Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-20, 13:26   #1441
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Chwalę się: Paczka szla 1 dzień, myślalam, że nie dojdzie przed weekendem ,a tu taka niespodzianka. Być może dlatego, że ode mnie do siedziby sklepu jest tylko ok.40 km. Mam nadzieję, że do Kotwilki tez już doszla.

Zdjęcie 1
Zestaw do suchej z różą
Zestaw do wrażliwej z aloesem
Oprócz produktów, w kazdym woreczku jest też po kilka próbek z innych serii, m.in. krem pod oczy i balsam do ciala

Zdjęcie 2
Mleczko do oczyszczania twarzy z aloesem do wrażliwej
Tonik do suchej z różą
Tonik do Mieszanej w kierunku suchej z ogórkiem
Krem oczyszczający do twarzy z ogórkiem do mieszanej w kierunku suchej

Zdjecie 3
Nawilżacz na noc do normalnej, tlustej i wrażliwej, ma konsystencję serum, plynną.

Zdjecie 4
Ostatni zakup w Rossie, odżywka do wlosów zniszczonych z morelą i pszenicą, ślicznie pachnie, użylam dopiero raz, wydaje się byc równie dobra co wersja z granatem, choć ciut treściwsza.


Daty, takie jak opisal sprzedawca, nic mi jednak nie śmierdzi zepsuciem, no zobaczymy.
Gratuluje zakupow! Chetnie poznam opinie o tym nawilzaczu-serum, tez sie nad nim zastanawialam

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;27027996]Przyszło moje zamówienie z Naturally Thinking. Nie ukrywam, że dużą atrakcją są dla mnie metalowe opakowania, które miłuję miłością najczystszą.

zdjęcie 1:
- organiczna woda różana
- organiczny lawendowy olejek do kąpieli
- tłoczony na zimno olej z pestek winogron
- szampon do włosów (pomarańcza, róża i szakłak)
- organiczny tłoczony na zimno olej z jojoby
- żel pod prysznic (drzewo sandałowe, cytryna i olej jojoba)
- tłoczony na zimno olej z konopi

zdjęcie 2: zaopatrzyłam się w słoiczki, buteleczki, atomizery na potrzeby moich domowych mikstur

Zakupy kosmetyczne uważam za skończone do wakacji (daj boże).[/QUOTE]
Gratuluje zakupow! Musze sobie poogladac te kosmetyki, pewnie wish lista znow sie wydluzy
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 15:07   #1442
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Chwalę się: Paczka szla 1 dzień, myślalam, że nie dojdzie przed weekendem ,a tu taka niespodzianka. Być może dlatego, że ode mnie do siedziby sklepu jest tylko ok.40 km. Mam nadzieję, że do Kotwilki tez już doszla.
Zdjęcie 2
Mleczko do oczyszczania twarzy z aloesem do wrażliwej
Tonik do suchej z różą
Tonik do Mieszanej w kierunku suchej z ogórkiem
Krem oczyszczający do twarzy z ogórkiem do mieszanej w kierunku suchej
Zdjecie 3
Nawilżacz na noc do normalnej, tlustej i wrażliwej, ma konsystencję serum, plynną.
Świetne zakupy Daj znac, jak tonik i mleczko się sprawują. Czy ten nawilżacz na noc to tylko nawilża, czy jest także przeciwtrądzikowy?

