U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-22, 19:53   #661
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Spróbuj The History of Whoo - Hwa Hyun Eye Cream

Co do kolagenu - zewsząd płyną głosy, że nie ma szans na wchłonięcie go do organizmu, więc produkty z nim to pic na wodę.
Jego produkcja w organizmie osłabia się po 19 roku życia (mam jeszcze miesiąc i jeden dzień )
Zamówię sobie próbki

Czyli u mnie w organizmie pewnie już na wymarciu ten kolagen
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 20:02   #662
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Zamówię sobie próbki

Czyli u mnie w organizmie pewnie już na wymarciu ten kolagen
Ja mam go tylko w próbkach, bo 5ml (w pięknym opakowaniu!) kosztuje grubo ponad 40zł
Ale ładnie mi rozjaśnił cienie.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 20:05   #663
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Ja mam go tylko w próbkach, bo 5ml (w pięknym opakowaniu!) kosztuje grubo ponad 40zł
Ale ładnie mi rozjaśnił cienie.

No właśnie tak przeglądam i widzę.
Więc wstrzelę się w próbki ale to też po wypłacie chyba. Ale pewnie nie wytrzymam i wcześniej zamówię
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 20:16   #664
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Odp: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.I

Z ciekawości: uzywacie specjalnych kremów pod oczy? Sens jest się nad tym zastanawiać jeśli nie ma się sincow?

Tapnięte z mojego HTC ONE V
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 20:20   #665
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

znowu dużo naskrobałyście

ja już nie mam siły do swojej skóry, znowu mi dwie niespodzianki wyskoczyły małe, bo małe, ale czeeeemuuu znowuuuuu
I mam dosyć tych obrzydliwych czerwonych kropek na twarzy! Ślimak nie pomaga, peelingi nie pomagają, vc effector trochę rozjaśnia, ale po miesiącu to mogłoby lepiej wyglądać, zamiana stosuję od tygodnia codziennie i g... (btw heloł, czy tylko mnie to podrażnia? zaczerwienia mi skórę po każdym zmyciu!)

Tak myślę, że zainwestuję w typowe produkty rozjaśniające, bo nie wiem jak mam z tym cholerswem inaczej walczyć. Całe szczęscie od kolejnej @ będe na anty znowu, mam nadzieję, że skończy się zabawa z nowymi intruzami na buzi.

I teraz tak - albo bio-essence tanaka, albo tonymoly floria, albo missha time revolution white Poradźcie coś
Czekam ciągle na zdjęcia efektów przed i po bio-essence
__________________
Wymianka
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 20:40   #666
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

I mam jeszcze pytanie małe, czy w ofercie Koreańskiej jest coś na naczynka? Mama się pyta
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 20:48   #667
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Ja się czaję na tę ampułkę ślimakową ale to po wypłacie
mame namawiam, żeby spróbowała all in one, dzisiaj ma się wysmarować - troche się boi, bo ma problemy z cerą, prawie wszystko ją pordażnia ale dała się namówić jak spróbowała na ręku i po pół godzinie powiedziała, że jaką ma milutką ręke

Moja się boi moich kosmetykow
Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
mam podobny problem co Mama,i u mnie ampułka wręcz koi skóre
I na to licze
[QUOTE=tekila901;40439743

ja ostatnio policzyłam ile mam w sumie podkładów i bb... prędzej wszystkie się zepsują/ściemnieją niż je zdążę zużyć... [/QUOTE]

Też mi się sporo uzbierało...zamierzam przetestowac wreszcie wszystko porządnie i kupić jakiś pełny wymiar...
Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Z ciekawości: uzywacie specjalnych kremów pod oczy? Sens jest się nad tym zastanawiać jeśli nie ma się sincow?

Tapnięte z mojego HTC ONE V
Przeciwzmarszczkowo na przyklad?
Ja nie mam sińców, nigdy nie mialam, zmarszczki pod okiem nie mam żadnej odppukac jeszcze( co to sa kurze łapki) i wolałabym,żeby tak zostalo jeszcze dłuuuugo
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-22, 20:57   #668
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
I mam jeszcze pytanie małe, czy w ofercie Koreańskiej jest coś na naczynka? Mama się pyta
....
musi byc koniecznie Koreańskie? offtopując...naczynek żaden kosmetyk nie usunie,mozna jedynie względnie łagodzic rumień i uczucie gorąca na twarzy oraz nieco zewnętrznie i wewnętrznie wzmacniac je rutyną,vit C....
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 21:00   #669
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
musi byc koniecznie Koreańskie? offtopując...naczynek żaden kosmetyk nie usunie,mozna jedynie względnie łagodzic rumień i uczucie gorąca na twarzy oraz nieco zewnętrznie i wewnętrznie wzmacniac je rutyną,vit C....

Mama chciała coś z Korei, a ja raczej myślałam nad naturalną pielęgnacją
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 21:13   #670
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacj

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Moja się boi moich kosmetykow


I na to licze


Też mi się sporo uzbierało...zamierzam przetestowac wreszcie wszystko porządnie i kupić jakiś pełny wymiar...


