Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-22, 07:33   #3031
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez mgras76 Pokaż wiadomość
.
Jeszcze mam pytanie czy MAC daje rabaty na zakupy tak jak inne sklepy. Czy nie maja takiej polityki. A te upominki to rekompensata, czy może w taki sposób przyciągają klienta
MAC rabatów nie daje, promocji zasadniczo nie robi (kiedyś były eventy z okazji wejścia nowych kolekcji i można było wylosować cienie czy róże, ale od bardzo dawna nic takiego nie organizowali). Jedynie wizażyści mają zniżki, ale nie wiem w jakiej wysokości i jak trzeba to udokumentować.
Czasem są też w gazetach jakieś promocje na darmowy makijaż, o wartości 150 zł . No i jest jeszcze system B2M - za 6 opakowań szklanych lub plastikowych dostajesz wybraną przez siebie szminkę, byle była ze stałej kolekcji.

Co do upominków to nie wiem, z jakiego tytułu je dają. Czekam na swoje pierwsze zamówienie, płatne za pobraniem, więc się okaże, czy dostanę


Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
To prawda, za duży wybór Najchętniej bym wzięła kilka odcieni, ale boję się, że formuła nie będzie mi odpowiadać. Niemniej i mnie od jakiegoś czasu kuszą OCC. Widziałam dziś u Krysi zapowiedź jakiegoś ich nowego, czarnego błyszczyka i jestem ciekawa, co to będzie za cudo, bo ponoć ma to być kolor "noszalny"
Jakkolwiek czerń bardzo lubię, to na ustach sobie jej nie wyobrażam, przynajmniej u siebie .
Z kosmetyków to mam tylko czarną maseczkę i lakier do paznokci

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Zrobiłam taj jak mi poradziłaś Numer się bez problemu zmienił.
Statu wysyłki mam już "wysłane", więc może będę ciszyć się moim pędzlem już w przyszłym tygodniu

Dziewczyny, mam do Was pytanie. Chodzi mi o cień Mac Brown script. Zachwycił mnie w tym makijażu jego efekt (makijażu też, nie tylko cień ), ale nie mogę go odnaleźć na stronie sklepu, może go po prostu nie ma.
http://www.youtube.com/watch?v=PfkQSi1G1Iw

Powiem Wam, że gdybym nie zobaczyła tego filmiku, to nigdy, przenigdy po ten kolor bym nie sięgnęła
Czy któraś z Was miała ten cień, warto go kupić, jakie ma właściwości, nasycenie koloru itp.? A może znacie jakiś jego "odpowiednik", coś w przybliżonym kolorze?
Ja nawet statusu zamówienia u siebie nie sprawdzam, bo to ponoć mało miarodajna informacja .

Cienia MAC Brown Script nie znam, a nawet o nim wczesniej nie słyszałam.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 07:43   #3032
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Zarejestrowalam sie wczoraj na str i problemow z telefonem nie bylo w ogole


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 08:50   #3033
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jakkolwiek czerń bardzo lubię, to na ustach sobie jej nie wyobrażam, przynajmniej u siebie .
Z kosmetyków to mam tylko czarną maseczkę i lakier do paznokci
Czarne usta to też nie moja bajka, ale liczę na coś na tę modłę - tyle że w formie błyszczyka: http://www.allurabeauty.com/2012/rev...-in-livs-lips/



Wracając do MAC - świąteczna kolekcja na stronie tak wolno się wyprzedaje, że chyba będzie dostępna jeszcze po świętach
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 09:00   #3034
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
MAC rabatów nie daje, promocji zasadniczo nie robi (kiedyś były eventy z okazji wejścia nowych kolekcji i można było wylosować cienie czy róże, ale od bardzo dawna nic takiego nie organizowali). Jedynie wizażyści mają zniżki, ale nie wiem w jakiej wysokości i jak trzeba to udokumentować.
Czasem są też w gazetach jakieś promocje na darmowy makijaż, o wartości 150 zł . No i jest jeszcze system B2M - za 6 opakowań szklanych lub plastikowych dostajesz wybraną przez siebie szminkę, byle była ze stałej kolekcji.

