Limitowane szminki Avon - czy ktoś coś wie????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-11, 10:41   #1
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543

Limitowane szminki Avon - czy ktoś coś wie?????


Kupiłam na Tragowisku szmikę Avon Mocha Ice z limitowanej serii, w pięknym złotym opakowaniu. [img]icons/icon7.gif[/img] Szminka ma doskonałą jakość, jest zdecydowanie lepsza niż cały avonowski kolorowy szajs, ma piękny kolor i .... szukam jeszcze jednej, takiej samej, albo dwóch, najlepiej. [img]icons/icon7.gif[/img]
Niestety, w Avonie nie mają już tych szminek - może któraś z Was wie, czy można jeszcze skądś je wykopać????
I jak często pojawiają się takie "edycje limitowane" i czy oprócz konsultantek zwykli śmiertelnicy też mogą z nich korzystać???? [img]icons/icon21.gif[/img]
Błagam, pomóżcie [img]icons/1pomocy.gif[/img]
Gdyby nie napis "Avon", dałabym głowę, że to Estee Lauder... [img]icons/icon23.gif[/img]
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-11, 10:51   #2
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Re: Limitowane szminki Avon - czy ktoś coś wie?????

Szminka jest faktycznie dobra jakościowo i w dodatku śliczne opakowanie. Było to wydanie gwiazdkowe, jednorazowe. Czasami można coś dostać w dodatkowej ofercie kiedy wyprzedają zapasy magazynowe, ale z tego co wiem, ta szminka była bardzo popularna i raczej zapasów nie mają.
Faktycznie szkoda, ze takie wypusty sie rzadko zdażają, pewnie wtedy Avon miałby więcej klientów [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-11, 13:44   #3
maja101
Rozeznanie
 
Avatar maja101
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 534
Re: Limitowane szminki Avon - czy ktoś coś wie?????

Nie wiem dokładnie jak wygląda ta Twoja szminka, [img]icons/icon21.gif[/img] ale ja też mam z serii limitowanej z tym że Walentynkowej. Ma metalowe opakowanie, okrągłe (większość avonowych ma kańciaste) i jest czerwona z takimi wypukłymi serduszkami. Była przeze mnie używana, ale nie jest to mój kolor, więc jeśli chcesz to mogę Ci ją dać w prezencie....
[img]icons/icon40.gif[/img]
maja101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-11, 13:58   #4
Anais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 89
Re: Limitowane szminki Avon - czy ktoś coś wie?????

JA jestem konsultantką Avon i moge Ci powiedzieć, że w każdym większym mieście jest (powinien być) sklep firmowy Avonu - Beauty Center. I tam mają poprostu wszystkieeeee kosmetyki jakie są. Przypuszczam, że można dostać też te z limitowanej serii jeśli jakieś im zostały. Kupuje sie te kosmetyki na miejscu. Nie trzeba czekać na zamówienie. Ale jest jeden minus. Zakupy tam może robiś TYLKO konsultantka. Więc najlepiej znajdź sobie jakąś i możesz sie z nią wybarać do takiego slepu. Na ich stronie www.avon.com.pl powinnaś znaleść wykaz wszystkich adresów tych sklepów. Powinnaś.... ja tam nie szukałam i nie wiem czy jest.
Pozdrawiam
Anais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-11, 14:05   #5
maja101
Rozeznanie
 
Avatar maja101
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 534
Re: Limitowane szminki Avon - czy ktoś coś wie?????

hmmmmm no cóż.. ja też jestem tzw konsultantką i z doświadczenia wiem że w warszawskim sklepie często nie ma produktów nawet z aktualnej oferty, a co dopiero mówić o jakiś limitowanych seriach.. [img]icons/1nie.gif[/img] Moze w innych miastach jest inaczej, ale w Warszawie jest pod tym względem targicznie - jedziesz przez pół dnia w korkach - gigantach, żeby się dowiedzieć, że połowy rzeczy które chcesz kupić nie ma [img]icons/icon30.gif[/img]
maja101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-11, 14:22   #6
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Re: Limitowane szminki Avon - czy ktoś coś wie???? - do Maji (Mai?)?

Odpisałam Ci na maila
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.