Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-09, 11:44   #3931
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Clean Detox to żel do mycia twarzy. Bardzo przyjemny, tylko gorzki , trzeba uważać, żeby przypadkiem trochę piany nie dostało się w okolice ust. No i świetnie zmywa makijaż
Widziałam te Garniery w UK - chciałam wziąć żel Detox bo akurat seria była w promocji i kosztował 2,5 funta chyba (12,5 zł) ale się rozmyśłiłam bo obawiałam się wysuszenia. Jak się spisuje? Wysusza skórę? Jest napięta?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-09, 21:49   #3932
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Widziałam te Garniery w UK - chciałam wziąć żel Detox bo akurat seria była w promocji i kosztował 2,5 funta chyba (12,5 zł) ale się rozmyśłiłam bo obawiałam się wysuszenia. Jak się spisuje? Wysusza skórę? Jest napięta?
Z żelu jestem b. zadowolona, świetnie oczyszcza, zmywając przy tym makijaż zarówno z twarzy jak i z oczu. Nie podrażnia, nie wysusza mi zbytnio skóry. Coś czuję , że będę regularnie się w niego zaopatrywać
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 00:30   #3933
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
5. Ciało: wiesiołki w tym 2 w uzytku
Psycho, zainteresowałaś mnie tymi balsamami. Widzę, że mają świetne recenzje na KWC. Ciekawe, czy uda mi się gdziekolwiek to dostać. Pachnie jakoś mocno?
Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Cudenka Lush:
Uch, zazdroszczę Lusha! Czemu w tej zakurzonej Polsce ciągle go nie ma...

---

No dobrze, pora na mnie

Tak było.


Obecnie:

Jak widać - duże zmiany. Ale moja cera wydaje się być mi wdzięczna za taką pielęgnację. Trochę mnie to trzepnęło po kieszeni, ale nie chciałam ryzykować. Zima, mrozy, zmiany temperatur...

Bardzo sie cieszę, że wreszcie wywaliłam tę cholerną kulkę Rexony. Lumene i krem na naczynka mam od wczoraj, więc na razie niewiele mogę powiedzieć.

Szampon jest genialny! Tak samo jak lanolina z Rossmanna, której używam pod oczy, do paznokci, do ust, ... no do wszystkiego.

Na zdjęciach zabrakło dwóch rzeczy - cynamonowo-jabłkowego płynu do kąpieli Avon (używam go od czasu do czasu, jak robię peeling kawowy) oraz dzisiejszego nabytku - peelingu grapefruitowego Joanny. Zapomniałam o nich po prostu.
Tak samo jak o paście do zębów.

P.S. Strasznie mnie kusi ten płyn micelarny Bioderm... Tylko że nie mam pojęcia, jak Bioderm stoi ze zwierzakami. Testują, czy nie? Wiecie może?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pielęgnacja.JPG (109,5 KB, 464 załadowań)
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 08:24   #3934
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Rachelo, podziwiam wreszcie zmieściłabym się do jednej kosmetyczki
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 08:38   #3935
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Psycho, zainteresowałaś mnie tymi balsamami. Widzę, że mają świetne recenzje na KWC. Ciekawe, czy uda mi się gdziekolwiek to dostać. Pachnie jakoś mocno?Uch, zazdroszczę Lusha! Czemu w tej zakurzonej Polsce ciągle go nie ma...

---

No dobrze, pora na mnie

Tak było.


Obecnie:

Jak widać - duże zmiany. Ale moja cera wydaje się być mi wdzięczna za taką pielęgnację. Trochę mnie to trzepnęło po kieszeni, ale nie chciałam ryzykować. Zima, mrozy, zmiany temperatur...

Bardzo sie cieszę, że wreszcie wywaliłam tę cholerną kulkę Rexony. Lumene i krem na naczynka mam od wczoraj, więc na razie niewiele mogę powiedzieć.

Szampon jest genialny! Tak samo jak lanolina z Rossmanna, której używam pod oczy, do paznokci, do ust, ... no do wszystkiego.