Co do upominków to nie wiem, z jakiego tytułu je dają. Czekam na swoje pierwsze zamówienie, płatne za pobraniem, więc się okaże, czy dostanę
Dziś dostałam swój eye bag i z karty ściągnęli mi poprawnie w końcu, więc problem ze ściąganiem w EUR rozwiązany już.
Wydaje mi się, że te upominki były za te problemy ze stroną na początku - chyba że któraś z Was również dostała, a nie miała problemów ze złą walutą, to wtedy nie wiem
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 10:13   #3035
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
jest jeszcze system B2M - za 6 opakowań szklanych lub plastikowych dostajesz wybraną przez siebie szminkę, byle była ze stałej kolekcji.
Mała poprawka - nie tyle ze stałej kolekcji, bo to nie do końća prawda, ale szminka musi miec opakowanie zwykłe, czyli klasyczne czarne. A takie tez mają czasami te z limitek.

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Cienia MAC Brown Script nie znam, a nawet o nim wczesniej nie słyszałam.
Pixiwoo już go pokazywała w makijażach od dawien dawna Ja dzieki niej go nabyłam, inaczje też nie zwróciłabym uwagi, a bardzo polubiłam ten cień. Pigmentacja swietna, tekstura - masełko.

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że te upominki były za te problemy ze stroną na początku - chyba że któraś z Was również dostała, a nie miała problemów ze złą walutą, to wtedy nie wiem
Ale przeciez było pisane, ze upominki są rekompensata za "wpadkę" z euro.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 10:43   #3036
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Czarne usta to też nie moja bajka, ale liczę na coś na tę modłę - tyle że w formie błyszczyka: http://www.allurabeauty.com/2012/rev...-in-livs-lips/



Wracając do MAC - świąteczna kolekcja na stronie tak wolno się wyprzedaje, że chyba będzie dostępna jeszcze po świętach
Fajna ta szminka z Givenchy. Efekt całkiem inny niż by można oczekiwać .

Z tą sprzedażą limitek to pewnie są zdziwieni - mając za przykład pozostałe kraje . Oby tylko z tego powodu sie nie rozmyślili i strony nie zamknęli

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Dziś dostałam swój eye bag i z karty ściągnęli mi poprawnie w końcu, więc problem ze ściąganiem w EUR rozwiązany już.
Wydaje mi się, że te upominki były za te problemy ze stroną na początku - chyba że któraś z Was również dostała, a nie miała problemów ze złą walutą, to wtedy nie wiem
Czyli nie dostanę giftu?

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mała poprawka - nie tyle ze stałej kolekcji, bo to nie do końća prawda, ale szminka musi miec opakowanie zwykłe, czyli klasyczne czarne. A takie tez mają czasami te z limitek.
To mała poprawka do poprawki .
Czarne, standardowe opakowanie nie zawsze gwarantuje prawo do darmowej szminki z limitki. Było już tak, że szminka miała standardowe, czarne opakowanie i czarny kartonik, ale ten kartonik wsunięty był dodatkowo w kolorowe "ubranko" i z tej tylko racji B2M było wyłączone . Tak było m.in. ze szminkami z Shop Cook.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pixiwoo już go pokazywała w makijażach od dawien dawna Ja dzieki niej go nabyłam, inaczje też nie zwróciłabym uwagi, a bardzo polubiłam ten cień. Pigmentacja swietna, tekstura - masełko.
Nie mój kolor, to nie zwracałam uwagi

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale przeciez było pisane, ze upominki są rekompensata za "wpadkę" z euro.
Ale zawsze pozostawała nadzieja, że będą mieć bardziej hojną rękę do upominków .
Poza tym pomyślałam, że rekompensatę za przeboje z kartami stanowiło obniżenie ceny do 1 zł (deal stulecia ).
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 11:03   #3037
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To mała poprawka do poprawki .
Czarne, standardowe opakowanie nie zawsze gwarantuje prawo do darmowej szminki z limitki. Było już tak, że szminka miała standardowe, czarne opakowanie i czarny kartonik, ale ten kartonik wsunięty był dodatkowo w kolorowe "ubranko" i z tej tylko racji B2M było wyłączone . Tak było m.in. ze szminkami z Shop Cook.
Dlatego napisałam wyraźnie- czarne klasyczne opakowanie szminki i zewnętrzne i nic ponadto innego

