zakupy na Coastal Scents - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-14, 18:39   #901
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Miałam zrobić swatcha cienia ale niestety pochmurny dzień dzisiaj i jak dotarłam z pracy było już szarawo ale jutro jak mi się uda to zrobię zdjęcie.

Podzielę się wrażeniami z użytkowania pędzli:
Chisel Fluff Large Shadow - bardzo dobry pędzel. Chyba obok MACowego 239 zostanie jednym z moich ulubionych O wiele fajniejszy niż podobne Inglota i Sephory. Jest miękki ale bardzo dobrze nabiera prasowańce, ma rozmiar "akurat" - nie za mały, nie za duży, szybko i łatwo można nim nałożyć cienie. Taki większi i mniej zwarty brat używanego przeze mnie do pigmentów pędzla TBS do cieni mineralnych.

Tapered Crease Eye - gdzieś przeczytałam że jest podobny do 224 MACa, w mojej opinii niezyt podobny. Mam wrazenie ze nie trzyma kształtu przy dotykaniu powieki i przez to nie czuję w nim przecyzji i niezbyt odpowiada mi kształt pędzla - wydaje mi się za szeroki - czubek jest bardziej tępy, nie tak łezkowaty jak w 224. Bedę chyba musiała nauczyć się go używać.

Italian Badger Deluxe Fan - to mój pierwszy wachlarz i jestem zadowolona Wolałabym coś cieńszego i o syntetycznym, zwartym włosiu ale ten bardzo dobrze spełnia swoje zadanie - jest miękki ale wystarczy parę machnięć i ładnie zbiera obsypane rzeczy (testowałam na pigmencie na ręce).

Pędzle wyprałam - nie gubiły włosków (może 1-2) i nie wydzielają żadnego nieprzyjemnego zapachy. Jak na tę cenę świetny zakup
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 11:16   #902
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

wiecie co odkryłam? że można mieć palety z CS znacznie taniej- różnica wynosi z przesyłką jakies 10$, więc około 30 zł, a jak dla mnie, to całkiem sporo.
na stronie
https://www.starsmakeuphaven.com/index.php?cPath=55
zrobiłam małą symulację i oto wyniki:
78 Piece Makeup Palette plus wysyłka do Polski na StarsMakeupHeaven wynosi 26,90$
78 Piece Makeup Palette plus wysyłka do Polski na Coastal Scents wynosi 37,37$

Nie wiem, jak dla Was, ale dla mnie to całkiem spora różnica. Cenowo palety są zbliżone, ale za to na wysyłce CS nieco zdziera, co już wczesniej zauwazylam- wystarczy malutka próbka dodana do zamówienia, a koszt wysylki rosnie.

Na starsmakeupheaven wlasnie zamówiłam sobie pustą paletę, bo mam zamiar władować tam wszystkie moje NYX-owe trójki, gdyż pusta paleta ma podobno takie same wymiary jak te do cieni MAC-a, a te z kolei odpowiadają wymiarom NYX-owych trójek. Cena takiej pustej palety z wysyłką wyniosła mnie około 30 zł

na starsmakeupheaven można również zamówić niektóre pędzle z CS... szkoda tylko, że żelowych linerów nie mają
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 11:30   #903
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cathy

Daj koniecznie znać jak szybko doszła paczka i jak wygląda obsługa klienta.
Znów się potwierdza, że z CS warto brać tylko drobnicę.

EDIT:
Mają tam sporo fajnych innych firm. Musze się dokładnie przyjżeć temu sklepowi.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-01-16 o 11:32
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 11:34   #904
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

jasne, że napiszę, co i jak tylko trochę zasmiecam wątek o CS, ale mam nadzieję, że mi wybaczycie, bo w końcu chyba nikt nie lubi przepłacać
Dla zainteresowanych ceny wysyłek do Polski: (od wartosci zamowienia)
International Shipping Rates: (based on order total)
$00.01-$10.00 = $4.95 Shipping
$10.01-$20.00 = $6.95 Shipping
$20.01-$30.00 = $7.95 Shipping
$30.01-$50.00 = $8.95 Shipping
$50.01-$75.00 = $9.95 Shipping
$75.01-$100.00 = $12.95 Shipping
$100 and up = $15.95 Shipping

frantic-zgadza się, jest i MAC i Urban Decay i Smashbox... i chyba mam znowu problem po co ja włażę na te wszystkie strony, to ja sama nie wiem

