Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-29, 10:55   #4021
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie no to co Cascada pisała tez wziełam na żarty Ale jak tak dalej Bunny pisała o tym że blondynki są bardziej zadbane itd no to juz zwatpiłam...

Jak pisałyscie w żartach to bardzo dobrze.

A apropo tego zadbania o siebie, moja mama przez wiele wiele lat była brunetką, dba o siebie tak że to raczej mało która kobieta robi. Zdrowo sie odżywia, codziennie ćwiczy i rozne takie. Na ulicy znajomi jak nas widza to mysla ze to moja starsza siostra Aż jej wpadł do głowy blond bo stwierdziła że sie odmłodzi. I co? Wyglada starzej
nie każdemu pasuje moja zaś odkąd pamiętam była blondi a jak się przefarbowała na czarno jeju nie chce nawet o tym myśleć ale już ma z powrotem blondzik

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No cos ty Jakbym była antyblond to bym blond nie robiła

Po prostu ja jestem strasznie wrażliwa na gadanie typu "a blondynki są takie, a brunetki takie". I nie lubie takiego gadania po prostu. Od razu sie denerwuje. I tak jak mowilam wczoraj, charakter, osobowosc, zachowanie - to jest wazne. A nie kolor włosów.
kto wymyśla dowcipy o blondynkach?
zazdrosne brunetki

dowcipy niektóre są takie głupie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 10:58   #4022
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nie każdemu pasuje moja zaś odkąd pamiętam była blondi a jak się przefarbowała na czarno jeju nie chce nawet o tym myśleć ale już ma z powrotem blondzik
No to nie ma reguły Moja mama w blondzie wygląda po prostu jakby była taka zmeczona życiem... a jako brunetka właśnie świeżo, promiennie.

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

kto wymyśla dowcipy o blondynkach?
zazdrosne brunetki

dowcipy niektóre są takie głupie
No taaak, one spiskuja

No są głupie są, ja nie wiem kto to wymyśla
Ostatnio jest moda na:
"Dlaczego blondynka klęczy pod drzwiami od sklepu?
-Bo pisze ciągnąć"


No luudzie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 11:03   #4023
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
mnie nie tyle wnerwia a śmieszy jak piszecie w sam raz na jeden raz
Przecież ten tekst nie był naszego autorstwa, stwierdziłyśmy tylko, że takie rzeczy faceci gadają - nie chodziło o blondynki a o "zrobione" laski. Spokojnie

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
ale casacada chyba napisała to w żartach? ja tak to odebrałam dlatego śmiałam się, ze to własnie po to zmieniłam kolor. Bo jak na powaznie, to niedobrze
owszem świadczy, ale jak mam meic cały dzien zepsuty przez jakichs bałwanow, to wole tego uniknac. Zreszta osobiscie sto rayz bardziej kobieca czuje si, gdy jestem bardziej zakryta niz odkryta, zakryte intryguje
Dokładnie Jak kobieta poodkrywana to wszystko widać jak na dłoni, a jak coś bardziej zakrywa (i i nie mam tu na myśli bluzki z golfem i spódnicy po same kostki żeby grama ciała nie było widać ) to żeby to odkryć trzeba się bardziej postarać i faceci sami to potwierdzają

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie no to co Cascada pisała tez wziełam na żarty Ale jak tak dalej Bunny pisała o tym że blondynki są bardziej zadbane itd no to juz zwatpiłam...
Też nie byłam przekonana czy to w żartach czy nie Zresztą już pisałam podobnie jak Ty, że to tylko kolor włosów i mojego sposobu myślenia nie zmienia A patrząc po ludziach to albo jest tak samo albo wręcz odwrotnie

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja tam uwielbiam patrzec na wszystkie ładne kobietki, i blondynki i rude i brunetki
Ja też - aż czasem głupio mi tak na ulicy za kobietą się oglądać bo jak to wygląda Aaaale.. potem sobie myślę, skoro inne kobiety za mną tez czasem się oglądają to co - mnie nie wolno ?

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
kto wymyśla dowcipy o blondynkach?
zazdrosne brunetki

dowcipy niektóre są takie głupie
Nie wiem kto wymyśla.. Ja jako brunetka śmiałam się z kawałów o blondynkach mimo iż przecież naturalnie jestem blondynką Z kawałów o brunetkach też się śmiałam i jakby były o rudych (zauważyłyście, że nie ma kawałów o rudych ?) to też bym się śmiała.. Blondynką już jestem - niedługo będzie rok i śmieję się z tych samych kawałów

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No taaak, one spiskuja

No są głupie są, ja nie wiem kto to wymyśla
Ostatnio jest moda na:
"Dlaczego blondynka klęczy pod drzwiami od sklepu?
-Bo pisze ciągnąć"


No luudzie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 11:11   #4024
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
To chyba jakaś żartobliwa historyjka?