Przeciwzmarszczkowo na przyklad?
Ja nie mam sińców, nigdy nie mialam, zmarszczki pod okiem nie mam żadnej odppukac jeszcze( co to sa kurze łapki) i wolałabym,żeby tak zostalo jeszcze dłuuuugo
Bardziej chodziło mi o to czy zwykły krem do twarzy nie wystarczy jeśli nie robi oczom krzywdy.


Tapnięte z mojego HTC ONE V
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 21:13   #671
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Odp: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacj

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Z ciekawości: uzywacie specjalnych kremów pod oczy? Sens jest się nad tym zastanawiać jeśli nie ma się sincow?

Tapnięte z mojego HTC ONE V
Skóra tak czy siak jest tam bardzo delikatna i potrzebuje specjalnego traktowania, tak ja uważam- żeby oczy nie wyglądały na zmęczone, skóra była odpowiednio nawilżona, a powstawanie zmarszczek opóźnione.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-22, 21:21   #672
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Odp: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacj

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Z ciekawości: uzywacie specjalnych kremów pod oczy? Sens jest się nad tym zastanawiać jeśli nie ma się sincow?

Tapnięte z mojego HTC ONE V
W gorsze dni nakladam bardziej bogaty krem pod oczy the face shop (jak skora pod oczami jest juz sucha dosyc) a tak to standardowy nawilzacz do twarzy + sunscreen nawilzajacy
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 21:40   #673
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacj

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
tak, sroda jej nie pasuje to moze czwartek?

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------



fuj, ja chyba tez bym nie przetrzymala, ciagle sie waham nad zamowieniem poczekam na Twoje efekty PO
Ale rano czy popoludniu?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 21:43   #674
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
musi byc koniecznie Koreańskie? offtopując...naczynek żaden kosmetyk nie usunie,mozna jedynie względnie łagodzic rumień i uczucie gorąca na twarzy oraz nieco zewnętrznie i wewnętrznie wzmacniac je rutyną,vit C....
dołączam do pytania... niekoniecznie koreańskie, ale skuteczne? zużyłam dwie tubki Ruborilu na razie i lekka kiszka, tzn. trochę pomógł, ale chyba stosowałam go za często, bo w pewnym momencie zaczął podrażniać a widziałam, że Estelle chyba na blogu pisała o czymś azjatyckim na naczynka, ale cena zwaliłaby konia z nóg...
a wewnętrznie w sensie jakieś tablety z rutyną i wit C? możesz coś więcej napisać?
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 22:32   #675
Alioth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 224
Dot.: Odp: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacj

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Skóra tak czy siak jest tam bardzo delikatna i potrzebuje specjalnego traktowania, tak ja uważam- żeby oczy nie wyglądały na zmęczone, skóra była odpowiednio nawilżona, a powstawanie zmarszczek opóźnione.
A ja chce miec taki krem do twarzy, zeby byl wystarczajaco delikatny i odzywczy i pod oczy. Po co uzywac kremu ktory nie nadaje sie do zadan specjalnych?
Moim zdaniem kremy pod oczy to chwyt marketingowy, te dobre kremy do twarzy nadaja sie do smarowania oczu.
Alioth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 06:28   #676
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Odp: Dot.: Odp: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielę

Cytat:
Napisane przez Alioth Pokaż wiadomość
A ja chce miec taki krem do twarzy, zeby byl wystarczajaco delikatny i odzywczy i pod oczy. Po co uzywac kremu ktory nie nadaje sie do zadan specjalnych?
Moim zdaniem kremy pod oczy to chwyt marketingowy, te dobre kremy do twarzy nadaja sie do smarowania oczu.
Myślę że wystarczyłoby usiąść i poczytać składy tych "dobrych" kremów i kremów pod oczy i szybko by się okazało, że różnią się składem i stezeniem składników. Gdyby nie było różnicy to psy by dupami szczekaly.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 07:06   #677
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Ale rano czy popoludniu?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
rano
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 07:28   #678
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacj

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
rano
No to mi rano w czwartek i w piątek nie bardzo pasuje, bo Jade robić zakupy...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 07:49   #679
mmmll5
Raczkowanie
 
Avatar mmmll5
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 82
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
dołączam do pytania... niekoniecznie koreańskie, ale skuteczne? zużyłam dwie tubki Ruborilu na razie i lekka kiszka, tzn. trochę pomógł, ale chyba stosowałam go za często, bo w pewnym momencie zaczął podrażniać a widziałam, że Estelle chyba na blogu pisała o czymś azjatyckim na naczynka, ale cena zwaliłaby konia z nóg...
a wewnętrznie w sensie jakieś tablety z rutyną i wit C? możesz coś więcej napisać?
Mnie Ruboril pomogl.Naczynka oczywiscie nie znieknely,ale rumien -tak
Ja stosuje olejek z kocanki BU i dosyc czesto maseczke z Flosleku.
Zawsze jak jestem w Pl to robie sobie jej zapas.

