Kosmetyki M.A.C - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-31, 10:23   #2341
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Oni są niepoważni...

A nabytki oczywiście chcemy!!
No to wklejam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zakupy.jpg (63,4 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zakupy1.jpg (42,9 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg palety.jpg (82,3 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg flowering.jpg (64,3 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg playaroundpink.jpg (38,6 KB, 81 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 10:26   #2342
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C

te szóstkowe cienie są po prostu boskie. szkoda że w polandzie ich nie ma
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 10:49   #2343
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
te szóstkowe cienie są po prostu boskie. szkoda że w polandzie ich nie ma
6 to właśnie moje ulubione, naprawdę wyjątkowe zestawy cieni, szczególnie polecam tą fioletową paletę - cool eyes z kolekcji passions of red oraz paletę suedette intense eyes, przed wczoraj pomalowałam oczy zielonym i ciemno brązowym-czarnym cieniem z tej palety, siedziałam w tym makijażu do 12 w nocy, przy czym przecierałam je trochę, nic a nic z koloru nie ubyło, nawet sam Tż zwrócił na to uwagę, a ta zieleń jest mega napigmentowana, coś jak pigment golden olive nałożony na mokro

Oferta w Polsce jest rzeczywiście uboga, ja niestety nawet do takiej nie mam dostępu, muszę wszystko kupować w internecie ,a przy obecnym stanie walut (chociaż spadają i będą spadać -...) to mało opłacalne, za jedną paletę zapłaciłam ok160zł
Zamówiłam sobie jeszcze zestawy szminek i błyszczyków z kolekcji karminowej i wręcz nie mogę się już doczekać, passions of red i adoring carmine to chyba najpiękniejsze kolekcje jakie widziałam
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 11:04   #2344
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
6 to właśnie moje ulubione, naprawdę wyjątkowe zestawy cieni, szczególnie polecam tą fioletową paletę - cool eyes z kolekcji passions of red oraz paletę suedette intense eyes, przed wczoraj pomalowałam oczy zielonym i ciemno brązowym-czarnym cieniem z tej palety, siedziałam w tym makijażu do 12 w nocy, przy czym przecierałam je trochę, nic a nic z koloru nie ubyło, nawet sam Tż zwrócił na to uwagę, a ta zieleń jest mega napigmentowana, coś jak pigment golden olive nałożony na mokro

Oferta w Polsce jest rzeczywiście uboga, ja niestety nawet do takiej nie mam dostępu, muszę wszystko kupować w internecie ,a przy obecnym stanie walut (chociaż spadają i będą spadać -...) to mało opłacalne, za jedną paletę zapłaciłam ok160zł
Zamówiłam sobie jeszcze zestawy szminek i błyszczyków z kolekcji karminowej i wręcz nie mogę się już doczekać, passions of red i adoring carmine to chyba najpiękniejsze kolekcje jakie widziałam
Śliczne nabytki Nevado
Palety szóstki naprawdę ładne, ale mnie nie kuszą, no może troszeńkę ta fioletowa, ale się oprę Za to spodobała mi się ta paletka Flawering i juz doszukałam, że to limitówka z 2006 - naprawde fajna, kolorki takie na codzień. Ja czekam jeszcze na kredki i kuszą mnie 2 cienie z kolekcji Ungaro i więc ej nie moge kupowac

Orientujecie się może jak szybko zasycha fluidline? Rok pociągnie- więcej mniej?


A z ta aukcją to jest oburzające. Nie zdejmują aukcji podróbek, mimo, iż dziewczyny zgłaszały. W lipcu nie było nawet połowy tych podróbek MAcowych na all co teraz, wzieli by się za usuwanie podróbek, a nie zdejmowali aukcje z wydumanych powodów.
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA


Edytowane przez Tanyia
Czas edycji: 2008-10-31 o 11:08 Powód: dopisek
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 11:17   #2345
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Nevada - po prostu cuuudowności same!
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 11:29   #2346
karola_sz
Rozeznanie
 