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;27027996]Przyszło moje zamówienie z Naturally Thinking. Nie ukrywam, że dużą atrakcją są dla mnie metalowe opakowania, które miłuję miłością najczystszą.
zdjęcie 1:
- organiczna woda różana
- organiczny lawendowy olejek do kąpieli
- tłoczony na zimno olej z pestek winogron
- szampon do włosów (pomarańcza, róża i szakłak)
- organiczny tłoczony na zimno olej z jojoby
- żel pod prysznic (drzewo sandałowe, cytryna i olej jojoba)
- tłoczony na zimno olej z konopi
[/QUOTE]
No i dodałam kolejny sklep internetowy do ulubionych Te wszystkie oleje to taka wypasiona wersja naszej BU Jak używasz wody rożanej, oleju z pestek winogron, jojoby i konopii?
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 16:00   #1443
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Biala czekolada, Sicilia, Będę po troszku zdawać relację. Do tej pory postanowilam na początek przetestować zestaw do wrazliwej cery z aloesem. Ponieważ aloes zbytnio mi nie sluży i często mnie podrażnia, to bylam nastawiona bardzo sceptycznie, ale muszę przyznać, że zestaw jest calkiem, calkiem. Nie powalil mnie na kolana, ale zadowolil. Więc tak:
Lotion oczyszczajacy- super, fajnie oczyszcza, dobrze zmyl tusz, nie szczypal w oczy. Buzia nie jest wysuszona ani ściągnięta, podoba mi się to i jeszcze to, że nie zostawil żadnej warstwy na skórze. Ma konsystencje balsamu.
Tonik- Po pierwszym użyciu stwierdzam, że jest świetny, lekko nawilża, lekko wygladza i odświeża.
Maseczka- mniej fajna. Po nalożeniu wchlonęla się do matu, zawiera peelingujące kawaleczki owsa bodajże. po 15 minutach splukalam i stwierdzilam, że nic nie zrobila, moze odrobinę wygladzila cerę, poza tym nic więcej. Wydaje mi się też, że bedzie lepsza do mniej wrazliwej cery niż powyższe produkty z tej serii.
Krem- Wchlania się szybko i bardzo ladnie, dobrze nawilża. Konsystencja lekka, ale troszkę tlustawa, dla mnie idealna. Niestety, potem nalożylam krem tonujący alverde i nie za dobrze wyglądal na tym kremie, nierównomiernie. Zużyję więc kremik na noc. I tak samo, jak maseczka wydaje mi się nieco mniej delikatny niż Lotion oczysz. i tonik.

Ogólnie fajna seria, troszkę wygladzająca i ladnie oczyszcza, po pierwszym użyciu za wiele nie mogę powiedzieć, ale takie są moje pierwsze wrażenia. Po 30 minutach od nalożenia kremu mialam zmniejszone pory, także troszczkę z opóźnieniem mogą dzialać te kosmetyki.


O kremo-serum na noc dam znać jutro rano, nalożę go dzisiaj wieczorem

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-05-20 o 16:10
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 19:20   #1444
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Chwalę się: Paczka szla 1 dzień, myślalam, że nie dojdzie przed weekendem ,a tu taka niespodzianka. Być może dlatego, że ode mnie do siedziby sklepu jest tylko ok.40 km. Mam nadzieję, że do Kotwilki tez już doszla.

Zdjęcie 1
Zestaw do suchej z różą
Zestaw do wrażliwej z aloesem
Oprócz produktów, w kazdym woreczku jest też po kilka próbek z innych serii, m.in. krem pod oczy i balsam do ciala

Zdjęcie 2
Mleczko do oczyszczania twarzy z aloesem do wrażliwej
Tonik do suchej z różą
Tonik do Mieszanej w kierunku suchej z ogórkiem
Krem oczyszczający do twarzy z ogórkiem do mieszanej w kierunku suchej

Zdjecie 3
Nawilżacz na noc do normalnej, tlustej i wrażliwej, ma konsystencję serum, plynną.

Zdjecie 4
Ostatni zakup w Rossie, odżywka do wlosów zniszczonych z morelą i pszenicą, ślicznie pachnie, użylam dopiero raz, wydaje się byc równie dobra co wersja z granatem, choć ciut treściwsza.


Daty, takie jak opisal sprzedawca, nic mi jednak nie śmierdzi zepsuciem, no zobaczymy.
Do mnie jeszcze nie doszła, ma trochę dalej Pewnie po weekendzie będzie.
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Wow!! Zazdrość serce ściska
Ale się obłowiłaś
A ta odzywka alterry z granatem faktycznie zarąbista!!

