Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-13, 07:53   #4861
Patafonek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Blond piękny naturalny niczym nie dobijany....
Chodziło mi o to by dodać mu charakteru i dodać ciemne pasma, ale baleyage nałożony przez fryzjera sprawił że mojego koloru nie widać wcale!!!!
A czy dołożenie jasnych pasemek na ten czekoladowo-czarny nie spowoduje pomarańczy na głowie?
Patafonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 08:35   #4862
Chooo
Rozeznanie
 
Avatar Chooo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szn
Wiadomości: 536
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Zrobiłam wczoraj rozjasniaczem w spayu Joanny.
w sumie niby na odrosty nie psikałam, ale się rozjaśniły z mojego naturalnego blondu na taki ja wiem... kurczakowaty właśnie.
A czarna farba?
Tak ciut, ciut jest jakaś jaśniejsza.
Ale praktycznie w ogóle.
Ale psiknę jeszcze kilka razy zabezpieczając odrosty.
Jeśli nic z tego , to chyba w tedy nad dekoloryzację pomyślę.

O, a mam pytanie. Czy jak psikałam tym rozjaśniaczem, ale efekt dość znikomy, to jak zacznę używać rumiankowego Johnsona to jest szansa, że włosy które popsikałam zjaśnieją?
__________________
Kocham husky! Adoptowałam już 2!
Chooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 09:27   #4863
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
nie wszystkie farby preference rozjaśniają- tylko niektóre odcienie.
poza tym nic dziwnego, że wychodzą Ci odrosty w innym kolorze- czego Ty oczekujesz jak masz włosy w dwóch różnych kolorach?
nie widzę powodu dlaczego ta farba miałaby nie zadziałać na zdekoloryzowanych uprzednio włosach.
a jeżeli ktos liczy, ze otrzyma brąz po użyciu jej na ufarbowanych na czarno włosach, to oczywiste jest, że będzie to porażka

nie powiedzialam ze w innym kolorze, tylko ze odrosty mi tylko ta farba ruszyla poniewaz ona jest tylko do wlosow naturalnych nie farbowanych. a wtedy mialam nadzieje ze reszte tez ruszy

przepraszam za moje durne pytania ale to wszystko przez strach

jesli mam wlosy koloru ciemnego brazu na koncach a na gorze troche jasniejezego, nie farbuje juz prawie 3 miesiac to ile jeszcze musze czekac zeby zrobic sobie mase pasemek?
(kiedy mam ciemne wlosy za dlugo to nie moge na nie patrzec a pozniej na fotelu u fryzjera zaczynam zalowac mojej decyzji, i tak jest wkolko.tydzien mija a ja znow wraca m do ciemnych. nie wiem dlaczego ale dla mnie dziewczyny w ciemnych wlosach sa bardziej wyraziste. przepraszam za off)
__________________
24.03.2016

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2010-03-13 o 09:46
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 12:36   #4864
electro-lady
Raczkowanie
 
Avatar electro-lady
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa/Piła
Wiadomości: 50
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ja właśnie mam dylemat, myślałam żeby zrobić sobie blond, naturalnie jestem ciemny blond jak większość 'mysi blond' może troszeczkę ciemniejszy..
myślałam żeby na lato zrobić sobie refleksy, albo rozjaśnić lub zrobić dekoloryzacje...ale boję się, że jak już ją zrobie to bede znowu chciała wrócić do brązu, którego mam dość ale z drugiej strony...
niezdecydowany ze mnie człowiek strasznie =(
pierwsze a aktualnym kolorem, na zdjeciu wydaje sie ciemniejszy..ostatnia fotka to kolor naturalny a pomiedzy nimi przewija sie blond o jakim mysle;]

Edytowane przez electro-lady
Czas edycji: 2010-03-13 o 12:45
electro-lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 12:46   #4865
FallenAnn
Rozeznanie
 
Avatar FallenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 941
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

witajcie dziewczyny

nie jestem w stanie przeczytac calego watku, wiec prosze was o rade.
na moj jasny braz nalozylam sobie szampon koloryzujacy Palette do 24 myc w kolorze ciemna czekolada. Wyszedl mi kolor czarny! Mam juz 4miesieczne odrosty, wyglada to tragicznie, a szampon w tym czasie nie zmyl sie nawet o ton. wloski myje co drugi dzien, wiec troche dziwne jest to, ze wlosy pozostaly tak samo czarne jak na poczatku.