Na zdjęciach zabrakło dwóch rzeczy - cynamonowo-jabłkowego płynu do kąpieli Avon (używam go od czasu do czasu, jak robię peeling kawowy) oraz dzisiejszego nabytku - peelingu grapefruitowego Joanny. Zapomniałam o nich po prostu.
Tak samo jak o paście do zębów.

P.S. Strasznie mnie kusi ten płyn micelarny Bioderm... Tylko że nie mam pojęcia, jak Bioderm stoi ze zwierzakami. Testują, czy nie? Wiecie może?

rachela fajne zbiory.
Co to za krem obok naczynkowego AA? Jak się sprawuje szampon Joanny? Jak przetestujesz kulkę to koniecznie napisz.
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 10:32   #3936
suonko
Rozeznanie
 
Avatar suonko
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 950
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

moja aktualizacja czyli to co wpadło do mojej kosmetyczki od września
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20071225012.jpg (111,0 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20071225013.jpg (118,1 KB, 187 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20080104022.jpg (106,4 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20080104023.jpg (108,0 KB, 168 załadowań)
__________________
mój kramik z książkami https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=145937
suonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 10:42   #3937
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

rachela fantastyczna ilość. wszystko czego używasz, nic zbędnego. Sama mam prawie wielkościowo zbliżone zbiory Ale też tylko wszystko to, co jest stale w użyciu.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-13, 10:51   #3938
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Rachelo, świetny zbiorek ja też dążę ilościowo do takiego i jestem coraz bliżej

podbpinam się do pytania o krem AA stojący obok naczynkowego. byłabym baardzo wdzięczna gdybyś wrzuciła też skład
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 11:13   #3939
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Psycho, zainteresowałaś mnie tymi balsamami. Widzę, że mają świetne recenzje na KWC. Ciekawe, czy uda mi się gdziekolwiek to dostać. Pachnie jakoś mocno?Uch, zazdroszczę Lusha! Czemu w tej zakurzonej Polsce ciągle go nie ma...

---

No dobrze, pora na mnie

Tak było.


Obecnie:

Jak widać - duże zmiany. Ale moja cera wydaje się być mi wdzięczna za taką pielęgnację. Trochę mnie to trzepnęło po kieszeni, ale nie chciałam ryzykować. Zima, mrozy, zmiany temperatur...

Bardzo sie cieszę, że wreszcie wywaliłam tę cholerną kulkę Rexony. Lumene i krem na naczynka mam od wczoraj, więc na razie niewiele mogę powiedzieć.

Szampon jest genialny! Tak samo jak lanolina z Rossmanna, której używam pod oczy, do paznokci, do ust, ... no do wszystkiego.

Na zdjęciach zabrakło dwóch rzeczy - cynamonowo-jabłkowego płynu do kąpieli Avon (używam go od czasu do czasu, jak robię peeling kawowy) oraz dzisiejszego nabytku - peelingu grapefruitowego Joanny. Zapomniałam o nich po prostu.
Tak samo jak o paście do zębów.

P.S. Strasznie mnie kusi ten płyn micelarny Bioderm... Tylko że nie mam pojęcia, jak Bioderm stoi ze zwierzakami. Testują, czy nie? Wiecie może?
Chylę czoła Co ty na tym forum robisz co?? Żartuję oczywiście
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 13:02   #3940
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Psycho, zainteresowałaś mnie tymi balsamami. Widzę, że mają świetne recenzje na KWC. Ciekawe, czy uda mi się gdziekolwiek to dostać. Pachnie jakoś mocno?Uch, zazdroszczę Lusha! Czemu w tej zakurzonej Polsce ciągle go nie ma...

---

No dobrze, pora na mnie

Tak było.


Obecnie:

Jak widać - duże zmiany. Ale moja cera wydaje się być mi wdzięczna za taką pielęgnację. Trochę mnie to trzepnęło po kieszeni, ale nie chciałam ryzykować. Zima, mrozy, zmiany temperatur...

Bardzo sie cieszę, że wreszcie wywaliłam tę cholerną kulkę Rexony. Lumene i krem na naczynka mam od wczoraj, więc na razie niewiele mogę powiedzieć.

