Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IV - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-02, 15:59   #1591
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Ja tez zrobiłam zamówienie ale na Douglasie.de. Pojawiły się moje ukochane perfumy Hugo Boss Deep Red w przecenie i nie mogłam się oprzeć i nie zamówić, poza tym wzięłam żele do mycia i krem do rąk z serii I love... Spodobał mi się zapach coconut&cream
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 16:01   #1592
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Moja dzisiejsza wizyta w Douglasie:
-Dzień dobry może w czymś pomóc?
Ja: Dzień dobry chciałam nowości pooglądać.
- A w takim razie zapraszam (pokazano mi nowy fluid Clinique, o tym ,że od marca będzie również w sprzedaży nowy podkład Laura Mercier - którą ponoć wycofują z perfumerii- pani konsultantka dowiedziała się ode mnie).
Ja: A czy jest już w sprzedaży najnowsza kolekcja pomadek Chanel?
- Oczywiście, że jest zapraszam do regału przy wejściu.
No więc poszłam i oprócz staroci i pozdejmowanej połowy testerów nie było na regale nic nowego :-(

Smuteczek. Poziom obsługi - żenujący.

Podobno Laurę Mercier wycofują ze sprzedaży!
Wycofują Laurę? Ciekawe czemu...
Ja się zraziłam do marki po wypróbowaniu błyszczyka i cienia..

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Ja tez zrobiłam zamówienie ale na Douglasie.de. Pojawiły się moje ukochane perfumy Hugo Boss Deep Red w przecenie i nie mogłam się oprzeć i nie zamówić, poza tym wzięłam żele do mycia i krem do rąk z serii I love... Spodobał mi się zapach coconut&cream
No to witaj w klubie zamawiających
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 16:01   #1593
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Wycofują Laurę? Ciekawe czemu...
Ja się zraziłam do marki po wypróbowaniu błyszczyka i cienia..
A mnie się bazy podobają.
Podobno nie robią takiego targetu jak zakładano. Nic dziwnego jak dowalili takie chore narzuty.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 16:03   #1594
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
A mnie się bazy podobają.
Podobno nie robią takiego targetu jak zakładano. Nic dziwnego jak dowalili takie chore narzuty.
Ale tez np. w Katowicach to tak obiecali, że marka się pojawi a nie pojawiała się bardzo dlugo.. i chyba do tej pory nie ma

O bazach słyszałam same dobre rzeczy
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 16:07   #1595
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ale tez np. w Katowicach to tak obiecali, że marka się pojawi a nie pojawiała się bardzo dlugo.. i chyba do tej pory nie ma

O bazach słyszałam same dobre rzeczy
Ja testowałam nawilżającą , tą z SPF 30 i teraz mam rozświetlającą, która jest chyba najlepsza z nich wszystkich.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 16:09   #1596
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Wycofują Laurę? Ciekawe czemu...
Ja się zraziłam do marki po wypróbowaniu błyszczyka i cienia..

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------



No to witaj w klubie zamawiających


Ja jestem ciekawa kiedy wprowadza Chanel online...
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 16:10   #1597
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość


Ja jestem ciekawa kiedy wprowadza Chanel online...
Mi się wydaje, że nigdy
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-02, 16:13   #1598
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość


Ja jestem ciekawa kiedy wprowadza Chanel online...
Nie wprowadzą, bo Chanel na to nie pozwala. Nie wiem co oni mają do Polek???
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 16:16   #1599
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że nigdy
To by było przegięcie. Wszędzie jest tylko u nas nie
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 16:25   #1600
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

W temacie mini zamówień:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg joy.jpg (37,1 KB, 51 załadowań)
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 16:37   #1601
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------



Krople na jaskrę/ zaćmę coś takiego . To ma w składzie bimatoprost to samo co w revi. Mi to wypisuje dermatolog bo to lek na receptę . Biorę kropelkę na pędzelek i smaruję przy linii rzęs. Używałam wcześniej revi ale po tym efekty są lepsze no i cena kilka razy mniejsza .

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------



Moje . Lumigan opisałam wyżej .
Ja nie wiem jak można stosować tak silnie działające leki, tylko po to, żeby mieć ładne rzęsy, no chyba że masz ku temu powody zdrowotne.
Skutki uboczne stosowania tego specyfiku:
skutki uboczne, działania niepożądane: Bardzo często ( 10%): przekrwienie spojówek, nadmierny wzrost rzęs, świąd oka. Często ( 1% do 10%): alergiczne zapalenie spojówek, niedomoga widzenia, zapalenie powiek, zaćma, obrzęk spojówki, nadżerka rogówki, wydzielina z oka, ściemnienie rzęs, rumień powieki, świąd powieki, ból oka, uczucie obecności ciała obcego, wzmożona pigmentacja tęczówki, uczucie pieczenia w oku, uczucie suchości oka, podrażnienie oczu, światłowstręt, pigmentacja skóry wokół oka, punkcikowe zapalenie rogówki, łzawienie, zaburzenia widzenia i pogorszenie ostrości widzenia. Niezbyt często ( 0,1% do 1%): kurcz powiek, torbielowaty obrzęk plamki, obrzęk powieki, retrakcja powieki, zapalenie tęczówki, krwawienie do siatkówki, zapalenie błony naczyniowej oka. Ponadto obserwowano działania ogólne: często - ból głowy, wzmożona czynność wątroby, nadciśnienie; niezbyt często - osłabienie, zakażenie (głównie przeziębienia i zakażenia górnych dróg oddechowych), zawroty głowy, obrzęki obwodowe, nadmierne owłosienie".