czy calkowita dekoloryzacja i nalozenie farby w moim naturalnym kolorze jest Waszym zdaniem dobrym pomyslem? wlosy mam mocne, jezeli chodzi o koncowki, to tez planuje je obciac bedac u fryziera.
FallenAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 12:52   #4866
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez electro-lady Pokaż wiadomość
ja właśnie mam dylemat, myślałam żeby zrobić sobie blond, naturalnie jestem ciemny blond jak większość 'mysi blond' może troszeczkę ciemniejszy..
myślałam żeby na lato zrobić sobie refleksy, albo rozjaśnić lub zrobić dekoloryzacje...ale boję się, że jak już ją zrobie to bede znowu chciała wrócić do brązu, którego mam dość ale z drugiej strony...
niezdecydowany ze mnie człowiek strasznie =(
pierwsze a aktualnym kolorem, na zdjeciu wydaje sie ciemniejszy..ostatnia fotka to kolor naturalny a pomiedzy nimi przewija sie blond o jakim mysle;]


mamy ten sam problem ja tez mam mysie wlosy i zielone oczy(o ile to Ty na 1 zdj.)
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 14:19   #4867
electro-lady
Raczkowanie
 
Avatar electro-lady
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa/Piła
Wiadomości: 50
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
mamy ten sam problem ja tez mam mysie wlosy i zielone oczy(o ile to Ty na 1 zdj.)
tak tak to ja, w sumie oczy mam takie ni zielone ni to piwne , takie pomieszane
kurcze latwiej byloby mi sie zdecydowac gdybym wiedziala jaki typ urody mam w tych ciemnych wlosach i jasnej cerze na zime wygladam, ale w naturalnym kolorze to zupelnie inaczej ;/
electro-lady jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 14:48   #4868
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ja sobie ostatnio robilam test na typ urody i wyszlo mi lato. Oczy tez mam zielono brazowe z przewaga zielonego
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 15:35   #4869
electro-lady
Raczkowanie
 
Avatar electro-lady
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa/Piła
Wiadomości: 50
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
ja sobie ostatnio robilam test na typ urody i wyszlo mi lato. Oczy tez mam zielono brazowe z przewaga zielonego

mi raz wychodzi jesien, raz wiosna, raz lato....ale mysle ze jestem bardziej w wiosne albo jesien...; )
electro-lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 17:28   #4870
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Pisałam już wcześniej. od ponad 3 lat farbuję włosy na brązy. Ostatnio pofarbowałam Joanna, Czekoladowy brąz, od farbowania minęły 3-mce a ciemny kolor się trzyma (sprał się na brąz z miedzianymi refleksami). Chciałabym zmienić kolor, najchętniej na ognisty rudy. Coś podobne do tego, który ma LL: http://pattyy.pinger.pl/m/912716
I teraz moje pytanie: Naturalnie mam włosy średni brąz: http://ikf.styl.fm/img94506.fryzury-dlugie.207063.jpg

Jak przejść do rudego? Najpierw dekoloryzator, potem rozjaśniacz?
Zastanawiam się nad użyciem Joanna Reflex Blond w sprayu.
Dodam, że nie stać mnie na wydanie 200 zł u fryzjera...
Poradźcie coś, bo jestem w totalnej kropce ;/

Edytowane przez DarkNoir
Czas edycji: 2010-03-13 o 17:33
DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 20:04   #4871
electro-lady
Raczkowanie
 
Avatar electro-lady
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa/Piła
Wiadomości: 50
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Pokaż wiadomość
Pisałam już wcześniej. od ponad 3 lat farbuję włosy na brązy. Ostatnio pofarbowałam Joanna, Czekoladowy brąz, od farbowania minęły 3-mce a ciemny kolor się trzyma (sprał się na brąz z miedzianymi refleksami). Chciałabym zmienić kolor, najchętniej na ognisty rudy. Coś podobne do tego, który ma LL: http://pattyy.pinger.pl/m/912716
I teraz moje pytanie: Naturalnie mam włosy średni brąz: http://ikf.styl.fm/img94506.fryzury-dlugie.207063.jpg