Szampon jest genialny! Tak samo jak lanolina z Rossmanna, której używam pod oczy, do paznokci, do ust, ... no do wszystkiego.

Na zdjęciach zabrakło dwóch rzeczy - cynamonowo-jabłkowego płynu do kąpieli Avon (używam go od czasu do czasu, jak robię peeling kawowy) oraz dzisiejszego nabytku - peelingu grapefruitowego Joanny. Zapomniałam o nich po prostu.
Tak samo jak o paście do zębów.

P.S. Strasznie mnie kusi ten płyn micelarny Bioderm... Tylko że nie mam pojęcia, jak Bioderm stoi ze zwierzakami. Testują, czy nie? Wiecie może?
Rachelo, mój zbiór powoli zaczyna przypominać TWój! jest cudny! taki minimalistyczny, a zarazem najlepsza pielęgnacja! Ostatnio też kupuję coraz mniej intensywnie pachnących kosmetyków, wole żeby to dawały mi perfumy widzę żes jest zwolenniczką prostych, a dobrych rzeczy.

Powiedz mi tylko co to jest na pierwszym zdjeciu - ,,pharmaceris'' te 2 kosmetyki obok AA. Nie mam na razie specjalnie do czynienia z kosmetykami aptecznymi a chyba powinnam sie tym wreszcie zajac. bo zimą crera moja wygląda wręcz fatalnie
__________________
Perfumy są jak narkotyki - zmieniają i tworzą nową rzeczywistość. Zmieniają życie...



lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-13, 13:06   #3941
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
rachela fajne zbiory.
Co to za krem obok naczynkowego AA? Jak się sprawuje szampon Joanny? Jak przetestujesz kulkę to koniecznie napisz.
Obok naczynkowego jest Krem Aktywnie Nawilżający do skóry bardzo odwodnionej i suchej. Zapach ma pawiogenny, ale naprawdę - bardzo dobrze nawilża.

Składu niestety nie wpiszę, do momentu zużycia tej tubki - był spisany na pudełku, które już jakiś czas temu wylądowało w śmieciach.

A szampon jest rewelacyjny. Do tej pory używałam głównie Bambi i Bambino, bo nie mogłam znaleźć nic nie-testowanego, od czego nie dostawałabym wysypek i co nie waliłoby na potęgę owocowo lub słodko. Ten świetnie oczyszcza, jest wydajny, nie muszę po nim używać odżywki, bo włosy są miękkie, nie puszą się i ładnie lśnią.
Kosztuje... z 4zł?
Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Chylę czoła Co ty na tym forum robisz co?? Żartuję oczywiście
Ja tu za przeciwwagę robię, dla tych wszystkich wypaśnych zbiorów
Cytat:
Napisane przez lady-dark
Powiedz mi tylko co to jest na pierwszym zdjeciu - ,,pharmaceris'' te 2 kosmetyki obok AA. Nie mam na razie specjalnie do czynienia z kosmetykami aptecznymi a chyba powinnam sie tym wreszcie zajac. bo zimą crera moja wygląda wręcz fatalnie
Tonik i pianka jest z serii do skóry trądzikowej. Pianka jest baaardzo delikatna, tonik również - nie wysuszają, a widzę po skórze że dobrze oczyszczają.
Nie wiem, czy przy nich zostanę. Fakt, uwielbiam myć twarz pianką, ale ten typ kosmetyku jest jednak dość niewydajny... No nic, zobaczymy.

Dzięki, dziewczyny
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-13, 13:40   #3942
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Obok naczynkowego jest Krem Aktywnie Nawilżający do skóry bardzo odwodnionej i suchej. Zapach ma pawiogenny, ale naprawdę - bardzo dobrze nawilża.

Składu niestety nie wpiszę, do momentu zużycia tej tubki - był spisany na pudełku, które już jakiś czas temu wylądowało w śmieciach.