Avatar karola_sz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 741
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Kochane Znawczynie Tematu! Możecie zweryfikować aukcję:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=471907902
karola_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 11:35   #2347
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
6 to właśnie moje ulubione, naprawdę wyjątkowe zestawy cieni, szczególnie polecam tą fioletową paletę - cool eyes z kolekcji passions of red oraz paletę suedette intense eyes, przed wczoraj pomalowałam oczy zielonym i ciemno brązowym-czarnym cieniem z tej palety, siedziałam w tym makijażu do 12 w nocy, przy czym przecierałam je trochę, nic a nic z koloru nie ubyło, nawet sam Tż zwrócił na to uwagę, a ta zieleń jest mega napigmentowana, coś jak pigment golden olive nałożony na mokro

Oferta w Polsce jest rzeczywiście uboga, ja niestety nawet do takiej nie mam dostępu, muszę wszystko kupować w internecie ,a przy obecnym stanie walut (chociaż spadają i będą spadać -...) to mało opłacalne, za jedną paletę zapłaciłam ok160zł
Zamówiłam sobie jeszcze zestawy szminek i błyszczyków z kolekcji karminowej i wręcz nie mogę się już doczekać, passions of red i adoring carmine to chyba najpiękniejsze kolekcje jakie widziałam
Kurczę, no śliczności masz Gdzie Ty to w necie kupujesz ? Masz jakiś zaufany internetowy sklep z MAC ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-31, 11:59   #2348
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Śliczne nabytki Nevado
Palety szóstki naprawdę ładne, ale mnie nie kuszą, no może troszeńkę ta fioletowa, ale się oprę Za to spodobała mi się ta paletka Flawering i juz doszukałam, że to limitówka z 2006 - naprawde fajna, kolorki takie na codzień. Ja czekam jeszcze na kredki i kuszą mnie 2 cienie z kolekcji Ungaro i więc ej nie moge kupowac

Orientujecie się może jak szybko zasycha fluidline? Rok pociągnie- więcej mniej?


A z ta aukcją to jest oburzające. Nie zdejmują aukcji podróbek, mimo, iż dziewczyny zgłaszały. W lipcu nie było nawet połowy tych podróbek MAcowych na all co teraz, wzieli by się za usuwanie podróbek, a nie zdejmowali aukcje z wydumanych powodów.
Dziękuję mam fluidline już jakiś dłuższy czas i nic a nic się nie zmienił, rok na pewno wytrzyma

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Nevada - po prostu cuuudowności same!
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
Kochane Znawczynie Tematu! Możecie zweryfikować aukcję:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=471907902
Podróbka, oryginalne cienie MAC nie mają ''drugiego dna'' i aplikatora...

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Kurczę, no śliczności masz Gdzie Ty to w necie kupujesz ? Masz jakiś zaufany internetowy sklep z MAC ?
Mariolu różnie, szukam wszędzie gdzie popadnie ale już przez ten czas jaki kolekcjonuję MAC nawiązałam kilka kontaktów, właśnie glittery i karminowa kolekcja przyleci do mnie od zaprzyjaźnionej osoby
Palety z passions of red kupiłam akurat na ebay
Narazie żadnego sklepu internetowego nie znalazłam, z resztą bałabym się kupować gdyż w takich sklepach często nie ma realnego wyglądu przedmiotu i trudno rozróżnić podróbkę od oryginału...no może oprócz nordstrom skąd mam część rzeczy i są w 100% oryginalne
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 12:25   #2349
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość


Mariolu różnie, szukam wszędzie gdzie popadnie ale już przez ten czas jaki kolekcjonuję MAC nawiązałam kilka kontaktów, właśnie glittery i karminowa kolekcja przyleci do mnie od zaprzyjaźnionej osoby
Palety z passions of red kupiłam akurat na ebay
Narazie żadnego sklepu internetowego nie znalazłam, z resztą bałabym się kupować gdyż w takich sklepach często nie ma realnego wyglądu przedmiotu i trudno rozróżnić podróbkę od oryginału...no może oprócz nordstrom skąd mam część rzeczy i są w 100% oryginalne
No właśnie. Tylko, że Nordstrom nie wysyła poza Stany bu... bu...
Ja też się zaopatruję w Maca na Ebayu. Tylko strasznie się boję naciąć i zawsze strasznie starannie sprawdzam sprzedającego i oglądam te zdjęcia z aukcji po sto razy.
Za daleko mam w Polsce do sklepu Maca. A zresztą ceny zbójeckie w tym naszym kraju
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 13:43   #2350
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Dziękuję mam fluidline już jakiś dłuższy czas i nic a nic się nie zmienił, rok na pewno wytrzyma