Zastanawiałam się jeszcze nad osławioną na youtubie UDPP w wersji mini za 24 zł, ale w końcu odpuściłam

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-01-16 o 12:59
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 11:36   #905
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

i ja i ja

a te nyxowe trojki sa latworozkladalne?
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 11:56   #906
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość

Na starsmakeupheaven wlasnie zamówiłam sobie pustą paletę, bo mam zamiar władować tam wszystkie moje NYX-owe trójki, gdyż pusta paleta ma podobno takie same wymiary jak te do cieni MAC-a, a te z kolei odpowiadają wymiarom NYX-owych trójek. Cena takiej pustej palety z wysyłką wyniosła mnie około 30 zł

na starsmakeupheaven można również zamówić niektóre pędzle z CS... szkoda tylko, że żelowych linerów nie mają
Cathy a którą dokładnie paletkę zamówiłaś, tą magnetyczną za 8 $? Też potrzebuję do NYX- ów i nie wiem, która to ma być
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 12:15   #907
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
i ja i ja

a te nyxowe trojki sa latworozkladalne?
trochę filmików na temat ich rozkładalnosci obejrzałam i mam nadzieję, ze mi się uda
cała sztuka polega na tym, zeby wyjąć ten wkład z cieniami ze srodka i umiescic go na kilka minut np. na prostownicy do wlosow, albo żelazku (zabaw nad ogniem nie polecam) żeby roztopić od spodu platik, a potem grubą igłą wypchnąć to małe okrągłe srebrne pudełeczko z cieniem.. Swoją drogą- jest u nas dobry odpowiednik słowa "pan"? Wszędzie na to mówią "pan", a po polsku tłumacząc "forma, płaski rondelek, patelnia" to bezsensownie brzmi i glupio nieco

Potem juz tylko wystarczy przelozyc do pustej palety i koniec z kilkoma walającymi się pudełkami trójek- wszystko będe miała w jednym miejscu
Chyba, że okaże się, ze wymiary jednak nie pasują (tfu, tfu, tfu), ale podobno pasują.. zresztą, 30 zł to nie majątek, najwyzej wykorzystam pustą paletę na prasowane cienie, które sama robiłam

agool - zamówilam tą paletę https://www.starsmakeuphaven.com/pro...roducts_id=629
bo nie ma ona pojemniczków na cienie ani magnesów... Pojemniczki mi niepotrzebne, bo będę przekładać gotowe cienie, a do samodzielnie prasowanych pigmentów, jeżeli ta będzie ok, zamówię następnym razem.

żeby nie robić całkowitego OT, wklejam moje pierwsze próby prasowańcowe- niezbyt udane wizualnie, ale... Na pierwszy ogień poszła próbka od frantic antique gold z Coastal Scents- sprasowałam ją z mixing medium domowej roboty do starego pojemniczka po cieniu, ktory wywaliłam. Niestety, wizualnie nie wyszło mi to dobrze (następne próby już lepiej), ale jestem zadowolona z efektu, jaki daje cien, pigment, mika( nie pamiętam, co to było. Kolor pozostał taki sam, a nic się nie osypuje i mam wrażenie, że nawet lepiej się rozprowadza.
Potem zaaczełam się bawić z sypkim pigmentem NYXa i sprasowałam go do paletki z LA Colors, ktora po testach srednio przypadła mi do gustu. Tu już było lepiej, bo mała 20 groszówka akurat wchodzi w otworek i można ładnie docisnąć cień, żeby był idealnie płaski. Cień pozostał taki sam, jeżeli chodzi o intensywnosc, a nie osypuje się.
ponizej fotki moich pierwszych eksperymentów- wybaczcie bałagan i niezbyt ładne estetycznie zdjęcia, ale to pierwsze moje próby

przyznaję, że prasowanie cieni mnie wciągnęło i nawet się zastanawiam, czy nie zamówić z CS takiej specjalnej mieszanki do prasowania sypkich cieni, pigmentów. Bo na youtubie mnóstwo jest filmików o prasowaniu za pomoca alkoholu, ale po pierwsze wiele dziewczyn mówi, ze w ten sposób zniszczyło swoje cienie, a dwa, że jakos nie usmiecha mi się klasc 90% alkoholu na powieki...
Poza tym ta metoda podobno dziala w miarę z pigmentami MAC-a, natomiast z NYX-em albo z mineralnymi cieniami juz wcale nie.

znalazlam wiec filmiki o prasowaniu z mixing medium (ale własnie w takich bardzo niewielkich ilosciach (ja zuzylam doslownie 1/2 łyzeczki pigmentu NYXa) bo nie mozna tego bardzo dlugo przechowywac.