A szampon jest rewelacyjny. Do tej pory używałam głównie Bambi i Bambino, bo nie mogłam znaleźć nic nie-testowanego, od czego nie dostawałabym wysypek i co nie waliłoby na potęgę owocowo lub słodko. Ten świetnie oczyszcza, jest wydajny, nie muszę po nim używać odżywki, bo włosy są miękkie, nie puszą się i ładnie lśnią.
Kosztuje... z 4zł?
dziekuje
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 19:07   #3943
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Mój zbiorek pielęgnacyjny. Saszetka Active C reprezentuje 20 pozostałych . Na ostatnim zdjęciu nowy zakup, peeling Joanny, który pachnie jak poziomki, mam kota na punkcie wszystkiego co poziomkowe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (75,4 KB, 255 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (65,8 KB, 203 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (68,3 KB, 174 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (60,3 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (72,5 KB, 190 załadowań)
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 19:19   #3944
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Mój zbiorek pielęgnacyjny. Saszetka Active C reprezentuje 20 pozostałych . Na ostatnim zdjęciu nowy zakup, peeling Joanny, który pachnie jak poziomki, mam kota na punkcie wszystkiego co poziomkowe.
Bardzo przemyslany zbiór, podziwiam ja już tak nie umiem... piękne czasy, gdy do twarzy miałam tylko żel, filtr i kwas
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 20:07   #3945
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Ponieważ mamy nowy rok postanowiłam pokazać całość mojej pielęgnacji

1.kremy głównie matujace
2.toniki
3. preparaty do mycia twarzy
4.peeling
5. maseczki
6. kremy do okolic oczu i ust
Pewnie już masz dość pytań z serii "co sądzisz o .."
Ale chciałabym wiedzieć o myślisz o Idealist bo ja miałam 5 próbek i nie zauważyłam różnicy, czywiście poza tym silikonowym odczucie zaraz po użyciu.
Ale zastanawiam się czy przy dłuższym używaniu serum są widoczne efekty, zmniejszenie porów itp.???
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 21:53   #3946
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Nanomi pieknie Daze do podobnego zbioru i jestem co raz blizej Napisz mi prosze cos o tabletkach z bratkiem. Widzialam je ostatnio w aptece i mnie zaciekawily, co prawda nie lubie zadnych "prochow" ale jestem nimi zaintrygowana, podobno polepszaja stan cery, prawda?
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 21:59   #3947
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nanomi pieknie Daze do podobnego zbioru i jestem co raz blizej Napisz mi prosze cos o tabletkach z bratkiem. Widzialam je ostatnio w aptece i mnie zaciekawily, co prawda nie lubie zadnych "prochow" ale jestem nimi zaintrygowana, podobno polepszaja stan cery, prawda?

Ja kupiłam sobie całą baterię już dawno temu (8-9 m-cy), zażywam regularnie i moim zdaniem nic nie dają. No ale rozumiem, że taka kuracja musi trwać.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-14, 22:53   #3948
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nanomi pieknie Daze do podobnego zbioru i jestem co raz blizej Napisz mi prosze cos o tabletkach z bratkiem. Widzialam je ostatnio w aptece i mnie zaciekawily, co prawda nie lubie zadnych "prochow" ale jestem nimi zaintrygowana, podobno polepszaja stan cery, prawda?
Biorę już chyba 5 miesiąc, do tej pory brałam jedną tabletkę dziennie (można co najwyżej 6 czyli 900mg) i teraz zamierzam przejść na 2 tabletki (300mg), co zauważyłam do tej pory: schudłam 2kg i nawet po świętach mimo obżerania się smakołykami nic nie przybyło. Co do cery, nie zauważyłam radykalnej zmiany, niby jest dużo lepiej, ale trudno powiedzieć w jakiej części bratek ma w tym udział, jeśli w ogóle. Łykam też codziennie kapsułkę capivit a+e.
Czytałam o wysypie po bratku i późniejszych widocznych efektach oczyszczania, u mnie go nie było, może dziewczyny brały maksymalna dawkę przez kilka miesięcy, ja chyba bym się nie zdecydowała łykać ich aż tyle.

