Pierwsze farbowanie :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-31, 15:06   #61
oluusienkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 15
Dot.: Pierwsze farbowanie :)

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
ja po szamponie koloryzujacym z joanny mialam odrosty. w kazdym badz razie musisz sie z tym liczyc. a kasztanowy braz jest odcieniem cieplym, bedzie zmywal sie na rudo.
No zobaczymy jak na moich włosach będzie wyglądał i jak będzie po kilku myciach dam znać
oluusienkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 15:01   #62
landryna210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
pierwszy raz farbowałam sama...

...i efekt jest o wiele lepszy niż u fryzjera,nie przypuszczałam,że to w ogóle możliwe... Rozjaśniacz kupiłam w sumie od fryzjerki,u której zawsze farbowałam,nie wiem czemu wyszło lepiej.Za każdym razem co farbowała mi odrosty to wychodziły odcienie żółtego.A teraz mam taki piękny,zimny blond ;d jest cudnie xd ;d Włosy miękkie,nie wypadają ...
Już nigdy nie dam 200 zł na fryzjera ,skoro rozjaśniacz kupiłam za 30 zł ; P ( razem z utleniaczem ;] )

PzDr ;]
landryna210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 16:10   #63
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: pierwszy raz farbowałam sama...

Aha, super.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 16:38   #64
malwiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 137
Dot.: pierwszy raz farbowałam sama...

Ja też sama farbuję włosy efekt jest super i za małe pieniądze świetny kolor ;]
malwiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 18:56   #65
carmellka anka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Dot.: pierwszy raz farbowałam sama...

Cytat:
Napisane przez landryna210 Pokaż wiadomość
...i efekt jest o wiele lepszy niż u fryzjera,nie przypuszczałam,że to w ogóle możliwe... Rozjaśniacz kupiłam w sumie od fryzjerki,u której zawsze farbowałam,nie wiem czemu wyszło lepiej.Za każdym razem co farbowała mi odrosty to wychodziły odcienie żółtego.A teraz mam taki piękny,zimny blond ;d jest cudnie xd ;d Włosy miękkie,nie wypadają ...
Już nigdy nie dam 200 zł na fryzjera ,skoro rozjaśniacz kupiłam za 30 zł ; P ( razem z utleniaczem ;] )

PzDr ;]
a przypomnij w jakiej proporcji dodajesz proszek rozjasniajacy do wody utlenionej ? ja wlasnie tez bym chciala sie przezucic na farbowanie w domu ale boje sie ... do tej pory fryzjerka robila mi baleyage tym rozjasniaczem i boje sie polozyc na calosci - czy wyjdzie rowno czy kolor nie za zołty

sama robilas, czy ktos ci nakladal ? i ile czasu trzymalas ?
carmellka anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 19:37   #66
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: pierwszy raz farbowałam sama...

a może pochwalisz się efektami, skoro się tak zachwycasz? [ja jeszcze nie osiągnełam nigdy ideału - ani domowymi sposobami ani u fryzjera ]
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 20:37   #67
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: pierwszy raz farbowałam sama...

Cytat:
Napisane przez carmellka anka Pokaż wiadomość
a przypomnij w jakiej proporcji dodajesz proszek rozjasniajacy do wody utlenionej ? ja wlasnie tez bym chciala sie przezucic na farbowanie w domu ale boje sie ... do tej pory fryzjerka robila mi baleyage tym rozjasniaczem i boje sie polozyc na calosci - czy wyjdzie rowno czy kolor nie za zołty

sama robilas, czy ktos ci nakladal ? i ile czasu trzymalas ?
ilość oksydantu i proszku zależy od firmy której rozjaśniacz bedziesz miała i ilość będzie określona w instrukcji napewno