Ostatnio jeszcze uzywam Avene ,taki lekki krem na dzien o zielonkawym kolorze.
Mysle o laserowym zamykaniu naczynek ,najchetniej zabieg w Pl bo duzo tanszy ,tylko z czasem nie bardzo.Zobaczymy moze na jesieni.
mmmll5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-23, 08:06   #680
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Kurde już nie mogę się doczekać mojej przesyłki z żelem ślimakowym. Ostatnia informacja o trackingu jest z piątku z godziny 14 że zostało już wysłane prosto do Polski, ale od tej pory nic a nic głucha cisza zawsze tak szybko to wszystko szło a teraz jakiś zator:P a kremu na dzień już ani grama nie mam
odada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 08:30   #681
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Odp: Dot.: Odp: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Myślę że wystarczyłoby usiąść i poczytać składy tych "dobrych" kremów i kremów pod oczy i szybko by się okazało, że różnią się składem i stezeniem składników. Gdyby nie było różnicy to psy by dupami szczekaly.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ale producenci oszukiwali by nas nie po raz pierwszy dlatego zastanawiam się czy te kremy w ogole mają sens.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 09:00   #682
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azja

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Ale producenci oszukiwali by nas nie po raz pierwszy dlatego zastanawiam się czy te kremy w ogole mają sens.
Nie mogą kłamać odnośnie składu, niby czemu mieli by to robić? Muszą wymienić to, co dodali do kremu. Więc w czym mieliby oszukać?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 10:01   #683
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Przyszła moja paczka z Misshowymi saszetkami
strasznie szybko


Kto mi powie co to za próbki są?
W krzaczkach i nie umiem rozszyfrować...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-04-23_10.45.30.jpg (44,3 KB, 33 załadowań)
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 10:46   #684
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
No to mi rano w czwartek i w piątek nie bardzo pasuje, bo Jade robić zakupy....
ja srode mam cala zajeta
jakby co to doplace Ci za znaczek i mozesz po prostu wrzucic w kopercie do skrzynki...?

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Przyszła moja paczka z Misshowymi saszetkami
strasznie szybko


Kto mi powie co to za próbki są?
W krzaczkach i nie umiem rozszyfrować...
brazowa po prawej to Missha bo cho yang z tylu powinnas miec numerek koloru
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 10:46   #685
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Zdjęcia moich stóp po peelingu
( uwaga , nie są najciekawszym widokiem )
Wow! Niezły efekt, nie spodziewałam się, że te skarpetki naprawdę działają

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Tez mam złote jajko Tony Moly, ale dla mnie to najzwyklejsza silikonowa baza i nie zauważyłam, żeby cokolwiek robiła ze skórą leczniczo, poza doraźną poprawą wyglądu - ale też bardziej jako finisz niż rzeczona baza, u mnie się rolował na tym każdy podkład i źle stapiał.
Tylko że nie lubimy się z bazami raczej, to inna rzecz.
Zgadzam się. Dla mnie bubel.

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
Od kilku dni używam z próbki Holika Holika Essenstial Collagen Eye Serum, no ale kolegen to raczej jeszcze mi nie potrzebny.
Kolagenowe kosmetyki są bardzo fajne . Sama używam serię z EH i bardzo sobie chwalę.

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Kto mi powie co to za próbki są?
W krzaczkach i nie umiem rozszyfrować...
1. Missha Guem Sul Gi Yoon Gin Cream
2. Missha Cho Bo Yang BB Cream
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 11:03   #686
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość


brazowa po prawej to Missha bo cho yang z tylu powinnas miec numerek koloru
Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość

1. Missha Guem Sul Gi Yoon Gin Cream
2. Missha Cho Bo Yang BB Cream

Dzięki dziewczyny
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 11:17   #687
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Ogolnie mam ogromną prosbe do kogokolwiek kto ma konto na paypal
Bo ja mam tylko z angielska karta a potrzebuje zaplacic z polskiej, podjalby sie ktos? jak cos to na PW

anastazja mam ten kremik po lewej przyjemny
(on pod oczy)
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 11:24   #688
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
I mam jeszcze pytanie małe, czy w ofercie Koreańskiej jest coś na naczynka? Mama się pyta
Sa na pewno, nie pamietam dokladnie, ale kupowalysmy kiedys na rozbiorkowym cos z Ciracle. Male mialam pobeczki, wiec nie wypowiem sie na temat skutecznosci. (mnie pomaga Iwostin Rosacin)
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 11:32   #689
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacj

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
ja srode mam cala zajeta
jakby co to doplace Ci za znaczek i mozesz po prostu wrzucic w kopercie do skrzynki...?


brazowa po prawej to Missha bo cho yang z tylu powinnas miec numerek koloru
Może Jak spotkam się z asmenka to dam jej to co dla Ciebie, a wy się spotkacie w innym odpowiednim dla was terminie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 12:07   #690
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość

anastazja mam ten kremik po lewej przyjemny
(on pod oczy)

Przyda się
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:58.