Lutówki 2017 ❤ cz. IV - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-28, 07:48   #2221
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. IV

Cytat:
Napisane przez __malaMi__ Pokaż wiadomość
brawo


Witam się po połówkowych wszystko ok, ufff, mały został małym, No i mój mąż oglądając wydruk z usg pomylił nogę z przyrodzeniem
No myslał, że to duże to po tatusiu taki poziom zadowolenia z sibie ma

No i waży prawie 400 g czyli jak to stwierdził mąż tyle co kotlet do hamburgera

jest mega radość dzisiaj!
haha gratulacje!

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Teraz mam już położna, kurs trwa 6 zajec, zajęcia są chronologicznie z przebiegiem ciąży, porodu i połogu. Mój TZet ma być na każdych zajęciach, bo opieka nad ciężarna i maluszkiem to też jest jego rola. I nawet szkoła jest ładniejsza nic poprzednia

Nic nie przegapilas, wczoraj po wizycie miałam jeszcze parę rzeczy do zrobienia i byłam późno w domu. Spojenie mnie tak bolało, że w połowie dnia chodziłam jak kaczka a pod koniec już się nie mogłam ruszać

Powiedziałam o tym lekarzowi, ale nie widzi nieprawidłowości. Szyjka długa i zamknięta. Tylko od kilku dni nisko w podbrzuszu czułam napięcie i takie jakby prądy, więc profilaktycznie dostałam luteinę.

A z małą wszystko dobrze. Dziękuję za kciuki
Dalej twierdzę, że urodzę pączuszka, bo waży już 1045 gram! Mam już w brzuchu torebkę cukru Taka jest już duża

Następna wizyta za miesiąc i zapisałam się też na koniec listopada dodatkowo na badanie 3 trymestru, akurat będę w 30tc

No i pierwszy raz w historii ciąży wstałam w nocy na siku Potem mnie mała obudziła, bo się wiercila, kopała, aż się że stresowalam, czy wszystko OK, bo wcześniej tak jej nie czułam, a jakieś nerwowe te ruchy mi się wydały. No ale się uspokoiło, więc może jej było niewygodnie. No i standardowo obudziłam się ok. 6:00 i nie chce mi się spać... wykończenie się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gratulacje, super!
ale kawał dziewczynki, pękł już pierwszy kilogram
i super, że ze szkoły jesteś teraz zadowolona.
ja mam nadzieje, że nie będę musiała już bratać się z luteiną, szczególnie dowcipną

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Lorelei24 Pokaż wiadomość

Ja mialam wczoraj wizytę, wszystko ładnie, pięknie rośnie Trochę na początku ciśnienie mi się podniosło, bo lekarz badając mnie na fotelu stwierdził, że szyjka coś krótka. Myślałam, że spadne z tego fotela. Ale później jak mi robił usg żeby ją zmierzyć to wszystko ok, 35 mm. Dziecię waży 800 g, zapomniałam zapytać ile mierzy, może na wydrukach z usg będzie gdzieś napisane. Nadal jest dziewczynka, ale to znowu taka na 90%, bo tyłkiem się odwróciła. No ale na dzień dzisiejszy jąder nie widać No i w końcu mam zdjęcia 3d- niestety tyłu głowy, ucha i ramienia. Lekarz stwierdził, że dziecko bardzo się do mnie lubi przytulać, bo na każdej wizycie jest odwrócone
gratulacje
ale dużo dobrych wieści wczoraj przegapiłam

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
I chciałam sie pochwalić ze kupiliśmy wózek taki jak chciałam Joolz Day najlepsze ze w koncu go nie przetestowałam zobaczyłam ofertę w jednym ze sklepów, maz pojechał i kupił bede sie go uczyła jutro w domu
no i super, że decyzja podjęta

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Cytat:
Napisane przez zuzkka Pokaż wiadomość
Mariea po co Wam łóżeczko, wy już macie 😂 I to z materacem 😄

Czekam z niecierpliwością na sobotnią relację !
postaram się, by relacja była barwna
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 08:03   #2222
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. IV

Gratuluje udanych wizyt!