Ja mam nadzieje że to żarty, bo jak wy tak na serio to ja nie wierze że wy takie bzdury piszecie

Dajcie spokój toć to kolor włosów, a nie charakter, sposób bycia. Każdy ma swój gust i ile facetów tyle gustów i naprawde az sie przykro robi jak sie czyta niektore rzeczy Znam laski które w blond wyglądają na tyle tragicznie że żaden facet by chyba na nie nie spojrzał. Nie każdemu każdy kolor pasuje

Pomine fakt że jest masa facetów która "woli" blondynki tylko z tego względu że wg nich są proste, łatwe, nieskomplikowane i nie trzeba sie duzo męczyć żeby je zdobyć.


Sorry ale wnerwia mnie takie gadanie niesamowicie, jest po prostu głupie.
spokojnie ja myślę, że tu jeśli nie wszystkie to na pewno większość z nas to traktuje z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
cudne włoski miałaś
dzięki

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A apropo tego zadbania o siebie, moja mama przez wiele wiele lat była brunetką, dba o siebie tak że to raczej mało która kobieta robi. Zdrowo sie odżywia, codziennie ćwiczy i rozne takie. Na ulicy znajomi jak nas widza to mysla ze to moja starsza siostra Aż jej wpadł do głowy blond bo stwierdziła że sie odmłodzi. I co? Wyglada starzej
no moja mama też brunetka, a figury niejedna moja kumpela jej zazdrości


miłego dzionka Blondaski
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 11:16   #4025
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

nie no spokojnie opisalam jeden ze stereotypow
czy jak mialam czarne czy jak blond faceci reaguja zawsze tak samo nawet jak ide z dzieckiem jest to samo a to wszystko wyraza sie w stylu jaki dana osoba reprezentuje ...wiadomo ze jak bedziesz szla w worku to zeby niewiem jaka piekna bedziesz nikt nie zwroci na ciebie uwagi uwage zawsze zwraca styl w ubraniu oraz pewne gesty ...i mozna isc w klasycznym ubraniu biurowym ale posiada sie te cos i faceci oraz inne kobiety beda patrzec
kazda z nas ma to cos ma tylko nie wszystkie wiedza jak to dobrze wykorzystaca sa kobiety ktore znaja swoja wartosc i swietnie to wykorzystuja np w pracy czy w zyciu osobistym i nie trzeba wcale swiecic tylkiem na ulicy jak sie okazuje
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 11:25   #4026
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No to nie ma reguły Moja mama w blondzie wygląda po prostu jakby była taka zmeczona życiem... a jako brunetka właśnie świeżo, promiennie.

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------



No taaak, one spiskuja

No są głupie są, ja nie wiem kto to wymyśla
Ostatnio jest moda na:
"Dlaczego blondynka klęczy pod drzwiami od sklepu?
-Bo pisze ciągnąć"


No luudzie
u mojej dokładnie na odwrót

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
nie no spokojnie opisalam jeden ze stereotypow
czy jak mialam czarne czy jak blond faceci reaguja zawsze tak samo nawet jak ide z dzieckiem jest to samo a to wszystko wyraza sie w stylu jaki dana osoba reprezentuje ...wiadomo ze jak bedziesz szla w worku to zeby niewiem jaka piekna bedziesz nikt nie zwroci na ciebie uwagi uwage zawsze zwraca styl w ubraniu oraz pewne gesty ...i mozna isc w klasycznym ubraniu biurowym ale posiada sie te cos i faceci oraz inne kobiety beda patrzec
kazda z nas ma to cos ma tylko nie wszystkie wiedza jak to dobrze wykorzystaca sa kobiety ktore znaja swoja wartosc i swietnie to wykorzystuja np w pracy czy w zyciu osobistym i nie trzeba wcale swiecic tylkiem na ulicy jak sie okazuje


---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Przecież ten tekst nie był naszego autorstwa, stwierdziłyśmy tylko, że takie rzeczy faceci gadają - nie chodziło o blondynki a o "zrobione" laski. Spokojnie



Dokładnie Jak kobieta poodkrywana to wszystko widać jak na dłoni, a jak coś bardziej zakrywa (i i nie mam tu na myśli bluzki z golfem i spódnicy po same kostki żeby grama ciała nie było widać ) to żeby to odkryć trzeba się bardziej postarać i faceci sami to potwierdzają



Też nie byłam przekonana czy to w żartach czy nie Zresztą już pisałam podobnie jak Ty, że to tylko kolor włosów i mojego sposobu myślenia nie zmienia A patrząc po ludziach to albo jest tak samo albo wręcz odwrotnie

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------



Ja też - aż czasem głupio mi tak na ulicy za kobietą się oglądać bo jak to wygląda Aaaale.. potem sobie myślę, skoro inne kobiety za mną tez czasem się oglądają to co - mnie nie wolno ?