Jak przejść do rudego? Najpierw dekoloryzator, potem rozjaśniacz?
Zastanawiam się nad użyciem Joanna Reflex Blond w sprayu.
Dodam, że nie stać mnie na wydanie 200 zł u fryzjera...
Poradźcie coś, bo jestem w totalnej kropce ;/

wydaje mi sie, ze wystarczy dekoloryzator a potem na wlosy nalozyc farbe tylko, że wtedy ten rudy może wyjść ciemny dość.....
electro-lady jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-13, 21:14   #4872
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
od joanny ci tak rozjasnilo farbowane wlosy ??!! jestem w szoku bo ja uzywałam i rozjasniało tylko odrosty.
no tak jak pisałam - użyłam Joanny Intensive Blond może dlatego tak rozjaśniło bo farb używałam tylko na oksydnacie 3% wiec w dużej mierze koloryzacja była na zawenątrz włosa a nie wewnątrz
Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Tak to juz jest jak sie ma odrosty wlosy farbowane na ciemny kolor naturalnie jasne to ciezko dojsc do ladnego koloru a juz na pewno nie uda sie to za pierwszym razem...nawet głupia dekoloryzacje trzeba wiedziec jak nalozyc...nie wspomne juz o kapielach rozjasniajacych lub co gorsza rozjasniaczu .niestety to nie jest takie latwe jak moglo by nam sie wydawac ...poloze rozjaśniacz i juz... niestety
nie wiem czy to do mnie czy tak ogólnie , ale ja się spodziewałam tego koloru i tu kwestia nałożenia nie ma nic do rzeczy, a poza tym nałożenie płukanki rozjaśniającej to banał dziecko by sobie dało radę kolor po rozjaśniaczu wychodzi zawsze taki szajsowaty
Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
a tak na marginesie...wczoraj zrobilam sobie grzywke pasta rozjasniajaca i sliczne pasemka blond wyszły ale tylko 4 cieniuteńkie pasemka zrobilam
A co to za pasta rozjaśniająca?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-13, 22:28   #4873
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Obawiam sie ze na zdekolorozowanych włosach nalozenie farby w odcieniu brazu wiazało by sie z powrotem do czarnych Takie farby sa dla naturalnie ciemnych wlosów zgodnie z zasada farba farby nie rozjasnia...
zgadza się, ale tylko w wypadku normalnej farby, a ja pisałam o brązowej farbie, która rozjaśnia jednocześnie w trakcie koloryzacji- zdecydowana większość brązów tego nie robi. to tak jakby zakładać, że farba w odcieniu jasny platynowy blond(która rozjaśnia o 2, 3 tony) przyciemni ciemne farbowane włosy- otóż na pewno tego nie zrobi- będą jaśniejsze(choć oczywiście nie platynowe).

nadal nuważam, że pomysł z uzyciem tej farby po dekol jest dobry i może zapobiec utlenieniu sie włosów z powrotem do czarnego.
z chęcią bym to przetestowała na sobie, ale niestety nie mam takiej potrzeby, bo sama dekol dała mi pożądany efekt
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 07:59   #4874
Chooo
Rozeznanie
 
Avatar Chooo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szn
Wiadomości: 536
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Powiem Wam, że użyłam tej Joanny 2 razy już.
Choć zasłaniałam odrosty to kurczak jest, a jak!
Ale czarny choć nie puszcza, to jak się głową rusza to mieni się baaaardzo jasnym brązem. Teraz to tego w ogóle nie rozumiem.
Czerń jak smoła, odrosty kurczak i idą jakby w pasemka, a pod katem (ale nie w pokoju tylko na zewnatrz) to i wszystkie mają odcień.

I co tu teraz wymyślić
__________________
Kocham husky! Adoptowałam już 2!
Chooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 08:49   #4875
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Patafonek Pokaż wiadomość
Blond piękny naturalny niczym nie dobijany....
Chodziło mi o to by dodać mu charakteru i dodać ciemne pasma, ale baleyage nałożony przez fryzjera sprawił że mojego koloru nie widać wcale!!!!
A czy dołożenie jasnych pasemek na ten czekoladowo-czarny nie spowoduje pomarańczy na głowie?