No to kamień z serca Może zużyje zanim mi zeschną
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 14:28   #2351
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
No właśnie. Tylko, że Nordstrom nie wysyła poza Stany bu... bu...
Ja też się zaopatruję w Maca na Ebayu. Tylko strasznie się boję naciąć i zawsze strasznie starannie sprawdzam sprzedającego i oglądam te zdjęcia z aukcji po sto razy.
Za daleko mam w Polsce do sklepu Maca. A zresztą ceny zbójeckie w tym naszym kraju
wysyła tylko trzeba potwierdzić zamówienie telefonicznie, koszt wysyłki to jakieś 50 dolarów także zbójecka kwota, a jak UC przechwyci to jeszcze więcej...
Najlepiej poprosić kogoś ze stanów o zakup ,a potem o wysyłkę do Polski

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
No to kamień z serca Może zużyje zanim mi zeschną
Wiesz nawet się dziwię, że pisałaś iż one zasychają, wydaje mi się to niemożliwe, moje w ogóle nie zmieniły konsystencji... raczej bałabym się o linery liquidlast, one mogą zasychać...
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-31, 14:37   #2352
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

sklep Nordstrom ma swoja ze tak powiem stacjonarna siedzibe tez

jesli masz kogos w USA i dodatkowo w Chicago to na pewno tam dostaniesz to co oni maja w ofercie - moj TZ przywiozl mi stamtad perfumy
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 14:39   #2353
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość

Wiesz nawet się dziwię, że pisałaś iż one zasychają, wydaje mi się to niemożliwe, moje w ogóle nie zmieniły konsystencji... raczej bałabym się o linery liquidlast, one mogą zasychać...
Pytałam się dlatego, że oglądałam w tym tygodniu filmiki na Youtobe i 2 różne osoby mówiły, żeby uważac na fluidline, bo zasychaja. Tak więc zaczęło mnie to zastanawiac, bo rozważałam zakup 3ciego koloru, no ale skoro teoretycznie mi to zaschnie i nie wiem kiedy to wole się wstrzymac z fluidline i kupic kredke
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 14:48   #2354
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Pytałam się dlatego, że oglądałam w tym tygodniu filmiki na Youtobe i 2 różne osoby mówiły, żeby uważac na fluidline, bo zasychaja. Tak więc zaczęło mnie to zastanawiac, bo rozważałam zakup 3ciego koloru, no ale skoro teoretycznie mi to zaschnie i nie wiem kiedy to wole się wstrzymac z fluidline i kupic kredke
Tanyio myślę ,że jesteś zbyt ostrożna, ale dobrze wiedzieć, jak mi zaschnie fluidline to na pewno napiszę póki co niestety w ofercie kredek nie znajdziemy takich kolorów co fluidline (ja używam najczęściej koloru graphic brown), z resztą jakość nakładania jest inna, kredką nie zrobię tak idealnej gładkiej kreski jak fluidline...
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 15:18   #2355
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Tanyio myślę ,że jesteś zbyt ostrożna, ale dobrze wiedzieć, jak mi zaschnie fluidline to na pewno napiszę póki co niestety w ofercie kredek nie znajdziemy takich kolorów co fluidline (ja używam najczęściej koloru graphic brown), z resztą jakość nakładania jest inna, kredką nie zrobię tak idealnej gładkiej kreski jak fluidline...
Trochę masz rację Po prostu strasznie nie lubię marnowac niczego, a w szczególności kosmetyków ( taki oszczędny ze mnie poznański typ ). Ja mam macroviolet i rich ground, ale myślałam nad Silverstroke, ale wstrzymam się z nim, bo lecą do mnie kredki z kolekcji Suite array.
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 15:30   #2356
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki M.A.C