Kaja mnie dziś o 6 obudziła, bo szalała w brzuszku ale nie dałam się! Poszłam spać dalej

Jaka piękna dziś pogoda
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 08:04   #2223
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. IV

Ja mam małš w domu, bo coœ jš też wzięło, z nosa leci, zresztš tak jak mnie :\
Obiecałam jej wczoraj, że zrobimy ciastka i teraz mnie męczy, oczywiœcie misio też ma robić, oby nic mu się nie stało, bo znowu będzie pół dnia koncertu, wczoraj oczywiœcie udawałam lekarza, ale to nic nie pomagało, pół rodziny już wie, że misio miał wypadek na hulajnodze, oszaleje
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 08:15   #2224
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. IV

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Laurka mam tak samo, nie wpatruje się w zdjęcia z usg i jakoś tak nie czuję fali miłości. I tak jak piszesz to nawet nie pojawiło się w szpitalu. W pierwszej ciąży to nawet dziwnie się z tym czułam i miałam wyrzuty sumienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Więc nie jestem sama Teraz bym dała się pokroić za syna, ale miłość przyszła z czasem

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Małe śmieci, śmieciami, ale troche kurzu chyba moze byc w sumie masz prawie 2 razy większe mieszkanie od mojego to mozesz sobie pozwolić na paragon czy ulotkę u mnie od razu burdel sie robi


Ah, bo myslalam ze codziennie z mopem latasz odkurzać to spoko ale prawda taka ze teraz jak jestem sama to nie mam co odkurzać, bo nie ma kto brudzić. Mycie raz na tydzien jeszcze wystarcza


I chciałam sie pochwalić ze kupiliśmy wózek taki jak chciałam Joolz Day najlepsze ze w koncu go nie przetestowałam zobaczyłam ofertę w jednym ze sklepów, maz pojechał i kupił bede sie go uczyła jutro w domu
Super gratuluję zakupu! U mnie w domu też nie jest sterylnie, dało się to ogarnąć jak mały zaczął raczkować

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
zuzkka , brawo Ty

A ja się witam w gronie "elczterowiczek"
No witam

Cytat:
Napisane przez __malaMi__ Pokaż wiadomość
brawo


Witam się po połówkowych wszystko ok, ufff, mały został małym, No i mój mąż oglądając wydruk z usg pomylił nogę z przyrodzeniem
No myslał, że to duże to po tatusiu taki poziom zadowolenia z sibie ma

No i waży prawie 400 g czyli jak to stwierdził mąż tyle co kotlet do hamburgera

jest mega radość dzisiaj!
Dobry ten twój mąż

Cytat:
Napisane przez Lorelei24 Pokaż wiadomość
Gratulacje Ja nawet nie wiem jaki wózek chce. Co mi się coś spodoba, to zaraz jakiś inny ktoś mi pokaże i znowu rozkmina



Super

Ja mialam wczoraj wizytę, wszystko ładnie, pięknie rośnie Trochę na początku ciśnienie mi się podniosło, bo lekarz badając mnie na fotelu stwierdził, że szyjka coś krótka. Myślałam, że spadne z tego fotela. Ale później jak mi robił usg żeby ją zmierzyć to wszystko ok, 35 mm. Dziecię waży 800 g, zapomniałam zapytać ile mierzy, może na wydrukach z usg będzie gdzieś napisane. Nadal jest dziewczynka, ale to znowu taka na 90%, bo tyłkiem się odwróciła. No ale na dzień dzisiejszy jąder nie widać No i w końcu mam zdjęcia 3d- niestety tyłu głowy, ucha i ramienia. Lekarz stwierdził, że dziecko bardzo się do mnie lubi przytulać, bo na każdej wizycie jest odwrócone

Mnie znowu coś trzepło i wstałam po 4 i chałupe zaczęłam ogarniać
Świetnie

Cytat:
Napisane przez sunny_eyes Pokaż wiadomość
Poki nie musze wstawac do Michala to wole sobie polezec

Oho maly ma kaszelek, pieknie. Zaraz dzwonie do pediatry, bo w weekend go calkiem rozlozy i będzie potem szukanie lekarza. Nie wiem czy tylko ja to zauważyłam, ale dzieci najczęściej choruja na weekend lub swieta...