a co do farbowania - też się w domu farbuję, dawniej profesjonalkami a teraz się przerzuciłam na sklepówki, tyle ze używam oksydantu 3% zawsze i jest super u fryzjera farbowałam się 2 razy - raz "dostałam" odcień zupelnie nie taki ja chciałam (ciepły zamiast zimnego) a za drugim odcień był zimniasty ale dużo za ciemny... także się zraziłam i teraz sama się "bawię"
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-22, 21:52   #68
carmellka anka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Dot.: pierwszy raz farbowałam sama...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
ilość oksydantu i proszku zależy od firmy której rozjaśniacz bedziesz miała i ilość będzie określona w instrukcji napewno

a co do farbowania - też się w domu farbuję, dawniej profesjonalkami a teraz się przerzuciłam na sklepówki, tyle ze używam oksydantu 3% zawsze i jest super u fryzjera farbowałam się 2 razy - raz "dostałam" odcień zupelnie nie taki ja chciałam (ciepły zamiast zimnego) a za drugim odcień był zimniasty ale dużo za ciemny... także się zraziłam i teraz sama się "bawię"
no tak masz racje, tak sie boje sama cokolwiek majstrowac przy tym rozjasniaczu ze az zapomnialam ze instrukcja jest na pudelku
u mnie sklepowki nie wchodza chyba w gre, bo mam raczej ciezko rozjasniajace sie wlosy - taki bardzo ciemny blond/ jasny braz - sama juz nie wiem

myslisz ze moglabym sama nalozyc ten rozjasniacz z woda 9% na odrost i pozniej na chwile przciagnac dalej ( co prawda pasemka mam tak gesto robione ze wlosy wygladaja jak cale w blondzie ale gdzie niegdzie sa moje ciemne wloski, mam nadzieje ze tez chwyci ?

aha i mam nadzieje ze nie wyjdzie to jakis "chamski" blond po rozjasniaczu ...... firma sleek line
carmellka anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 11:44   #69
landryna210
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Dot.: pierwszy raz farbowałam sama...

Ja miałam oksydant 12 % Joanny,pierwszy raz trzymałam 10 min ale to bylo za mało bo wyszedł pomarańczowy ( z brązowych odrostów),mama nałożyła mi drugi raz i wyszedł jaśniutki i taki chłodny kolor ( po umyciu szamponem) .Miałam jeszcze farbę ,,Mroźny blond" na wszelki wypadek ale nie skorzystałam,bo nie było powodu ;]
landryna210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 15:09   #70
agnsk
Raczkowanie
 
Avatar agnsk
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 226
Pierwsze farbowanie - proszę o rady:)

Witam, od niedawna myślę o zmianie koloru włosów. Nie jestem tylko pewna, czy chcę przefarbować całe, czy może zrobić pasemka/balejaz.
Wklejam swoje zdjęcie ( sprzed dwóch lat, mam teraz włosy do ramion, ale kolor ten sam oraz zdjęcia kolorow wlosow, ktore podobają mi się. I tu moje pytanie do Was - pasowałyby mi?
agnsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 15:27   #71
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Pierwsze farbowanie - proszę o rady:)

myślę, że ciut jaśniejszy by Ci pasował, aczkolwiek na pierwszy raz wybrałabym się do fryzjera i zrobiła delikatny balejaż, taki jakby od słońca, to zawsze mniej drastyczna zmiana
hala83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-18, 15:41   #72
agnsk
Raczkowanie
 
Avatar agnsk
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 226
Dot.: Pierwsze farbowanie - proszę o rady:)

Kolor na ostatnim zdj wydaje mi się właśnie najbardziej naturalny, jak uzyskać np ten? tzn co powiedzieć fryzjerce?
agnsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 15:52   #73
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Pierwsze farbowanie - proszę o rady:)

pokazać zdjęcie
hala83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 16:02   #74
agnsk
Raczkowanie
 
Avatar agnsk
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 226
Dot.: Pierwsze farbowanie - proszę o rady:)

Proszę o rady,wizażanki! )