Nie dolozenie, a rozjasnienie tych ciemnych. 'Mysle, ze jak fryzjer uzyje rozjasniacza z dobrym stezeniem to unikniesz pomaranczu. Popytaj u kilku fryzjerow i zobacz co ci doradza
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 19:46   #4876
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

witam.

aktualnie mam włosy hm, średni brąz ciepły, mahoniowy taki, ma mocne miedziane refleksy. bo był średni brąz ale nakładałem na niego karmelowy brąz, mahoń i burgund.

I zamierzam je (po raz kolejny) dekoloryzować.
tym razem dekoloryzatorem renee blanche, juz raz nim robiłem, z czerni wlosy wyszly pomaranczowe nie zniszczone (po 4 krotnej aplikacji dekoloryzatora po 20min) ale nie wiedziałem ze włosy dekoloryzowane bardzo łapia pigment, nalozyłem brąz z poziomu 6, popielaty, wyszły czarne , a był to matrix.

tym razem dążę do blondu, jasnego. nie platyny ale naturalnego jasnego, więc naloże dekoloryzatora tyle na ile starczy aplikacji, mam nadzieje ze tak ok 5. nastepnie co mam zrobic? bo nie chce aby ciemne wyszły. pomyslałem o majiblond 900S albo 901S, czy majiblond nie przyciemni wlosow? rozjasni je? po dekoloryzacji i majiblondzie planuje nałozyć majirel, luo color albo richesse de diacolor, coś na poziomie 10 lub 9 ale popielaty, ewentualnie bez refleksu natralny.

da rade?
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 20:07   #4877
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Farbowałam włosy przez ponad 2 lata garniere naturals 3 ciemny brąz, ale w końcu chciałam wrócić do blondu Oczywiście postanowiłam zrobić to na własną rękę i w sumie nie żałuję Kupiłam w naturze dekoloryzator loreal (zdj z załączniku) za ok 49zł, nałożyłam na naprawdę ciemne i raczej długie włosy (zdj 2), starczyło spokojnie na całe, trzymałam zgodnie z ulotką, po zmyciu miałam tęczę na głowie. Całe szczęście byłam na to przygotowana bo inaczej bym chyba zemdlała Najjaśniej było przy skórze głowy, później żółto, pomarańczowo, gdzie nie gdzie brązowo, generalnie tęcza. Odczekałam 2 dni i poszłam do fryzjerki, położyła mi na to farbę która ujednoliciła to wszystko, był to taki karmelowy brąz, ale jaśniejszy. Minął miesiąc i poszłam dalej działać z włosami ku upragnionemu blondowi Zaczęłyśmy robić baleyage rozjaśniaczem, i tak przez ok pół roku aż w końcu było tyle pasemek że z powrotem byłam blondi Teraz już sama się farbuję i w dalszym ciągu utrzymuje mój ulubiony kolor blond zdj 3 Ale mówię szczerze jest to naprawdę długa i pełna nerwów droga.. Trzeba być cierpliwym. Jeżeli oczywiście ktoś chce z bardzo ciemnych farbowanych włosów dojść do bardzo jasnych. Jeśli chodzi tylko o przejście na jakiś odcień brązu nie powinno być większych problemów, nawet przy domowym użyciu tego dekoloryzatora, bo naprawdę efekty są a włosy w moim przypadku nie były jakoś bardzo mocno zniszczone. Wiadomo musiałam podciąć końcówki ok jakieś 5cm ale warto było Aha i nie ma co marzyć żeby od razu po dekoloryzacji mieć platynę na głowie..To jest naprawdę długa droga żeby z farbowanych na ciemno włosów uzyskać jaśniutki blond.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-03-14 o 21:32
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-14, 21:28   #4878
cukiereczeq16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: anglia
Wiadomości: 23
Send a message via Skype™ to cukiereczeq16
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam Was Wizazanki
Prosze bardzo o pomoc..
Mialam balejage z ciemnego brazu i blondu i uparlam sie ze sama zrobie sie na blondynke..oj
Poszlam do hurtowni zaopatrzylam sie w rozjasniacz (podobno swietny do moich ciemnych wlosow wystarczy 1/2 godz i jest piekny blond) haha napewno nie. Wkurzylam sie i dwa razy nakladalam po 1 godz na ciemnych wlosach bo nie chcial dzialac i mam teraz pomaranczowe siano na glowie. Odrosty sa znowu bardzo jasne. Nalozylam tez farbe z tej samej hurtowni (bardzo mila pani mi doradzila) tylko te jasne zolte troche pokryla te rude jak byly tak sa. Sa strasznie suche boje sie znow rozjasniac je Ja juz nie wiem co robic moze toner mi je sprowadzi do naturalnego blondu jakiegos ?
P.S
Moze zdjecie dodam?
Jestem zalamana jeszcze nigdy nie mialam tak zniszczonych i tak tragicznych wlosow.
cukiereczeq16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 07:50   #4879
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