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------



Rany!! Ale cuda. Te opakowanie rzeczywiście świetne - nie dziwię sie Twojej miłości do nich
Ja tej firmy nie znam, super wygląda. Bardzo jestem ciekawa opinii o tych produktach!

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Dziewczyny, a co mogę nabyc celem ochrony przeciwsłonecznej?
Póki co znalazłam jedynie Naturado SPF 30, 50 i jeszcze chyba jakis mniejszy.
Macie jakieś sprawdzone?
Ja się zastanawiam na Phenome spf 30, bo skład super:
http://www.phenome.pl/pl/main/produk...he_sun/?pid=87
Chyba pójdę do nich z jakimś maultkim słoiczkiem, zeby mi do przetestowania dali (mają testery na sklepie - i w ich firmowych i w douglasie)


Przyszła do mnie paczka z Biolandera i z Lucy Minerals, zaraz Wam pokażę wszystko
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 20:05   #1445
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczyny od zamówienia z Natuderm Botanics - przyszła odpowiedź, zaraz Wam wyślę PW

Moje zakupy:
fot. 1 Z Biolandera: mydełko -kotek Savonnerie, próbka różu mineralnego Rhea w kolorze Natural Pink, glinka zielona w tubce
fot. 2 Zbliżenie na kotka, bo jest taki słodki, że musiałam Wam pokazać
fot. 3 Woda różana - spożywcza, ale chyba na twarz też mogę jej używać?
fot. 4 Próbki z Lucy Minerals - puder wykończeniowy, dwa podkłady (ale chyba totalnie nietrafione odcienie, jeszcze nie próbowałam ), róż i gratis dostałam próbkę cienia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d 001.jpg (129,4 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d 006.jpg (55,4 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d 010.jpg (116,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d 009.jpg (115,2 KB, 33 załadowań)
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 20:16   #1446
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam na Phenome spf 30, bo skład super:
http://www.phenome.pl/pl/main/produk...he_sun/?pid=87
Chyba pójdę do nich z jakimś maultkim słoiczkiem, zeby mi do przetestowania dali (mają testery na sklepie - i w ich firmowych i w douglasie)


Przyszła do mnie paczka z Biolandera i z Lucy Minerals, zaraz Wam pokażę wszystko
O! Skoro chwalisz ten krem i skoro jeszcze można przetestować to i ja sie przelecę do douglasa!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 20:20   #1447
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

dziewczyny przepraszam ze tu pytam ale czy mydlem weglowym z Tuli mylyscie zeby?
bo tak jest napisane na stronie ze mozna ano ale ja jakos sobie nie wyobrazam?

btw dostalyscie juz gratisowe mydla tuli - te ktore testowaly??
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-20, 20:36   #1448
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Dziewczyny od zamówienia z Natuderm Botanics - przyszła odpowiedź, zaraz Wam wyślę PW

Moje zakupy:
fot. 1 Z Biolandera: mydełko -kotek Savonnerie, próbka różu mineralnego Rhea w kolorze Natural Pink, glinka zielona w tubce
fot. 2 Zbliżenie na kotka, bo jest taki słodki, że musiałam Wam pokazać
fot. 3 Woda różana - spożywcza, ale chyba na twarz też mogę jej używać?
fot. 4 Próbki z Lucy Minerals - puder wykończeniowy, dwa podkłady (ale chyba totalnie nietrafione odcienie, jeszcze nie próbowałam ), róż i gratis dostałam próbkę cienia.
Te mydełka są super - kupowałam je namiętnie dzieciakom z rodziny na święta i inne okazje sąboskie, ślicznie pachną i mają cudne kształty!! Świetny zakup Ta maseczka mi też bardzo odpowiada.

