Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-26, 12:34   #2911
kuleczka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 42
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

dzierczynu dzieki za pomoc
jestem w kropce- nie moge zrozumiec tego że farba na 6% wodzie nie ruszy włosów z ciemniejszych na troche jaśniejsze
całe życie robiłam sobie blond i coś mi strzelilo do głowy i latem zrobiłam brąz- myslalam ze bedę mieć święty spokój , że tak łatwo jest miec brąz - guzik- blond to prościzna a brąz trageddia no chyba ze sie ma smołe na głowei i wtedy juz nic nie widać innego poza nią
- może któraś wie DLACZGO FARBA NIE ROZJASNI FARBY NA 6% - NIBY ROZJAŚNIA O 3 TONY - NIE KUMAM TEGO :-(
kuleczka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 12:48   #2912
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

jak ja mam pokryc te moje odrosty
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 14:06   #2913
Matti
Zadomowienie
 
Avatar Matti
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 017
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cześć Dziewczyny
Moje naturalne wlosy to ciemny blond, ostatnio zachciało mi się zmian i poszłam do fryzjera przyciemnić włosy, chciałam uzyskać kolor taki http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=16685 ale wyszło inaczej, na początku kolor był fajny ale po kilku myciach przy skórze zaczęła pojawiać się rudość, może nawet nie rudość jak kasztan, czego nie toleruje i źle sie w tym czuje. Dzwoniłam do fryzjerki i poleciła mi zrobić plukankę z czarnej farby.

I pytanie do Was. Czy któraś z Was coś takiego robiła? Jak zrobić to dobrze?

A tak wygladałam niedługo po farbowaniu
http://img20.imageshack.us/img20/418/img2736b.jpg

teraz z tego koloru juz nie wiele zostało

pozdrawiam
Martyna
Matti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 14:51   #2914
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez kuleczka3 Pokaż wiadomość
dzierczynu dzieki za pomoc
jestem w kropce- nie moge zrozumiec tego że farba na 6% wodzie nie ruszy włosów z ciemniejszych na troche jaśniejsze
całe życie robiłam sobie blond i coś mi strzelilo do głowy i latem zrobiłam brąz- myslalam ze bedę mieć święty spokój , że tak łatwo jest miec brąz - guzik- blond to prościzna a brąz trageddia no chyba ze sie ma smołe na głowei i wtedy juz nic nie widać innego poza nią
- może któraś wie DLACZGO FARBA NIE ROZJASNI FARBY NA 6% - NIBY ROZJAŚNIA O 3 TONY - NIE KUMAM TEGO :-(
Owszem, rozjaśnia do 3 tonów - ale naturalne włosy.
Farba nie ruszy innej farby, tylko jeszcze bardziej wpije się we włosy. Dlatego też na włosy wcześniej farbowane nie nakłada się wszystkiego od razu na całość tylko na odrost i potem przeciąga - bo pigment na długościach byłby podwójny.
Z mojego doświadczenia - Diacolor wymywa się błyskawicznie, powinno więc się szybko sprać.
Jeśli nie - tutaj jedynie pomoże kąpiel rozjaśniająca - tzw demakijaż - jest taki środek L'Oreal Professionnel Efassor w saszetkach, do mieszania z wodą lub utleniaczem.
Możesz też kupić zwykły rozjaśniacz, zrobić go jak w przepisie i dodać trochę gorącej wody (aż się zrobić średnio-rzadki) i to nałożyć na chwilę na ciemne partie, jak szampon, PILNUJĄC bez przerwy STOPIEŃ ROZJAŚNIENIA! Powinno się rozjaśnić po ok 5-10min.
Niestety po tym pewnie zrobią się rude więc trzeba będzie dać na to jakąś farbę.

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Matti Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Moje naturalne wlosy to ciemny blond, ostatnio zachciało mi się zmian i poszłam do fryzjera przyciemnić włosy, chciałam uzyskać kolor taki http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=16685 ale wyszło inaczej, na początku kolor był fajny ale po kilku myciach przy skórze zaczęła pojawiać się rudość, może nawet nie rudość jak kasztan, czego nie toleruje i źle sie w tym czuje. Dzwoniłam do fryzjerki i poleciła mi zrobić plukankę z czarnej farby.