Nie wiem kto wymyśla.. Ja jako brunetka śmiałam się z kawałów o blondynkach mimo iż przecież naturalnie jestem blondynką Z kawałów o brunetkach też się śmiałam i jakby były o rudych (zauważyłyście, że nie ma kawałów o rudych ?) to też bym się śmiała.. Blondynką już jestem - niedługo będzie rok i śmieję się z tych samych kawałów



Yata co nie co o rudych się nawet znajdzie

Nigdy nie należy wierzyć kobiecie łysej i rudej.
Ruda wiadomo fałszywa,a łysa mogła być kiedyś ruda
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 11:26   #4027
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No to nie ma reguły Moja mama w blondzie wygląda po prostu jakby była taka zmeczona życiem... a jako brunetka właśnie świeżo, promiennie.

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------



No taaak, one spiskuja

No są głupie są, ja nie wiem kto to wymyśla
Ostatnio jest moda na:
"Dlaczego blondynka klęczy pod drzwiami od sklepu?
-Bo pisze ciągnąć"



No luudzie
jaaaa

ej laski chce zrzucić 2 kg i chce isc na aerobik ale sie boje mam pietra jak nigdy... iść czy nie iść??
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-29, 11:32   #4028
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
jaaaa

ej laski chce zrzucić 2 kg i chce isc na aerobik ale sie boje mam pietra jak nigdy... iść czy nie iść??
isc czego masz sie bac wlasnie musisz byc odwazna i isc
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 11:45   #4029
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
jaaaa

ej laski chce zrzucić 2 kg i chce isc na aerobik ale sie boje mam pietra jak nigdy... iść czy nie iść??
ja też znowu zaczynam dasz radę
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 11:54   #4030
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
isc czego masz sie bac wlasnie musisz byc odwazna i isc
a bo ja boi dupa jestem.... boje sie ze nie nadążę ... że mnie wyśmieją, ze na drugi dzień nie wstanę z łóżka od zakwasów...
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja też znowu zaczynam dasz radę
muszę iść! nie chce mieć otłuszczonego brzuszka i zwisającej pupy... ale sie denerwuje...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 12:04   #4031
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a bo ja boi dupa jestem.... boje sie ze nie nadążę ... że mnie wyśmieją, ze na drugi dzień nie wstanę z łóżka od zakwasów...


muszę iść! nie chce mieć otłuszczonego brzuszka i zwisającej pupy... ale sie denerwuje...
no kobieto co ty piszesz nie bedziesz tam jedna bo beda rozne osoby i nie ma co sie bac aerobik to fajna ruchowa rozrywka
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-29, 12:10   #4032
sekola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 24
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cześć Dziewczyny

Wczoraj wieczorkiem siedziałam na forum Króliczka i jestem pod wrażeniem prowadzenia farum jak i zdjęć tam prezentowanych.
Nie wiem czy ostatecznie ( bo po prostu sie boję) zdecydowałam się na farbę C12 Palette. Do tej farby raczej rozjaśniacza nie będę potrzebować. Jak myślicie dziewczyny ?
sekola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 12:29   #4033
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
jaaaa

ej laski chce zrzucić 2 kg i chce isc na aerobik ale sie boje mam pietra jak nigdy... iść czy nie iść??
pij 3x dziennie zielona herbate przed posilkami i 2 litry czystej wody mineralnej lub herbat bez cukru- samo ci spadnie do 5kg
sprawdzone na wielu osobach
brzuch sie zrobi plaski momentalnie...po tygodniu.
100-300 brzuszkow na dobe i masz kaloryferek

ja pisalam szczerze i serio... jaka burza sie rozpetala, ide stad...
Pisalam z doswiadczenia- wszystkie moje kumpelki ze szkol ktore sa brunetkami i szatynkami wel naturalne sa w tej chwili od roku, dwoch kurami domowymi, zarosniete jak buraki w polu
wszystkie niet wyjatkow!
maja bachory i poogryzane pazury, tluste wlosy itp i tylko sie szlifuja jak impreza, goscie itp.
wiec sorry ale mi nie mowcie...
blondynki ktore znam dwie- takie wierne blondowi od lat, a nie zmieniajace kolor co miesiac maja jedna jedno dziecko malusie, a druga juz 5 letnie i jest samotna mama- jej men sie zachlał ktorejs nocy... i obie wygladaja zawsze jak milion dolarow!
wiec sorry ale ja z du*y tych wnioskow nie wzielam.
Ale koniec tematu bo widze emocje rosna...
Najczesciej sie broni ten kto ma cos na sumieniu