Ja z zamówieniem z biolandera wstrzymuję sie do momentu pojawienia się kremu nawilżającego na dzień african earth - dostałam od koleżanki próbkę, użyłam go 3 razy i mój zachwyt tym kremem wspina się na wyżyny!! Dzisiaj nałożyłam go rano i teraz jak zmywałam makijaż, to miałam tak cudnie gładką paszczę, że nie mogłam przestać jej mydlić!! Tylko ccciiiiii... nie mów anakazar, bo ona i tak trudno znosi fakt niedostępności tego kremu do czerwca

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dziewczyny przepraszam ze tu pytam ale czy mydlem weglowym z Tuli mylyscie zeby?
bo tak jest napisane na stronie ze mozna ano ale ja jakos sobie nie wyobrazam?

btw dostalyscie juz gratisowe mydla tuli - te ktore testowaly??
Ja nie próbowałam - też jakoś sobie nie moge wyobrazić

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

A skoro juz ranka nawiązała do mydełek tuli to muszę Wam powiedzieć, że mydełko kawowy peeling coraz bardziej mi sie podoba mi bardzo odpowiada do mycia twarzy - to jest taki bardzo delikatny peeling, robiony przy okazji zmywania makijażu. Myslę, że po dłuższym i regularnym stosowania będe mogła duzo rzadziej robić taki prawdziwy peeling ryjka, bo codzienny mikro peeling tym mydłem zapobiegnie niepożądanym efektom wizualno - namacalnym skóry twarzy.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 20:41   #1449
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
O! Skoro chwalisz ten krem i skoro jeszcze można przetestować to i ja sie przelecę do douglasa!
o

a czy on jest dosc lekki? czy mnie pzapycha w cholere ? nie no wiem jestem dziwnym przypadkiem

hm... co ja mialam jeszcze napisac.. aa juz wiem, a czy znamy jakies balsamy baaardzo nawilzajace do ciala?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 20:50   #1450
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
o

a czy on jest dosc lekki? czy mnie pzapycha w cholere ? nie no wiem jestem dziwnym przypadkiem

hm... co ja mialam jeszcze napisac.. aa juz wiem, a czy znamy jakies balsamy baaardzo nawilzajace do ciala?
tak właśnie tworzy się plotka
Póki co jeszce nikt tego kremu nie miał. Ja go testowałam na dłoni i szybko mi się wchłonął. Skład też wskazuje na to, że jest raczej lekki. Ale najlepiej isć do sklepu i poprosić o próbkę, bo w końcu 59 zł piechotą nie chodzi.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 20:53   #1451
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
tak właśnie tworzy się plotka
Póki co jeszce nikt tego kremu nie miał. Ja go testowałam na dłoni i szybko mi się wchłonął. Skład też wskazuje na to, że jest raczej lekki. Ale najlepiej isć do sklepu i poprosić o próbkę, bo w końcu 59 zł piechotą nie chodzi.
Jaka znowu plotka ?

to bylo tylk pytanie
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-20, 20:55   #1452
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
O! Skoro chwalisz ten krem i skoro jeszcze można przetestować to i ja sie przelecę do douglasa!
A, i uściślając, ja widziałam to w Douglasie w Arkadii w Warszawie, nie wiem, czy we wszystkich douglasach mają te kosmetyki.

Lista salonów firmowych Phenome:
Złote Tarasy, Blue City w Warszawie
Malta Poznań
Manufaktura Łódź
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 20:59   #1453
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
A, i uściślając, ja widziałam to w Douglasie w Arkadii w Warszawie, nie wiem, czy we wszystkich douglasach mają te kosmetyki.

Lista salonów firmowych Phenome:
Złote Tarasy, Blue City w Warszawie
Malta Poznań
Manufaktura Łódź
Złote tarasy mam na trasie praca - dom dzieki wielkie za namiar
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 20:59   #1454
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

o, Lodz jest
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 21:17   #1455
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

African earth podoba mi sie do tego stopnia, że chyba zamówię tez krem pod oczy....

