Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-27, 17:44   #2041
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość

Dokładnie. Nie wiem co fiolety w sobie mają takiego ale ja jestem chora jak nie kupię regularnie jakiegoś nowego - cienia, kredki, bluzki, szala, czegokolwiek Miałam sie hamowac przy tym kolorze, bo jako żywo widzę, że 1\3 kolorówki właśnie lawendo-śliwką zalatuje, a w ciuchach, to juz zupełnie odpał mam i chyba połowa szafy w tym kolorze jest zapchana - wszystko pieknie ładnie ale jak przychodzi co do czego to wyglądam jak kolumna - z góry do dołu w fiolecie
Zaczynam przypominać znajomą staruszkę z sąsiedztwa, która właśnie głęboką miłość do fioletu uskutecznia - każdy detal jaki na siebie przywdziewa jest w tym kolorze - od kapelutka, przez płaszcz i rajstopy po "kadilaki z szyberdachem", na reklamówce w ręku kończąc - nie mam cienia wątpliwości, że wszystko pod spodem też we fiolecie pływa - i tak dzień w dzień. Zamieniam się w jej klona

A w temacie MAC'owym - mam cień Digit i chce coś w tym samym klimacie tylko różowego - czyli jasne i satynowe. Dobrze kombinuję celując w Yogurt?
cóż,nie zapominaj o fioletowej płukance do włosów
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 18:11   #2042
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie mam wprawdzie tak bogatych zbiorów, jak większość z Was, ale na swatchowy wrzuciłam to, co dotąd uzbierałam z MAC'owych skarbów .
Niektórych rzeczy już nie mam, bo mi się skończyły i nowych nie dokupiłam (np. Fluidline, Oil Control, Greasepaint), ale za to pewnie już wkrótce moje zbiory się wzbogacą, głównie o pędzelki .
To, co na zdjęciach, to stan moich zbiorów na dziś .
No Kochana, dlaczego mówisz ,że nie bogaty!!!! według mnie zbiorek całkiem przyzwoity i jest czego zazdraszczać

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Po tygodniu użytkowania próbek, chcę się z Wami podzielić moimi spostrzeżeniami odnośnie dwóch produktów:
-Prep+Prime Brihgtening Serum - serum ma za zadanie wygładzać, ujędrniać, nawilżać i rozjaśniać i to wszystko naprawdę robi. Moja buzia jest gładziutka, zero jakichś suchych skórek, ujednolica skórę. Nałożony na nie Prep+Prime baza działa cuda, makijaż trzyma się rewelacyjnie długo, a po nałożeniu Set Powdera - efekt fotoshopa gwarantowany
To serum ma jeszcze za zadanie rozjaśniać plamy pigmentacyjne i przebarwienia słoneczne ( informacja od Pani z salonu), ale aby uzyskać takie efekty to trzeba je znacznie dłużej ,niż tydzień, stosować.
Ja powiem tylko tyle zakochałam się w Brightening Serum, jest już na wish liście.
-Prep+Prime Vibrancy Eye - preparat tuninguje skórę wokół oczu, ma wspomagać przepływ limfy (stąd lekkie szczypanie po nałożeniu - a ja myślałam ,że mnie uczulił) i szybsze zmniejszenie opuchlizn pod oczami, oraz poprzez lekką różową, opalizację ma maskować cienie pod oczami.
Ponieważ nigdy nie cierpiałam na opuchlizny czy duże cienie pod oczami, nie jestem w stanie obiektywnie określić jak bardzzo preparat działa na te dolegliwości.... Jeśli chodzi o mnie to skóra była ładnie nawilżona , lekko napięta, rozjaśniona wspomniana wyżej opalizacją. Korektor świetnie się rozprowadza i nie wałkuje się. Generalnie oko wygląda na świeże i wypoczęte!!! Jest to produkt, który kiedyś zakupię, ale dopiero jak zużyję chociaż większą część mazideł pod oczy, które mam obecnie w zapasie.

Mam nadzieję, że Was nie zanudziłam , a być może ktoś skorzysta i odkryje swoje KWC
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 18:16   #2043
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Brand, Ola ale zbiory

Ola jak się sprawuje filtr 50 Prep+prime?