Jakas epidemia chyba u nas jest, bo moj wczoraj mowil w pracy, że Michala cos lapie to prawie kazdy ma dziecko chore.
I cos wspomnial, że on nie tyka aspiratora bo się boi, że za mocno zassie i polecili mu bardziej doświadczeni tatusiowie taki:
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6049947696
Nawet dostal namiary w ktorej aptece go mozna kupić, mam nadzieję, że będzie.



Jaka szarowka za oknem...
Też to zauważyłam, na weekend najwięcej chorób

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Ja mam małš w domu, bo coœ jš też wzięło, z nosa leci, zresztš tak jak mnie :\
Obiecałam jej wczoraj, że zrobimy ciastka i teraz mnie męczy, oczywiœcie misio też ma robić, oby nic mu się nie stało, bo znowu będzie pół dnia koncertu, wczoraj oczywiœcie udawałam lekarza, ale to nic nie pomagało, pół rodziny już wie, że misio miał wypadek na hulajnodze, oszaleje
Zdrówka dla małej!

Przypomniało mi się, jak piszecie o tym co wasze dzieci łapią i pakują do buzi. Młody jak miał jakieś 1,5roku na spacerku, ja się patrzę, a ten łapka w kretowisko, bierze garść ziemi i do buzi Nie miałam szans na reakcję Myślałam że padnę.

Ale dziś zimno u mnie, -2 stopnie! Mąż drapał auto
Idę robić rogaliki i sałatkę, bo koleżanka z pracy ma przyjść.

Aa wstępnie ustaliliśmy, że nasza córka będzie miała na imię Nela
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 08:17   #2225
agniecha828
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 731
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. IV

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Ja mam maÅ‚Å¡ w domu, bo coœ jÅ¡ też wzięło, z nosa leci, zresztÅ¡ tak jak mnie :\
ObiecaÅ‚am jej wczoraj, że zrobimy ciastka i teraz mnie mÄ™czy, oczywiœcie misio też ma robić, oby nic mu siÄ™ nie staÅ‚o, bo znowu bÄ™dzie pół dnia koncertu, wczoraj oczywiœcie udawaÅ‚am lekarza, ale to nic nie pomagaÅ‚o, pół rodziny już wie, że misio miaÅ‚ wypadek na hulajnodze, oszaleje

To teraz obie musicie sie udac do misiowego lekarzaa ja melduje, ze zyje po pobieraniu. Ufff


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agniecha828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 08:29   #2226
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. IV

Ja chyba dziś pierwszy raz dobrze spałam tylko z jednym siku o 4. Chyba stres minął bo od tygodnia spałam jak groch przy drodze.

Gratuluje pierwszego kilograma i kotleta
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 08:29   #2227
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. IV


Mąż w pracy, Daria w przedszkolu. Ja mam zamiar dziś wysprzątać łazienkę, umyć podłogi... i przede wszystkim do ciucholandu idę może uda mi sie coś fajnego znów wyszukać. Mąż miał wczoraj wypłatę i kartę mi zostawił

Escorpio, gratuluję udanego zakupu


malaMi,Lorelei,MartaMagda, gratuluję udanych wizyt

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
zuzkka , brawo Ty

A ja się witam w gronie "elczterowiczek"
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-28, 08:35   #2228
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. IV

Lolita25 - super, że masz taką wrażliwą córeczkę

a ja wczoraj miałam popołudnie i wieczór piękności położyłam hennę na włosy, maskę na twarz, wyregulowałam brwi, nawet obcięłam paznokcie u stóp choć bez zasapanka się nie odbyło jeszcze depilacja mi została, to powoli staje się mój najgorszy koszmar

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Ja chyba dziś pierwszy raz dobrze spałam tylko z jednym siku o 4. Chyba stres minął bo od tygodnia spałam jak groch przy drodze.
już jestes w Belgii czy jeszcze w Polsce? całe szczęście, że sytuacja unormowana i się wyspałaś
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 08:48   #2229
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. IV

Lecę do Belgii w niedziele takze jeszcze sie lenie u rodziców
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 08:59   #2230
ewemis
Raczkowanie
 
Avatar ewemis
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 257
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. IV