Te skutki uboczne mogą wystąpić dopiero po jakimś czasie, a długie stosowanie może prowadzić do zaćmy- to objaw kombinowania z ciśnieniem w gałce ocznej, które powoduje lumigan, dlatego może warto się zastanowić nad skutkami zdrowotnymi związanymi ze stosowaniem tego typu specyfików.

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Nie boisz się efektów ubocznych? Przecież to lek na chorobę. Nie jest obojętny dla zdrowego oka. Uroda urodą, ale zdrowie jednak jest ważniejsze.
Żeby nie było - o Revitalash i podobnych preparatach z tym składnikiem mam to samo zdanie.
Popieram, ja bym się bała coś takiego aplikować na rzęsy. Wolę naturalne sposoby, efekty nie sa na pewno tak spektakularne, ale przynajmniej nie ingerują w nasz organizm.
__________________

Edytowane przez _Kornelia_
Czas edycji: 2015-03-02 o 16:32
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-02, 16:38   #1602
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Jakie są jeszcze kody oprócz serce i krem15?

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------



No własnie ten puder chce kupić 00 jest jaśniutki, patrzyłam na swatche na necie

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Podpowie ktoś? Jakie kody jeszcze mogę spróbować wbić?
Mam właśnie ten najjaśniejszy transparent opale - cudny nie ciemnieje, nie robi placków. Zaczęłam się też zastanawiać nad tym BB szkoda, że nie dają gratisów Clarinsowych, jak kiedyś
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 16:40   #1603
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
W temacie mini zamówień:
Joybox lutowy już wykupiony Szybko poszło tym razem.
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 16:40   #1604
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Wysłali moje drugie zam. z D. za to pierwsze nadal w opracowaniu nie mogę się doczekać tej kosmetyczki Estee, ciekawe w jakim odcieniu jest szminka
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 16:41   #1605
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Mam właśnie ten najjaśniejszy transparent opale - cudny nie ciemnieje, nie robi placków. Zaczęłam się też zastanawiać nad tym BB szkoda, że nie dają gratisów Clarinsowych, jak kiedyś
Ciesze sie bardzo, że się u Ciebie sprawdził. Mam nadzieję, że u mnie też tak będzie Wzięłam puder 00 i BB 00 No szkoda, że nie dają próbek, rzeczywiście..
Ładny ma kolorek bardzo, żółciutki, jaśniutki
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 16:43   #1606
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ciesze sie bardzo, że się u Ciebie sprawdził. Mam nadzieję, że u mnie też tak będzie Wzięłam puder 00 i BB 00 No szkoda, że nie dają próbek, rzeczywiście..
Ładny ma kolorek bardzo, żółciutki, jaśniutki
Śliczny
Oj, będzie mnie kusić
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 17:03   #1607
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Joybox lutowy już wykupiony Szybko poszło tym razem.
Szkoda a chcialam drugi zamowic
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 17:17   #1608
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Ok, Laura Mercier Polska oficjalnie potwierdziła, że marka zostaje w perfumeriach Douglas i wyciągną sobie konsekwencje z mylnego informowania klientów
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 17:31   #1609
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Joybox lutowy już wykupiony Szybko poszło tym razem.
To jest zniżka na grudniowy
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-02, 17:55   #1610
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
To jest zniżka na grudniowy
Wiem, że to jest na grudniowy, ale dopisałam od razu komentarz odnośnie pudełka lutowego, jakby ktoś jeszcze szukał
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 17:57   #1611
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Wiem, że to jest na grudniowy, ale dopisałam od razu komentarz odnośnie pudełka lutowego, jakby ktoś jeszcze szukał
Ja myslalam ze grudniowy kupiony hahha ;-) zamowie jeszcze jedno pudelko, bo mama chce paste a ja balsam organique ;-)
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 17:58   #1612
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Wkurza mnie strasznie S. z tymi marnymi próbkami.
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 18:13   #1613
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Ok, Laura Mercier Polska oficjalnie potwierdziła, że marka zostaje w perfumeriach Douglas i wyciągną sobie konsekwencje z mylnego informowania klientów
No i to jest dobra wiadomość, bo lubię ich bazy i podkład cream smooth

Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość
Wkurza mnie strasznie S. z tymi marnymi próbkami.
mnie też

Uwaga, uwaga dostałam odpowiedź z D. odnośnie Lip Balmów i Lip Oilów Clarinsowych online:

"Szanowna Pani,
Dziękujemy za korespondencję.
Uprzejmie informujemy, że poszukiwane przez Panią produkty będą dostępne w naszym sklepie online pod koniec bieżącego tygodnia.
Dziękujemy za kontakt z nami."