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
[/COLOR]Po tygodniu użytkowania próbek, chcę się z Wami podzielić moimi spostrzeżeniami odnośnie dwóch produktów:
-Prep+Prime Brihgtening Serum - serum ma za zadanie wygładzać, ujędrniać, nawilżać i rozjaśniać i to wszystko naprawdę robi. Moja buzia jest gładziutka, zero jakichś suchych skórek, ujednolica skórę. Nałożony na nie Prep+Prime baza działa cuda, makijaż trzyma się rewelacyjnie długo, a po nałożeniu Set Powdera - efekt fotoshopa gwarantowany
To serum ma jeszcze za zadanie rozjaśniać plamy pigmentacyjne i przebarwienia słoneczne ( informacja od Pani z salonu), ale aby uzyskać takie efekty to trzeba je znacznie dłużej ,niż tydzień, stosować.
Ja powiem tylko tyle zakochałam się w Brightening Serum, jest już na wish liście.

Mam nadzieję, że Was nie zanudziłam , a być może ktoś skorzysta i odkryje swoje KWC
Trzeba bedzie wziąć próbkę
Agniecha chyba o to chodzi tu na forum, by się takimi rzeczami dzielic
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 18:28   #2044
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
No Kochana, dlaczego mówisz ,że nie bogaty!!!! według mnie zbiorek całkiem przyzwoity i jest czego zazdraszczać
Dziękuję , ale przy np. kilku pełnych 15-tkowych paletkach BrandNewName, mój zbiór wygląda dość skomnie . Ale od czegoś trzeba zacząć

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Po tygodniu użytkowania próbek, chcę się z Wami podzielić moimi spostrzeżeniami odnośnie dwóch produktów:
-Prep+Prime Brihgtening Serum - serum ma za zadanie wygładzać, ujędrniać, nawilżać i rozjaśniać i to wszystko naprawdę robi. Moja buzia jest gładziutka, zero jakichś suchych skórek, ujednolica skórę. Nałożony na nie Prep+Prime baza działa cuda, makijaż trzyma się rewelacyjnie długo, a po nałożeniu Set Powdera - efekt fotoshopa gwarantowany
To serum ma jeszcze za zadanie rozjaśniać plamy pigmentacyjne i przebarwienia słoneczne ( informacja od Pani z salonu), ale aby uzyskać takie efekty to trzeba je znacznie dłużej ,niż tydzień, stosować.
Ja powiem tylko tyle zakochałam się w Brightening Serum, jest już na wish liście.
-Prep+Prime Vibrancy Eye - preparat tuninguje skórę wokół oczu, ma wspomagać przepływ limfy (stąd lekkie szczypanie po nałożeniu - a ja myślałam ,że mnie uczulił) i szybsze zmniejszenie opuchlizn pod oczami, oraz poprzez lekką różową, opalizację ma maskować cienie pod oczami.
Ponieważ nigdy nie cierpiałam na opuchlizny czy duże cienie pod oczami, nie jestem w stanie obiektywnie określić jak bardzzo preparat działa na te dolegliwości.... Jeśli chodzi o mnie to skóra była ładnie nawilżona , lekko napięta, rozjaśniona wspomniana wyżej opalizacją. Korektor świetnie się rozprowadza i nie wałkuje się. Generalnie oko wygląda na świeże i wypoczęte!!! Jest to produkt, który kiedyś zakupię, ale dopiero jak zużyję chociaż większą część mazideł pod oczy, które mam obecnie w zapasie.
Mam nadzieję, że Was nie zanudziłam , a być może ktoś skorzysta i odkryje swoje KWC
Fajnie, że piszesz o tych produktach . Ja właśnie zastanawiam się nad Vibrancy Eye, bo podczas ostatniego makijażu, jaki miałam robiony we wrocławskim MAC'u, użyto go u mnie pod oczy, ale poza efektem lekkiego mrowienia, nie zauważyłam specjalnych efektów, z tym że było już późno i byłam zmęczona, więc może coś mi umknęło . Muszę się mu jednak lepiej przyjrzeć, ale - podobnie jak Ty - odczekam do czasu zużcia tego, co mam.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 18:51   #2045
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziękuję , ale przy np. kilku pełnych 15-tkowych paletkach BrandNewName, mój zbiór wygląda dość skomnie . Ale od czegoś trzeba zacząć
Wiesz co z racji czasu, uzbierałam 3 paletki 15-ki i czasami dochodzę do wniosku, że wolałabym mieć np kilka pędzli więcej zamiast 1 palety.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 19:05   #2046
who1
Raczkowanie
 
Avatar who1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 196
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziewczyny pomocy
jestem w trakcie tworzenia kolejnej listy wkladow na zakupy Kamilowe
mam dylemat co do trzech cieni, a mianowicie idole eyes, quarry, scene...
jesli macie takowe prosze o podpowiedz jak sie sprawuja w uzytkowaniu, przykladowo widze, ze IE ma brokat (osypuje sie?), dwa pozostale to chyba maty-trzeba sie napracowac przy nich, aby efekt byl zadowalajacy?
celowalam w szarosci, jesli macie jakies inne tego typu-godne polecenia, bede b.wdzieczna za wszelakie porady...

