Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-05, 14:26   #2341
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Hej Lapi i buziak dla Wszystkich!!! och znam ból ,miałam takie przezycie raz w wyprawie do zoo..miało byc dla dzieci,spokojnie,rodzinni e a znajomy latał w tempie geparda jakby mu małp miało ubyc porazka..Czasami lepiej we dwoje,bez towarzystwano i jak romantycznie mogło by byc..teraz myśle o Paryżuciągnąc z TZ ślimaka o np... o fuj....Tini ja wiem ze sie nie wolno opalac..oj wiem...Megi tez chodziła z folia do solarki to i ja pójdę ..pare razy jak kebeb bede wygladac ..ale mam głupawke dziśczujecie jakby mnie tam ktos zobaczył..pomyslalby ze wariatka folia na twarzy i przerazenie w oczach Pati jak dieta?

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Arenko zadnej pietruszki!!!!! fachowa lekturka sie obstawilam wiec warto im zaufac

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cati jak samopoczucie?dzidzia aktywna
Miszelko - nonono Ty świńtuszku ale co tam, toż to sama prawda A co do opalania to ja nie wyobrażam sobie nie opalać się całe lato - obecnie wyglądam jak trup - taka biała skóra z żyłami na wierzchu - MASAKRA! cóż - najwyżej wiadro na łeb i na plażę
Ok lecę do domciu, głodna jestem na maksa, a jeszcze mnie dentysta dziś czeka

Edytowane przez maallaa
Czas edycji: 2009-05-05 o 14:27
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 15:45   #2342
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Miszelko - nonono Ty świńtuszku ale co tam, toż to sama prawda A co do opalania to ja nie wyobrażam sobie nie opalać się całe lato - obecnie wyglądam jak trup - taka biała skóra z żyłami na wierzchu - MASAKRA! cóż - najwyżej wiadro na łeb i na plażę
Ok lecę do domciu, głodna jestem na maksa, a jeszcze mnie dentysta dziś czeka
Ty wiadro ja folie plaza nasza..wszyscy by uciekli hi hi...Lapi a tak sie cieszyłas na ten wyjazd..Głupia baba,toksyczny charakter..popatrz jak jedna osoba moze popsuc całą radośc
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 16:14   #2343
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

..Lapi a tak sie cieszyłas na ten wyjazd..Głupia baba,toksyczny charakter..popatrz jak jedna osoba moze popsuc całą radośc
......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ........


ech Michellus ...co zrobic ... sa tacy ludzie i nawet jak im cos powiesz to i tak nie dotrze , takze szkoda nerwow , fakt babsko mi wyjazd skopalo .....bylo minelo ...mam o jednych znajomych mniej i nie ma czego zalowac ....

ja na szczescie wyjezdzam kilka razy w roku , takze to nie byl wyjazd mojego zycia ,
najgorzej jak czlowiek zbiera kase dlugo i sie w koncu wybierze do wymarzonego miejsca i to z takimi ludzmi, to tylko siasc i plakac ....chyba bym nie wyrobila w takiej sytuacji ,zrobila awanture i powiedziala wprost ,ze mi wyjazd spiepszyli ....

ale ale zmienmy temacik .....
znalazlas dla siebie kremik na wiosne ? : )

sie naogladalam na bezclowce kremidel ale kupilam tylko tusz, cienie i blyszczyk bo caly czas mam twarz wrazliwa ,wiec wole narazie przy aptecznych specyfikach dla wrazliwcow zostac ...
z reszta na noc cos2 , na dzien filtr , kiedy tu sie jeszcze czyms innym smarowac ....

ale dostalam w aptece paryskiej probki kremu z biothermu - Rides Repair Chroma -Lift , kurka super jest , lekko jakby brazuje ,twarz wyglada na wypoczeta po nim i fajny zapach ma ....mysle zakupic jak sie u nas pojawi ....

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-05-05 o 16:15
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 17:03   #2344
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
..Lapi a tak sie cieszyłas na ten wyjazd..Głupia baba,toksyczny charakter..popatrz jak jedna osoba moze popsuc całą radośc
......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ........


ech Michellus ...co zrobic ... sa tacy ludzie i nawet jak im cos powiesz to i tak nie dotrze , takze szkoda nerwow , fakt babsko mi wyjazd skopalo .....bylo minelo ...mam o jednych znajomych mniej i nie ma czego zalowac ....

ja na szczescie wyjezdzam kilka razy w roku , takze to nie byl wyjazd mojego zycia ,
najgorzej jak czlowiek zbiera kase dlugo i sie w koncu wybierze do wymarzonego miejsca i to z takimi ludzmi, to tylko siasc i plakac ....chyba bym nie wyrobila w takiej sytuacji ,zrobila awanture i powiedziala wprost ,ze mi wyjazd spiepszyli ....

