Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-23, 10:48   #2641
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Aga - jestes dla mnie doskonalym dowodem na to, ze natura wie co robi obdarzajac nas pewnym kolorem wlosow. Jak dla mnie wygladasz po prostu super! Ogromne gratulacje raz jeszcze bo decyzja o naturalkach byla jak najbardziej sluszna. W prawdzie nie wiem, jak wygladalas w tym blondzie, ale lepiej dobranego koloru niz ten ktory masz nie potrafie sobie u Ciebie wyobrazic. Super!
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 10:48   #2642
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
olej kokosowy rozchyla łuski włosa, więc na dłuższą metę średnio sie nadaje bo sie zaczynaja przesuszać. Zmień olej albo domieszaj coś.
nie slyszalam o tym
czyli lepiej mieszac go z czyms niz dawac samego?
albo dac plukanke octowa na koniec..

jeszcze jakies rozchylaja luski?
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 10:53   #2643
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
olej kokosowy rozchyla łuski włosa, więc na dłuższą metę średnio sie nadaje bo sie zaczynaja przesuszać. Zmień olej albo domieszaj coś.
polecam alterrę
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 11:03   #2644
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Hej dziewczyny nie będę się głupio (znowu) tłumaczyć że jestem nowa etc etc i nie ogarniam do końca mam do Was pytanie jak mogę znaleźć wątek o zakrywaniu odrostów Wiem do czego służą google ale wyskakuja różne str na których nic ciekawego nie ma... Pomożecie jakoś?
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 11:20   #2645
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny nie będę się głupio (znowu) tłumaczyć że jestem nowa etc etc i nie ogarniam do końca mam do Was pytanie jak mogę znaleźć wątek o zakrywaniu odrostów Wiem do czego służą google ale wyskakuja różne str na których nic ciekawego nie ma... Pomożecie jakoś?
zakrywaniu w jakim sensie?
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 11:25   #2646
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Jakieś fryzury np
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 11:47   #2647
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
To i ja się pochwalę. Nie wytrzymałam do połowy maja i byłam dziś u fryzjera. Aż wstyd się przyznać, ale przez ponad półtora roku go nie odwiedzałam, a włosy sobie rosły jak chciały i to niekoniecznie ładnie, bo po degażu to była masakra (jednak co dziwne końcówki nie były rozdwojone). Teraz byłam u mojej zaufanej fryzjerki, która słucha co się do niej mówi i tnie wedle życzenia, a nie po swojemu. Podcięła mi grzywkę, trochę boki, zrobiła pazurki, pocieniowała troszkę całość, a z tyłu ciachnęła około 10 cm (oczywiście za moją zgodą). Efekt jest taki, że teraz przynajmniej i boki i tył są mniej więcej równej długości no i pozbyłam się tych poszarpanych końców po degażówce (kobiecina obcięła mnie samymi nożyczkami, bez żadnych udziwnień, których moje włosy nie lubią). Końcówki są od razu milsze w dotyku i włoski wyglądają zdrowo. Acha teraz moja obecna długość to do końca szyi. Swoją drogą bardzo wygodna, zwłaszcza teraz na cieplejsze dni. Teraz wybiorę się do fryzjera za jakieś 3-4 miesiące żeby znów podciąć to co urośnie i tak do skutku, aż zetnę farbę, a później zobaczę czy dalej będę utrzymywać tę długość czy zapuszczę.
Zazdroszczę Ci ale ja bym się nie odważyła sciąć tych farbowanych I dlatego będę zapuszczać do mojej wymarzonej długości a potem co miesiąc, dwa końcówki podcinać może za dwa lata będę miała już swoje włosy. (ale będę wtedy staruszka)
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 12:04   #2648
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

@Natalisis
to gratuluję odwagi ale wiesz jak to jest jak przez cale 17lat swojego życia ma się włosy od ramion a zapuszcza je od 3lat (z podcinaniem przez fryzjera końcówek co = 10cm) i dopiero teraz ma się dł 50cm. Chcę się trochę nacieszyć
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 12:39   #2649
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Też podziwiam za ścięcie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 12:44   #2650
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
nie slyszalam o tym
czyli lepiej mieszac go z czyms niz dawac samego?
albo dac plukanke octowa na koniec..