Edytowane przez who1
Czas edycji: 2011-06-27 o 19:13
who1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 19:10   #2047
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Brand, Ola ale zbiory

Ola jak się sprawuje filtr 50 Prep+prime?
Ech, naprodukowałam się z odpowiedzią, a potem "cudowna" neostrada zafiksowała i mnie rozłączyło .
No to raz jeszcze - co do bazy z filtrem - pierwsze opakowanie zużyłam szybciutko i byłam wręcz zachwycona - łatwiejsza aplikacja podkładu i efekt przedłużenia jego trwałości. Obecnie bazy używam tylko od czasu do czasu i jak skończę obecne, drugie opakowanie, nie bedę kupować następnego, bo jakoś, pod wpływem tej bazy, mam uczucie ciężkości makijażu. Może po prostu moja cera aktualnie jej nie lubi, a z czasem wróci do normy . Mimo wszytko warto spróbować .
I dziękuję za dla mojej, mimo wszystko skromnej, kolekcji .
Ale tak uwielbiam moje skarby, że musiałam się swoim szczęściem z Wami podzielić .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 19:11   #2048
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Ola jak się sprawuje filtr 50 Prep+prime?
To może ja odpowiem, bo mam dzisiaj fazę na pisanie....
Baza sama w sobie jest świetna i jak to mówią zagraniczne Pania z MACa I love it!
Natomiast filtr przeżył ze mną wakacje w Grecji i na Chorwacji. Spełnił doskonale swoje zadanie. Lekko bieli twarz, ale jak dobrze rozetrzesz to nie ma tragedii. Na przebarwienia niestety zapracowałam sobie sama w solarium



__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz

Edytowane przez agniecha4791
Czas edycji: 2011-06-27 o 19:13 Powód: wykasowałam zdublowany wpis
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 19:13   #2049
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Wiesz co z racji czasu, uzbierałam 3 paletki 15-ki i czasami dochodzę do wniosku, że wolałabym mieć np kilka pędzli więcej zamiast 1 palety.
No widzisz, masz dużo więcej cieni niż ja, ale każdy ma innego bzika, a moim są akurat pędzle . Tak więc każda z nas może w innym zakresie powiększać kolekcję

Ps. Przepraszam za tyle postów, jeden pod drugim, ale dzisiaj mi wszystko ewidentnie fiksuje - internet i laptop razem wzięte.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2011-06-27 o 19:16
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 19:18   #2050
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez who1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy
jestem w trakcie tworzenia kolejnej listy wkladow na zakupy Kamilowe
mam dylemat co do trzech cieni, a mianowicie idole eyes, quarry, scene...
jesli macie takowe prosze o podpowiedz jak sie sprawuja w uzytkowaniu, przykladowo widze, ze IE ma brokat (osypuje sie?), dwa pozostale to chyba maty-trzeba sie napracowac przy nich, aby efekt byl zadowalajacy?
celowalam w szarosci, jesli macie jakies inne tego typu-godne polecenia, bede b.wdzieczna za wszelakie porady...
Ja mam Quarry i Scene i bardzo je sobie chwalę. Nie są jakieś super tępe i nie wymagają wielkiego nakładu pracy w celu uzyskania zadowalających efektów. Idol Eyes jest o wykończeniu lustre także będziesz musiała uważać z aplikacją bo może się osypywać.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 19:29   #2051
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
te chłodniejsze szczególnie
Kamiliu a do takiego morskiego oka z bursztynowymi plamami to co być polecił do wyciągnięcia zieleni? Załączam foto

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie mam wprawdzie tak bogatych zbiorów, jak większość z Was, ale na swatchowy wrzuciłam to, co dotąd uzbierałam z MAC'owych skarbów .
Niektórych rzeczy już nie mam, bo mi się skończyły i nowych nie dokupiłam (np. Fluidline, Oil Control, Greasepaint), ale za to pewnie już wkrótce moje zbiory się wzbogacą, głównie o pędzelki .
To, co na zdjęciach, to stan moich zbiorów na dziś .
Piękny zbiór pierwszy raz widzę u kogoś denko w różu a azalea blosom bym ukradła