A shoping udany
klikera mi zbraklo
najlepsze byly laski co sie za mna odwracaly- bo faceci to juz w polowie wyjscia uwagi nie zwracalam- znudzilo mnie, bo nie bylo takiego co by sie nie ogladal, nie usmiechal albo nie patrzyl w oczy...
jeden chcial numer telefonu jasne....juz daje
no i fajne byly babcie mohery co w trajdku byly w szoku ze staruszkowi o lasce miejsca ustapilam siedzacego-ich mina BEZCENNA
Mega zadowolona, zmeczona i stopy po szpilkach mam w d*...
I bylam z tylkiem na wierzchu- bo moja najdluzsza mini ma do 27cm wiec mozecie zmierzyc i zobaczyc ile to jest, a standardowa 23-25cm
peace!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 12:30   #4034
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no kobieto co ty piszesz nie bedziesz tam jedna bo beda rozne osoby i nie ma co sie bac aerobik to fajna ruchowa rozrywka
masz racje... a ja oczywiście robię z tego nie wiadomo co
ide! ale umrę ze strachu zanim tam wejdę... jeszcze karnet muszę kupić to już w ogóle... i nie wiem gdzie sala... gdzie sie przebrać... brrr
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 12:34   #4035
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez sekola Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Wczoraj wieczorkiem siedziałam na forum Króliczka i jestem pod wrażeniem prowadzenia farum jak i zdjęć tam prezentowanych.
Nie wiem czy ostatecznie ( bo po prostu sie boję) zdecydowałam się na farbę C12 Palette. Do tej farby raczej rozjaśniacza nie będę potrzebować. Jak myślicie dziewczyny ?
jakie masz odrosty?
raczej nie bedziesz potrzebowac bo ona jest silna naprawde.
nie boj żaby nie niszczy
i nie forum ale blogu kroliczka chociaz masz racje to troche jak forum- bo ja jestem otwarta na wasze pomysly, dyskusje i sugestie- to blog dla ludzi!


I jeszcze jedno...
pamietajcie ze potocznie sa brunetki, blondynki, rude, szatynki...
ale dla fryzjera ruda- to blondynka najczesciej
wg palet kolorow, wiec nie robmy naszym blond -wiewiorczym kolezankom kolo piora.
Ja tam lubie rude- maja charakterki w wiekszosci- moje znajome- i sa dosc kontrowersyjnymi osobami- i za to je uwielbiam!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 12:35   #4036
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
właśnie widziałam z tego linka co wkleiłaś i nie podoba mi się lepiej o wiele wyglądała na etorebce Reserverd i do tego kuponik rabatowy to okazja więc trzymam kciuki za znalezienie tej wymarzonej
dziękuję, będę na nią polować
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Kitkulka-bierz bierz tę z reserved, boska jest !!

jak już się tak torebkowo zrobiło to Wam pokaże moją najnowszą-przyszła wczoraj
taka większa kopertówka, fajnie się prezentuje..tylko jedyny minus-brak wewnętrznego suwaka, muszę dać do wszycia
muszę ją tylko dorwać w którymś Re
a ta Twoja śliczna
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość

a wiecie czemu faceci zenia sie z brunetkami biora sobie je na zonki bo one to tylko nadaja sie do garow i dzieci i nigdzie wiecej dlatego dobrze miec w domu taka kure ...i dlatego pozniej pojawiaja sie blondynki kochanki w ich zyciu bo tacy faceci sa niespelnieni.( uff ale pocisnelam)
hehehe nie będę już komentować, bo się dym zrobił ale oczywiście nie wzięłam tego na poważnie
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

ja dzis lece na shopping laseczki
no i na cholerna poczte bo moj pier*olniety listonosz zostawil awizo za paczuszke do pazurkow
i musze na drugi koniec miasta popier*alać...
ech... zycie!
ale sie dzis odwale mega i bede liczyc- klikierowac- facetow
jak szyc w reklamie axa
zdam relacje jak wroce
o ile wroce...
o to się od razu chwal co kupiłaś
i widzę, że Ty też masz super listonosza ja i Lady też mamy takiego gamonia, matoła niemytego
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Ech mnie od rana czekała niemiła niespodzianka bo dzwoniła babka z Deichmana, że jednak butów nie będzie bo... nie ma. A ta w sklepie mnie zapewniała, że na pewno będą
ojjj przykro mi
popatrzeć w swoim De?
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
podsumowujac moj tz tez poznal brunetke i ona zrobila mu sie w blondynke po jakims czasie(czyli ja) takze jednak blondynki gora
bo jasniejsze to zawsze mlodsze delikatniejsze i budzi w facecie chec opieki
w moim to już w ogóle totalnie obudziło chęć opieki wiecie o co chodzi

