECZ ON JEST STANOWCZO ZA CIEMNY I ODCINA SIE OD SZYI, ŚWIECĘ SIĘ PO NIM I OGÓLNIE ZAPYCHA MOJE PORY. POMÓŻCIE KOBIETKI, BO NIE CHCĘ WYGLĄDAĆ JAK PUDERNICA, CHCE WRESZCIE POKRYĆ MOJE NIEDOSKONAŁOŚCI CZYMŚ CO NADA MOJEJ SKÓRZE NORMALNY, NATURALNY BEZ MASKI EFEKT, GDZIE NIE BEDZIE SWIECENIA I ZAPYCHANIA. NIGDZIE NIE MOGE SIE PORADZIC, W ZADNEJ DROGERII, ANI U KOSMETYCZKI, KAZDY KTO MI DORADZIŁ W SKLEPIE TO WŁASNIE MIAŁAM PRZEZ NIEGO WYRZUCONE PIENIADZE DO KOSZA EFEKTEM JEST STOJĄCY OD MIESIĄCA MAX FACTOR MINERALS BARDZOO CIEMNY KOLOR. WSTAWIAM FOTKE, MAM JASNĄ KARNACJĘ JAK TO U SZATYNEK W NASZYM KRAJU. PROSZĘ, CHCE WRESZCIE MIEC SPOKÓJ Z TĄ KWESTIĄ!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 001.jpg (25,1 KB, 62 załadowań)
jamau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 20:04   #3253
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

jamau:
1)takie pytania zadajemy na wątku ogólnym, przesuwam- inaczej forum byłoby śmietnikiem
2)jeśli chcesz odpowiedzi nie pisz na czerwono i z capsem bo to naprawdę ciężko się czyta- a caps oznacza krzyk.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 20:16   #3254
jamau
Raczkowanie
 
Avatar jamau
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

ok, ja nie krzyczę, lecz to jest prośba bałagająca, bo od wielu lat mam ten problem i nikt nie potrafi udzielić mi odpowiedzi na proste pytania. Czekam na Wasze odpowiedzi koleżanki i z góry bardzo dziękuję.
jamau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 20:26   #3255
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez jamau Pokaż wiadomość
ok, ja nie krzyczę, lecz to jest prośba bałagająca, bo od wielu lat mam ten problem i nikt nie potrafi udzielić mi odpowiedzi na proste pytania. Czekam na Wasze odpowiedzi koleżanki i z góry bardzo dziękuję.
skoro pytania są tak proste
sama zauważyłaś że kupujesz zbyt ciemne podkłady, nie widzisz tego w sklepie? Nie prosiłaś nigdy o próbki w sephorze, douglasie, o umalowanie przez konsultantkę, nie sprawdzałaś testerów?
co do problemów z cerą, podjęłaś jakieś leczenie? Na efekty trzeba czekać i zakrywać, ale przede wszystkim musisz uderzyć w źródło problemu.
Co do minerałów, to podane przez Ciebie podkłady mineralne są jedynie z nazwy. Zapraszam do wątku informacyjnego podpiętego na górze, jest też w moim podpisie po więcej szczegółów.
Poza tym, jak już bogatsza o wiedzę zdecydujesz się na prawdziwe minerały- w wątku o everyday minerals jest bardzo bogaty wstęp gdzie znajdziesz też listę aktorek z przypisanym kolorem. Spróbuj zidentyfikować się z którąś z pań, to może pomóc. Potem czekają Cie testy próbek, które mogą trwać dłuuugo, ale na końcu drogi jest skóra jak u dziecka, make-up no make-up i zachwyt otoczenia.
Co do kolorów innych firm, wrzucaj zdjęcie w świetle dziennym na poszczególne watki mineralne (wątek o 100%minerałach zawsze ma "mineralne" w nazwie), na pewno dostaniesz jakieś sugestie.

na zdjęciu masz coś z julianne moore
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 20:36   #3256
jamau
Raczkowanie
 