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Dziewczyny, a jaki był Wasz największy naturalny niewypał?
Taki, po zakupie którego siedziałyście na kanapie, podrążone w otchłani depresji i zadawałyście sobie po tysiąckroć pytanie "co mnie podkusiło, żeby to kupić???"?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 21:31   #1456
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dziewczyny przepraszam ze tu pytam ale czy mydlem weglowym z Tuli mylyscie zeby?
bo tak jest napisane na stronie ze mozna ano ale ja jakos sobie nie wyobrazam?

btw dostalyscie juz gratisowe mydla tuli - te ktore testowaly??
ja myłam zęby mydłem parę razy (węglowym joppy i tuli oraz szałwiowym) - starałam się nie angażować w to kubków smakowych
wrażenia trudno opisać..kto jest hardkor, niech próbuje

ad. pogrubionego - nie wiem czy zrozumiałam, ale ja dostałam gratis duże szałwiowe (bo zamawianego przeze mnie małego nie było).
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 22:19   #1457
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
African earth podoba mi sie do tego stopnia, że chyba zamówię tez krem pod oczy....

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Dziewczyny, a jaki był Wasz największy naturalny niewypał?
Taki, po zakupie którego siedziałyście na kanapie, podrążone w otchłani depresji i zadawałyście sobie po tysiąckroć pytanie "co mnie podkusiło, żeby to kupić???"?

Jeszcze mi się nie zdarzylo trafić na aż taki niewypal, ale trafilam na taki , który wbrew opisowi producenta, kompletnie nic nie robi, totalne zero i jest to alterra, emulsja aloe vera do mycia twarzy. Twarz wygląda po nim na suchą i zmęczoną, uwydatnione wszystkie niedoskonalości i zmarszczki. Czyli jednak coś ta emulsja robi. Szkoda zlamanego grosza. Poza tym jeszcze krem Kailas, cuchnie okropnie, chociaż niewątpliwie ma wlaściwosci lecznicze.


Kotwilka, Fajne zakupy, Kotek cudny

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-05-20 o 22:23
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 22:30   #1458
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jaki był Wasznajwiększy naturalny niewypał? Taki, po zakupie którego siedziałyście na kanapie, podrążone w otchłani depresji i zadawałyście sobie po tysiąckroć pytanie "co mnie podkusiło, żeby to kupić???"?
U mnie największym niewypałem był olej z czarnuszki. Czytałam o nim wiele dobrych opinii i postanowiłam, że zamówię. W porę się opamiętałam, jakbym coś przeczuwała i poprosiłam o próbkę. I dobrze! Bo śmierdzi to to okropnie, szczypie w oczy tak, że nie da się nic robić. Nawet jak nakładałam bardzo daleko od oczu to po sekundzie płakałam. Byłam cierpliwa, dawałam mu szanse, używałam 1,5 tygodnia - efektów brak - tylko nowe wypryski. Szczerze, byłam w szoku, bo opinie ma dobre i nadaje się to trądzikowej cery. Ale widocznie moja skóra czarnuszki nie lubi... za to uwielbia olej z orzecha włoskiego, który mam od Korah
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 22:42   #1459
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Korah mam pytanie do Ciebie, bo wyżej poście napisałaś, że używasz tego kremu tonującego alverde.. powiedz czy on nadaje się do cery tłustej mieszanej, czy wchłania się do matu?
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-20, 22:57   #1460
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
No i dodałam kolejny sklep internetowy do ulubionych Te wszystkie oleje to taka wypasiona wersja naszej BU Jak używasz wody rożanej, oleju z pestek winogron, jojoby i konopii?
Na razie zrobiłam dwufazowy płyn do demakijażu z wody różanej i oleju konopnego - nawet micel mi tak nie zmywa jak to cudo.