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
nie no spokojnie opisalam jeden ze stereotypow
czy jak mialam czarne czy jak blond faceci reaguja zawsze tak samo nawet jak ide z dzieckiem jest to samo a to wszystko wyraza sie w stylu jaki dana osoba reprezentuje ...wiadomo ze jak bedziesz szla w worku to zeby niewiem jaka piekna bedziesz nikt nie zwroci na ciebie uwagi uwage zawsze zwraca styl w ubraniu oraz pewne gesty ...i mozna isc w klasycznym ubraniu biurowym ale posiada sie te cos i faceci oraz inne kobiety beda patrzec
kazda z nas ma to cos ma tylko nie wszystkie wiedza jak to dobrze wykorzystaca sa kobiety ktore znaja swoja wartosc i swietnie to wykorzystuja np w pracy czy w zyciu osobistym i nie trzeba wcale swiecic tylkiem na ulicy jak sie okazuje
no i brawo
ja zawsze to wykorzystuje jak mam coś załatwić np. związanego z samochodem, na czym kompletnie się nie znam, i tak oto wymieniam żarówki w aucie zawsze za darmo a TŻ jedzie i mu każą płacić
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ej laski chce zrzucić 2 kg i chce isc na aerobik ale sie boje mam pietra jak nigdy... iść czy nie iść??
no pewnie, że idź, czego się bać
młoda jesteś i dasz sobie radę, to nie jest jakiś ju ken dens tylko na spokojnie bez ciśnienia
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 12:35   #4037
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
pij 3x dziennie zielona herbate przed posilkami i 2 litry czystej wody mineralnej lub herbat bez cukru- samo ci spadnie do 5kg
sprawdzone na wielu osobach
brzuch sie zrobi plaski momentalnie...po tygodniu.
100-300 brzuszkow na dobe i masz kaloryferek
masz racje,tylko że ja jestem leń kanapowy... i nawet tego byloby mi trudno dotrzymać i chce znaleźć mobilizacje przez właśnie aerobik,a i chce mieć lepszą kondycje nie wspominając że mam cellulit i chce sie go pozbyć codziennie sobie wmawiam zrobie brzuszki wstaje rano i zapominam
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 12:36   #4038
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
no moja mama też brunetka, a figury niejedna moja kumpela jej zazdrości
Moja to samo, mam nadzieję, że jak będę w jej wieku to tez będę się dobrze trzymać

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Yata co nie co o rudych się nawet znajdzie

Nigdy nie należy wierzyć kobiecie łysej i rudej.
Ruda wiadomo fałszywa,a łysa mogła być kiedyś ruda


Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a bo ja boi dupa jestem.... boje sie ze nie nadążę ... że mnie wyśmieją, ze na drugi dzień nie wstanę z łóżka od zakwasów...
Hehe ja mam to samo dlatego w domu z płytą ćwiczę, ale takie ćwiczenie jest do dupy bo nie ma tyle miejsca żeby te wszystkie wymachiwania nogami i rękami robić

Cytat:
Napisane przez sekola Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Wczoraj wieczorkiem siedziałam na forum Króliczka i jestem pod wrażeniem prowadzenia farum jak i zdjęć tam prezentowanych.
Nie wiem czy ostatecznie ( bo po prostu sie boję) zdecydowałam się na farbę C12 Palette. Do tej farby raczej rozjaśniacza nie będę potrzebować. Jak myślicie dziewczyny ?
Ona jest dość silna, jakie masz naturalki?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 12:38   #4039
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
a bo ja boi dupa jestem.... boje sie ze nie nadążę ... że mnie wyśmieją, ze na drugi dzień nie wstanę z łóżka od zakwasów...