Avatar jamau
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Tak, co do leczenia skóry to trwa to cały czas, lecz efekty są i za jakiś czas znowu pojawiają się problemy skórne ( woda w moim mieście też mówi sama za siebie, hmm). A co do podkładów, to fakt, że są za ciemne. Nigdy nie miałam okazji, aby umalowała mnie profesjonalistka ( no raz na mój slub, lecz ten podkłąd świecił sie za 1 h i akurat tu nie mogę powoiedzieć , ze była to ososba znająca się na tym), nigdy nie dostawałam próbek w sklepach, zawsze mówiono mi, ze posmarować należy na dłoni i dobierze sie kolor, hmm. Właśnie bardzo bym chciała iśc do kogoś kto potrafiłby dobrać mi kosmetyki do mojej cery. Ale dziekuje za rady i skorzystam, poczytam, ale z moim niedoświadczeniem w tej kwewstii bedzie ciężko przebrnąć przez różne nazewnictwo. Potrzebuję prostych odpowiedzi: "kolor podkłądu taki, taka firma i tyle"!. pzdr.
jamau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 20:54   #3257
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

jamau i dotychczas byłaś zadowolona z odpowiedzi? Może czas się postarać i być zadowoloną z efektu poszukiwań?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 21:32   #3258
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

jamau- spróbuj wrzucić zdjęcie robione w świetle dziennym (najlepiej przy oknie), by dobrze można było ocenić jasność i tony cery, a na pewno coś Ci doradzimy.
Napisałaś, że odpowiadał Ci Manhatan nr 82? Odcień miał dobry? Napisałaś, że masz dość jasną cerę, a ten odcień do całkiem jasnych nie należy. Jeżeli tak, to może będę mogła Ci pomóc, ponieważ ja też swego czasu używałam tego odcienia i byłam całkiem zadowolona, choć obecnie używam podkładów z ciut bardziej żółtawymi tonami.

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-03-19 o 21:33
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-19, 22:01   #3259
jamau
Raczkowanie
 
Avatar jamau
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Ok, wrzucę jutro fotkę w świetle dziennym. A jeśli chodzi o Manhattan to odpowiadał mi ten odcień, choć może i był troszkę za ciemny, ale malowałam nim i szyję wiec się nie wyróżniał praktycznie wcale. Dziękuję.
jamau jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-19, 22:19   #3260
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

jako nowa minerałówa chciałam się z Wami przywitać i poprosić o radę. Kupiłam sobie EM intennsive foundation w kolorze buff beige neutral. Niby jest okejos, ale jakoś mi tak trąca jakby rózem, wolę chłodniejsze kolorki u siebie, no i ciutkę ciemniejsze. Ten jest taki neutralny, ale wiadomo; idzie słońce (baaaaardzo powoli) a ja mam cerę szybko opalającą się i uwielbiającą opaleniznę naturalną. W tym roku jestem wyjątkowo blada, ani razu nie byłam na solarium i nie opalałam się nigdzie (ze wzgl na dodatkową rolę matki). A teraz zamierzam, z resztą wolę ciutke ciemniejszy i chłodny odcień skóry. Zastanawiam się jak wypada kolor olive neutral w stosunku do buff beige neutral, czy będzie ciutek ciemniejszy i chłodniejszy? czy może jakiś inny powinnam wziąc? ja to nie bardzo mogę rozszyfrować je na monitorze a Wy jesteście doświadczone.

kolejne pytanie to na ile (pi razy drzwi razy ilość żeberek w grzejniku i powierzchnia sufitu) starcza takie opakowanie big a ile sample, bo nie wiem jaki sobie zamówić.

No i jeszcze jedno, czy robię coś nie tak? mam flat topa i nim maziam minerały, ale cały dzień mam takie uczucie suchości, czy jak to nazwać, jak się napudruje mocno sypkim zanim się otrzepie. No i mam wrażenie, że jednak go widać, co nie było wcale widoczne jak używałam płynnego revlona colorstay (tylko po czterech latach stosowania nagle zaczął mnie niemiłosiernie parzyć).

A no i czy mogę mieszać minerały innych firm ze sobą?

ale Wam natrułam, sorki, mam nadzieję, że mi pomożecie.
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 09:14   #3261
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Atoja z kolorami Ci nie pomogę bom słabiutka w te klocki. Próbka podkładu to 3-4 tygodnie używania w zależności ile się tego na twarz kładzie Big jest 8 x większy więc na 8 x dłużej starcza.
Kilka osób już mieszało podkłady różnych firm ze sobą (np. JMW i Anecka) więc czemu nie
Co do suchości, to chyba przy minerałach trzeba bardziej dbać o nawilżenie skóry, poza tym można stosować jakieś bazy niekoniecznie minerałowe pod podkład. Dobrym sposobem jest też po nałożeniu podkładu spryskać twarz hydrolatem lub wodą termalną (ja wolę to pierwsze choć nie mam suchej skóry) ewentualnie tonikiem. Czytałam też o stęplowaniu twarzy wilgotnym wacikiem, ale jakoś nie miałam odwagi
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 12:29   #3262
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