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie mój kolor, to nie zwracałam uwagi
Niby mój też nie, ale jak Pixi go pokazała na oku, to wiedziałam, ze umiejetne połaczenie z innymi i będzie super i miałam rację

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Poza tym pomyślałam, że rekompensatę za przeboje z kartami stanowiło obniżenie ceny do 1 zł (deal stulecia ).
Zjazd z ceny to była niejako wymuszona koniecznosć, bo naprawdę z tym nieźle namieszali, przeciez wiele osób miało limity kary za sciagniecie ponizej stanu konta.
A upominek "po" to jak sądze zatarcie złego wrażenia i sprawienie, aby owe poszkodowane klientki zostały u nich.[
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-22, 11:12   #3038
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dlatego napisałam wyraźnie- czarne klasyczne opakowanie szminki i zewnętrzne i nic ponadto innego
Będę się spierać - napisałaś tylko "szminka musi miec opakowanie zwykłe, czyli klasyczne czarne", o zewnętrznym nic nie pisałaś.
Najmniejszy brak precyzji wykorzystuję namiętnie w swojej pracy, w większości z dobrym skutkiem .
Ale to tak w kategorii żartu, nie będziemy przecież kruszyć kopii o bzdety .

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zjazd z ceny to była niejako wymuszona koniecznosć, bo naprawdę z tym nieźle namieszali, przeciez wiele osób miało limity kary za sciagniecie ponizej stanu konta.
A upominek "po" to jak sądze zatarcie złego wrażenia i sprawienie, aby owe poszkodowane klientki zostały u nich.
To ja też żądam upominku - dla zatarcia złego wrażenia wprawdzie nie swojego, ale koleżanek z Wizażu
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 11:17   #3039
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Będę się spierać - napisałaś tylko "szminka musi miec opakowanie zwykłe, czyli klasyczne czarne", o zewnętrznym nic nie pisałaś.
Najmniejszy brak precyzji wykorzystuję namiętnie w swojej pracy, w większości z dobrym skutkiem .
Ale to tak w kategorii żartu, nie będziemy przecież kruszyć kopii o bzdety .


To ja też żądam upominku - dla zatarcia złego wrażenia wprawdzie nie swojego, ale koleżanek z Wizażu
Bo gdyby było inaczje, to bym dodała, ze jakieś inne sa wyjatki. Klasyczne czarne oznacza bez zadnych dodatkowych bajerów

To napisz do nich, a nuż widelec
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 11:30   #3040
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To napisz do nich, a nuż widelec
Nie, no co Ty, o nic nie będę się upominać . Zresztą Fix+ i tak nie lubię
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 11:58   #3041
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie, no co Ty, o nic nie będę się upominać . Zresztą Fix+ i tak nie lubię
A wiesz, ja fix+ tez nie bardzo, ale przydaje sie do cieni na mokro, glitterów, etc
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-22, 18:27   #3042
mgras76
Przyczajenie
 
Avatar mgras76
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Luboń
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Fajna ta szminka z Givenchy. Efekt całkiem inny niż by można oczekiwać .

Z tą sprzedażą limitek to pewnie są zdziwieni - mając za przykład pozostałe kraje . Oby tylko z tego powodu sie nie rozmyślili i strony nie zamknęli


Czyli nie dostanę giftu?


To mała poprawka do poprawki .
Czarne, standardowe opakowanie nie zawsze gwarantuje prawo do darmowej szminki z limitki. Było już tak, że szminka miała standardowe, czarne opakowanie i czarny kartonik, ale ten kartonik wsunięty był dodatkowo w kolorowe "ubranko" i z tej tylko racji B2M było wyłączone . Tak było m.in. ze szminkami z Shop Cook.