ale ale zmienmy temacik .....
znalazlas dla siebie kremik na wiosne ? : )

sie naogladalam na bezclowce kremidel ale kupilam tylko tusz, cienie i blyszczyk bo caly czas mam twarz wrazliwa ,wiec wole narazie przy aptecznych specyfikach dla wrazliwcow zostac ...
z reszta na noc cos2 , na dzien filtr , kiedy tu sie jeszcze czyms innym smarowac ....

ale dostalam w aptece paryskiej probki kremu z biothermu - Rides Repair Chroma -Lift , kurka super jest , lekko jakby brazuje ,twarz wyglada na wypoczeta po nim i fajny zapach ma ....mysle zakupic jak sie u nas pojawi ....
biotherm uwielbiam!!!! tej firmy kosmetyki mi pasuja pod kazdym względem..Czasami np lancome,chanel mnie odpycha zapachem(krem)nie wiem,nie lubie mocno perfumowanychBIOTHERM AQUASOURCE-ten kupiłam na dzien!!! na noc narazie patrze wykonczyc Super Aqua night Gurelaina(tez zapach duszacy!) i czekam na flavo c..Własnie zbieram sie zeby napisac do konsula vichy jak to jest z tym retinolem w ich kremie na dzien Liftactiv retinol Ha...Roca mam superasnego,wchłania sie rewelacyjnie,ale co..ma retinol w skladzie i wyladowal w lodówce Dziewczyny mam Diora podkład wersje demonstracyjna Christian Dior, Diorskin Fluide 303,kupilam na allegro i dla mnie za ciemny-36zł chce któraś?????!!!!!

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Ten Dior to 15 ml..!!!! opis:
Christian Dior, Diorskin Fluide-303
Podkład przywracający równowagę nawilżenia skóry, potęguje naturalny blask cery, chroni, zapewnia komfort i trwałość. Zawiera barwniki odbijające światło, dające efekt naturalnie promiennej, rozświetlonej cery.
Posiada recepturę woda-w-silikonie - konsystencja nie zatykająca porów, nie zmniejsza ilości tlenu docierającego do skóry.
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 17:45   #2345
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

moze ja bym sie skusila Michellko ale ten fluid wpada w roz czy w bez ?????

nr 303 apricot tak ? no nie moge znalezc jak ten kolorek wyglada ....
ja mam dosc ciemna karnacje ale mocno ciemnych tez nie lubie ....a juz napewno nie wpadajacych w roz ...musze miec bezyk

obecnie mam dwa Lancoma i Givenchy , z zadnego nie jestem do konca zadowolona
jak do tej pory to tylko HR mi pasowal ale idealu wciaz szukam
......................... ......................... ......................... ......................... ......................... ..............

kupilam kilka dni temu SVR compact 50+ , co za jajco ! do wyrzucenia ....nie kupujcie !!!!

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-05-05 o 18:00
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 20:10   #2346
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Daj adres Lapi to Ci wyślę jak Ci spasuje to oki,jak nie to odeślesz w róż napewno nie wpada i za ciemny az tak tez nie jest..zreszta zobaczysz..Napisz na pw adresna kcw opisują ten kolorek

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Daj adres Lapi to Ci wyślę jak Ci spasuje to oki,jak nie to odeślesz w róż napewno nie wpada i za ciemny az tak tez nie jest..zreszta zobaczysz..Napisz na pw adresna kcw opisują ten kolorek
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 08:30   #2347
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Piękności Wszystkie,

Lapi czytajac twojego posta o wyjezdzie ze znajomymi przypomniał mi sie mój taki sam nieudany wyjazd. Było to juz dosc dawno chyba jakies z osiem lat temu, pojechalismy w tedy w bardzo dalekie rejony ze znajomymi mojego męża, tak mnie w tedy namówił.
Byli to ludzie, którzy mało podrózowali i mało się orietowali za granicą a podróż była bardzo długa i pociągami najpierw do niemiec, pózniej długo, długo jeszcze samolotem. Faceta znałam tylko troche natomiast z jego zoną rozmawiałam przed naszym wyjazdem tylko kilka razy, także praktycznie nie znałysmy się
O Boże ty mój co to było za nieszczęście, matko jedyna........
Nie dośc, ze wszystkiego sie bali to jeszcze tak niesmacznie sie zachowywali, ze nie szło z nimi wytrzymac, byli totalnie niewychowani, dogadywali sobie, on podrywał inne kobiety. Tak mnie to żenowało, ze nie wiedziałam jak mam do tego tematu podejśc, mój mąż zrozumiał wtedy, że popełnił ogromny błąd. Po kilku dniach wspólnego chodzenia odłączylismy sie od nich i tak do końca (bylismy z nimi 2 tyg.) wracalismy tylko razem bo nie mozna było inaczej. To był nasz pierwszy i ostatni wyjazd ze znajomymi

Czy któras miała taki set z CLINIQUE do oczyszczania skóry ?
w sumie 3 tubki : gel hydrant, refining serum i instant perfector.
Pytam bo osobiscie nie lubie tej firmy za to, ze wszystko jest bez zapachu i nakładajac ma sie wrazenie, ze nic nie działa.
Jakie macie doswiadczenia z ta firma np. z kremami bez zapachu ?