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Dzięki za zrozumienie Poskarzylam się wczoraj na to lekarzowi

Spóźnione 100 lat



Zobacz jak docenia Twój talent



Kuzynka wyciągnęła kiedyś z ust swojego 2latka ślimaka. Żył jeszcze Ja za to nagminnie wciagalam z dzieciństwie okolicznościowe monety i obrazki z papieżem

Trochę mnie pocieszylas, tym bardziej że teraz tak fajnie piszesz o swojej córce



Nie podobała mi się organizacja, tematy szły nie po kolei, czyli np. pierwszy miał być o kolkch u niemowlaka. Nie powiedziano mi do której położnej mnie zapiszą. Partner nie był mile widziany na wszystkich zajęciach, a sam kurs był rozwleczony na jakieś 30 zajęć.

Teraz mam już położna, kurs trwa 6 zajec, zajęcia są chronologicznie z przebiegiem ciąży, porodu i połogu. Mój TZet ma być na każdych zajęciach, bo opieka nad ciężarna i maluszkiem to też jest jego rola. I nawet szkoła jest ładniejsza nic poprzednia

Cześć

Nic nie przegapilas, wczoraj po wizycie miałam jeszcze parę rzeczy do zrobienia i byłam późno w domu. Spojenie mnie tak bolało, że w połowie dnia chodziłam jak kaczka a pod koniec już się nie mogłam ruszać

Powiedziałam o tym lekarzowi, ale nie widzi nieprawidłowości. Szyjka długa i zamknięta. Tylko od kilku dni nisko w podbrzuszu czułam napięcie i takie jakby prądy, więc profilaktycznie dostałam luteinę.

A z małą wszystko dobrze. Dziękuję za kciuki
Dalej twierdzę, że urodzę pączuszka, bo waży już 1045 gram! Mam już w brzuchu torebkę cukru Taka jest już duża

Następna wizyta za miesiąc i zapisałam się też na koniec listopada dodatkowo na badanie 3 trymestru, akurat będę w 30tc

No i pierwszy raz w historii ciąży wstałam w nocy na siku Potem mnie mała obudziła, bo się wiercila, kopała, aż się że stresowalam, czy wszystko OK, bo wcześniej tak jej nie czułam, a jakieś nerwowe te ruchy mi się wydały. No ale się uspokoiło, więc może jej było niewygodnie. No i standardowo obudziłam się ok. 6:00 i nie chce mi się spać... wykończenie się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Lorelei24 Pokaż wiadomość
Gratulacje Ja nawet nie wiem jaki wózek chce. Co mi się coś spodoba, to zaraz jakiś inny ktoś mi pokaże i znowu rozkmina



Super

Ja mialam wczoraj wizytę, wszystko ładnie, pięknie rośnie Trochę na początku ciśnienie mi się podniosło, bo lekarz badając mnie na fotelu stwierdził, że szyjka coś krótka. Myślałam, że spadne z tego fotela. Ale później jak mi robił usg żeby ją zmierzyć to wszystko ok, 35 mm. Dziecię waży 800 g, zapomniałam zapytać ile mierzy, może na wydrukach z usg będzie gdzieś napisane. Nadal jest dziewczynka, ale to znowu taka na 90%, bo tyłkiem się odwróciła. No ale na dzień dzisiejszy jąder nie widać No i w końcu mam zdjęcia 3d- niestety tyłu głowy, ucha i ramienia. Lekarz stwierdził, że dziecko bardzo się do mnie lubi przytulać, bo na każdej wizycie jest odwrócone

Mnie znowu coś trzepło i wstałam po 4 i chałupe zaczęłam ogarniać
Gratuluje wizyt

To mój myszoskoczek najmniejszy 778g normalnie jak tak leże i patrze w ten ekran to normalnie cudo, ale dalej nie ogarniam że on jest we mnie

Mamusie temat już wałkowany niejednokrotnie,ale już nie znajdę potrzebuje porady w dwóch kwestiach, a mianowicie
- witamina d 2000j- jakie polecacie? znacie?
- jaka farba biała do mebli na bazie wody ?

pomóżcie dobre kobitki

Edytowane przez ewemis
Czas edycji: 2016-10-28 o 09:02
ewemis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 09:00   #2231
zuzkka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzkka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3 251
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. IV

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Gratuluje udanych wizyt!