jeszcze jakies rozchylaja luski?
o innych w tym momencie nie pamietam ale kokos to na 100%. Ja mieszam to co mam pod ręką z olejem z pestek winogron(lekki i dobrze nawilża ale solo za lekki), czasem to z masłem shea plus troszkę jojoby, czy olej z avocado albo oliva(dla ciemnowłosych np.: oliva, olej z orzechów włoskich). Dziewczyny czesto wspominaja olejki z Alterry, są dośc tanie i do kupienia w każdym rossmanie. Sama jeszcze ich nie uzywałam bo lubie mało zapachowe. Płukanka octowa przy kokosie to raczej niewiele da, lepiej cos domieszać tak pół na pół i zobaczyc efekt.
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 12:46   #2651
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

a dlaczego kokos rozchyla łuski?

nie wyobrażam sobie lania octu na włosy, mnie zawsze śmierdzi ogórkami konserwowymi
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 13:02   #2652
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

hmm, dlaczego kokos rozchyla łuski.... szczerze to nie znam mechanizmu, ale tak to działa.

Zamiast octu lepsza jest płukanka z kwasku cytrynowego, potrzymanie jej chwile i spłukanie wodą(nie smierdzi i włoski tez miekkie). Ale takie ciapanie to zostawiam na okazje mycia włosów mydłem, po oleju myje szamponem bez sls (Liliputz ze smokiem z rossmana-tani i dobry) i nie trzeba mi juz dodatkowych odzywek.

Po dwóch miesiacach olejowania mam włoski swiecace jak z reklamy, nawet moje odrosniete farbowańce! I muszę stwierdzić, że nawet mój TŻ sie przekonał do tego mojego olejowania(nie wydaję kasy na odżywki a tu potrafiłam wieeele kasy wydać, o czym sie nie nie mówi głośno)
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 13:51   #2653
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

To i ja się pochwalę. Nie wytrzymałam do połowy maja i byłam dziś u fryzjera. Aż wstyd się przyznać, ale przez ponad półtora roku go nie odwiedzałam, a włosy sobie rosły jak chciały i to niekoniecznie ładnie, bo po degażu to była masakra (jednak co dziwne końcówki nie były rozdwojone). Teraz byłam u mojej zaufanej fryzjerki, która słucha co się do niej mówi i tnie wedle życzenia, a nie po swojemu. Podcięła mi grzywkę, trochę boki, zrobiła pazurki, pocieniowała troszkę całość, a z tyłu ciachnęła około 10 cm (oczywiście za moją zgodą). Efekt jest taki, że teraz przynajmniej i boki i tył są mniej więcej równej długości no i pozbyłam się tych poszarpanych końców po degażówce (kobiecina obcięła mnie samymi nożyczkami, bez żadnych udziwnień, których moje włosy nie lubią). Końcówki są od razu milsze w dotyku i włoski wyglądają zdrowo. Acha teraz moja obecna długość to do końca szyi. Swoją drogą bardzo wygodna, zwłaszcza teraz na cieplejsze dni. Teraz wybiorę się do fryzjera za jakieś 3-4 miesiące żeby znów podciąć to co urośnie i tak do skutku, aż zetnę farbę, a później zobaczę czy dalej będę utrzymywać tę długość czy zapuszczę

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-06-13 o 19:43 Powód: przywrocenie postu
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 14:40   #2654
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
hmm, dlaczego kokos rozchyla łuski.... szczerze to nie znam mechanizmu, ale tak to działa.

Zamiast octu lepsza jest płukanka z kwasku cytrynowego, potrzymanie jej chwile i spłukanie wodą(nie smierdzi i włoski tez miekkie). Ale takie ciapanie to zostawiam na okazje mycia włosów mydłem, po oleju myje szamponem bez sls (Liliputz ze smokiem z rossmana-tani i dobry) i nie trzeba mi juz dodatkowych odzywek.