I pytanie do Was. Czy któraś z Was coś takiego robiła? Jak zrobić to dobrze?

A tak wygladałam niedługo po farbowaniu
http://img20.imageshack.us/img20/418/img2736b.jpg

teraz z tego koloru juz nie wiele zostało

pozdrawiam
Martyna
Nie radzę . Czarna farba ma najmocniejsze i najtrwalsze pigmenty. Jest też dość nieprzewidywalna, może wyjść ci szarobury, brudny kolor nie do zmycia.
Wklej zdjęcie aktualne - zobaczymy co się da wymyślić.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 15:06   #2915
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dziewczyny kupilam finalnie londa naturals color ciemna czekolada, są zachwalane na kwc. czy ktoras ma z nią do czynienia?? nie zalezy mi juz na chlodnym odcieniui, ktory tak ciezko utrzymac... ponoc czarne tez nie wychodzą. mam wlosy juz ciemny blond i zle sie czuje z tym wiec jutro ide , bo musze.. nie moge na siebie patrzec.


w sumie nie wiem co jest z tymi profesjonalnymi farbami : albo sie wyploookooją szybko, albo nei chwytają odrostow. .. nie wiem skad takie niedociągniecia w nich
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 15:41   #2916
Matti
Zadomowienie
 
Avatar Matti
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 017
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...



---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------



Nie radzę . Czarna farba ma najmocniejsze i najtrwalsze pigmenty. Jest też dość nieprzewidywalna, może wyjść ci szarobury, brudny kolor nie do zmycia.
Wklej zdjęcie aktualne - zobaczymy co się da wymyślić.[/QUOTE]






To jest zdjęcie z tego samego dnia ale tu widać takie złotawo/rudawe a raczej nawet mahoniowe (nie potrafie określić odcienia) odcienie i teraz obecnie mam takie całe włosy a szczególnie u nasady, dół jest w miarę ok.

http://img109.imageshack.us/img109/353/img2739.jpg
http://img256.imageshack.us/img256/9721/img2744z.jpg

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupilam finalnie londa naturals color ciemna czekolada, są zachwalane na kwc. czy ktoras ma z nią do czynienia?? nie zalezy mi juz na chlodnym odcieniui, ktory tak ciezko utrzymac... ponoc czarne tez nie wychodzą. mam wlosy juz ciemny blond i zle sie czuje z tym wiec jutro ide , bo musze.. nie moge na siebie patrzec.


w sumie nie wiem co jest z tymi profesjonalnymi farbami : albo sie wyploookooją szybko, albo nei chwytają odrostow. .. nie wiem skad takie niedociągniecia w nich


To prawda mi farba salonowa też się wypłukała... zastanawiałam się nad sklepową, Londę właśnie polecała mi koleżanka ale mam za dlugie włosy żebym mogła sama to zrobić to raz a dwa boje się ryzykować.
Matti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-26, 20:02   #2917
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:

To prawda mi farba salonowa też się wypłukała... zastanawiałam się nad sklepową, Londę właśnie polecała mi koleżanka ale mam za dlugie włosy żebym mogła sama to zrobić to raz a dwa boje się ryzykować.
ja tez mam dlugie - za łopatki, do polowy plecow , jutro bedzie mi kolezanka nakladac. dam zna jak wyszlo.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-27, 09:54   #2918
kuleczka3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 42
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Coco Poznań -dziekuje ci za odpowiedx - uchroniłas mnie przed stresznym błędem
czyli jak chciałabym rozjasnic włosy choćby o 1 ton - to co płukanka rozjasniająca nieunikniona????
kuleczka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 18:53   #2919
voodoodolly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 46
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

A ja po przeczytaniu postów Neith zdecydowałam się na Goldwella Colorance 7SB i jestem zachwycona - wyszedł podobnie do moich naturalnych piórek i póki co zero ciepłych refleksów. Włosy po farbowaniu są miękkie i miłe w dotyku, co prawda trochę się elektryzowały, ale to u mnie norma po farbowaniu. Zdjęcia dodam jak zrobię W każdym razie dzięki Neith
voodoodolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-27, 19:00   #2920
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

moze faktycznie ten colorance tylko pomaga
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 00:03   #2921
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