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość

Po tygodniu użytkowania próbek, chcę się z Wami podzielić moimi spostrzeżeniami odnośnie dwóch produktów:
-Prep+Prime Brihgtening Serum - serum ma za zadanie wygładzać, ujędrniać, nawilżać i rozjaśniać i to wszystko naprawdę robi. Moja buzia jest gładziutka, zero jakichś suchych skórek, ujednolica skórę. Nałożony na nie Prep+Prime baza działa cuda, makijaż trzyma się rewelacyjnie długo, a po nałożeniu Set Powdera - efekt fotoshopa gwarantowany
To serum ma jeszcze za zadanie rozjaśniać plamy pigmentacyjne i przebarwienia słoneczne ( informacja od Pani z salonu), ale aby uzyskać takie efekty to trzeba je znacznie dłużej ,niż tydzień, stosować.
Ja powiem tylko tyle zakochałam się w Brightening Serum, jest już na wish liście.
-Prep+Prime Vibrancy Eye - preparat tuninguje skórę wokół oczu, ma wspomagać przepływ limfy (stąd lekkie szczypanie po nałożeniu - a ja myślałam ,że mnie uczulił) i szybsze zmniejszenie opuchlizn pod oczami, oraz poprzez lekką różową, opalizację ma maskować cienie pod oczami.
Ponieważ nigdy nie cierpiałam na opuchlizny czy duże cienie pod oczami, nie jestem w stanie obiektywnie określić jak bardzzo preparat działa na te dolegliwości.... Jeśli chodzi o mnie to skóra była ładnie nawilżona , lekko napięta, rozjaśniona wspomniana wyżej opalizacją. Korektor świetnie się rozprowadza i nie wałkuje się. Generalnie oko wygląda na świeże i wypoczęte!!! Jest to produkt, który kiedyś zakupię, ale dopiero jak zużyję chociaż większą część mazideł pod oczy, które mam obecnie w zapasie.

Mam nadzieję, że Was nie zanudziłam , a być może ktoś skorzysta i odkryje swoje KWC
A wiesz ile one kosztują?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0682.jpg (88,7 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_7714.jpg (26,7 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1396.jpg (51,4 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6360.jpg (31,8 KB, 18 załadowań)

Edytowane przez Lemirka
Czas edycji: 2011-06-27 o 19:33
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 19:30   #2052
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez who1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy
jestem w trakcie tworzenia kolejnej listy wkladow na zakupy Kamilowe
mam dylemat co do trzech cieni, a mianowicie idole eyes, quarry, scene...
jesli macie takowe prosze o podpowiedz jak sie sprawuja w uzytkowaniu, przykladowo widze, ze IE ma brokat (osypuje sie?), dwa pozostale to chyba maty-trzeba sie napracowac przy nich, aby efekt byl zadowalajacy?
celowalam w szarosci, jesli macie jakies inne tego typu-godne polecenia, bede b.wdzieczna za wszelakie porady...
Ja mam z wymienionych przez Ciebie tylko Scene. Osobiście go lubię i nie żałuję zakupu. Wg mnie zdecydowanie najlepiej sprawdza się jako cień do załamania powieki, w połączeniu z innymi cieniami, użytymi jako baza. Próbowałam go również na całą powiekę, do szarego smoky, i tu już tak dobrze się u mnie nie sprawdził, bo jakoś trudno było mi go równomiernie, z efektem większej intensywności, nałożyć. Co do koloru - jak dla mnie to typowy, klasyczny szary, bez ciepłych tonów, ale i bez wpadania w niebieskość.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 19:34   #2053
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No widzisz, masz dużo więcej cieni niż ja, ale każdy ma innego bzika, a moim są akurat pędzle . Tak więc każda z nas może w innym zakresie powiększać kolekcję

Ps. Przepraszam za tyle postów, jeden pod drugim, ale dzisiaj mi wszystko ewidentnie fiksuje - internet i laptop razem wzięte.
Święta prawda
Ale przemawia przeze mnie także zdrowy rozsądek (który się ostatnio pojawił).... po 3 latach użytkowania udało mi się skończyć 1 słownie:jeden cień1!!!! Mając bogatą kolekcję za kilka lat będę się malowała starociami i to nie ważne,że markowymi . Takie jest moje zdanie w tej kwestii.
Podziwiam kolekcje innych dziewczyn i mając na względzie, że nie pracuję jako MUA ubolewm nad faktem ,że nawet tego co mam nie uda mi się szybko zużyć. A wyrzucania sobie nie wyobrażam.
Może taka opinia spowodowana jest też faktem, że kupiłam kiedyś Plushglasa, niestety kiedyś gdy nie umiałam czytać kodów, przygarnęłam w salonie takiego w wieku przedemerytalnym, potem poleżał jeszcze kilka miesięcy na dnie w szufladzie, bo czekał cierpliwie na swoją kolej.....a kiedy się doczekał to już nie pachniał tak cudnie wanilią.....tylko zjełczałym dorszem. Nie żebym miała coś przeciwko dorszom.....ale nie na ustach