jesli znow polozysz rozjasniacz prawdopodobnie odpadna Ci wlosy
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-15, 10:58   #4880
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Nie radziłabym ci ich ponownie rozjaśniać. Wykruszą się jak już są w złym stanie
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 13:52   #4881
Paajkaa
Zadomowienie
 
Avatar Paajkaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: ul. 665 - sąsiadka Szatana
Wiadomości: 1 620
Odpadną? :)

Chciałabym doprowadzić moje włosy do takiego koloru : http://elgon.pl/intenstywny-zlocisty...ond-p-222.html
Jakiś rok temu miałam je z góry rozjaśniane na blond, pod spodem farbowane na czarno. W październiku farbowałam całe na kolor tabasco, były brązowe z czerwonym połyskiem. Jakiś czas temu byłam u fryzjerki , powiedziała, że nie rozjaśni mi tak mocno włosów, nie podejmie się tego [ to taki zakładzik na wiosce ] , pytałam,czy gdybym sama położyła może rozjaśniacz na 20 minut, później farbę to czy wyjdzie mi taki kolor, stwierdziła, że odpadną mi włosy, rzeczywiście, czy spróbować? Wiem,że na pewno okropnie je sobie zniszczę, a trochę szkoda, bo mam ich dużo, są gęste, ale jednak chciałabym spróbować, tylko raczej chce wykluczyć możliwość,że odpadną?
__________________
Tylko mnie nazywa kochaniem.
To moje terytorium pod jego ubraniem.





Paulina jestem !

Paajkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 14:02   #4882
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Odpadną? :)

mi po 2 rozjasnianiach i polozeniu rudej farby jakoś nie drgnęły
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 14:04   #4883
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 526
Dot.: Odpadną? :)

Dekoloryzacja co tu dużo mówić-niszczy włosy i powoduje, że sporo ich wypada...
a po drugie, często potrzebne są takie 3 zabiegi, żeby rozjaśnić z czerni
8d6bb8e295b6f8a6661e98cda8040e22ff42086f_6577a3bfbbbd4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 14:05   #4884
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383
Dot.: Odpadną? :)

ooooooooo rany wiesz co bez komentarza dla tej fryzjerki...u mnie na osiedlowych salonikach "zocha" tez tak mowia...nie masz sie NICZEGO obawiac, ja Ci to gwarantuje. rozjasniacz nie jest taki straszny jak wystraszone dziewczyny o nim pisza, nigdy tego nie rozumialam o co im chodzi...ja ostatnio z ciemnych rozjasnialam rozjasniaczem delia i bardzo go polecam, nie niszczy zapewniam. wylko wiele dziewczyn skarzy sie ze po nim powstaje nierowny kolor ah..nie potrafia poprawnie go nalozyc rozumiem ze moze to byc trudne ale dla ulatwienia radze zmieszac z odrobina szamponu nalozyc na wilgotne wlsoy i potzrymac z 30-40 minut masujac od czasu do czasu az postanie piana, rowy kolor gwarantowany a przy okazji delikatniejsze dzialanie a rownie mocne rozjasnianie potem fobir walniesz ta farbe, widze ze na tym rysunkujest ona profesjonalna wiec duze szanse ze wyjdzie Ci niemal identyczny