Kaja mnie dziś o 6 obudziła, bo szalała w brzuszku ale nie dałam się! Poszłam spać dalej

Jaka piękna dziś pogoda
Ja miałam to samo dokładnie o 6 😄 A wcześniej mega impreza od 20 do 23... Aż prosiłam żeby już skończyła bo brzuch mnie bolał... A teraz już będzie nam tylko trudniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zuzkka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-28, 09:05   #2232
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. IV

Cytat:
Napisane przez ewemis Pokaż wiadomość
potrzebuje porady w dwóch kwestiach, a mianowicie
- witamina d 2000j- jakie polecacie? znacie?
- jaka farba biała do mebli na bazie wody ?

pomóżcie dobre kobitki
z farbą nie pomogę, ale z witaminą d mogę
jak wybierasz witaminę d, która ma 2000j, to bardzo ważne, żeby była w tabletce też jakaś zawartość witaminy k2.
ja polecam d vitum forte z k2, albo firmy aliness (też z k2, można kupić na alllegro) - tych dwóch firm najlepiej się wchłaniają.
testowałam 3: ostrovitu, aliness i d vitum i najgorsza przyswajalność była chyba ostrovitu.
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 09:21   #2233
ila26
Raczkowanie
 
Avatar ila26
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 474
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. IV

Cytat:
Napisane przez ewemis Pokaż wiadomość
witamina d 2000j- jakie polecacie? znacie?

Ja otrzymałam na receptę Krople Vigantol (4 dziennie).




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ila26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 09:24   #2234
ewemis
Raczkowanie
 
Avatar ewemis
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 257
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. IV

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
z farbą nie pomogę, ale z witaminą d mogę
jak wybierasz witaminę d, która ma 2000j, to bardzo ważne, żeby była w tabletce też jakaś zawartość witaminy k2.
ja polecam d vitum forte z k2, albo firmy aliness (też z k2, można kupić na alllegro) - tych dwóch firm najlepiej się wchłaniają.
testowałam 3: ostrovitu, aliness i d vitum i najgorsza przyswajalność była chyba ostrovitu.
Liczyłam na Twoją pomoc w tej sprawie Dziękuje bardzo, będę wiedzieć czego szukam d vitum forte z k2 można kupić w w najzwyklejszej aptece?
ewemis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 09:25   #2235
agniecha828
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 731
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. IV

A na co to? Moj gin kaze mi jedynie brac kwas, ktorego nie bioretak sama sobie "przepisalam" dha i jak mi sie przypomni to biore zelazo.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agniecha828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 09:28   #2236
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. IV

Cytat:
Napisane przez laurka23 Pokaż wiadomość
Ale dziś zimno u mnie, -2 stopnie! Mąż drapał auto
Idę robić rogaliki i sałatkę, bo koleżanka z pracy ma przyjść.

Aa wstępnie ustaliliśmy, że nasza córka będzie miała na imię Nela
-2?! u mnie +6

Piękne imię , Nela
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 09:36   #2237
MalgosiakMk
Zadomowienie
 
Avatar MalgosiakMk
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 330
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. IV

Melduję się po krzywej cukrowej. Dałam radę, naprawdę nie było źle, zero dolegliwości. Życzę wszystkim tak spokojnego badania. 😊
__________________
04.11.2015 cp (8tc) AniołekJeśli przejdziesz najgorsze chwile, to znaczy, że zasługujesz na najlepsze.
Czekamy na Ciebie skarbie: TP14.02.2017
40/40
MalgosiakMk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 09:40   #2238
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. IV

Dziewczyny, ja chciałabym tylko wrócić z tematem hemoglobiny. Moja to 11 i jest na granicy normy i lekarz mi mówił ze nie mam sie na razie tym przejmować. Wy piszecie ze macie 13 i jest złe. Czegoś tu nie rozumiem?
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 09:42   #2239
ewemis
Raczkowanie
 
Avatar ewemis
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 257
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. IV