muszę iść! nie chce mieć otłuszczonego brzuszka i zwisającej pupy... ale sie denerwuje...
dasz radę też miałam takie obawy
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-29, 12:38   #4040
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
pij 3x dziennie zielona herbate przed posilkami i 2 litry czystej wody mineralnej lub herbat bez cukru- samo ci spadnie do 5kg
sprawdzone na wielu osobach
brzuch sie zrobi plaski momentalnie...po tygodniu.
100-300 brzuszkow na dobe i masz kaloryferek

ja pisalam szczerze i serio... jaka burza sie rozpetala, ide stad...
Pisalam z doswiadczenia- wszystkie moje kumpelki ze szkol ktore sa brunetkami i szatynkami wel naturalne sa w tej chwili od roku, dwoch kurami domowymi, zarosniete jak buraki w polu
wszystkie niet wyjatkow!
maja bachory i poogryzane pazury, tluste wlosy itp i tylko sie szlifuja jak impreza, goscie itp.
wiec sorry ale mi nie mowcie...
blondynki ktore znam dwie- takie wierne blondowi od lat, a nie zmieniajace kolor co miesiac maja jedna jedno dziecko malusie, a druga juz 5 letnie i jest samotna mama- jej men sie zachlał ktorejs nocy... i obie wygladaja zawsze jak milion dolarow!
wiec sorry ale ja z du*y tych wnioskow nie wzielam.
Ale koniec tematu bo widze emocje rosna...
Najczesciej sie broni ten kto ma cos na sumieniu

A shoping udany
klikera mi zbraklo
najlepsze byly laski co sie za mna odwracaly- bo faceci to juz w polowie wyjscia uwagi nie zwracalam- znudzilo mnie, bo nie bylo takiego co by sie nie ogladal, nie usmiechal albo nie patrzyl w oczy...
jeden chcial numer telefonu jasne....juz daje
no i fajne byly babcie mohery co w trajdku byly w szoku ze staruszkowi o lasce miejsca ustapilam siedzacego-ich mina BEZCENNA
Mega zadowolona, zmeczona i stopy po szpilkach mam w d*...
I bylam z tylkiem na wierzchu- bo moja najdluzsza mini ma do 27cm wiec mozecie zmierzyc i zobaczyc ile to jest, a standardowa 23-25cm
peace!
No tak, pewnie zaraz bedzie ze tak pisze bo mnie facet na pewno dla jakiejs blondynki zostawił Po prostu mamy inne zdanie i już, to jest normalne.

I powiem tylko tyle, że przykre jest takie myślenie. I dziwie sie ze ty jako osoba która niecierpi stereotypów, sama generalizuje.

Ja to juz kiedys pisałam, nie wiem czy ktoras pamieta, ale u mnie w miescie np, to w wiekszosci blondynki sa szarymi mychami ktore niczym sie nie wyrozniaja. Nie, nie wszystkie, ale wiekszosc.
Wiec nie ma reguły żadnej na to.


Żeby wiązać kolor włosów z zachowaniem

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-03-29 o 12:44
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 12:38   #4041
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
masz racje... a ja oczywiście robię z tego nie wiadomo co
ide! ale umrę ze strachu zanim tam wejdę... jeszcze karnet muszę kupić to już w ogóle... i nie wiem gdzie sala... gdzie sie przebrać... brrr
Kotka ja sie o ciebie wcale nie boje- zalatwisz to urokiem i slodycza blondynki
i pewnie jeszcze jakiegos instruktora poderwiesz
idz zabaw sie!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 12:38   #4042
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

no pewnie, że idź, czego się bać
młoda jesteś i dasz sobie radę, to nie jest jakiś ju ken dens tylko na spokojnie bez ciśnienia
ale mam stresa... opowiem wam wszystko co i jak po... mam nadzieje ze stres mi minie szybciutko...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 12:40   #4043
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Oj dziewuszki ale sobie temat zapodałyście o bruneto-blondynkach. Ja z mojej strosny moge dodać ze tez b.długo byłam brunetka i tz taka mnie właśnie poznał. Teraz jestem blondynka od 5-6 latek i wiem ze nie zmieniłam sie w jakas ladacznice tylko dlatego. Teraz tez stoje chetnie w garach i sprzatam jak kura domowa bo jestem pedantka. Nie lubie syfu i tyle. Robiłam to jak byłam brunetka i robie to jak jestem
blondi
Moim zdaniem o gustach sie nie dyskutuje. Ale należy pamietać aby ubierać sie stosownie do danej sytuacji. To juz wiekszość sukcesu.
A i popieram wypowiedz czekoladowo uważam dokładnie jak Ty

Asia oj ty bidna takie choróbsko Cie dopadło? Ojej współczuje no i jeszze ten pan doktor od siedmiu boleści. trzymaj sie i wracaj do zrowia kochana.