Nie mój kolor, to nie zwracałam uwagi


Ale zawsze pozostawała nadzieja, że będą mieć bardziej hojną rękę do upominków .
Poza tym pomyślałam, że rekompensatę za przeboje z kartami stanowiło obniżenie ceny do 1 zł (deal stulecia ).
Tez byłam tego zdania ten detal stulecia pewnie wszystkim zagoil rany

I dziękuje za odpowiedz

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A wiesz, ja fix+ tez nie bardzo, ale przydaje sie do cieni na mokro, glitterów, etc
Mówisz o mgielce? Ze nie tylko jako uzupełnienie makijażu
mgras76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 18:45   #3043
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez mgras76 Pokaż wiadomość

Mówisz o mgielce? Ze nie tylko jako uzupełnienie makijażu
o mgiełce. Ja ją stosuje tylko do cieni na mokro, glitterów, pigmentów, etc. Bo jak stosowałam do twarzy to swieciłam sie po niej masakrycznie nieciekawie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 19:36   #3044
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

dziewczyny czy kolory z tego zdjęcia w miarę oddają rzeczywiste odcienie tego pudru? chcę zamówić jakiś ciemniejszy ji używać jako bronzer, ale wiadomo jak to czasem bywa z tymi zdjęciami podglądowymi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MAC-Mineralize-Skinfinish-Natural-wet.jpg (29,4 KB, 75 załadowań)
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 17:41   #3045
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Wybiera się może któraś z was na zakupy do MAC'a, potrzebuje separatory do paletki dużej a we Wrocławiu nie ma Chyba że któraś ma na zbyciu??
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 19:20   #3046
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Kredka Orpheus jest bardzo fajan. Idealna do dolnej powieki. Do górnej zresztą też, jak się nei chce full make up robić
I PP Genuine Treasure nie jest wcale taki straszny przez ten brokat, - przeciwnie, jako baza pdo cienie wypada bardzo ciekawie.
No i fluidek - Blitz and Glitz - warty zakupu, a ja uważam, ze nawet fajniejszy od Blacktracka.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 21:15   #3047
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Wczoraj dostałam studio fix i jestem zadowolona, jak na razie. Z małą pomocą korektora wyrównał koloryt cery, ukrył co trzeba i trzymał się nieźle przez cały dzień No i kolor niezły, nie odcina się od szyi.
Dziś zamówiłam korektor pro longwear NC15, bo NW15 był wyprzedany. Cały czas kusi mnie ta mała zalotka, ale nie wiem w sumie czy jej aż tak bardzo potrzebuję

Corii, naprawdę taki dobry ten fluidek? Na swatchach wygląda pięknie Jak oceniasz, lepsze są bobbikowe czy macowe jednak?
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 21:18   #3048
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No i fluidek - Blitz and Glitz - warty zakupu, a ja uważam, ze nawet fajniejszy od Blacktracka.
Zgadzam sie. Od lat B&G uzywam i bardzo lubie. Jest bardzo delikatny. Marzy mi sie jakas bardzej brokatowa wersja.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 22:33   #3049
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43855718]Zgadzam sie. Od lat B&G uzywam i bardzo lubie. Jest bardzo delikatny. Marzy mi sie jakas bardzej brokatowa wersja.[/QUOTE]

Bardziej brokatowa wersja mówisz? To dokładnie Maybelline Black Gold jest taki.

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Corii, naprawdę taki dobry ten fluidek? Na swatchach wygląda pięknie Jak oceniasz, lepsze są bobbikowe czy macowe jednak?
Naprawdę dobry.
Oceniam i jedne i drugie tam samo. Z tym, ze bobikowe szybciej robią się suche, a macowe dłuzej zachowuja kremową teksturę.
Generalnie Bobiki sa odrobinę bardziej suche od macowych. Ale to moje bardzo subiektywne wrażenie
Ale drażac temat to naczesciej używam macowych
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-23, 22:46   #3050
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bardziej brokatowa wersja mówisz? To dokładnie Maybelline Black Gold jest taki.
Wyglada calkiem fajnie . Niestety dla mnie sie nie nada. Kupilam jakis czas temu polecany zwykly czarny liner Maybelline i powiem, ze gorszego linera nie widzialam nigdy. Dlugo schnie i sie odbija. Uzywam linerow od lat i pierwszy raz takie "cuda" widze.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-23, 23:03   #3051
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43856809]Wyglada calkiem fajnie . Niestety dla mnie sie nie nada. Kupilam jakis czas temu polecany zwykly czarny liner Maybelline i powiem, ze gorszego linera nie widzialam nigdy. Dlugo schnie i sie odbija. Uzywam linerow od lat i pierwszy raz takie "cuda" widze.[/QUOTE]