Olej z pestek winogron chcę wymieszać z masłem shea (jak je już dostanę z BU) i stosować jako maskę na włosy, na twarz, dłonie i stopy. I może zrobię też z niego płyn dwufazowy do demakijażu (ale zamiast wody różanej użyję naparu z pokrzywy). A olej jojoba kupiłam do włosów, ale wyczytałam, że zmniejsza wydzielanie sebum na twarzy, zatem może też go do tego celu wypróbuję.

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
dziewczyny przepraszam ze tu pytam ale czy mydlem weglowym z Tuli mylyscie zeby?
bo tak jest napisane na stronie ze mozna ano ale ja jakos sobie nie wyobrazam?

btw dostalyscie juz gratisowe mydla tuli - te ktore testowaly??

A ja mam inne pytanie na temat tego mydła - czy woda po nim jest czarna? Albo szara?
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 23:00   #1461
violka42
Raczkowanie
 
Avatar violka42
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
African earth podoba mi sie do tego stopnia, że chyba zamówię tez krem pod oczy....

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Dziewczyny, a jaki był Wasz największy naturalny niewypał?
Taki, po zakupie którego siedziałyście na kanapie, podrążone w otchłani depresji i zadawałyście sobie po tysiąckroć pytanie "co mnie podkusiło, żeby to kupić???"?
zamówiłam olejek pod oczy z avocado Provida, 30 ml, data ważności do końca 12.2011, nakładam go na noc i rano nadal mam tłustą powłokę, ponadto łzawią mi oczy, namówiłam TŻ na wspólne używanie, zachwycony nie jest
__________________
zapraszam
natura i ja
violka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 23:02   #1462
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;27040000]Na razie zrobiłam dwufazowy płyn do demakijażu z wody różanej i oleju konopnego - nawet micel mi tak nie zmywa jak to cudo.

Olej z pestek winogron chcę wymieszać z masłem shea (jak je już dostanę z BU) i stosować jako maskę na włosy, na twarz, dłonie i stopy. I może zrobię też z niego płyn dwufazowy do demakijażu (ale zamiast wody różanej użyję naparu z pokrzywy). A olej jojoba kupiłam do włosów, ale wyczytałam, że zmniejsza wydzielanie sebum na twarzy, zatem może też go do tego celu wypróbuję.




A ja mam inne pytanie na temat tego mydła - czy woda po nim jest czarna? Albo szara?[/QUOTE]

Czy mogłabyś podać przepis na taki dwufazowy płyn do demakijażu?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 23:05   #1463
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Ha, a ja obraziłam się na BU i zamówiłam sobie z Mazideł różności. Nie wiem, czy się spięli (czyżby czytali watek o BU i długości czekania , ale przesyłkę właśnie odebrałam, a zamówienie składałam i płaciłam we wtorek. Za szybkość

A w paczce przyszły:
- hydrolaty: oczarowy (to już chyba uzależnienie i głogowy (nie znam, poznam ;
- półprodukty do podrabiania olejku myjącego z BU czyli glyceryl cocoate i olejek z drzewka różanego;
- glinka multani mitti (też nowość - nie stosowałam jeszcze, wiec proszę o podpowiedź jak i z czym to działa);
- zamówione próbeczki: hydrolaty cytrynowy i z zielonej herbaty oraz ole jeżynowy.

Teraz pozostaje na przesyłkę z Lawendowej Farmy poczekać... nadana w środę... może na poniedziałek będzie
Hydrolat oczarowy jest wspaniały.

Glinkę posiadam od dłuższego czasu i na dłuższą metę nie skradła mojego serca, dla mnie jest niewygodna, a efekty niewspółmierne. Teraz stosuję ją do włosów, dobrze nabłyszcza włosy. Czasami dodaję też ją do kremu. Więcej jednak jej nie kupię, dla mojej trądzikowej cery zielona jest chyba lepsza. Ze spiruliny też nie jestem zadowolona jeśli chodzi o moje ostatnie zakupy na mazidłach.
Gorąco za to polecam jojobę. Doskonale zastępuje krem pod oczy, nie zapycha mnie.