W każdym razie nie zniechęcam się i będę łykać dalej
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 09:24   #3949
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Ładne
Bardzo lubię ten żel do mycia twarzy YR rumiankowy
Ja też A próbowałas inne produkty z serii rumiankowej? Jeśli nie to polecam

Cytat:
Napisane przez madzior22 Pokaż wiadomość
Calmo prosze o twoją ocenę:
Kakaowego masła do ciała i kremu na noc AA
Kakaowy jest ok. Ładnie się wchłania i cudnie pachnie. Dosyć dobrze nawilża skórę i wygładza. Jak dla mnie to mógłby byc bardzie tłusty bo lubię się lepić wieczorem Niezbyt wydajny, nawet producent radzi smarować grubą warstwą...

A co do AA na noc, bardzo dobry. Nawilża, odżywia, pomaga pozbyć się suchych skórek i bardzo wydajny. Pozostawia tłusty film na skórze, ja tak lubię bo wtedy wydaje mi się, że działa:-P Bardzo ładnie pachnie.

Przepraszam, że odpisuje dopiero teraz ale jakoś całkiem mi z głowy wypadł ten wątek...

Edytowane przez calma
Czas edycji: 2008-01-15 o 09:33 Powód: :)
calma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-15, 12:14   #3950
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Mój zbiorek pielęgnacyjny. Saszetka Active C reprezentuje 20 pozostałych . Na ostatnim zdjęciu nowy zakup, peeling Joanny, który pachnie jak poziomki, mam kota na punkcie wszystkiego co poziomkowe.
świetny, minimalistyczny zbiór widać, że bardzo przemyślany. sama dążę do takiej ilości.

jak widzę, miałam/mam też kilka kosmetyków z Twoich zbiorów - Effaclar K, oliwkę HiPP, mydełko Bambino, odżywkę do włosów Pantene Restoratives i kulkę Vichy
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 12:25   #3951
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Majade, Nanomi dzieki Ciekawe jak sie bedzie w takim razie sprawowal hydrolat z bratka, ktory wczoraj zamowilam

Edit. Slepa komenda ze mnie, zamowilam hydrolat z blawatka

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2008-01-15 o 20:24
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 19:52   #3952
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
świetny, minimalistyczny zbiór widać, że bardzo przemyślany. sama dążę do takiej ilości.

jak widzę, miałam/mam też kilka kosmetyków z Twoich zbiorów - Effaclar K, oliwkę HiPP, mydełko Bambino, odżywkę do włosów Pantene Restoratives i kulkę Vichy
Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Bardzo przemyslany zbiór, podziwiam ja już tak nie umiem... piękne czasy, gdy do twarzy miałam tylko żel, filtr i kwas
Dziękuję Cała pielęgnacja twarzowa to były strzały w dziesiątkę, czytałam o nich dużo zanim kupiłam i opłaciło się, bo ze wszystkiego jestem zadowolona.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 20:32   #3953
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Mój zbiorek pielęgnacyjny. Saszetka Active C reprezentuje 20 pozostałych . Na ostatnim zdjęciu nowy zakup, peeling Joanny, który pachnie jak poziomki, mam kota na punkcie wszystkiego co poziomkowe.
Nanomi czy mogłabyś napisać kilka słów o żelu Avene?Jak oczyszcza, czy nie wysusza (jaką masz cerę?)itp. Widzę,żę trochę go już zużyłaś, więc na pewno masz już jakieś zdanie no chyba, że jest tak niewydajny, że tyle go już ubyło?
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-15, 23:41   #3954
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Nanomi czy mogłabyś napisać kilka słów o żelu Avene?Jak oczyszcza, czy nie wysusza (jaką masz cerę?)itp. Widzę,żę trochę go już zużyłaś, więc na pewno masz już jakieś zdanie no chyba, że jest tak niewydajny, że tyle go już ubyło?
Kupiłam go na początku grudnia, myję twarz zwykle dwa razy dziennie, czasem częściej. Czyli to co widać to 1,5 miesiąca używania. Mam cerę mieszaną.
Mnie nie wysusza, oczyszcza bardzo dobrze - czuję, że twarz jest czysta. Po umyciu występuje lekkie ściągnięcie z naciskiem na lekkie . Używałam wcześniej Normaderm i on mnie wysuszał. Avene jest lepszy, a wcale nie jest droższy.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 15:34   #3955
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Na zdjęciach widać jakie mam zaległości w zużywaniu kosmetyków pielęgnacyjnych - żel pod prysznic z kolekcji świątecznej sprzed dwóch lat .
Moja aktualna pielęgnacja- wszystko oprócz peelingu Joanny wyjęte ostatnio z zapasów, ale nie wszystko takie stare jak żel Oriflame.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1 sty.JPG (44,5 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2 sty.JPG (44,1 KB, 175 załadowań)
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 15:54   #3956
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Na zdjęciach widać jakie mam zaległości w zużywaniu kosmetyków pielęgnacyjnych - żel pod prysznic z kolekcji świątecznej sprzed dwóch lat .
Moja aktualna pielęgnacja- wszystko oprócz peelingu Joanny wyjęte ostatnio z zapasów, ale nie wszystko takie stare jak żel Oriflame.
Możesz coś więcej napisać o tych kremach Sally Hansen?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 16:02   #3957
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Sally Hansen Thick Callus Remover - ostry, gęsty peeling do stóp przeznaczony do ścierania stwardniałej skóry. Jest praktycznie bezzapachowy. Dość dobrze sobie radzi, ale jak ma się więcej tej twardej skóry to nie daje rady. Najlepiej stosować po przetarciu stóp tarką. Jest bardziej ostry od diamentowego z Avonu.