Inny ciekawy film, jaki znalazlam, to ten, w ktorym jedna z dziewczyn opowiada o swoim zamienniku dla mieszanki z Coastal Scents- uwaga....Biosilk Hair Therapy- podobno skład ma bardzo podobny (sprawdziłam, rzeczywiscie, neiwielka różnica w składzie) i też jest bardzo zadowolona z efektu.
http://pl.youtube.com/watch?v=KCTrzWWwxWg

BrandNewName- dziękujemy za opinie o pędzlach dodałam Twoje zdanie do ogólnego zestawienia pędzli z CS. Widzę, że Tobie również tapered crease eye nie do końca odpowiada.. Ja myślę, że za tą cenę to nie jest zły pędzel, ale również,tak jak pisałam, wolałabym, żeby był bardziej zwarty i ciut mniej miękki, bo przez to rozpłaszcza się i rozciera czasem nie to, co chcemy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg prasowance.jpg (80,6 KB, 84 załadowań)

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-01-16 o 13:44
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 12:50   #908
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

a ja zaraz sprobuje kamerka z lapka zrobic pewne fotki i bedzie opinia o moich linerkach ale to poczekajcie chwile
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 13:25   #909
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

A więęęcccc (nie zaczyna się zdania od "a więc")

Nałożyłam ArtDeco, na to odrobinę linera 24k. Na to następnie poszły cienie z palety neutralnej (ostatni w górnym rzędzie i środkowy w trzecim). Efekt jest super. Cienie na ten liner nakłada się świetnie, bardzo gładko wyglądają. Na to nałożyłam liner jeszcze raz, tym razem w formie kreski. Spostrzeżenie jedno - tego linera praktycznie nie da się nałożyć skośnym pędzelkiem - przy użyciu klasycznego pędzelka do linera powstała świetna linia A ja kresek nie umiem robić, oj nie

Liner nałożony samodzielnie na oko (no, na bazę ) mógłby wystarczyć za cały makijaż oka!

Następnie zrobiłam mały test. Nałożyłam na rękę liner truffle, 24k i silk white. Na każdy z nich nałożyłam nasz ulubiony cień z pierwszego rzędu (ostatni) palety neutralnej

I wygląda to następująco:

Silk White ZDECYDOWANIE ochładza kolor cienia, dobrze widać na nim ten charakterystyczny połysk.
24 K ZDECYDOWANIE ociepla kolor cienia, lekko zanika charakterystyczna poświata na rzecz poświaty z linera (ale nieznacznie, na oku mniej to widać)
Truffle daje najbardziej neutralny efekt, chyba najlepiej oddaje kolor cienia pod względem jego ciepła (barwy też).

Wydaje mi się, że 24k ma podobną konstystencję jak grape vine ale to zaraz podejżę na swatchach. Jeśli ma podobną to absolutnie warto brać linery z taką konsystencją

Czuję, że będę z niego bardzo zadowolona.

A, wszystkie 3 cholernie ciężko się zmywają z ręki

A, Cathy - pan to też blacha, blaszka (foremka)


Kolejny dopisek: linery z coastala dzielą się na dwa typy - trudne i łatwe. Łatwy to taki jak 24k, trudne to takie gęste i kryjące jak np truffle. A osobiście najtrudniejszy dla mnie jest silk white, nie umiem go opanować Albo dam za dużo albo za mało i w ogóle cała się potrafię nim umazać
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2009-01-16 o 13:43 Powód: dopiski
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 13:48   #910
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

sabbatha, a gdzie zdjęcia Miały być fotki również Dzięki za opinię o tych linerach. Biały u mnie jako baza świetnie się spisuje nadal, czarny tylko do kresek, ale kusi mnie wciąż grape i truffle...

a co do nazwy tego pojemniczka z cieniem- foremka też jakoś dziwnie brzmi No, ale jakoś to nazywać czasem trzeba... Blaszka z cieniem, foremka z cieniem... Po angielsku jakoś przyjaźniej chyba
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 14:23   #911
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

zdjecia nie ma bo kamerka odmówiła posłuszeństwa:/ grrrr...

kiedyś, jak będę duża, kupię sobię aparat fotograficzny:/
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 14:28   #912
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Sabatho mnie Twoje tłumaczenie pan/forma/foremka bardzo się podoba, dzięki za opinię o linerkach.