nie orientujecie się może czy w ZT mają bazę Prep+ Prime z spf 50 i za ile?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 15:41   #2357
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Kosmetyki M.A.C

ua ile za to dałaś? bank obrabowałaś?
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 21:38   #2358
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C

w Krakowie w środę będzie nowa kolekcja tych czerwonych cieni nie mogę się doczekać kiedyś malowałam oczy kredką czerwoną do ust ;P
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 22:06   #2359
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Kosmetyki M.A.C

ja sobie chwale basic red, ale odkad mam palete manly nie uzywam go i chyba pojdzie dalej;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-01, 09:40   #2360
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
wysyła tylko trzeba potwierdzić zamówienie telefonicznie, koszt wysyłki to jakieś 50 dolarów także zbójecka kwota, a jak UC przechwyci to jeszcze więcej...
Najlepiej poprosić kogoś ze stanów o zakup ,a potem o wysyłkę do Polski..

To rzeczywiście ta przesyłka to rozbój w biały dzień. Nie mam nikogo w Stanach ale może w przyszłości ktoś się nawinie
Zostaje Ebay
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 11:57   #2361
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Dziewczyny, nabrałam ochoty na pędzle MACa - mam pytanie w związku z tym - jak odróżnić podróbkę pędzla od oryginału (oczywiście nie biorę pod uwagę kupna zestawów i tym podobnych wybryków ). Jak MAC pakuje nowe pędzle - w foliowe jednorazowe tutki czy tak jak np Inglot - plastikowe etui?
Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 12:17   #2362
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Doris Day Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nabrałam ochoty na pędzle MACa - mam pytanie w związku z tym - jak odróżnić podróbkę pędzla od oryginału (oczywiście nie biorę pod uwagę kupna zestawów i tym podobnych wybryków ). Jak MAC pakuje nowe pędzle - w foliowe jednorazowe tutki czy tak jak np Inglot - plastikowe etui?
Doris Day kilka stron wcześniej dziewczyny podawały strony, gdzie jest pokazane jak odróżnic oryginały od podróbek. W niektórych przypadkach jest to dosc łatwe, ale niektóre podróbki różnią się po prostu malutkimi detalami i właściwie na zdjęciach ciężko je rozpoznac. Ja niezmiennie zachęcam do kupowania pędzli w salonie, fakt więcej zapłacisz, ale masz pewnośc, że masz dobre oryginalne pędzle ( z tego co oglądałam filmiki na Youtobe np Encore, to mówił on że niektóre pędzle ma ponad 14 lat i mu doskonale służą, tak więc wydatek się opłaca )
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 12:54   #2363
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Doris Day kilka stron wcześniej dziewczyny podawały strony, gdzie jest pokazane jak odróżnic oryginały od podróbek. W niektórych przypadkach jest to dosc łatwe, ale niektóre podróbki różnią się po prostu malutkimi detalami i właściwie na zdjęciach ciężko je rozpoznac. Ja niezmiennie zachęcam do kupowania pędzli w salonie, fakt więcej zapłacisz, ale masz pewnośc, że masz dobre oryginalne pędzle ( z tego co oglądałam filmiki na Youtobe np Encore, to mówił on że niektóre pędzle ma ponad 14 lat i mu doskonale służą, tak więc wydatek się opłaca )
Kurcze, włąsnie chodzi o to, że takie ordynarne podróby poznaję, boję się, że na takich już bardziej "zaawansowanych" się potknę W Trojmiescie poki co, nie ma MACa
Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 13:14   #2364
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Doris Day Pokaż wiadomość
Kurcze, włąsnie chodzi o to, że takie ordynarne podróby poznaję, boję się, że na takich już bardziej "zaawansowanych" się potknę W Trojmiescie poki co, nie ma MACa
Na to niestety nic nie poradzimy, póki co MAC otwiera ( lub już otworzył ) kolejny sklep w Warszawie. Zawsze możesz poprosic rodzinę lub znajomych, przyjaciół o zakup pędzli, jeśli ktoś ma w pobliżu sklep. Jednak bardziej sie opłaca przywieźć pędzle zza granicy, niekoniecznie muszą to byc Stany, ale juz w Niemczech się opłaca.
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 16:18   #2365
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Kosmetyki M.A.C