Ten drugi to 18 hour Cracked Heel Cream - na pękające piety i suchy naskórek. Stosowany sporadycznie nie przyniósł spodziewanych efektów. Teraz stosuję od kilku dni tylko ten krem i stopy są mniej suche. Ale za wcześnie na pochwały. Miły w użyciu.
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 18:57   #3958
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Kupiłam go na początku grudnia, myję twarz zwykle dwa razy dziennie, czasem częściej. Czyli to co widać to 1,5 miesiąca używania. Mam cerę mieszaną.
Mnie nie wysusza, oczyszcza bardzo dobrze - czuję, że twarz jest czysta. Po umyciu występuje lekkie ściągnięcie z naciskiem na lekkie . Używałam wcześniej Normaderm i on mnie wysuszał. Avene jest lepszy, a wcale nie jest droższy.
Dziękuję za odp. Przyglądam mu się od jakiegoś czasu,bo chcę zakupić zestaw "podstawowy": żel,wodę termalną,micel i dobry nawilżacz.Agnieska podała mi chyba 2 żele bez sls ale i nad tym myślęNo nic teraz sesja czyli najwięcej czasu na Wizażwięc jeszcze poczytam.
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 23:04   #3959
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Sally Hansen Thick Callus Remover - ostry, gęsty peeling do stóp przeznaczony do ścierania stwardniałej skóry. Jest praktycznie bezzapachowy. Dość dobrze sobie radzi, ale jak ma się więcej tej twardej skóry to nie daje rady. Najlepiej stosować po przetarciu stóp tarką. Jest bardziej ostry od diamentowego z Avonu.

Ten drugi to 18 hour Cracked Heel Cream - na pękające piety i suchy naskórek. Stosowany sporadycznie nie przyniósł spodziewanych efektów. Teraz stosuję od kilku dni tylko ten krem i stopy są mniej suche. Ale za wcześnie na pochwały. Miły w użyciu.
W takim razie na peeling mogę się kiedyś skusić, bo lubię takie ostre zdzieraki, a jak jeszcze ostrzejszy niż diamentowy, to już w ogóle musi być super.
A z kremem poczekam na Twoją recenzję w KWC
Dzięki
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-16, 23:09   #3960
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odp. Przyglądam mu się od jakiegoś czasu,bo chcę zakupić zestaw "podstawowy": żel,wodę termalną,micel i dobry nawilżacz.Agnieska podała mi chyba 2 żele bez sls ale i nad tym myślęNo nic teraz sesja czyli najwięcej czasu na Wizażwięc jeszcze poczytam.
Ten też polecam - sama przerobiłam flaszkę, niesamowicie wydajny dla mnie - ale tamte są bardziej nawilżające. Zresztą, pogrzeb na KWC i na biochemii (był spis produktów bez SLS)
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:28.