Cathy na fyinnae jest do prasowania cieni w malej buteleczce preparat za 3 dol- przesylka do 20$ - 3,5 dol powyzej 20$ -O , Czy moglabys mi napisac co to za bisilk bo ja kojarzę jedynie taki jedwab w plynie i cos do prostowania wlosów... ???
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 14:29   #913
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

obejrzałam swatche i faktycznie mają chyba taką samą konsystencję. Więc myślę, że są warte zakupu, mi się efekt bardzo podoba
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 15:08   #914
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Cathy na fyinnae jest do prasowania cieni w malej buteleczce preparat za 3 dol- przesylka do 20$ - 3,5 dol powyzej 20$ -O , Czy moglabys mi napisac co to za bisilk bo ja kojarzę jedynie taki jedwab w plynie i cos do prostowania wlosów... ???
w tym linku można sobie obejrzeć ten sposób z biosilkiem
http://pl.youtube.com/watch?v=KCTrzWWwxWg
- masz rację, jest to preparat do włosów- okazuje się, że skład ma podobny do tego preparatu z CS poza dodatkiem zapachowymi jeszcze jednym skladnikiem, którego nie znam Ale alkohol w składzie ma zarówno ten preparat z CS jak i biosilk
ja mam w domu biosilk, ale nie odważylabym się chyba sprasować nim cieni
A z tym powder modifierem będę się musiała bliżej chyba zapoznać w takim razie, bo cena kusząca w porównaniu do tego z CS
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 15:24   #915
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Mam gliceryne uhuuuuu

Ide szukac tego przepisu odnosnie domowego mixing medium bo oczywiscie nie wiem juz w ktorym watku to bylo;]

znalazlam. cathy. jestes zla kobieta. trio lake moss bedzie moje moje moje aaa.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2009-01-16 o 15:34
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 15:39   #916
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Ide szukac tego przepisu odnosnie domowego mixing medium bo oczywiscie nie wiem juz w ktorym watku to bylo.
sabbatha, mozesz podac w ktorym?
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 15:42   #917
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

mixing medium
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 16:06   #918
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Wypróbowałam primer z cs. Jestem bardzo zadowolona z efektu, wygładzenie i super przyczepnosc podkladu mineralnego. Sam jest jakby perłowy ale na buzi tego nie widać.
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 17:03   #919
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Wypróbowałam primer z cs. Jestem bardzo zadowolona z efektu, wygładzenie i super przyczepnosc podkladu mineralnego. Sam jest jakby perłowy ale na buzi tego nie widać.
Ale który, który?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 17:10   #920
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: zakupy na Coastal Scents

ten diva ...
czekam na wieczór jak będzie po całym dniu i opiszę
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 17:34   #921
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
ten diva ...
czekam na wieczór jak będzie po całym dniu i opiszę
Już przeczytałam o nim. Teraz czekam na Twój opis.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 18:20   #922
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Już przeczytałam o nim. Teraz czekam na Twój opis.
Frantic jak dla mnie ta diva to rewelacja, az poszperałam w poszukiwaniu składników i nikt ortodoksyjny jej nie kupi TU daje wyjasnienie co to methicone , krzemionka to wiesz ze tez nie u wszystkich popularna. Na mnie to działa. Wygładza wyraźnie twarz, może nawet rozświetla ale bezkolorowo (nie umiem tego inaczej nazwac) i minerałami malujesz jak czysta kartkę. Nie zauwazylam jakiegos dodatkowego matowienia, ale i ja, nie mam wcale problemów ze świeceniem, więc tu moja opinia jest niemiarodajna dla wszystkich. Na pewno skóra się przy nim nie wysusza- tworzy film ( ze skladnikow to wynika) który nie pozwala uciekać wilgoci.
Mnie się to kojarzy z oilatum do kapieli (ten efekt)

