Proszę o radę. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-15, 09:12   #1
orthodoxia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9

Proszę o radę.


Witajcie.
Chciałam zasięgnąć rady ponieważ aktualnie czekam na wizytę u lekarza a szału już dostaje.
Spóźnia mi się okres o jakieś 6 dni. Współżyłam z chłopakiem wykorzystując stosunek przerywany w dni " niepłodne " - zawsze kończąc w " odpowiednim momencie ". Zawsze miałam przed okresem bóle piersi - pojawiły się i teraz ale dopiero dwa dni temu ( czyli później niż powinny ), pobolewa mnie brzuch jak na @. Robiłam test - wyszedł negatywny ale nie był robiony z samego rana tylko gdzieś koło 12 po niewielkim posiłku więc jestem świadoma, ze mógł nie wyjść poprawnie. Nie mam żadnych innych, niepokojących objawów, czuje się jak przed @ - z tym, że miesiączki nie ma. Miałam ostatnio trochę stresujących dni - zaczęłam nową pracę. Próbowałam " zbadać " szyjkę macicy - wyczułam ją palcem ale ciężko mi określić coś więcej na jej temat.
Jak sądzicie - jest to opóźnienie spowodowane stresem czy może coś poważniejszego ? Wariuje już od tego czekania i rozmyślania.
orthodoxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 09:15   #2
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Proszę o radę.

jaka ładna metoda na dzidziusia... Zrób test z krwi. To co robicie może się skończyć ciążą, o ile już w niej nie jesteś.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 09:24   #3
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Proszę o radę.

Wykonaj ponownie test ciążowy, ale tym razem z rana. Okres pewnie spóźnia się przez stres, nie martw się. Następnym razem warto jednak pomyśleć o prawdziwym zabezpieczeniu .
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-15 10:24:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:44.