gorąca twarz?!?!? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-29, 12:41   #1
Fiola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 7

gorąca twarz?!?!?


mam problem!!!jak jest gorąco w otoczeniu , w którym przebywam, albo po jakims wysiłku fizycznym czy jak zjem lub wypije cos gorącego zaraz jestem czerwona!!zwłascza moj nos(((
czemu tak sie dzieje??jest cos co mi pomoze??a pozatym ta skóra mnie swedzi i jest sucha.niecc sobie swedzi ale dlaczego jest czerwona skoro mi nie jest gorąco(((((jk ja wygladam z takimi rumiencami(
Fiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-29, 12:56   #2
julita104
Raczkowanie
 
Avatar julita104
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 326
Re: gorąca twarz?!?!?

polecam wode termalna do schladzania buzki. Duza ulga i ochlodzenie. Sadze ze jakby za slaba byla to i w lodowce mozesz ja jeszcze schlodzic. ja trzymam w ciemnej zimnej szafce i jest ok.
Ale z nosem mam to samo [img]icons/icon9.gif[/img] W upal sie czasem potrafi zrobic jak buraczek . A nie od przypalenia slonkiem bo teraz mam krem z filtrem 20 i jeszcze pudruje lekko nosek.I tak dobrze ze tylko czasem. Panowie u mnie pod monopolem maja takie same nosy :P I niezbyt mi sie moj na tym tle podoba.
Z tym nie mam pojecia co zrobic
__________________
Julita104
julita104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-29, 14:25   #3
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: gorąca twarz?!?!?

Dzieje się tak, bo naczynka rozszerzają się, chcąc oddać jak najwięcej ciepła z krwii do otoczenia i widać to na twarzy. [img]icons/icon7.gif[/img]

Może coś obkurczającego naczynka??? Woda termalna to też świetny pomysł, w dodatku utrwala makijaż, Avene sprzedaje nawet wersję do torebki po 50 ml. [img]icons/icon7.gif[/img]
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-29, 14:41   #4
mabor44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 266
Re: gorąca twarz?!?!?

Chyba powinnaś pójść do dermatologa bo może to być początkowe stadium trądziku różowatego. Nie chcę Cię straszyć. Lepiej sprawdzić.
mabor44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-29, 15:12   #5
Fiola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 7
Re: gorąca twarz?!?!?

ojjj chyba raczej siem z tobą niezgodze, na trądzik rózowaty mozna zachorowac po 30 roku zycia, tak cyztałam w poradniku, a ta skóra to jest taka przesuszona po zimie wykluczam tradzik rózowaty!!!
magdab napisał(a):
straszyć. Lepiej sprawdzić.
Fiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-29, 21:38   #6
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: gorąca twarz?!?!?

W Kosmetycznym ABC są podane ogólne informacje o trądziku różowatym , to nie jest tak ,że tylko u osób po 30 roku życia mogą pojawić się objawy trądziku różowatego.Pierwsze objawy mogą pojawić się dużo wcześniej - a takie objawy jak Ty opisujesz mogą wskazywać na początkowe stadium trądziku różowatego - powinien to obejrzeć dobry dermatolog (jeśli lekarz dermatolog nie ogląda skóry w dobrym oświetleniu - w gabinecie powinna być lampa z lupą to szukaj innego lekarza. Nie mam możliwości obejrzenia Twojej skóry dlatego moge sie mylić w moich podejrzeniach , zaczerwienienie nosa może być spowodowane rozszerzonymi naczynkami w tym miejscu (i nie musi to byc związane z trądzikiem różowatym). czy nie miałaś kiedyś odmrożonego ,czy chociaz bardzo przemarzniętego nosa?
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-30, 14:48   #7
Fiola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 7
Re: gorąca twarz?!?!?

własnie miałam. w marcu miałam troszke a nawet bardzo odmrozoną twarz..nie ma na to jakiegos lekarstwa???bo pozostały mi po tym slady, w postaci włąsnie zaczerwienionych policzków i nosa(( a u dermatologa byłam ale jakos nie pomogła mi wizyta...tacy som dermatolodzy w małych miasteczkach(
Fiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.