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Kamiliu a do takiego morskiego oka z bursztynowymi plamami to co być polecił do wyciągnięcia zieleni? Załączam foto
A wiesz ile one kosztują?
Lemi ależ Ty masz oczyska
Vibrancy eye - 130
Brightening Serum - 180
Takie ceny podano mi w krakowskim salonie w zeszłą niedzielę.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 19:44   #2054
who1
Raczkowanie
 
Avatar who1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 196
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Kamiliu a do takiego morskiego oka z bursztynowymi plamami to co być polecił do wyciągnięcia zieleni? Załączam foto



Piękny zbiór pierwszy raz widzę u kogoś denko w różu a azalea blosom bym ukradła



A wiesz ile one kosztują?
Lemirko-kusicielko
coz ty masz na tych wielkich oczyskach na 4 fotce?

dziewczyny b. dziekuje za cenne wskazówki

Edytowane przez who1
Czas edycji: 2011-06-27 o 19:45
who1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 19:53   #2055
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Lemi ależ Ty masz oczyska
Vibrancy eye - 130
Brightening Serum - 180
Takie ceny podano mi w krakowskim salonie w zeszłą niedzielę.
Gracias a co do cen hmm - cenią się

Cytat:
Napisane przez who1 Pokaż wiadomość
Lemirko-kusicielko
coz ty masz na tych wielkich oczyskach na 4 fotce?
Hmm - nie powiem bo nie pamiętam - makijaż chyba z 2008 roku na pewno nie MAC chyba jakieś ingloty
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 19:57   #2056
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez who1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy
jestem w trakcie tworzenia kolejnej listy wkladow na zakupy Kamilowe
mam dylemat co do trzech cieni, a mianowicie idole eyes, quarry, scene...
jesli macie takowe prosze o podpowiedz jak sie sprawuja w uzytkowaniu, przykladowo widze, ze IE ma brokat (osypuje sie?), dwa pozostale to chyba maty-trzeba sie napracowac przy nich, aby efekt byl zadowalajacy?
celowalam w szarosci, jesli macie jakies inne tego typu-godne polecenia, bede b.wdzieczna za wszelakie porady...
Zesłoczować IE?


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ech, naprodukowałam się z odpowiedzią, a potem "cudowna" neostrada zafiksowała i mnie rozłączyło .
No to raz jeszcze - co do bazy z filtrem - pierwsze opakowanie zużyłam szybciutko i byłam wręcz zachwycona - łatwiejsza aplikacja podkładu i efekt przedłużenia jego trwałości. Obecnie bazy używam tylko od czasu do czasu i jak skończę obecne, drugie opakowanie, nie bedę kupować następnego, bo jakoś, pod wpływem tej bazy, mam uczucie ciężkości makijażu. Może po prostu moja cera aktualnie jej nie lubi, a z czasem wróci do normy . Mimo wszytko warto spróbować .
I dziękuję za dla mojej, mimo wszystko skromnej, kolekcji .
Ale tak uwielbiam moje skarby, że musiałam się swoim szczęściem z Wami podzielić .
Aha, neostrada, znam ten ból

Dziękuję za odpowiedź wezmę próbkę bom filtromaniaczka

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
To może ja odpowiem, bo mam dzisiaj fazę na pisanie....
Baza sama w sobie jest świetna i jak to mówią zagraniczne Pania z MACa I love it!
Natomiast filtr przeżył ze mną wakacje w Grecji i na Chorwacji. Spełnił doskonale swoje zadanie. Lekko bieli twarz, ale jak dobrze rozetrzesz to nie ma tragedii. Na przebarwienia niestety zapracowałam sobie sama w solarium
Dziękuję ślicznie Spróbuję na pewno Ja na szczęście, mimo grzechów młodości- solarium i opalanie bez filtrów, przebarwień się nie nabawiłam.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 19:58   #2057
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość

Piękny zbiór pierwszy raz widzę u kogoś denko w różu a azalea blosom bym ukradła
Azalea to moja miłość . Na zdjęciu jest nie śmigana nówka - zapas , bo mniej efektowny egzemplarz Azalea w obecnym użyciu ma już bardzo widoczne denko . A Summer Rose to bardzo twardy Beauty Powder, więc czasem go po prostu wyskrobuję ze środka .