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
mi po 2 rozjasnianiach i polozeniu rudej farby jakoś nie drgnęły
ciekawe jak to mozliwe
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 14:16   #4885
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Odpadną? :)

Odpaść całkowicie nie odpadną ale napewno się zniszczą. Możliwe, że zaczną wypadać, rozdwajać się, łamać. Uprzedzam, że jeśli teraz masz brązowe włosy z czerowym połyskiem to po rozjaśnieniu będzie marchewa lub inny odcień rudego. Także na jednym rozjaśnianiu i jednej farbie się nie skończy..
malachite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 14:24   #4886
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Odpadną? :)

Rozjaśniacz może co najwyżej odrobinę wysuszyć włosy. Gdy użyłam go na bardzo ciemny brąz (z Palette [żeby było ciekawiej ]) osiągnęłam pomarańczowo-rudy. Za drugim razem żółty. Później można było nałożyć dowolną ciemniejszą farbę.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 14:31   #4887
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383
Dot.: Odpadną? :)

no dokladnie Anethka hah tylko ja zamiast drugiego rozjasniacza dalam farbe rozjasniajaca i tez jakos bylo no a z palette to wielkie osiagniecie
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 14:37   #4888
ImmortalWoman
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalWoman
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 877
Dot.: Odpadną? :)

hehe mi jakoś nie odpadły a rozjaśniałam przyciemniałam i szalałam z włosami... tylko, że teraz efekt jest taki że moje włosy są w tak okropnej kondycji że w życiu juz ich nie rozjaśnię
ImmortalWoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 14:44   #4889
cukiereczeq16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: anglia
Wiadomości: 23
Send a message via Skype™ to cukiereczeq16
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

No nie odwazylabym sie juz rozjasniac ale jak teraz kolor wyrownac toner czy co? Farba zlapala tylko na zoltych jako taki blond wyszedl bezowy ale rudzielce tylko sie minimalnie rozjasnily.
Chyba sie poddam i pojde do fryzjera (a tak sie bronilam):P
A powiedzcie czy te fioletowe plukanki naprawde pomagaja na pomaranczowe wlosy bo na zolte to sama sprawdzilam ze tak?

Edytowane przez cukiereczeq16
Czas edycji: 2010-03-15 o 14:46
cukiereczeq16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-15, 16:23   #4890
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

]
Cytat:
Napisane przez electro-lady Pokaż wiadomość
ja właśnie mam dylemat, myślałam żeby zrobić sobie blond, naturalnie jestem ciemny blond jak większość 'mysi blond' może troszeczkę ciemniejszy..
myślałam żeby na lato zrobić sobie refleksy, albo rozjaśnić lub zrobić dekoloryzacje...ale boję się, że jak już ją zrobie to bede znowu chciała wrócić do brązu, którego mam dość ale z drugiej strony...
niezdecydowany ze mnie człowiek strasznie =(
pierwsze a aktualnym kolorem, na zdjeciu wydaje sie ciemniejszy..ostatnia fotka to kolor naturalny a pomiedzy nimi przewija sie blond o jakim mysle;]
hehhe tez sie nie moge zdecydowac miedzy blondem a brązem :P i to juz nie chodzi o to jak to zrobic tylko czy to zrobic :P
A i na pewno nie jesteś jesienią

Cytat:
Napisane przez FallenAnn Pokaż wiadomość
witajcie dziewczyny

nie jestem w stanie przeczytac calego watku, wiec prosze was o rade.
na moj jasny braz nalozylam sobie szampon koloryzujacy Palette do 24 myc w kolorze ciemna czekolada. Wyszedl mi kolor czarny! Mam juz 4miesieczne odrosty, wyglada to tragicznie, a szampon w tym czasie nie zmyl sie nawet o ton. wloski myje co drugi dzien, wiec troche dziwne jest to, ze wlosy pozostaly tak samo czarne jak na poczatku.