Po dwóch miesiacach olejowania mam włoski swiecace jak z reklamy, nawet moje odrosniete farbowańce! I muszę stwierdzić, że nawet mój TŻ sie przekonał do tego mojego olejowania(nie wydaję kasy na odżywki a tu potrafiłam wieeele kasy wydać, o czym sie nie nie mówi głośno)
hej i jak tam? nadal czekasz?

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
To i ja się pochwalę. Nie wytrzymałam do połowy maja i byłam dziś u fryzjera. Aż wstyd się przyznać, ale przez ponad półtora roku go nie odwiedzałam, a włosy sobie rosły jak chciały i to niekoniecznie ładnie, bo po degażu to była masakra (jednak co dziwne końcówki nie były rozdwojone). Teraz byłam u mojej zaufanej fryzjerki, która słucha co się do niej mówi i tnie wedle życzenia, a nie po swojemu. Podcięła mi grzywkę, trochę boki, zrobiła pazurki, pocieniowała troszkę całość, a z tyłu ciachnęła około 10 cm (oczywiście za moją zgodą). Efekt jest taki, że teraz przynajmniej i boki i tył są mniej więcej równej długości no i pozbyłam się tych poszarpanych końców po degażówce (kobiecina obcięła mnie samymi nożyczkami, bez żadnych udziwnień, których moje włosy nie lubią). Końcówki są od razu milsze w dotyku i włoski wyglądają zdrowo. Acha teraz moja obecna długość to do końca szyi. Swoją drogą bardzo wygodna, zwłaszcza teraz na cieplejsze dni. Teraz wybiorę się do fryzjera za jakieś 3-4 miesiące żeby znów podciąć to co urośnie i tak do skutku, aż zetnę farbę, a później zobaczę czy dalej będę utrzymywać tę długość czy zapuszczę.
moze jakies fotkii wrzucisz?

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

jesli chodzi o oleje to ja kokosowego jakos nie polubilam, juz wole oliwe z oliwek bo swietnie nawilza wlosy, albo sese.;-)

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
a dlaczego kokos rozchyla łuski?

nie wyobrażam sobie lania octu na włosy, mnie zawsze śmierdzi ogórkami konserwowymi
jesli chodzi o plukanke z octu; to najlepszy jest ocet jablkowy. nie wylewa sie go bezposrednio na glowe! przynajmniej ja tego tak nie robie. wlewam do butelki poltora litrowej troche na dno dolewam letnia woda i dopiero w takiej plukance plucze wlosy.
kwasek cytrynowy tez moze byc ale generalnie jestem bardziej za octem jablkowym. chodzi o to zeby zakwasic wode, bo wtedy podczas takiej plukanki zamykaja sie luski wlosa oraz wyplukuje zasadowe pozostalosci ze srodkow myjacych ktore uzywamy. nasza skora jak i nasze wlosy lubia srodowisko kwasowe wiec nawet taki ocet jablkowy mozna wlac do kapieli, to powoduje ze nie rozwijaja sie bakterie(jesli lubi ktos kapiele w wannie)
a i w takiej ilosci wcale nie smierdzi i na wlosach tez go nie czuc.
szczerze polecam!

Edytowane przez chemist
Czas edycji: 2012-04-23 o 14:43
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 14:54   #2655
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Ci ale ja bym się nie odważyła sciąć tych farbowanych I dlatego będę zapuszczać do mojej wymarzonej długości a potem co miesiąc, dwa końcówki podcinać może za dwa lata będę miała już swoje włosy. (ale będę wtedy staruszka)
ekhem, nie przesadzasz z tą staruszką? większość z nas jest dużo starszych... (Kaguya czy ja)
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 14:56   #2656
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
ekhem, nie przesadzasz z tą staruszką? większość z nas jest dużo starszych... (Kaguya czy ja)
a ja to juz nie wspomne jaka stara jestem
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 15:04   #2657
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
ekhem, nie przesadzasz z tą staruszką? większość z nas jest dużo starszych... (Kaguya czy ja)
o własnie, a czuję się młoda!