Nie miałam nidgy czarnego klasycznego Maybelline, mam tylo ten black gold i na mnie trzyma sie tak samo, jak macowe i bobikowe - bez zadnych niespodzienek. Schnie też tak szybko, jak one. I nie wiem, czy między kolorami moga byc takie roznice.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 07:38   #3052
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie, za pobraniem trzeba zapłacić 3 zł.
A w ogóle to darmowa jest tylko do niedzieli.
Mac często robi darmową wysyłkę. Potem trzeba ich tylko śledzić online . Tak więc spokojnie.
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 08:22   #3053
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Witam
W Zielonej Górze w Focus mall w Douglasie otworzyli stoisko z kosmetykami MAC zaciekawiona poleciałam obejrzeć. Atrakcyjne kosmetyki, ale panie koszmar jakiś, traktują klientki jak intruzów, zero pytań o pomoc, patrzą się z góry. We wtorek zrobię drugie podejście i jak będzie tak samo to odpuszczę sobie to stoisko, a miałam kilka pytań o dobór korektora, podkładu i różu. Czy w innych MACach też tak jest? Może mają sprawiać, że to stoisko jest tylko dla wybranych?
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 08:55   #3054
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez doris144 Pokaż wiadomość
Witam
W Zielonej Górze w Focus mall w Douglasie otworzyli stoisko z kosmetykami MAC zaciekawiona poleciałam obejrzeć. Atrakcyjne kosmetyki, ale panie koszmar jakiś, traktują klientki jak intruzów, zero pytań o pomoc, patrzą się z góry. We wtorek zrobię drugie podejście i jak będzie tak samo to odpuszczę sobie to stoisko, a miałam kilka pytań o dobór korektora, podkładu i różu. Czy w innych MACach też tak jest? Może mają sprawiać, że to stoisko jest tylko dla wybranych?
Nie znięchęcaj się. Jak następnym razem potraktują Cię nie tak, to powiedz wprost, że chcesz coś kupic, potrzebujesz fachowej porady i chyba w tym zakresie łaski nikt Ci nie robi.
O obsłudze w MAC w polskich salonach różnie mówiono, choć w większości dobrze. W każdym razie ja osobiście nigdy nie spotkałam się z niewłaściwym potraktowaniem, wręcz przeciwnie.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 09:14   #3055
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;43855718]Zgadzam sie. Od lat B&G uzywam i bardzo lubie. Jest bardzo delikatny. Marzy mi sie jakas bardzej brokatowa wersja.[/QUOTE]

Polecam Stilę 24 kt (smudge pot)
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.

Edytowane przez Marigold19
Czas edycji: 2013-11-24 o 09:20
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 10:26   #3056
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie znięchęcaj się. Jak następnym razem potraktują Cię nie tak, to powiedz wprost, że chcesz coś kupic, potrzebujesz fachowej porady i chyba w tym zakresie łaski nikt Ci nie robi.
O obsłudze w MAC w polskich salonach różnie mówiono, choć w większości dobrze. W każdym razie ja osobiście nigdy nie spotkałam się z niewłaściwym potraktowaniem, wręcz przeciwnie.
Ja byłam 2x razy we Wrocławskim MACu i Panie były przesympatyczne i bardzo pomocne. Miały dużą wiedzę, dużo sugestii i jeszcze wyszły z inicjatywą, że mogą mi dać próbki do domu (bo grymasiłam na światło sklepowe ). Może Pani w tym salonie były przerażone, bo nie specjalnie się orientują w asortymencie sklepu?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 10:33   #3057
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ja byłam 2x razy we Wrocławskim MACu i Panie były przesympatyczne i bardzo pomocne. Miały dużą wiedzę, dużo sugestii i jeszcze wyszły z inicjatywą, że mogą mi dać próbki do domu (bo grymasiłam na światło sklepowe ). Może Pani w tym salonie były przerażone, bo nie specjalnie się orientują w asortymencie sklepu?
Może, może. Albo ja juz jestem tak "rozpieszczona" przez panie z douglasa, że denerwuje mnie to, że konsultantki z MAC nawet kontaktu wzrokowego nie nawiązały spróbuję we wtorek, będzie mniej ludzi, jak w sobotę, bo jestem zainteresowana ich kosmetykami
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 10:42   #3058
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ja byłam 2x razy we Wrocławskim MACu i Panie były przesympatyczne i bardzo pomocne. Miały dużą wiedzę, dużo sugestii i jeszcze wyszły z inicjatywą, że mogą mi dać próbki do domu (bo grymasiłam na światło sklepowe ). Może Pani w tym salonie były przerażone, bo nie specjalnie się orientują w asortymencie sklepu?
"Mój"Mac to właśnie wrocławski . Wprawdzie rotacja wśród pracowników występuje i wielu sprzedawców już nie ma, ale na przestrzeni kilku lat każda osoba z obsługi była miła, pomocna i sympatyczna .