Edytowane przez agnsk
Czas edycji: 2010-07-18 o 18:10
agnsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 16:46   #75
kaktus666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Pierwsze Farbowanie :) Czekam na pomoc ;d

Witam jestem tutaj nowa i chciała bym zadać pewne pytanie. W poniedziałek wybieram się do fryzjera pofarbować włosy. Moje są słabe zniszczone w kolorze ciemnego brązu i hmm ani pokręcone loki ani proste coś pomiędzy. Z góry mowie w prostych mi nie do twarzy i mam 17 lat wiec chce by to wyglądało młodzieżowo Jaki kolor mogl by mi pasować oraz fryzura by włosy mogły odżyć czyli rozpuszczona?
http://img819.imageshack.us/img819/7244/p6271546.jpg
tak wygladaja
kaktus666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 16:50   #76
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Pierwsze Farbowanie :) Czekam na pomoc ;d

Zadałaś tutaj juz te pytanie.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...newpost&t=5086
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 22:43   #77
magda88
Zadomowienie
 
Avatar magda88
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dziki zachód
Wiadomości: 1 105
Pierwsze farbowanie :)

Witam wizażanki
Potrzebuję porady odnośnie farbowania. Otóż, jakiś czas temu zrobiłam sobie hennę i byłam zachwycona kolorkiem. niestety splukał mi sie po 1,5 tyg. wiem, że henna się krótko trzyma,ale koleżance wytrzymuje 3tyg u mnie kolor był dużo ciemniejszy niż mój naturalny a zszedł w zastraszającym tempie. Mam dość zdrowe włosy i trochę boję się farbować, dwa, że obawiam się, ze może mi sie szybko znudzić. Po trzecie jeśli będę chciała wrócić do naturalnego koloru to boję się ,że potem będę musiała chodzić z odrostami do połowy głowy a resztę obciąć (ale obcięcie akurat nie jest problemem). Chciałabym na początek spróbować farbą, która trzymałaby mi się ok mca. (myje włosy co 2gi dzień). Tak by było bezpieczniej bo włosy nie rosną mi jakoś szybko i wtedy mogłabym w każdej chwili wrócić do naturalnych. Generalnie mam ciemny blond- w słońcu taki złotawy odcień., chciałabym uzyskać coś w rodzaju gorzkiej czekolady, ładny i głęboki brąz. Możecie mi coś poradzić?
Czytałam o casting creme gloss l'oreal, że dość szybko się zmywa na czym mi zależy, ale sporo wizażanek narzeka na wypadanie włosów a ja się tego boję, bo jak pisałam mam dość zdrowe włosy .
I czy jeśli henna mi się tak szybko zmyła to farba rownież tak się spłuka?
Możecie mi coś poradzić?
__________________
Miał ochotę wyjść ze swego życia tak, jak się wychodzi z domu na ulicę.
M.Kundera
magda88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 11:46   #78
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Pierwsze farbowanie :)