co do octu, to wiem, że jabłkowy jest dobry, wiem,że nie leje się o na głowę, ale nie znosze tego smrodu. poza tym, wszędzie się pisze, że dobrze jest płukac włosy chłodną wodą - ja nigdy tak nie robię, uwielbiam bardzo ciepłą, bo zawsze mi zimno, i nie zauważyłam,żeby szkodziła włosom
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 15:10   #2658
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

@Natalisis
Hehe dzięki

makeupnotwar

Śmieję się, nie chciałam Cię zdenerwować wybaczysz?
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 15:12   #2659
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
o własnie, a czuję się młoda!

co do octu, to wiem, że jabłkowy jest dobry, wiem,że nie leje się o na głowę, ale nie znosze tego smrodu. poza tym, wszędzie się pisze, że dobrze jest płukac włosy chłodną wodą - ja nigdy tak nie robię, uwielbiam bardzo ciepłą, bo zawsze mi zimno, i nie zauważyłam,żeby szkodziła włosom
ja tez mam tak samo, nienawidze plukac zimna woda, ale zaciskam zeby, bo wlosy sa bardziej blyszczace po tym.
czego sie nie robi dla wlosow hehe
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-23, 15:36   #2660
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Chemist

czekam, czekam..... jakos to moje dziecie nie może sie zdecydować i męczy mnie juz od piątku. Koszmarny stan, chodzisz-żle, leżysz-nie lepiej, spać cięzko bo mam skurcze- a co gorsze nic z tego nie wynika. Dodatkowo pieroński ból nóg i krzyża.
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 15:40   #2661
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
ja tez mam tak samo, nienawidze plukac zimna woda, ale zaciskam zeby, bo wlosy sa bardziej blyszczace po tym.
czego sie nie robi dla wlosow hehe
btw płukałam roztworem z cytryny - były jak siano
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 15:44   #2662
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
Chemist

czekam, czekam..... jakos to moje dziecie nie może sie zdecydować i męczy mnie juz od piątku. Koszmarny stan, chodzisz-żle, leżysz-nie lepiej, spać cięzko bo mam skurcze- a co gorsze nic z tego nie wynika. Dodatkowo pieroński ból nóg i krzyża.
Bidulo, wspolczuje
Dziewczyny, co do kokosa to moim skromnym zdaniem rozsadniej jest go uzywac zgodnie z przeznaczeniem - czyli spozywac a nie wsmarowywac we wlosy Swietnie dziala na skore i sadze, ze na wlosy tez. Jako odzywka mnie nie przekonuje ani troche
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 15:44   #2663
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Farmetka jak przechodziłaś termin to pewnie chłopczyk będzie, bo to oni się tak nie spieszą na ten świat. Albo to złośliwa dziewuszka.

Na prośbę chemist wtawiam fotki nowej fryzury, tylko nie przestraszcie się mojej facjaty, nie jestem fotogeniczna

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-06-13 o 19:42 Powód: przywrocenie postu
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 15:45   #2664
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
Chemist

czekam, czekam..... jakos to moje dziecie nie może sie zdecydować i męczy mnie juz od piątku. Koszmarny stan, chodzisz-żle, leżysz-nie lepiej, spać cięzko bo mam skurcze- a co gorsze nic z tego nie wynika. Dodatkowo pieroński ból nóg i krzyża.
trzymam kciuki za ciebie! wiesz moja niunka tez sie nie spieszyla a jak odeszly mi pierwsze wody to mi nie wierzyli i na spacer mnie wyslali....!!! parodia!!!
a jak chcesz rodzic? naturalnie czy nastawiasz sie na cesarke?
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 15:46   #2665
agaa91
Rozeznanie
 