A ja się jak zwykle wkurzyłammmm, bo Richesse się wypłukała z siwków po 3 myciach i idiotycznie to wyglądało!!!! Miałam w domu jeszcze resztkę Allwaves 6,1 i położyłam ją u nasady włosów, żeby pokryć te białawe ohydy... i co? Znów mnie urzekła - jak kiedyś! Ona jest jednak przebajeczna! Cudownie, jednolicie przykryła odrost, wyszło jak jasny poziom 5 - zimniutki, piękny, błyszczący brąz.
Wygląda na to, że Richesse na siwki jednak kompletnie za słaba jest. Postanowiłam przybrać inną taktykę. Kupię całą tubę Allwaves (6,1 lub 7,1) i będę faktycznie farbować nią ten nieszczęsny odrost a resztę odświeżać tylko co jakiś czas (np co 3 miesiące) tą samą - trwałą farbą, natomiast raz na miesiąc lub półtora położe na całość Goldwellka Colorance SB skoro tak wam przypadła do gustu. Innej opcji już nie ma. Po cholewę mieszać jakieś Richessy czy coś, skoro z odrostu zjeżdżają w mega tempie... wrr... Jak nie urok to s......!

Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-28, 13:24   #2922
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

a ja zrobilam wczoraj londą. jestem zachwycona tez! w koncu kolor bedzie na wlosach a nie w brodziku!!widac piekny blyszczący brąz. super jak na razue

Dziewczyny, widzicie ile zachodu z tymi profesjonalkami. mi nie odpowiada farbowanie co 4 tyg, dlatego postawilam na londe naturals ( ciemnma czekolada)
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 13:54   #2923
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
a ja zrobilam wczoraj londą. jestem zachwycona tez! w koncu kolor bedzie na wlosach a nie w brodziku!!widac piekny blyszczący brąz. super jak na razue

Dziewczyny, widzicie ile zachodu z tymi profesjonalkami. mi nie odpowiada farbowanie co 4 tyg, dlatego postawilam na londe naturals ( ciemnma czekolada)
No wiesz, poczekaj tydzień-dwa z tymi zachwytami bo możliwe ze się jeszcze wypłucze
A co do profesjonalnych - mi się Wella łądnie trzyma , generalnie bede robić odrost co miesiąc a całość raz na 2-3 mies
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 15:14   #2924
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dobra Dziewczyny, po radosnych eksperymentach z Majirelem, Alfaparfem i Allwaves przyszedl czas na naszą rodzimą Joanna Professional. Pomieszałam brąz poziom 4 i jasny czekoladowy brąz czyli 5,36, utleniacz 3%. I dopiero po zakupie doszlo do mnie, że skoro czekoladowy to czerwień wyjdzie jak nic

No nic, zobaczymy.

Kolor wyjściowy: jasny, zloty brąz (naturalny) na 10 cm odrostach, na reszcie (wlaściwie do tylka) resztka któregoś z popielatych brązów Alfaparfu.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.

Edytowane przez szugarbejb
Czas edycji: 2009-11-28 o 15:16
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 16:11   #2925
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Dobra Dziewczyny, po radosnych eksperymentach z Majirelem, Alfaparfem i Allwaves przyszedl czas na naszą rodzimą Joanna Professional. Pomieszałam brąz poziom 4 i jasny czekoladowy brąz czyli 5,36, utleniacz 3%. I dopiero po zakupie doszlo do mnie, że skoro czekoladowy to czerwień wyjdzie jak nic

No nic, zobaczymy.