Cytat:
Napisane przez magda88 Pokaż wiadomość
Witam wizażanki
Potrzebuję porady odnośnie farbowania. Otóż, jakiś czas temu zrobiłam sobie hennę i byłam zachwycona kolorkiem. niestety splukał mi sie po 1,5 tyg. wiem, że henna się krótko trzyma,ale koleżance wytrzymuje 3tyg u mnie kolor był dużo ciemniejszy niż mój naturalny a zszedł w zastraszającym tempie. Mam dość zdrowe włosy i trochę boję się farbować, dwa, że obawiam się, ze może mi sie szybko znudzić. Po trzecie jeśli będę chciała wrócić do naturalnego koloru to boję się ,że potem będę musiała chodzić z odrostami do połowy głowy a resztę obciąć (ale obcięcie akurat nie jest problemem). Chciałabym na początek spróbować farbą, która trzymałaby mi się ok mca. (myje włosy co 2gi dzień). Tak by było bezpieczniej bo włosy nie rosną mi jakoś szybko i wtedy mogłabym w każdej chwili wrócić do naturalnych. Generalnie mam ciemny blond- w słońcu taki złotawy odcień., chciałabym uzyskać coś w rodzaju gorzkiej czekolady, ładny i głęboki brąz. Możecie mi coś poradzić?
Czytałam o casting creme gloss l'oreal, że dość szybko się zmywa na czym mi zależy, ale sporo wizażanek narzeka na wypadanie włosów a ja się tego boję, bo jak pisałam mam dość zdrowe włosy .
I czy jeśli henna mi się tak szybko zmyła to farba rownież tak się spłuka?
Możecie mi coś poradzić?
Nie wiem jak wygląda farbowanie farbą po hennie, kiedyś chyba obiło mi się o uszy, że to dość ryzykowne. Ja farbowałam castingiem i mogę brązy polecić, robiłam karmelem i caffe latte, oba wysżły ciemniej niż na pudełku, miały piękny, zdrowy połysk i nie zauważyłam, żeby jakoś bardziej wypadały mi włosy. Jednak nie zauważyłam żeby się wymywały, moich włosów trzymały się raczej mocno, a Tobie raczej na zmyciu najbardziej zależy, więc nie wiem to pewnie zależy od włosów.
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 12:53   #79
magda88
Zadomowienie
 
Avatar magda88
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dziki zachód
Wiadomości: 1 105
Dot.: Pierwsze farbowanie :)

henna zmyła mi się w polowie lipca. nadal może mi grozic coś złego jeśli użyję teraz farby?
__________________
Miał ochotę wyjść ze swego życia tak, jak się wychodzi z domu na ulicę.
M.Kundera
magda88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 13:01   #80
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Pierwsze farbowanie :)

henna nawet jak się zmyje wizualnie, to nadal oblepia włos- użycie farby to bardzo ryzykowna sprawa w takim wypadku- złapie nierówno albo moze byc nieciekawy poblask. Włosy musza odrosnąc w całosci.

oczywiscie mozesz spróbowac, ale zalecam szamponetke taką 4-8 myc, bo ona zmyje się na 100% a szmapony koloryzujace, choc sa niby na 24 mycia, to zawierają wode utleniona i się do końca prawie nigdy nie zmywają. Zmywają się troche, bledną itd, dlatego napisane na nich jest ze do 24 myc, bo przez 2 miesiace kolor bedzie dosc intesywny a potem coraz słabszy.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-10-01 o 13:18
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 16:03   #81
magda88
Zadomowienie
 
Avatar magda88
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dziki zachód
Wiadomości: 1 105
Dot.: Pierwsze farbowanie :)

o kurcze...nie wiedziałam ze tak to jest z tą henną.. i tak zamierzam obciąc włosy na krótko ale żeby mi odrosly do takiej długości to potrzeba pewnie ok2 lat. w takim razie będę kombinować z henną dalej 2 lata używałam wax z henną i po 2 latach dość znacznie ściemniały mi włosy(ale o to mi akurat chodziło) i chyba rzeczywiście ta henna mocno trzyma bo teraz mam juz sporo jaśniejsze znów, ale od tamtej pory juz kilka razy obcinałam i za tyle czasu to mi odrosły.
dziękuję za poradę
__________________
Miał ochotę wyjść ze swego życia tak, jak się wychodzi z domu na ulicę.
M.Kundera
magda88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 19:09   #82
kuleczka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 9
Dot.: Pierwsze farbowanie :)

Moja rada NIE FARBUJ!! ja zaczelam farbowac i teraz zaluje bo chcialabym wrocic do sowjego naturalnego koloru a jest naprawde ciezko
kuleczka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 10:09   #83
magda88
Zadomowienie
 