Avatar agaa91
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 529
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Aga - jestes dla mnie doskonalym dowodem na to, ze natura wie co robi obdarzajac nas pewnym kolorem wlosow. Jak dla mnie wygladasz po prostu super! Ogromne gratulacje raz jeszcze bo decyzja o naturalkach byla jak najbardziej sluszna. W prawdzie nie wiem, jak wygladalas w tym blondzie, ale lepiej dobranego koloru niz ten ktory masz nie potrafie sobie u Ciebie wyobrazic. Super!
jejku, dziękuję Ci bardzo zaraz poszukam jakiegoś zdjęcia w blondzie, to będziecie mogły zobaczyć jakie przesuszone siano miałam na głowie czasem tęsknię za tym blondem, bo mi pięknie podkreślał oczy, ale jakbym miała się męczyć z tym przesuszonym sianem, to podziękuję wolę swoje
Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
ja tez mam tak samo, nienawidze plukac zimna woda, ale zaciskam zeby, bo wlosy sa bardziej blyszczace po tym.
czego sie nie robi dla wlosow hehe
gdzieś czytałam, że ten błysk po płukaniu zimną wodą to mit, ale nie wiem, sama płuczę włosy w letniej wodzie, zimnej się boję, bo nie chcę mieć chorych zatok
__________________

- cel I osiągnięty! wróciłam do naturalek!
http://www.suwaczek.pl/cache/66aa977492.png
- cel II - zapuszczanie i pielęgnacja

Myślę o zwycięstwie - osiągam zwycięstwo
agaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 15:52   #2666
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
ja tez mam tak samo, nienawidze plukac zimna woda, ale zaciskam zeby, bo wlosy sa bardziej blyszczace po tym.
czego sie nie robi dla wlosow hehe
A ja lubię choć moje włosy jakieś oporne są i nie błyszczą po tym bardziej i jeszcze odnoszę wrażenie, że szybciej się przetłuszczają wtedy
Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
czekam, czekam..... jakos to moje dziecie nie może sie zdecydować i męczy mnie juz od piątku. Koszmarny stan, chodzisz-żle, leżysz-nie lepiej, spać cięzko bo mam skurcze- a co gorsze nic z tego nie wynika. Dodatkowo pieroński ból nóg i krzyża.
Ojojoj faktycznie coś maleństwo się nie spieszy... Ale i tak już bliżej niż dalej na pewno. Trzymaj się

Dziewczyny... NIENAWIDZĘ PONIEDZIAŁKÓW
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 15:54   #2667
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

Dziewczyny... NIENAWIDZĘ PONIEDZIAŁKÓW
Kat, wez nic nie mow. Nie dosyc, ze poniedzialek to jeszcze do szalu doprowadza mnie moj przelozony. W sumie powinnam do niego zadzwonic, ale nie chce sobie psuc humoru jeszcze bardziej...
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 15:54   #2668
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
Farmetka jak przechodziłaś termin to pewnie chłopczyk będzie, bo to oni się tak nie spieszą na ten świat. Albo to złośliwa dziewuszka.

Na prośbę chemist wtawiam fotki nowej fryzury, tylko nie przestraszcie się mojej facjaty, nie jestem fotogeniczna.
fajne masz wloski, i fajnie cie obciela, tez kiedys mialam podobna fryzurke;-) a twoje odrosty w jakim sa kolorze? bedzie duza roznica?
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 15:56   #2669
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
Farmetka jak przechodziłaś termin to pewnie chłopczyk będzie, bo to oni się tak nie spieszą na ten świat. Albo to złośliwa dziewuszka.

Na prośbę chemist wtawiam fotki nowej fryzury, tylko nie przestraszcie się mojej facjaty, nie jestem fotogeniczna.
Kurcze, urosly Ci te wlosy w szalonym tempie chyba bo pomietam, jak scielas na chlopaka... No chyba, ze Cie z kims myle?
__________________


Be the change you want to see in the world!

Edytowane przez Konwalia11
Czas edycji: 2012-04-23 o 16:16
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-23, 15:57   #2670
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Kurcze, urosly Ci te wlosy w szalonym tepie chyba bo pomietam, jak scielas na chlopaka... No chyba, ze Cie z kims myle?
to sa cale naturalne?????????????
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:16.