Diva Defense Primer
Ingredients: Mica, Boron Nitride, Methicone, Silica Spheres, Titanium Dioxide
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-01-16 o 18:23
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 18:31   #923
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Frantic jak dla mnie ta diva to rewelacja, az poszperałam w poszukiwaniu składników i nikt ortodoksyjny jej nie kupi TU daje wyjasnienie co to methicone , krzemionka to wiesz ze tez nie u wszystkich popularna. Na mnie to działa. Wygładza wyraźnie twarz, może nawet rozświetla ale bezkolorowo (nie umiem tego inaczej nazwac) i minerałami malujesz jak czysta kartkę. Nie zauwazylam jakiegos dodatkowego matowienia, ale i ja, nie mam wcale problemów ze świeceniem, więc tu moja opinia jest niemiarodajna dla wszystkich. Na pewno skóra się przy nim nie wysusza- tworzy film ( ze skladnikow to wynika) który nie pozwala uciekać wilgoci.
Mnie się to kojarzy z oilatum do kapieli (ten efekt)

Diva Defense Primer
Ingredients: Mica, Boron Nitride, Methicone, Silica Spheres, Titanium Dioxide
Pastereczko a Ty masz czystą krzemionkę żeby móc porównać działanie ich obu?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 18:51   #924
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Pastereczko a Ty masz czystą krzemionkę żeby móc porównać działanie ich obu?
Co bym nie miala, (moje mineralne laboratorium) krzemionka jest taka bardziej śliska, i robi ci jedwab w dotyku, tak się ślizgasz po skórze, a primer wygładza i tez trochę jest tego efektu "dotyk jedwabiu" ale daje inne odbicie światła (PS) i efekt pupci niemowlaka i widze ze pod cienie polecają. Czekaja mnie kolejne zakupy na cs . I powiem Ci ze u nich albo tyci trzeba zamawiac, albo wspolnie duzo i wtedy przesylka jest znośna.. Myślę,że im ktoś starszy tym primer cudniejszy. Probka jest w mini pojemniczku.
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 19:02   #925
niusia212
Wtajemniczenie
 
Avatar niusia212
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 015
GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Dot.: zakupy na Coastal Scents

jakby jakaś wizażanka z Warszawy zamawiałaby z CS to chętnie bym się dołączyła... Niestety nie posiadam paypalla.
Szkda że nikt nie odpowiada na moje posty.....:/ może teraz ktoś mnie zauważy....
__________________
2 07 2011 -
niusia212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 19:43   #926
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
dzieki
dzieki pastereczce wiedzialam jak to sie robi ale chcialam poczytac cos wiecej na ten temat
dobrze, ze istnieje youtube
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy


Edytowane przez gioseppe
Czas edycji: 2009-01-16 o 19:48
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 20:13   #927
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: zakupy na Coastal Scents

po 6h linia jest nienaruszona (liner 24k) - cienie troche znikly i powieka wydaje sie tlusta. Ale to ewidentnie wina albo bazy albo moich powiek... Mam gliceryne i wyprobuje mixing medium. Cos mi sie popsuly te powieki ostatnio Eh cos nie umiem ujarzmic tej neutralnej palety

Najgorsze jest to ze chyba cos zmienili w skladzie art deco, poprzednie opakowanie mialam rok i pod koniec zaschla, sklad byl ciut inny niz ten co wyczytalam teraz na pudelku. To opakowanie mam tez rok i jeszcze nie zasycha ani nic (a juz sie konczy), duzo lepiej sie cieniuje (wrecz banalnie, a przedtem cieniowalo sie bardzo ciezko) ale trwalosc jest niestety mniejsza Sama nie wiem co wole
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 21:06   #928
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: zakupy na Coastal Scents

Cytat:
Napisane przez niusia212 Pokaż wiadomość
jakby jakaś wizażanka z Warszawy zamawiałaby z CS to chętnie bym się dołączyła... Niestety nie posiadam paypalla.
Szkda że nikt nie odpowiada na moje posty.....:/ może teraz ktoś mnie zauważy....
ja zamawialam ogolnopolsko, że tak powiem. Przyszlo do mnie i wysyłam PP dalej
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 21:11   #929
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: zakupy na Coastal Scents

już doszła paczka?
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 21:33   #930
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: zakupy na Coastal Scents

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1051929 3]już doszła paczka? [/quote]

tak, pisalam do Ciebie prosbe o vat
przesylki popakowane, wczoraj wyslalam czesc, a w pn reszte wiec we wtorek prosze tu fotki wklejac. Jaki kolor miki lub pigmentu Ci dodac?
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.