Btw - oczy masz iście kocie

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Święta prawda
Ale przemawia przeze mnie także zdrowy rozsądek (który się ostatnio pojawił).... po 3 latach użytkowania udało mi się skończyć 1 słownie:jeden cień1!!!! Mając bogatą kolekcję za kilka lat będę się malowała starociami i to nie ważne,że markowymi . Takie jest moje zdanie w tej kwestii.
Podziwiam kolekcje innych dziewczyn i mając na względzie, że nie pracuję jako MUA ubolewm nad faktem ,że nawet tego co mam nie uda mi się szybko zużyć. A wyrzucania sobie nie wyobrażam.
Może taka opinia spowodowana jest też faktem, że kupiłam kiedyś Plushglasa, niestety kiedyś gdy nie umiałam czytać kodów, przygarnęłam w salonie takiego w wieku przedemerytalnym, potem poleżał jeszcze kilka miesięcy na dnie w szufladzie, bo czekał cierpliwie na swoją kolej.....a kiedy się doczekał to już nie pachniał tak cudnie wanilią.....tylko zjełczałym dorszem. Nie żebym miała coś przeciwko dorszom.....ale nie na ustach
W pełni się zgadzam . Też mam czasem wrażenie, że cienie czy róże mogłyby się szybciej kończyć, nie byłoby tak żal, kiedy leżą nieużywane ustępując miejsca nowym nabytkom . Mam wprawdzie cienie, które już zużyłam i kupiłam po raz drugi (np. Knight Divine - mój pierwszy MAC'owy cień), ale im więcej odcieni kupuję, tym mniej używam wcześniej kupionych. Ale dla mnie największym problemem przy większej ilości cieni jest dylemat osiołka, któremu w żłoby dano - czym tu się wysmarować .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 20:14   #2058
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
W pełni się zgadzam . Też mam czasem wrażenie, że cienie czy róże mogłyby się szybciej kończyć, nie byłoby tak żal, kiedy leżą nieużywane ustępując miejsca nowym nabytkom . Mam wprawdzie cienie, które już zużyłam i kupiłam po raz drugi (np. Knight Divine - mój pierwszy MAC'owy cień), ale im więcej odcieni kupuję, tym mniej używam wcześniej kupionych. Ale dla mnie największym problemem przy większej ilości cieni jest dylemat osiołka, któremu w żłoby dano - czym tu się wysmarować .
Czytasz w moich myślach tylko mój pierwszy to był Shale
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 20:45   #2059
who1
Raczkowanie
 
Avatar who1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 196
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Zesłoczować IE?




Aha, neostrada, znam ten ból

Dziękuję za odpowiedź wezmę próbkę bom filtromaniaczka



Dziękuję ślicznie Spróbuję na pewno Ja na szczęście, mimo grzechów młodości- solarium i opalanie bez filtrów, przebarwień się nie nabawiłam.
taaak, bede wdzieczna
who1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-27, 20:52   #2060
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość

Dokładnie. Nie wiem co fiolety w sobie mają takiego ale ja jestem chora jak nie kupię regularnie jakiegoś nowego - cienia, kredki, bluzki, szala, czegokolwiek Miałam sie hamowac przy tym kolorze, bo jako żywo widzę, że 1\3 kolorówki właśnie lawendo-śliwką zalatuje, a w ciuchach, to juz zupełnie odpał mam i chyba połowa szafy w tym kolorze jest zapchana - wszystko pieknie ładnie ale jak przychodzi co do czego to wyglądam jak kolumna - z góry do dołu w fiolecie
Zaczynam przypominać znajomą staruszkę z sąsiedztwa, która właśnie głęboką miłość do fioletu uskutecznia - każdy detal jaki na siebie przywdziewa jest w tym kolorze - od kapelutka, przez płaszcz i rajstopy po "kadilaki z szyberdachem", na reklamówce w ręku kończąc - nie mam cienia wątpliwości, że wszystko pod spodem też we fiolecie pływa - i tak dzień w dzień. Zamieniam się w jej klona