Kolor wyjściowy: jasny, zloty brąz (naturalny) na 10 cm odrostach, na reszcie (wlaściwie do tylka) resztka któregoś z popielatych brązów Alfaparfu.
no czekolada to zwykle raczej ciepły brąz
a jak oceniasz farby Alfaparfu?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-28, 16:47   #2926
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
no czekolada to zwykle raczej ciepły brąz
No właśnie schnę powoli i na razie czerwieni nie ma. Ale to pewnie tylko dlatego, że kolor jest ciemny. Za tydzień, jak się trochę wypluka to będzie elegancki czerwony kasztan

Cytat:
a jak oceniasz farby Alfaparfu?
W porównaniu do Majirel i Allwaves chyba są najlepsze wg mnie. Popielate brazy wychodza ladnie, najwolniej się splukuje (farbowalam ostatnio w maju i kolor do tej pory byl widoczny i ladny) i nie na czerwonow a na taką hmmmm ... czekoladę, ladnie pachnie, w ogóle nie niszczy ...
Majirel też jest ok, ale po Alfaparfie chyba bardziej mi siew wlosy blyszczaly.
Allwaves splukal mi się bardzo szybko
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 11:31   #2927
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Ja dziś położyłam kadusa 8.1 z wodą 6%. Na odrostach wyszedł popielaty jasny blond, ale na końcach bardzo ładny popielaty ciemny blond. Myślę,że popielata siódemka z kadusa może wyjść super skoro nawet 8 przykryła moją miedź,kasztany i karmele robione kilkakrotnie. Miałam naprawdę mocno miedziane włoski i bardzo ładnie mi stonowała ta farba.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 18:49   #2928
neith
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Seattle, USA
Wiadomości: 119
GG do neith
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Ha, cieszę się, że komuś, tak jak mi, podeszły farby Colorance. To zdecydowanie pierwsza farba, która dokładnie imituje mój naturalny kolor włosów i do mojego naturalnego (na odrostach) się wypłukująca. Przeczuwam, że z 7 SB w ciągu roku uda mi się powrócić całkowicie do mojego naturalnego ciemnego popielatego blondu. A jeśli Colorance przestanie dawać radę moim siwkom, przerzucę się na farbę trwałą TopChic, która też ma ten odcień w palecie. W ogóle bardzo lubię ideę farb półtrwałych i trwałych, które mają zamienne odcienie. Jeśli nie jest się pewnym efektu, robi się półtrwałą i jeśli nam się nie podoba, to nie ma tragedii, bo i tak się farba zmyje. Przynajmniej można do pewnego stopnia unikąć porażek kolorystycznych, których efekty odczuwa się miesiącami
neith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 19:26   #2929
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

no wlasnie moze poczekam z zachwytami, jednak nie schodzi tak jak farbowalam profesjonalnymi. bede plukac octem wlosy - to zakwasi i nabłyszczy wlosy. ktoras tak robi tez???
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-30, 08:29   #2930
Matti
Zadomowienie
 
Avatar Matti
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 017
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
a ja zrobilam wczoraj londą. jestem zachwycona tez! w koncu kolor bedzie na wlosach a nie w brodziku!!widac piekny blyszczący brąz. super jak na razue

Dziewczyny, widzicie ile zachodu z tymi profesjonalkami. mi nie odpowiada farbowanie co 4 tyg, dlatego postawilam na londe naturals ( ciemnma czekolada)


Jaki wyszedł kolor tą farbą? Nie za czarny?
Mam kolor taki jak zdjęciu, no może bardziej wypłukany. Miałam poczekać i iść do fryzjera ale dość krucho z kasą i planuje kupić farbę i sama sie tym zająć bo kolor mi nie pasuje domyslam się że takim kolorem wyjdzie ciepły brąz a ja wolałabym raczej zimny, jaką sklepową farbę polecacie. Proszę o radę
Matti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 09:17   #2931
Matti
Zadomowienie
 
Avatar Matti
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 017
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Planuje położyć na to RICHESSE DE DIACOLOR jasny brąz 5, z polecenia koleżanki fryzjerki... co sądziecie?

Matti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 13:45   #2932
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Matti Pokaż wiadomość
Planuje położyć na to RICHESSE DE DIACOLOR jasny brąz 5, z polecenia koleżanki fryzjerki... co sądziecie?

Poziom 5 wychodzi bardzooooo ciemny...... zależy jaki chcesz ten kolor uzyskać?
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 14:20   #2933
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Matti Pokaż wiadomość
Planuje położyć na to RICHESSE DE DIACOLOR jasny brąz 5, z polecenia koleżanki fryzjerki... co sądziecie?