Lady
A no miałam nadrabiania ze ho ho. Prawie 10 stronek. Ale juz dałam rade. dziekuje

Blond Princesa Snow
No i co teraz. Trzeba czekać az kolesie przywioza kase. Byli i innego miasta bardzo daleka. Sa hakerzy którzy rabuja banki i znaja dostepy jak to robić w sieci i sa tacy którzy znaja triki jak zozblokować np automat do gier. Wczoraj ich dorwali. A myślałam ze sie juz nie pojawia od ost razu. A tu prosze. Nie,nie musimy oddawac kasy bo to nie z naszej winy było. Ale tak sie trzesłam bo musiałam wszystko zoraganizować tak aby sie nie kapneli ze cos jest knute. wykonałam pare tajnych tel i reszta zajeli sie juz
inni ludzie.

Ale jaka ja zła byłam bo zepsuli mi cały miły wieczór z wami. A po całej akcji ok 23 jak juz siadłam i chciałam Was podczytać to czytałam ale już bez zrozumienia.W ogóle nie jażyłam o czym Wy mówicie
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 12:45   #4044
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja pisalam szczerze i serio... jaka burza sie rozpetala, ide stad...
Pisalam z doswiadczenia- wszystkie moje kumpelki ze szkol ktore sa brunetkami i szatynkami wel naturalne sa w tej chwili od roku, dwoch kurami domowymi, zarosniete jak buraki w polu
wszystkie niet wyjatkow!
maja bachory i poogryzane pazury, tluste wlosy itp i tylko sie szlifuja jak impreza, goscie itp.
wiec sorry ale mi nie mowcie...
blondynki ktore znam dwie- takie wierne blondowi od lat, a nie zmieniajace kolor co miesiac maja jedna jedno dziecko malusie, a druga juz 5 letnie i jest samotna mama- jej men sie zachlał ktorejs nocy... i obie wygladaja zawsze jak milion dolarow!
wiec sorry ale ja z du*y tych wnioskow nie wzielam.
Ale koniec tematu bo widze emocje rosna...
Najczesciej sie broni ten kto ma cos na sumieniu

A shoping udany
klikera mi zbraklo
najlepsze byly laski co sie za mna odwracaly- bo faceci to juz w polowie wyjscia uwagi nie zwracalam- znudzilo mnie, bo nie bylo takiego co by sie nie ogladal, nie usmiechal albo nie patrzyl w oczy...
jeden chcial numer telefonu jasne....juz daje
no i fajne byly babcie mohery co w trajdku byly w szoku ze staruszkowi o lasce miejsca ustapilam siedzacego-ich mina BEZCENNA
Mega zadowolona, zmeczona i stopy po szpilkach mam w d*...
I bylam z tylkiem na wierzchu- bo moja najdluzsza mini ma do 27cm wiec mozecie zmierzyc i zobaczyc ile to jest, a standardowa 23-25cm
peace!
Bunny Ty mnie rozbrajasz!

a wiesz, że ten klikacz był dołączany do axów? mąż mojej friend ma jak od nich go wycyckam to Ci kurdę go wyślę!
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 12:45   #4045
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
masz racje... a ja oczywiście robię z tego nie wiadomo co
ide! ale umrę ze strachu zanim tam wejdę... jeszcze karnet muszę kupić to już w ogóle... i nie wiem gdzie sala... gdzie sie przebrać... brrr
dasz radę wierzę w Ciebie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 12:46   #4046
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość

Hehe ja mam to samo dlatego w domu z płytą ćwiczę, ale takie ćwiczenie jest do dupy bo nie ma tyle miejsca żeby te wszystkie wymachiwania nogami i rękami robić
ja bym pewnie tak zrobila jaby nie praca od 10 do 18, wiec sie dziś przelamuje
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dasz radę też miałam takie obawy
uff... nie jestem sama
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Kotka ja sie o ciebie wcale nie boje- zalatwisz to urokiem i slodycza blondynki
i pewnie jeszcze jakiegos instruktora poderwiesz
idz zabaw sie!
dzięks bunny,ty potrafisz poprawić humorek no dobra to na 17 ide do boju!!!

trzymajcie za mnie kciuki żebym dała rade
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 12:47   #4047
sekola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 24
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Blog

Wiecie co wymysliłam, codziennie jeżdze w domku na rowerku stacjonarnym ok godziny ( niestety dla wagi bez skutku- dla mnie po dziecku ciężko zrzucić a już wiek 30 lat eh ) W tym czasie mam na głowie nałożony balsam. Moje włosy są teraz bardzo miękkie. Poczytałam wczoraj również na temat oleju słonecznikowego i dzisiaj go wypróbuje - podobno świetnie nawilża i łatwo się spłukuje.