A w temacie MAC'owym - mam cień Digit i chce coś w tym samym klimacie tylko różowego - czyli jasne i satynowe. Dobrze kombinuję celując w Yogurt?
Vrilku, czytam Twoje peany na temat fioletów i jakbym czytała o sobie Kocham, ubóstwiam choć staram się nie przesadzać to wiadomo, akcent musi być chociaż no i fioletowe oko czasem, czasem bardziej fioletowa szminka )

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Święta prawda
Ale przemawia przeze mnie także zdrowy rozsądek (który się ostatnio pojawił).... po 3 latach użytkowania udało mi się skończyć 1 słownie:jeden cień1!!!! Mając bogatą kolekcję za kilka lat będę się malowała starociami i to nie ważne,że markowymi . Takie jest moje zdanie w tej kwestii.
Podziwiam kolekcje innych dziewczyn i mając na względzie, że nie pracuję jako MUA ubolewm nad faktem ,że nawet tego co mam nie uda mi się szybko zużyć. A wyrzucania sobie nie wyobrażam.
Może taka opinia spowodowana jest też faktem, że kupiłam kiedyś Plushglasa, niestety kiedyś gdy nie umiałam czytać kodów, przygarnęłam w salonie takiego w wieku przedemerytalnym, potem poleżał jeszcze kilka miesięcy na dnie w szufladzie, bo czekał cierpliwie na swoją kolej.....a kiedy się doczekał to już nie pachniał tak cudnie wanilią.....tylko zjełczałym dorszem. Nie żebym miała coś przeciwko dorszom.....ale nie na ustach

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------


Lemi ależ Ty masz oczyska
Vibrancy eye - 130
Brightening Serum - 180
Takie ceny podano mi w krakowskim salonie w zeszłą niedzielę.
ja tam wychodzę z założenia, że cieni można używać nawet kilka lat a co się nabawię nimi to moje poza tym, staram się nie wychodzić z założenia, że to co kupiłam muszę koniecznie zużyć... po prostu.. ) lubię mieć te cienie, i naprawdę nie ma chyba wśród nich takiego, którego jakoś szczególnie omijam, lub którego nie używam.. ale cieszę się, że chociaż niektórym z nas się zdrowy rozsądek włącza ) czemu mi nie? :/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 21:07   #2061
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Wrzuciłam na swatchowy paletki
Brand cudna kolekcja

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Ja, podobnie jak Kajol, stosuje patent z aplikacją pędzelkiem do linera i ostrzeniem ich dopiero, jak już faktycznie nie da się nic z "rysika" wykrzesać
ja tez taką technika maluje kreski tylko ja stila onyx - jak malowałam kreske kredka bezpośrednio na oku to wyglądałąm tak a jak pędzelkiem to

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Yogurt jest śliczny taki zaróżowiony budyń. Satynowy właśnie.....wg informacji na stronie ma wykończenie matowe?!?
uwielbiam Yogurt - dzis np z copperplate w załamaniu

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie mam wprawdzie tak bogatych zbiorów, jak większość z Was, ale na swatchowy wrzuciłam to, co dotąd uzbierałam z MAC'owych skarbów .
OluM piękny piękny zbiór - zazdroszczę!! kolory cieni bardzo "moje" powiedz jaki masz kolor oczu bo widze denko w knight Divine - a sie z nim jakoś nie lubię... z czym łączysz KD ? i z czym yogurt? z jakich paletek sa te kwadratowe cienie?


reszta pytań za jakiś czas "idę" podziwiać Twoj zbiór dalej

mój macowy zbiór jest kromniejszy ale dla mnie w sam raz

Cytat:
Napisane przez who1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy
jestem w trakcie tworzenia kolejnej listy wkladow na zakupy Kamilowe
mam dylemat co do trzech cieni, a mianowicie idole eyes, quarry, scene...
mam i scene i quarry i oba bardzo lubię, kupione w ciemno za radą Corii i to jesty strzał w dziesiątkę. fajnie podkreślaja zielone oczy do tego sa łatwe w obsłudze polecam

to ja dodam słówko o bazie P+P z spf 50, mam juz 5 opakownie, uzywam cały rok, zaczynam buteleczke i natychmiast kupuje zapasową. używam od jakiś 2 lat, nie zapycha, makijaz na niej "trzyma" sie rewelacyjnie, filtr "działa" ze tak to określę, teraz mimo ze złapałam troche słoneczka twarz mam nie opaloną, nie zmieniam koloru podkłądu na lato/zima. szczerze polecam!!!
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 21:21   #2062
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Azalea to moja miłość . Na zdjęciu jest nie śmigana nówka - zapas , bo mniej efektowny egzemplarz Azalea w obecnym użyciu ma już bardzo widoczne denko . A Summer Rose to bardzo twardy Beauty Powder, więc czasem go po prostu wyskrobuję ze środka .