czy calkowita dekoloryzacja i nalozenie farby w moim naturalnym kolorze jest Waszym zdaniem dobrym pomyslem? wlosy mam mocne, jezeli chodzi o koncowki, to tez planuje je obciac bedac u fryziera.
dekoloryzacja + farba to dobry pomysł tylko nie bierz takiej w kolorze naturalnych włosów a co najmniej o ton jaśniejsza
dekoloryzator powinnien ci ladnie zdjac szampon koloryzujący jesli farbowałas tylko raz.Co do palette to z nimi juz tak jest ....nawet szampon do 8 myc trzyma sie pól roku

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
nie wiem czy to do mnie czy tak ogólnie , ale ja się spodziewałam tego koloru i tu kwestia nałożenia nie ma nic do rzeczy, a poza tym nałożenie płukanki rozjaśniającej to banał dziecko by sobie dało radę kolor po rozjaśniaczu wychodzi zawsze taki szajsowaty

A co to za pasta rozjaśniająca?
Nie to nie bylo do ciebie tylko ogolnie Bylam zaskoczona poprostu efektem jaki uzyskałas po tej joannie zaskoczona pozytywnie bo kolor bardzo ladny
Co do plukanki rozjaśniającej...masz na mysli kapiel rozjaśniająca jak mi sie zdaje,wiec to naprawde nie jest takie latwe ...bo jesli polozysz ja na takiej samej wodzie na cale wlosy w tym samym czasie to wyjdzie tak (oczywiscie mam na mysli wlosy farbowane raz lub wiecej) na górze bedzie super blond...nizej piekny rudzielec jeszcze nizej kolor o ton jaśniejszy niz wczesniej i koncówki blond...i zawsze tak wyjdzie jak sie nie odpowiednio nalozy.
Co do rozjasniacza nie zawsze kolor wychodzi szajsowaty znam takie przypadki ze nie wychodzi

Cytat:
Napisane przez cukiereczeq16 Pokaż wiadomość
Witam Was Wizazanki
Prosze bardzo o pomoc..
Mialam balejage z ciemnego brazu i blondu i uparlam sie ze sama zrobie sie na blondynke..oj
Poszlam do hurtowni zaopatrzylam sie w rozjasniacz (podobno swietny do moich ciemnych wlosow wystarczy 1/2 godz i jest piekny blond) haha napewno nie. Wkurzylam sie i dwa razy nakladalam po 1 godz na ciemnych wlosach bo nie chcial dzialac i mam teraz pomaranczowe siano na glowie. Odrosty sa znowu bardzo jasne. Nalozylam tez farbe z tej samej hurtowni (bardzo mila pani mi doradzila) tylko te jasne zolte troche pokryla te rude jak byly tak sa. Sa strasznie suche boje sie znow rozjasniac je Ja juz nie wiem co robic moze toner mi je sprowadzi do naturalnego blondu jakiegos ?
P.S
Moze zdjecie dodam?
Jestem zalamana jeszcze nigdy nie mialam tak zniszczonych i tak tragicznych wlosow.
Cytat:
Napisane przez cukiereczeq16 Pokaż wiadomość
No nie odwazylabym sie juz rozjasniac ale jak teraz kolor wyrownac toner czy co? Farba zlapala tylko na zoltych jako taki blond wyszedl bezowy ale rudzielce tylko sie minimalnie rozjasnily.
Chyba sie poddam i pojde do fryzjera (a tak sie bronilam):P
A powiedzcie czy te fioletowe plukanki naprawde pomagaja na pomaranczowe wlosy bo na zolte to sama sprawdzilam ze tak?
ojej nie robi sie takich rzeczy rozjaśniacz dwa razy na wlosy ...ciesz sie ze ci sie włosy nie wykruszyły dbaj o wloski jak cholera teraz musisz je uratowac jakos.
a co do koloru wlosów ja bym to puki co przefarbowała na jakis odcien z poziomu 7 ciemny blond. i odpuściła sobie na jakis czas farbowania...szczegolnie na blond...toner by ci zakryl te pomarancze jak najbardziej ...ale toner szybko sie spiera 3 tygodnie i znowu bedzie ci ten pomarancz prześwitywał a ty nie mozesz sobie pozwolic na farbowanie wlosów na calej długości co trzy tygodnie bo twoje wlosy tego nie wytrzymają...plukanka nie usunie pomaranczowego z wlosów...moze zolty zniwelować
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:50.