A zapomniałam - ze dwa razy robiłam zakupy w ZT w W-wie i też bardzo miło mnie obsłużono.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2013-11-24 o 10:43
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 11:15   #3059
Ariadne01
Raczkowanie
 
Avatar Ariadne01
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 111
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Wybaczcie dziewczyny,ze sie wtrace ale pociesze,ze nie tylko w Polsce obsluga klienta czasem zawodzi raz jeden jedyny bylam w jednym z londynskich MACow i raczej juz wiecej nie pojde, wole chyba zaopatrzac sie przez internet. Chyba z osiem konsultantek w jednym salonie a doprosic sie o odrobine uwagi nie szlo. Nawet jak juz sie zdecydowalam na pare rzeczy to zeby znalezc kogos kto cie obsluzy to mozna bylo korzenie zapuscic jak juz ktos sie znalazl to ani " dzien dobry" ani "odwal sie", z wielka laska i bez slowa skasowala produkty, odwrocila sie na piecie i poszla

I musze sie pochwalic,ze zrobilam moje pierwsze duze zamowienie w MACu postanowilam zaszalec w tym miesiacu.
Zamowilam: podklad studio fix NW10, rozswietlacz Lightscapade, kremowy roz Brit Wit, pudrowy Blushbaby, dwie szminki: Hang Up i Hot Tahiti, blot powder Light, dwa pedzle: slynna 217 i 129 do podru/rozu.
Nie moge sie doczekac az przyjdzie, nigdy wczesniej nie zamawialam w MACu i nie wiem kiedy sie spodziewac przesylki

Podklad zamawiam w ciemno, bo obejrzeniu recenzji w internecie. Strasznie strudno znalezc mi pasujacy podklad wiec troche sie martwie czy nie bedzie za ciemny ale pozyjemy, zobaczymy

Edytowane przez Ariadne01
Czas edycji: 2013-11-24 o 11:18
Ariadne01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-24, 11:33   #3060
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Ariadne01 Pokaż wiadomość
Wybaczcie dziewczyny,ze sie wtrace ale pociesze,ze nie tylko w Polsce obsluga klienta czasem zawodzi raz jeden jedyny bylam w jednym z londynskich MACow i raczej juz wiecej nie pojde, wole chyba zaopatrzac sie przez internet. Chyba z osiem konsultantek w jednym salonie a doprosic sie o odrobine uwagi nie szlo. Nawet jak juz sie zdecydowalam na pare rzeczy to zeby znalezc kogos kto cie obsluzy to mozna bylo korzenie zapuscic jak juz ktos sie znalazl to ani " dzien dobry" ani "odwal sie", z wielka laska i bez slowa skasowala produkty, odwrocila sie na piecie i poszla

I musze sie pochwalic,ze zrobilam moje pierwsze duze zamowienie w MACu postanowilam zaszalec w tym miesiacu.
Zamowilam: podklad studio fix NW10, rozswietlacz Lightscapade, kremowy roz Brit Wit, pudrowy Blushbaby, dwie szminki: Hang Up i Hot Tahiti, blot powder Light, dwa pedzle: slynna 217 i 129 do podru/rozu.
Nie moge sie doczekac az przyjdzie, nigdy wczesniej nie zamawialam w MACu i nie wiem kiedy sie spodziewac przesylki

Podklad zamawiam w ciemno, bo obejrzeniu recenzji w internecie. Strasznie strudno znalezc mi pasujacy podklad wiec troche sie martwie czy nie bedzie za ciemny ale pozyjemy, zobaczymy
Hot tahiti jest ciekawa Muszę się nad nią także zastanowić. Szukam czegoś trochę bardziej czerwonego niż capricious
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:06.