a propos zestawow z pedzlami, czy zwykle sa ta pelnowymiarowe pedzle czy tez mini czy tez moze zalezy od zestawu? Nie chodzi mi tu o rekojesc, ale o o wlosie...
Np ten zestaw:
http://www.maccosmetics.com/template...T_ID=PROD14152
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 16:33   #2366
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
a propos zestawow z pedzlami, czy zwykle sa ta pelnowymiarowe pedzle czy tez mini czy tez moze zalezy od zestawu? Nie chodzi mi tu o rekojesc, ale o o wlosie...
Np ten zestaw:
http://www.maccosmetics.com/template...T_ID=PROD14152
Trochę zagmatwałas wypowiedz i nie wiem, czy dobrze Cię zrozumiałam
Chodzi Ci o jakośc włosia pędzli w zestawach, czy o "wielkosc pędzla"?
W poście #1782 luizhina dośc wyczerpująco pisała o pędzlach, może zajrzyj tam.
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 16:46   #2367
Moniqe66
Raczkowanie
 
Avatar Moniqe66
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 172
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Kochane moje, proszę o weryfikację - podróby czy OK?
http://www.allegro.pl/item465886316_...e_gratisy.html
Moniqe66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 16:48   #2368
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki M.A.C

dzieki Tanyia, wlasnie oblecialam pare blogow i wiem juz troche wiecej. Wczesniej obserwowalam tylko poszczegolne, pelnowymiarowe pedzle ale teraz jestem naprawde skuszona na sprobowanie najpierw z jakims zestawem SE.
Bardzo spodobal mi sie Colour Works zielony/fioletowy. http://sparkleshelf.com/2008/06/29/h...rms-brush-sets
Czy znacie moze jakis inny zestaw,ktory zawiera podobny zestaw? (obowiazkowo #187, do rozu i blending)
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...

Edytowane przez Beekeeper
Czas edycji: 2008-11-02 o 16:54
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 16:55   #2369
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
dzieki Tanyia, wlasnie oblecialam pare blogow i wiem juz troche wiecej. Wczesniej obserwowalam tylko poszczegolne, pelnowymiarowe pedzle ale teraz jestem naprawde skuszona na sprobowanie najpierw z jakims zestawem SE.
Bardzo spodobalmi sie kolor works zielony/fioletowy. http://sparkleshelf.com/2008/06/29/h...rms-brush-sets
Czy znacie moze jakis inny zestaw,ktory zawiera podobny zestaw? (obowiazkowo #187, do rozu i blending)
Tu masz aktualne zestawy pędzli- edycje świąteczne http://www.maccosmetics.com/template...=CATEGORY31055. Jeszcze na ebayu są niedobitki zestawów Colour Forms, o innych zestawach mi niewiadomo.



Sprawdziłam Ebay, sa jeszcze zestawy świąteczne zeszłoroczne i jeszcze jakieś inne- niektóre całkiem fajne, ale żeby wiedziec, czy sa oryginalne trzeba by sie wgłębic w temat na róznych zagranicznych forach. Sporo jest tez tandetnych podróbek rodem z chin czyli nie tylko nasze allegro jest niedoskonałe
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA


Edytowane przez Tanyia
Czas edycji: 2008-11-02 o 17:05
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 17:08   #2370
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
nie orientujecie się może czy w ZT mają bazę Prep+ Prime z spf 50 i za ile?
jakis czas temu chciałam kupić tą bazę w ZT, ale mieli tylko tą wersję bez filtra nie wiem czy to chwilowe czy nie, w każdym razie nie było

dałam za nią 99 zł, ale ta z filtrem była chyba trochę droższa
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:25.