Jesli nie chcesz przyciemniać włosów to mi sie wydaje , tak na oko, ze powinnaś użyć poziomu 6 i to najlepiej z fioletem (oznaczenie 2) to wtedy Ci wybije tą żółć, refleksów rudych czy czerownych sie nie dopatrzyłam
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 16:41   #2934
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

jestem po farbowaniu 5.11 i 7.11 majirel (zmieszane całe dwie tubki), kolor dość ciemny, ale pewnie się wypłucze. narazie jestem zadowolona, ciekawe jaki efekt będzie za dnia. fotki postaram się wstawić w środę, gdyż mam remont i nie odnajdę aparatu...
__________________



Edytowane przez endorfina123
Czas edycji: 2009-11-30 o 16:42 Powód: poprawka
endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 19:09   #2935
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Jaki wyszedł kolor tą farbą? Nie za czarny?
nie czarny broń Boze, wyszedl kolor ciemniejszy niz na opakowaniu jednak widac brąz, piękny czekoladowy, aczkolwiek nie cieply, moze złoty ale typowo cieplego nie. taki średni brąz, bardzo błyszczący
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 20:34   #2936
Matti
Zadomowienie
 
Avatar Matti
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 017
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Poziom 5 wychodzi bardzooooo ciemny...... zależy jaki chcesz ten kolor uzyskać?


Chcę przyciemnić ale nie chce zeby był bardzo ciemny, raczej jasny brąz, może rzeczywiście spróbuje ciemnym blondem 6
Matti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 23:05   #2937
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Matti Pokaż wiadomość
Chcę przyciemnić ale nie chce zeby był bardzo ciemny, raczej jasny brąz, może rzeczywiście spróbuje ciemnym blondem 6
moja mieszanka jak wspominałam wyżej 5.11 + 7.11, czyli tak naprawdę 6.11 wyszła ciemna, bardzo ciemna. kolor nie ma nic wspólnego z ciemnym blondem
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 17:47   #2938
na.tka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 42
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Jedna fryzjerka poleciła mi właśnie odcień 7.22- głęboki opalizujący blond. Poradziła bym popiele kładła później jak już zbije żółć fioletem. Toteż zrobiłam z oxydantem 6%.

Moim wyjściowym kolorem włosów był jasny brąz z żółto-rudawym odcieniem (efekt wypłukania szamponu koloryzującego) a chciałam wrócić do swojego naturalnego popielatego/mysiego jasnego brązu.

Efekt: ciemny brąz z dość mocnym fioletowym połyskiem

pierwszy minus za to że wyszedł dużo dużo za ciemny a drugi, że mam jakiś różowo-fioletowy połysk na włosach

Masakra jakaś

Endorfina123- wklejaj fotke!
na.tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 18:29   #2939
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez na.tka Pokaż wiadomość
Jedna fryzjerka poleciła mi właśnie odcień 7.22- głęboki opalizujący blond. Poradziła bym popiele kładła później jak już zbije żółć fioletem. Toteż zrobiłam z oxydantem 6%.

Moim wyjściowym kolorem włosów był jasny brąz z żółto-rudawym odcieniem (efekt wypłukania szamponu koloryzującego) a chciałam wrócić do swojego naturalnego popielatego/mysiego jasnego brązu.

Efekt: ciemny brąz z dość mocnym fioletowym połyskiem

pierwszy minus za to że wyszedł dużo dużo za ciemny a drugi, że mam jakiś różowo-fioletowy połysk na włosach

Masakra jakaś

Endorfina123- wklejaj fotke!
jutro wstawię, bo w nienaturalnym świetle nie ma sensu.
naprawdę, taki fiolet Ci wyszedł? Bo ja następną kombinację chciałam robić z opalem. Wstawisz też fotki?
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-02, 19:52   #2940
na.tka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 42
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
jutro wstawię, bo w nienaturalnym świetle nie ma sensu.
naprawdę, taki fiolet Ci wyszedł? Bo ja następną kombinację chciałam robić z opalem. Wstawisz też fotki?
wstawię, dla ostrzeżenia! w sumie ten odcień 7,22 ma podwójną dawkę fioletu (22), więc to może dlatego tak złapał. Zobaczę jak kolor się zachowa po kilku myciach.
na.tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.