Korah, Kotwilka, paranoja Świetne zakupy, ja też muszę co nieco wstawić niedługo.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2011-05-20 o 23:13
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 23:54   #1464
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Czy mogłabyś podać przepis na taki dwufazowy płyn do demakijażu?

Aj tam zaraz przepis. Mieszasz wodę różaną (lub inny hydrolat) z olejem konopnym (lub innym, wg uznania) w stosunku 2:1. Przed każdym użyciem trzeba porządnie wstrząsnąć, żeby składniki się wymieszały, nasączasz wacik i już.


Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Hydrolat oczarowy jest wspaniały.

Glinkę posiadam od dłuższego czasu i na dłuższą metę nie skradła mojego serca, dla mnie jest niewygodna, a efekty niewspółmierne. Teraz stosuję ją do włosów, dobrze nabłyszcza włosy. Czasami dodaję też ją do kremu. Więcej jednak jej nie kupię, dla mojej trądzikowej cery zielona jest chyba lepsza. Ze spiruliny też nie jestem zadowolona jeśli chodzi o moje ostatnie zakupy na mazidłach.
Gorąco za to polecam jojobę. Doskonale zastępuje krem pod oczy, nie zapycha mnie.

Korah, Kotwilka, paranoja Świetne zakupy, ja też muszę co nieco wstawić niedługo.

Wypróbuję jojobę pod oczy zatem.

Dlaczego ze spiruliny nie jesteś zadowolona?
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 08:14   #1465
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;27040353]
Aj tam zaraz przepis. Mieszasz wodę różaną (lub inny hydrolat) z olejem konopnym (lub innym, wg uznania) w stosunku 2:1. Przed każdym użyciem trzeba porządnie wstrząsnąć, żeby składniki się wymieszały, nasączasz wacik i już.
[/QUOTE]

I taki płyn zmywa Ci tusz do rzęs? Trzymasz go w lodówce? Jojoba nie potrzebuje lodówki, więc mogłabym go wykorzystać Robisz małe porcje na 2 tygodnie czy na dłużej?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 08:49   #1466
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Anula_ga a jeśli nie chce Ci się kombinować, to mogę polecić peeling cukrowy z Dax cosmetics. Nie jest super naturalny, bo jak napisała Korah "nafaszerowany barwnikami i substancjami zapachowymi", ale cytując dalej "ujdzie"
Ja mam pomarańczowo-waniliowy - pachnie obłędnie pomarańczą (fakt, ze zapach bardzo mocny - pachniesz Ty, wanna, łazienka i pół korytarza, ale przyjemny), świetnie drapie i zostawia na ciele taką warstewkę olejku dzięki której nie trzeba się już niczym smarować, a skóra jest miękka, sprężysta i natłuszczona.

Link do składu i oceny:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3029

Dostałam kiedyś ten peeling w prezencie. Jak dla mnie był beznadziejny i jak na taką beznadziejność za drogi. W ogóle nie peelingował, brudził wszystko, co się dało, jest mało wydajny i ta dziwna konsystencja... Zdecydowanie lepszy jest z Joanny.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 09:05   #1467
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Skoro sama zaczęłam ten temat to i się wypowiem
Moim największym niewypałem był komplet szampon+odżywka lawendowa jason... szamopon plątał włosy tragicznie, żadna odżywka nie dawała rady, a juz napewno nie odżywka z kompletu. Odżywka według mnie nie robiła nic....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 10:48   #1468
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
I taki płyn zmywa Ci tusz do rzęs? Trzymasz go w lodówce? Jojoba nie potrzebuje lodówki, więc mogłabym go wykorzystać Robisz małe porcje na 2 tygodnie czy na dłużej?
Zmywa tusz. Jeżeli masz jakąś wyjątkowo wredną maskarę, to zrób w proporcji 1:1. A ten olej osiada na rzęsach, co dodatkowo je pielęgnuje.
Nie trzymam tego płynu w lodówce, robię naprawdę małe porcje - mam buteleczkę 50ml i tak połowę około zużywam w 2 tygodnie (nie wiem, czy to dużo, czy mało, ale ja przeważnie nakładam więcej kosmetyków, niż potrzebuję - takie zboczenie jakieś).