Avatar magda88
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dziki zachód
Wiadomości: 1 105
Dot.: Pierwsze farbowanie :)

no właśnie tego się boję, że potem będzie ciężko. Właściwie to można efekt jaki chcę uzyskać uzyskać dzięki odżywkom (np z Waxem mi się to udało) aczkolwiek będzie to trwało pewnie ponad rok. Chciałabym trochę przyciemnić włosy, nie zależy mi na jakiejś radykalnej zmianie koloru, tylko na fajnym brązie Ale w wątku o hennie wyczytałam też o płukaniu włosów w wywarze z kory dębu, może spróbuję
__________________
Miał ochotę wyjść ze swego życia tak, jak się wychodzi z domu na ulicę.
M.Kundera
magda88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 16:54   #84
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Pierwsze farbowanie :)

magda88, czym ty właściwie farbowałaś włosy? Z wyprzedzeniem mówię, że balsamy w tubce to nie to samo co naturalna henna (która nawiasem mówiąc farbuje na kolor TYLKO rudy/czerwony). Balsamy z ekstraktem z henny zmywają się całkowicie i na pewno nie ma obawy, że coś ci z tego zostało na włosach po tak długim czasie. Oblepianie włosów to nie do końca prawda, z jakiegoś powodu dużo osób w to wierzy i o tym opowiada. Ja farbuję henną już długo i moje włosy nie są przez to grubsze. TU http://www.hennaforhair.com/henna/index.html są obrazki przedstawiające prawdziwy obraz sytuacji po farbowaniu henną (nie oblepia!)
Na wizażu wypowiadały się już osoby, które farbowały chemią po hennie bez szkód.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 18:05   #85
magda88
Zadomowienie
 
Avatar magda88
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dziki zachód
Wiadomości: 1 105
Dot.: Pierwsze farbowanie :)

farbowałam właśnie takim balsamem z venity. Wypowiedzi o farbowaniu chemią po hennie są różne- jedne dziewczyny piszą, że nic im się nie stało, a inne krzyczą, że może wyjść jakiś dziwny kolor albo w ogóle nie złapać i żeby zaczekać aż włosy odrosną.
__________________
Miał ochotę wyjść ze swego życia tak, jak się wychodzi z domu na ulicę.
M.Kundera
magda88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 20:22   #86
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Pierwsze farbowanie :)

Ten balsam Venity ma z henną w sumie niewiele wspólnego. Nie traktuj tego jako naturalnej koloryzacji prawdziwą henną. Taki balsam w tubce to produkt chemiczny, możesz go uznać za szamponetkę. Na pewno nie musisz czekać aż włosy odrosną. Na niektórych wątkach dziewczyny pisały, że odświeżają sobie kolor tymy balsamami (rudy na przykład) i potem normalnie nadal farbują włosy chemicznie. Sama raz miałam taki przypadek - lata farbowania venitą, na to chemiczny szampon koloryzujący, a potem znowu Venita. Bez dziwnego koloru czy nierównego pokrycia. Używałam też takich balsamów na włosy farbowane czystą henną i również nic się nie stało.
Nie wierz w mity o oblepianiu włosów, zwłaszcza w przypadku gotowych produktów w tubkach określanych jako 'naturalne'. Możesz po tym normalnie farbować włosy czymkolwiek zechcesz.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 16:56   #87
magda88
Zadomowienie
 
Avatar magda88
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dziki zachód
Wiadomości: 1 105
Dot.: Pierwsze farbowanie :)