Btw - oczy masz iście kocie



W pełni się zgadzam . Też mam czasem wrażenie, że cienie czy róże mogłyby się szybciej kończyć, nie byłoby tak żal, kiedy leżą nieużywane ustępując miejsca nowym nabytkom . Mam wprawdzie cienie, które już zużyłam i kupiłam po raz drugi (np. Knight Divine - mój pierwszy MAC'owy cień), ale im więcej odcieni kupuję, tym mniej używam wcześniej kupionych. Ale dla mnie największym problemem przy większej ilości cieni jest dylemat osiołka, któremu w żłoby dano - czym tu się wysmarować .
A to nie była jakaś limitowanka? Można jeszcze gdzieś dostać?

Dziękuję za komplement

I co do cieni - zgadzam się chociaż ja jeszcze nigdy żadnego nie wykończyłam.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 21:24   #2063
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Hola Ola - wstawiłam własnie makijażyk zrobiony dla Ciebie

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja tam wychodzę z założenia, że cieni można używać nawet kilka lat a co się nabawię nimi to moje poza tym, staram się nie wychodzić z założenia, że to co kupiłam muszę koniecznie zużyć... po prostu.. ) lubię mieć te cienie, i naprawdę nie ma chyba wśród nich takiego, którego jakoś szczególnie omijam, lub którego nie używam.. ale cieszę się, że chociaż niektórym z nas się zdrowy rozsądek włącza ) czemu mi nie? :/
To samo pytanie zadawałam sobie setki razy - bez odpowiedzi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 21:34   #2064
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziewczyny czy polecacie jeszcze jakichś sprzedawców na allegro, poza tymi 4 podanymi w pierwszym poście? Aktualnie żaden z nich nie ma aukcji, a interesują mnie odsypki pigmentów
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 21:42   #2065
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

KLIK!

Wysłałam za szybko, link podany u góry wygląda na oryginały

to natomiast NIE są oryginały:
KLIK!
Bezczelne kłamstwo w opisie aukcji: Na aukcji oferuję różne kolory pigmentów oraz glitterów, które zostały zakupione w salonie MAC w Warszawie i USA. No noż się w kieszeni otwiera...
KLIK! Tutaj imo część słoiczków to podróby, wieczka się błyszczą jak psu jaj.... oczy poza tym mam Blonde's Gold i tak jak na zdjęciu na tej akucji to on na 100% nie wygląda, nawet biorąc pod uwagę jak ciemne jest zdjęcie.
KLIK! a to jest zbyt piękne żeby było prawdziwe Normalnie za 5zł otrzymywało się 0.5 ml oryginalnego pigmentu, wątpię, żeby coś takiego się opłacało
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...

Edytowane przez Myszołapka
Czas edycji: 2011-06-27 o 21:51
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 22:09   #2066
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez who1 Pokaż wiadomość
taaak, bede wdzieczna
Juuuuu

Jeszcze zdołałam się załapać na dzienne światło. Maziany paluchem i tak też go nanoszę na oko, ma drobinki brokatu, które lubią spadać w trakcie nakładania go i dlatego trzymam go oddzielnie by mi nie robił burdelu w paletce Ja go nakładam paluchem, bo wtedy najładniej wygląda.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 22:11   #2067
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

To samo pytanie zadawałam sobie setki razy - bez odpowiedzi


tak już mamy chyba... nie przepalam, nie przepijam tylko ... przemalowuję...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 22:18   #2068
aga3miko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Hej dziewczyny, czytam Was od dawna ale piszę pierwszy raz i zaczynam od złej wiadomości :P kuponów na makijaż niestety już nie ma zrobiłam dzisiaj w Galerii Mokotów spore mac'owe zakupy ( kupon na makijaż podsycał pragnienie) i niestety ...
aga3miko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 22:24   #2069
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
... nie przepalam, nie przepijam tylko ... przemalowuję...
Nic dodać, nic ująć
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 22:39   #2070
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Yogurt trafia na wisha Dzięki

OlaM świetne zdjęcia, wszystko dokładnie widać i te kolory
Podoba mi sie też "zużycie", wiadomo, że dobre

Cytat:
nie przepalam, nie przepijam tylko ... przemalowuję...
Podpisuję się obiema łapami

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2011-06-27 o 22:42
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:56.