Bunny pisałąś na blogu że masz ciemne włosy - naturalne i z tego co widziałam wydaje mi się że mamy takie same.

A co do koloro włosów - nie ważny kolor ale to co mamy w środku. I bądzmy szczerzy jak nas widza tak nas piszą. Jeśli chodzisz w worku to nikt nie pomysli że jesteś wystrzałowa ( chociaż taka możesz być w środku ) jeśli chodzisz na codzień ubrana jak panna lekkich obyczajów nikt poważnie cie brać nie będzie. Ale jak to ładnie Buahhot napisała wystarczy mieć to coś i je wydobyć.
sekola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 12:48   #4048
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
masz racje,tylko że ja jestem leń kanapowy... i nawet tego byloby mi trudno dotrzymać i chce znaleźć mobilizacje przez właśnie aerobik,a i chce mieć lepszą kondycje nie wspominając że mam cellulit i chce sie go pozbyć codziennie sobie wmawiam zrobie brzuszki wstaje rano i zapominam
najlepiej robic gdy np. ogladasz codziennie jakis film, serial w stalych godzinach.
wtedy nie zapomnisz.
scielisz karimate przed tv i jedziesz ogladajac serial
300 brzuszkow daje rade zrobic w 45 min. serial po 3 serie po 100.
nie rob wiecej przez pierwszy tydz. jak 50 dziennie bo beda zakwasy.
a w drugim tyg,. juz bez trudu zrobisz 100

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No tak, pewnie zaraz bedzie ze tak pisze bo mnie facet na pewno dla jakiejs blondynki zostawił

I powiem tylko tyle, że przykre jest takie myślenie. I dziwie sie ze ty jako osoba która niecierpi stereotypów, sama generalizuje.

Ja to juz kiedys pisałam, nie wiem czy ktoras pamieta, ale u mnie w miescie np, to w wiekszosci blondynki sa szarymi mychami ktore niczym sie nie wyrozniaja. Nie, nie wszystkie, ale wiekszosc.
Wiec nie ma reguły żadnej na to.


Żeby wiązać kolor włosów z zachowaniem
ja nie generalizuje
ja pisze ze swego doswiadczenia a mam takie a nie inne.
i gdyby bylo jak piszesz ze bym w to swiecie wierzyla- to juz powinnam leciec i szukac brunetek i namierzac ich menow zeby ich koniecznie odbic litosci.
ja pisze to na brechte, a te sie oburzaja... troche luzu i dystansu.
u mnie po prostu ta regula sie zgodzila- rowniez w pracy w salonie kosm.
niestety ale wiekszosc lasek na wlosy i pazurki to blondynki, balejaze i pasemka, badz kolory intensywne.
szatynek i brunetek jak na lekarstwo- to tez o czyms swiadczy.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 12:48   #4049
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Yatta Ketie
A no działo sie dzieło. Ale juz zaczynam sie rozpreżać i odpreżać.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 12:49   #4050
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ale mam stresa... opowiem wam wszystko co i jak po... mam nadzieje ze stres mi minie szybciutko...
oki
ale powiem Ci, że mam taką koleżankę, totalnie wstydliwą naprawdę, ona jak ma iść na ustny egzamin (nie sama np. grupa 10 osób) to się wstydzi słowo wydusić, a poszła sama na aero, zapisala się i chodzi więc Ty dasz na bank radę
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Oj dziewuszki ale sobie temat zapodałyście o bruneto-blondynkach. Ja z mojej strosny moge dodać ze tez b.długo byłam brunetka i tz taka mnie właśnie poznał. Teraz jestem blondynka od 5-6 latek i wiem ze nie zmieniłam sie w jakas ladacznice tylko dlatego. Teraz tez stoje chetnie w garach i sprzatam jak kura domowa bo jestem pedantka. Nie lubie syfu i tyle. Robiłam to jak byłam brunetka i robie to jak jestem
blondi
Moim zdaniem o gustach sie nie dyskutuje. Ale należy pamietać aby ubierać sie stosownie do danej sytuacji. To juz wiekszość sukcesu.
A i popieram wypowiedz czekoladowo uważam dokładnie jak Ty
też jestem pedant któregoś dnia wysprzątałam sobie pięknie chatę, naprawdę na błysk, przyjechał TŻ i wlazł mi w zabłoconych butach o 1 w nocy wyciągnęłam odkurzacz, żeby wciągnąć ten piasek
głupie to było z mojej strony, ale silniejsze ode mnie i PMSa miałam wtedy to już w ogóle
wyciągnęłam wniosek na przyszłość - następnym razem poczekam do rana
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.