Lisbeth dziękuję bardzo za wyczerpującą odpowiedź Z farbowaniem jednak się wstrzymam, popróbuję jakichś naturalnych metod plus poszukam zatem prawdziwej henny
__________________
Miał ochotę wyjść ze swego życia tak, jak się wychodzi z domu na ulicę.
M.Kundera
magda88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 21:00   #88
agatkarobusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 97
pierwsze farbowanie :)

dziewczyny pomóżcie!
chciałabym pierwszy raz zafarbować włosy profesjonalną farbą.wcześniej oczywiście zdarzyło mi się użyć jakiejś szamponetki lub drogeryjnej farby,ale to już kilka lat temu.zdecydowałam się na richesse de diacolor,ponieważ słyszałam o niej dużo dobrego,a zależy mi przede wszystkim na pogłębieniu naturalnego koloru i nadaniu błysku moim kudełkom.tutaj zaczynają się schody ponieważ jestem w tych sprawach zupełnie biała,a ponieważ nigdzie w pobliżu nie znalazłam salonu,który stosuje tą farbę to dodatkowo zdecydowałam się zafarbować włosy sama.
mój naturalny kolor to średni brąz.chciałabym uzyskać ciepły i błyszczący kolor zbliżony do mojego-ewentualnie odrobinkę ciemniejszy.orientujecie się które kolory na tej palecie to kolory które mniej więcej byłyby odpowiednie : http://www.alhemia.com/loreal/nk/dc/index.html?
poza tym na allegro sprzedawane są tubki farby o pojemności 50ml plus rewelator 75ml-czy taki zestaw wystarczy na włosy sięgające do łopatek?
jaki rewelator jest właściwy jeśli chcę uzyskać taki sam kolor jaki mam lub odrobinkę przyciemnić?oryginalny 2,7% będzie ok?
dziękuje z góry za rady i pozdrawiam
agatkarobusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 16:53   #89
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: pierwsze farbowanie :)

Cytat:
Napisane przez agatkarobusia Pokaż wiadomość
dziewczyny pomóżcie!
chciałabym pierwszy raz zafarbować włosy profesjonalną farbą.wcześniej oczywiście zdarzyło mi się użyć jakiejś szamponetki lub drogeryjnej farby,ale to już kilka lat temu.zdecydowałam się na richesse de diacolor,ponieważ słyszałam o niej dużo dobrego,a zależy mi przede wszystkim na pogłębieniu naturalnego koloru i nadaniu błysku moim kudełkom.tutaj zaczynają się schody ponieważ jestem w tych sprawach zupełnie biała,a ponieważ nigdzie w pobliżu nie znalazłam salonu,który stosuje tą farbę to dodatkowo zdecydowałam się zafarbować włosy sama.
mój naturalny kolor to średni brąz.chciałabym uzyskać ciepły i błyszczący kolor zbliżony do mojego-ewentualnie odrobinkę ciemniejszy.orientujecie się które kolory na tej palecie to kolory które mniej więcej byłyby odpowiednie : http://www.alhemia.com/loreal/nk/dc/index.html?
poza tym na allegro sprzedawane są tubki farby o pojemności 50ml plus rewelator 75ml-czy taki zestaw wystarczy na włosy sięgające do łopatek?
jaki rewelator jest właściwy jeśli chcę uzyskać taki sam kolor jaki mam lub odrobinkę przyciemnić?oryginalny 2,7% będzie ok?
dziękuje z góry za rady i pozdrawiam
skoro nie jesteś doświadczona w farbowaniu włosów i chcesz pogłębić tylko swój naturalny kolor to po co pchać się w profesjonalne farby...
ja używam farb sklepowych i nie narzekam, a jak chodziłam do fryzjera i robiła mi profesjonalnymi to po kilku myciach nie było śladu...
wklej zdjęcie swoich włosów wtedy będę mogła zaproponować jakąś fajną farbkę
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 00:00   #90
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: pierwsze farbowanie :)

Witajcie Aby nie zaśmiecać forum napiszę tu. Jeśli źle, to przepraszam. Czy to normalne, że gdy jak pierwszy raz farbowałam włosy i jak dotychczas jedyny (19 lat mam), to farba o kolorze rudym trzymała się na moich włosach aż pół roku? Pytam z czystej ciekawości, bo trochę mnie to zaskoczyło powiem szczerze i poczułam się trochę jak evenement w tym przypadku
Pozdrawiam .
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.