Cytat:
Napisane przez agniecha828 Pokaż wiadomość
A na co to? Moj gin kaze mi jedynie brac kwas, ktorego nie bioretak sama sobie "przepisalam" dha i jak mi sie przypomni to biore zelazo.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ogólnie przy omawianiu morfologi zaczęłyśmy rozmawiać o suplementach, witaminach itp że staram się naturalnie faszerować sokami z buraka, z żurawiny czy pokrzywy no i już w sumie rok biorę vitaminer prenatal. Na to lekarz zrobił mi ściągę na co powinnam zwracać uwagę przy wyborze witamin i że na tym etapie najważniejszy dla nas jest jod 150mg i z racji strefy klimatycznej witamina d 2000j jakoś to jeszcze dodatkowo argumentowała ale mi to umknęło
ewemis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-28, 09:45   #2240
Lorelei24
Rozeznanie
 
Avatar Lorelei24
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 559
GG do Lorelei24
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. IV

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja chciałabym tylko wrócić z tematem hemoglobiny. Moja to 11 i jest na granicy normy i lekarz mi mówił ze nie mam sie na razie tym przejmować. Wy piszecie ze macie 13 i jest złe. Czegoś tu nie rozumiem?
Ja mam 12,6, lekarz mi powiedział że mam bardzo dobre wyniki krwi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



Lorelei24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 09:50   #2241
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. IV

Cytat:
Napisane przez MalgosiakMk Pokaż wiadomość
Melduję się po krzywej cukrowej. Dałam radę, naprawdę nie było źle, zero dolegliwości. Życzę wszystkim tak spokojnego badania. ��
super!
Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja chciałabym tylko wrócić z tematem hemoglobiny. Moja to 11 i jest na granicy normy i lekarz mi mówił ze nie mam sie na razie tym przejmować. Wy piszecie ze macie 13 i jest złe. Czegoś tu nie rozumiem?
Ja teraz miałam 10.6 :/Jak wczesniej miałam 13 to moja gin powiedziała że jest dobrze
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 09:52   #2242
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. IV

No to na razie nie panikuje i pije pokrzywe
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 09:55   #2243
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. IV

Cytat:
Napisane przez ewemis Pokaż wiadomość
Liczyłam na Twoją pomoc w tej sprawie Dziękuje bardzo, będę wiedzieć czego szukam d vitum forte z k2 można kupić w w najzwyklejszej aptece?
tak, d vitum forte z k2 powinno być w każdej aptece
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 09:56   #2244
Lorelei24
Rozeznanie
 
Avatar Lorelei24
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 559
GG do Lorelei24
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. IV

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Gratuluje udanych wizyt!


Kaja mnie dziś o 6 obudziła, bo szalała w brzuszku ale nie dałam się! Poszłam spać dalej

Jaka piękna dziś pogoda
No mnie właśnie dzisiaj tez dziecię obudzilo, ale takimi dwoma porzadnymi kopami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



Lorelei24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 10:04   #2245
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. IV

Cytat:
Napisane przez agniecha828 Pokaż wiadomość
A na co to? Moj gin kaze mi jedynie brac kwas, ktorego nie bioretak sama sobie "przepisalam" dha i jak mi sie przypomni to biore zelazo.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
witamina d jest bardzo ważna, w naszym klimacie niemal każdy ma niedobory. ja jako że mam chorobę autoimmunologiczną (hashimoto) suplementuję witaminę d cały rok. w ciąży każda kobieta powinna przyjmować witaminę d (na wszelki wypadek można oznaczyć sobie poziom w laboratorium, tylko radzę uważac - w Warszawie niesamowita rozpiętość cenowa, ja znalazłam od 60 do nawet 103 zł)
witamina d jest bardzo ważna dla szkieletu i układu kostnienia. wapń ma bardzo ograniczone wchłanianie gdy ma się niedobory witaminy d. są nawet przeprowadzone badania, które pokazują, że niedobory witaminy d w ciąży mogą przyczynić się do cukrzycy ciążowej, a dla dziecka nawet w późniejszych latach do alergii, kłopotów z zebami.