moje paint cosmetics. Combat jest niesamowity!
doszły w 9 dni a oni mnie przepraszają że tak późno
Jako zadośćuczynienie dostałam kod promocyjny na jednorazowe zamówienie, przy dwóch pełnowymiarowych jeden pełnowymiarowy gratis i zestaw próbek za 5usd gratis. Chyba się skuszę

edit: dorzucam jeszcze signature minerals, same cienie, wzięłam jeszcze podkład 0 ivory i róż buff abricot ale przewinęły się u frantic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0560_resize.jpg (69,2 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0561_resize.jpg (53,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0562_resize.jpg (64,3 KB, 22 załadowań)

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-03-20 o 12:31
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 14:48   #3263
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cinnamon jest fajny
A Combat to czerń?
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 15:03   #3264
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1154023 6]Cinnamon jest fajny
A Combat to czerń? [/quote]

fajny!
combat tp gratan/fiolet, bardzo ciemna. Obiecuję jutro swatche!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 16:15   #3265
jamau
Raczkowanie
 
Avatar jamau
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 117
Question Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Witam ponownie. Wstawiam fotki zrobione przy świetle dziennym i nadal proszę o porady na w/w pytania. Pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Adaś -marzec 09r. 001.jpg (163,2 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Adaś -marzec 09r. 002.jpg (138,1 KB, 71 załadowań)
jamau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 17:32   #3266
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

a ja zgłupiałam zupełnie w temacie KmS ME...

Skarżyłam się kilka dni temu na te minerały, ale miałam im dać jeszcze jedną szansę... No i właśnie dałam. I kurczę... Sama nie wierzę w to, co widzę w lustrze.. Nie tylko zero szczypania (fakt, że nie użyłam dzisiaj fairly light, tylko medium beige (idealny odcień) ), ale też po prostu pięknie wyglądają na twarzy. Cera wygładzona, przebarwienia przykryte, zero efektu maski, nic się nie błyszczy, nie spływa, nie warzy..Do tego podkład jest tak leciutki, że to aż niesamowite... No po prostu bajka

Tak więc- kompletnie nie wiem, co jest grane. Czy wtedy coś mnie po prostu uczuliło i zbiegło się to w czasie z nakładaniem minerałów, czy po prostu tamten odcień coś ma innego.. A może dzisiaj moja cera jakaś mniej wrażliwa jest Nie mam zielonego pojęcia..

Medium Beige z KmS przetestuję jeszcze jutro (i to będzie koniec testów, bo te próbeczki to rzeczywiście mini mini) i jak nadal będę miała tak pozytywne wrażenia, jak dzisiaj, to chyba jakieś większe opakowanie trzeba będzie do listy wrzucić..
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 18:17   #3267
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Lorri mam pytanie, do jakiej wielkości powinien być maksymalnie zmikronizowany składnik np. dwutlenek tytanu, żeby był bezpieczny dla organizmu?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 20:35   #3268
jamau
Raczkowanie
 
Avatar jamau
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 117
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez jamau Pokaż wiadomość
Witam ponownie. Wstawiam fotki zrobione przy świetle dziennym i nadal proszę o porady na w/w pytania. Pozdrawiam.
Kobietki, proszę o radę, wybierzcie coś dla mnie, do tej mojej zasyfiałej buziulki, żebym wyglądała jak mój synek na buziulce Jak pisałam wczesniej uzywam Loreala true match minerals, ale nie jestem zadowolona, hmm.
jamau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 20:48   #3269
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dziewczyny czy ktoras z Was czuje sie na silach, zeby zalozyc watek o DW?
Chyba sporo probek juz leci a za moment bedzie jeszcze wiecej
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-20, 21:16   #3270
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez jamau Pokaż wiadomość
Kobietki, proszę o radę, wybierzcie coś dla mnie, do tej mojej zasyfiałej buziulki, żebym wyglądała jak mój synek na buziulce Jak pisałam wczesniej uzywam Loreala true match minerals, ale nie jestem zadowolona, hmm.
jamau nieformalną specjalistką w doborze odcieni podkładów jest u nas pastereczka, ale jakoś ostatnio nam zginęła z Wizażu. Jeżeli dziewczyny nic Ci nie odpisują, tzn. że nie czują się na siłach żeby w tej kwestii doradzić. Zaczekaj jeszcze trochę na pastereczkę.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:21.