I to jest najlepsza wiadomość w dniu dzisiejszym
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2015-03-02 o 18:14
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 18:16   #1614
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Podobno Laurę Mercier wycofują ze sprzedaży!
Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Ok, Laura Mercier Polska oficjalnie potwierdziła, że marka zostaje w perfumeriach Douglas i wyciągną sobie konsekwencje z mylnego informowania klientów
Już chciałam pisać, że to niemożliwe, że wycofują, bo Douglas jest głównym dystrybutorem tej marki w Polsce.

I informacja dla wszystkich pasjonatek cieni do powiek: Wycofali małe palety bez przegródek z Inglota.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-03-02 o 18:20
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 18:18   #1615
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Mówisz o tej ofercie z gratisami i kodami co wymiotłyśmy wszystko?

A ja czekam na L'occi Dziś ma być po 14tej
Do mnie YC doszły w tamtym tygodniu i tak jak pisałam Bermuda Beach , ale Wikkiki Melon zero zapachu po odpaleniu , pomimo super woni jak się go powącha "na sucho".
Mam jeszcze 4 do wypróbowania

odpal go jako wosk samplery palone normalnie słabo pachna zazwyczaj, za to palone jako wosk są
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 18:23   #1616
xmdln
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 617
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

A może doradzicie mi coś? Chcę kupić sobie jakąś paletkę do brwi, najchętniej z woskiem w zestawie. Rozważam albo Benefit Brow Zings, albo tańszy zestaw - marki E.L.F. Sama nie wiem - czy te pierwsze są warte swojej ceny?
xmdln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 18:24   #1617
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Rotkohl Pamiętam, że rozmawiałyśmy kiedyś o podkładach w tonacji żółtej. Ostatnio wróciłam do Lumene i znacznie bardziej podoba mi się Lumene niż obecna wersja Bourjois Healthy Mix.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 18:26   #1618
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

Uwaga, uwaga dostałam odpowiedź z D. odnośnie Lip Balmów i Lip Oilów Clarinsowych online:

"Szanowna Pani,
Dziękujemy za korespondencję.
Uprzejmie informujemy, że poszukiwane przez Panią produkty będą dostępne w naszym sklepie online pod koniec bieżącego tygodnia.
Dziękujemy za kontakt z nami."


I to jest najlepsza wiadomość w dniu dzisiejszym
Nooo fkońcu Ilez mozna czekac, w koncu wykorzystam swoj bon na -100zl do Douglasa

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez xmdln Pokaż wiadomość
A może doradzicie mi coś? Chcę kupić sobie jakąś paletkę do brwi, najchętniej z woskiem w zestawie. Rozważam albo Benefit Brow Zings, albo tańszy zestaw - marki E.L.F. Sama nie wiem - czy te pierwsze są warte swojej ceny?
Benefitu nie mialam ale mam E.L.F.a i nie jest najgorszy. Chociaz zastapilam go "maskara" do brwi Bobbi Brown
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 18:38   #1619
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
No dobra dodaje foto jaśniejszy to mac NC15 a ciemniejszy to star 020
a to nc15 z jakiego podkładu jest?
studio fix czy pro longwear

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Rotkohl Pamiętam, że rozmawiałyśmy kiedyś o podkładach w tonacji żółtej. Ostatnio wróciłam do Lumene i znacznie bardziej podoba mi się Lumene niż obecna wersja Bourjois Healthy Mix.
mi HM nigdy super nie pasował bo zbyt pomarańczowy był a o jakim Lumene piszesz bo w sumie miałam kilka ale żaden mi nie podpasował? Ja w sumie dalej szukam ideału niestety Bo nie dość ze koloru nie mogę znaleźć to potrzebuje dużego krycia i trwałości ... Kupiłam teraz NYX stay matte 01
http://www.makeup-shop.ro/imagini/pr...F-01-03-04.png
cudowny czysty zółtek podobny kolorem do 1nb wodoodpornego MAP, ale za jasny dla mnie więc nie wiem czy formuła ok, za to nie zapeszając kupiłam podkład MOIA HD i o dziwo bardzo dobrze się spisuje jak na tak tanią markę.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-02, 18:38   #1620
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. IV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
odpal go jako wosk samplery palone normalnie słabo pachna zazwyczaj, za to palone jako wosk są
popieram

Lethe69
jesli szukasz czegos co daje intensywny zapach to zainwestuj w kominek i WOSKI, a zapewniam Cie ze sie nie zawiedziesz. Swego czas mialam faze na Yankee Candle nakupowalam woskow i swiec mam woskow okolo zeby nie sklamac 200 sztuk i obecnie 3 swiece, i za kazdym razem jak odpalalam w kominku zapach roznosil sie po calym domu i byl mega wyczuwalny dzieki nim odkrylam swietne zapachy jak owocowo egzotyczny Bahama Breeze, mega przyjemny Wedding Day, swiezy Fluffy Towels czy Dark Chocolate, Pina Colada, i wiele wiele innych.
Najlepsze kominki przystosowane do woskow sa firmowe Yankee Candle lub w sklepach internetowych specjalizujacych sie w zapachach do domu i YC.
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-21 22:45:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.