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja chciałabym tylko wrócić z tematem hemoglobiny. Moja to 11 i jest na granicy normy i lekarz mi mówił ze nie mam sie na razie tym przejmować. Wy piszecie ze macie 13 i jest złe. Czegoś tu nie rozumiem?
13 jest ok, chodzi po prostu o tempo spadania.
ja zazcynając ciążę miałam hemoglobinę prawie 15. z każdym badaniem zaczęła spadać. a teraz pobiła rekord- w lekko ponad 2 tygodnie spadła z chyba 12,4 do 11,6...
w normalnych normach już się nie mieszcze, w normach dla kobiet w ciąży jeszcze, ale już na styk. sok z pokrzywy którym się opijam nic nie daje, skoncentrowane tabletki z buraka też nie pomogły, więc zamówiłam żelazo organiczne, bo nieorganiczne ma sporo skutków ubocznych, których chcę uniknąć, a już nie mydlę sobie oczu, że obejdzie się bez tabsów..
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 10:32   #2246
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. IV

Białą farbę polecam śnieżkę : http://www.sniezka.pl/produkt/supermal-emalia-akrylowa

Kiepski dzień dziś mam, a jak pomyślę co powinnam zrobić to już jestem zmęczona.. Spojenie mnie wykańcza i wogóle będę dziś na potęgę marudzić
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 10:38   #2247
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. IV

Laurka śliczne imię masz dla córeczki


Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
Lolita25 - super, że masz taką wrażliwą córeczkę

a ja wczoraj miałam popołudnie i wieczór piękności położyłam hennę na włosy, maskę na twarz, wyregulowałam brwi, nawet obcięłam paznokcie u stóp choć bez zasapanka się nie odbyło jeszcze depilacja mi została, to powoli staje się mój najgorszy koszmar

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------


już jestes w Belgii czy jeszcze w Polsce? całe szczęście, że sytuacja unormowana i się wyspałaś
Och depilacja ile się nagimnastykowałam przed ostatnią wizytą u lekarza
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 10:39   #2248
sunny_eyes
Zakorzenienie
 
Avatar sunny_eyes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 611
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. IV

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Ja mam małš w domu, bo co� jš też wzięło, z nosa leci, zresztš tak jak mnie :\
Obiecałam jej wczoraj, że zrobimy ciastka i teraz mnie męczy, oczywi�cie misio też ma robić, oby nic mu się nie stało, bo znowu będzie pół dnia koncertu, wczoraj oczywi�cie udawałam lekarza, ale to nic nie pomagało, pół rodziny już wie, że misio miał wypadek na hulajnodze, oszaleje
Najważniejsze, że misio przeżył
Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość

Mąż w pracy, Daria w przedszkolu. Ja mam zamiar dziś wysprzątać łazienkę, umyć podłogi... i przede wszystkim do ciucholandu idę może uda mi sie coś fajnego znów wyszukać. Mąż miał wczoraj wypłatę i kartę mi zostawił

Escorpio, gratuluję udanego zakupu


malaMi,Lorelei,MartaMagda, gratuluję udanych wizyt


A jest swiadom tego, że zostawił tą karte?
Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja chciałabym tylko wrócić z tematem hemoglobiny. Moja to 11 i jest na granicy normy i lekarz mi mówił ze nie mam sie na razie tym przejmować. Wy piszecie ze macie 13 i jest złe. Czegoś tu nie rozumiem?
Jak mialam poniżej 10 to wtedy gin dawala tabletki.


Byliśmy u pediatry - gardło całe czerwone, osluchowo czysty. Maly dal taki koncert... całą wizytę płakał, a wrecz się darl
sunny_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 10:39   #2249
zuzkka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzkka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3 251
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. IV

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
-2?! u mnie +6

Piękne imię , Nela
Nela ślicznie 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zuzkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-28, 10:42   #2250
ewemis
Raczkowanie
 
Avatar ewemis
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 257
Dot.: Lutówki 2017 ❤ cz. IV

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
Białą farbę polecam śnieżkę : http://www.sniezka.pl/produkt/supermal-emalia-akrylowa

Kiepski dzień dziś mam, a jak pomyślę co powinnam zrobić to już jestem zmęczona.. Spojenie mnie wykańcza i wogóle będę dziś na potęgę marudzić

Ooo właśnie o tym myślałam, jak szukałam Dziękuje
ewemis jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-17 12:30:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:09.