---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Skoro sama zaczęłam ten temat to i się wypowiem
Moim największym niewypałem był komplet szampon+odżywka lawendowa jason... szamopon plątał włosy tragicznie, żadna odżywka nie dawała rady, a juz napewno nie odżywka z kompletu. Odżywka według mnie nie robiła nic....
Moim ogólnym niewypałem są peelingi na bazie jakichś tłustawych substancji. No nie znoszę ich po prostu. Wg mnie, peeling powinien mieć właściwości myjące, a te inne to się mażą na skórze, potem trzeba je zmywać innymi żelami itd., ogólnie bardzo niepraktyczne.

A niewypałem naturalnym był w moim przypadku sztyft Tom's - po godzinie od nałożenia nadawałam się pod prysznic.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 11:25   #1469
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;27043003]Zmywa tusz. Jeżeli masz jakąś wyjątkowo wredną maskarę, to zrób w proporcji 1:1. A ten olej osiada na rzęsach, co dodatkowo je pielęgnuje.
Nie trzymam tego płynu w lodówce, robię naprawdę małe porcje - mam buteleczkę 50ml i tak połowę około zużywam w 2 tygodnie (nie wiem, czy to dużo, czy mało, ale ja przeważnie nakładam więcej kosmetyków, niż potrzebuję - takie zboczenie jakieś).

[/QUOTE]

dziękuję
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 11:33   #1470
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Vanilia, krem tonujący alverde bardzo ladnie nawilża, wygladza i nadaje cerze śliczny odcień, myślę że do każdej karnacji się nadaje, ale jakichś większych zaczerwienień nie kryje . Niestety, nie matuje, jedynie chwilowo i nie zapobiega blyszczeniu, ale też na pewno nie nablyszcza.

Paranoja, z olejem konopnym polecam uważać i trzymać go w lodówce, zużyć w ciągu miesiąca, gdyż po tym czasie zwyczajnie jelczeje. Chyba, że go zmieszasz z innym stabilniejszym olejem, albo dodasz wit E.

Do zainteresowanych. Przetestowalam kolejne produkty Aubrey Organics i po jednym użyciu stwierdzam, że:
Krem-serum na noc do cery normalnej, tlustej i wrażliwej jest cudny, wspanialy, rano mialam gladziutką cerę, nawilżną, napiętą, wygląda bardzo ladnie. Niestety kosmetyk pozostawia okropnie klejacą warstwę na skórze, która przez calą noc nie wchlonęla się, ale wiem, że naturaloholiczki potrafią przymknąć oczy na ten malo istotny szczegól. Zapowaida się, że produkt jest niezwykle wydajny.
Krem pod oczy z liposomami także ma konsystencje plynnego serum. Próbka starczy mi chyba na wieki, wystarczy odrobinka do jednej aplikacji. Kosmetyk bardzo dobrze nawilża powieki i natluszcza, niestety ma tę obciażajacą skórę powiek wlaściwość, są takie cięzkie, grube, ale skóra staje się gladka, rozświetlona, czuć, że jest napięta, ale jakoś wizualnie nie widac liftingu żadnego, jedynie odrobinę. Niestety klei się jeszcze bardziej niż ten do twarzy, powieki lepią się niesamowicie. Zużyję tylko na noc. Myślę, że dziewczyny o drobnych zmarszczkach będą zadowolone z efektu, większych oznak starzenia ten krem nie naprawi, chociaż kto to wie, to tylko opinia po jednym użyciu. Acha i można go wręcz wsadzić do oka paluchem i nic nie szczypie, nie podrażnia.


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-05-21 o 12:38
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.