Pozdrawiam
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 13:52   #2348
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

ŁO MATKO TUTAJ DALEJ NIKOGO NIE MA ?

CO TO SIĘ DZIEJE Z WAMI ?
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 15:31   #2349
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość

kupilam kilka dni temu SVR compact 50+ , co za jajco ! do wyrzucenia ....nie kupujcie !!!!

Jaki kolor ma ten SVR? Chciałam sobie sprawić ten środkowy kolor, beż czy coś takiego...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 16:50   #2350
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez tinerfenia Pokaż wiadomość
Hej Piękności Wszystkie,

Lapi czytajac twojego posta o wyjezdzie ze znajomymi przypomniał mi sie mój taki sam nieudany wyjazd. Było to juz dosc dawno chyba jakies z osiem lat temu, pojechalismy w tedy w bardzo dalekie rejony ze znajomymi mojego męża, tak mnie w tedy namówił.
Byli to ludzie, którzy mało podrózowali i mało się orietowali za granicą a podróż była bardzo długa i pociągami najpierw do niemiec, pózniej długo, długo jeszcze samolotem. Faceta znałam tylko troche natomiast z jego zoną rozmawiałam przed naszym wyjazdem tylko kilka razy, także praktycznie nie znałysmy się
O Boże ty mój co to było za nieszczęście, matko jedyna........
Nie dośc, ze wszystkiego sie bali to jeszcze tak niesmacznie sie zachowywali, ze nie szło z nimi wytrzymac, byli totalnie niewychowani, dogadywali sobie, on podrywał inne kobiety. Tak mnie to żenowało, ze nie wiedziałam jak mam do tego tematu podejśc, mój mąż zrozumiał wtedy, że popełnił ogromny błąd. Po kilku dniach wspólnego chodzenia odłączylismy sie od nich i tak do końca (bylismy z nimi 2 tyg.) wracalismy tylko razem bo nie mozna było inaczej. To był nasz pierwszy i ostatni wyjazd ze znajomymi

Czy któras miała taki set z CLINIQUE do oczyszczania skóry ?
w sumie 3 tubki : gel hydrant, refining serum i instant perfector.
Pytam bo osobiscie nie lubie tej firmy za to, ze wszystko jest bez zapachu i nakładajac ma sie wrazenie, ze nic nie działa.
Jakie macie doswiadczenia z ta firma np. z kremami bez zapachu ?

Pozdrawiam
......................... ......................... ......................... ......................... ................

hejka ....no widze ,ze nie tylko ja mialam takie przygody ze znajomymi meza ....ot , live , choc nikomu oczywiscie takich znajomych i takich koszmarkow nie zycze .....

ja Clinique nie lubie - mialam kiedys probki te 3 kroki bo tak sie to chyba nazywa - tonik "ostry" bardzo a reszty juz sie balam probowac po tym toniku takze ja jestem na nie ....

---------- Dopisano o 17:50 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Jaki kolor ma ten SVR? Chciałam sobie sprawić ten środkowy kolor, beż czy coś takiego.

......................... ......................... ..............

witam , mam jasny bez Beciu jeszcze nie wyrzucilam jak bys byla zainteresowana
......................... ......................... ......................... ......................... ......................... .........

i jeszcze chce podziekowac tej milej kolezance co mi kolorowa Bioderme polecala , kupilam dzis , fajny kolorek rzeczywiscie , jak dla mnie

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-05-06 o 18:01
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 20:07   #2351
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej laseczkiNetu nie miałam wrrrr...Clinique miałam raz nawilzajacy krem(taki żółty)i szybko wydałam kuzynce..ale w KCW dosc wysoko, jak nie najwyzej klasuje sie tej firmy kremik na noc..Nie sprawdzałam,nie mialam próbek,nie wiem...Lapi wysłałam Ci probaska Lierac, Aqua-D+ Multivitamine Fluide Teinte (Multiwitaminowa emulsja tonująca)-moze Ci spasi Nuśka,Malla..gdziez WY?Madzia?Winni jak cosmelan-opisuj reakcje kobieto!!!!
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 07:16   #2352
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hello laseczki
jestem i żyje tylko mam teraz urwanie głowy w pracy i biały tydzień
wczoraj spotkałam się z koleżanką która przyjechała z irlandii, oczywiście plamiasta
chodziła tam do lekarzy zeby pozbyc się plam i co jej jeden doktorek powiedział?
że jak plamy wyszły to nie ma sposobu zeby się ich skutecznie na zawsze pozbyć
można tylko rozjaśnić, i pilnowac zeby się nie powiększały
nawet cosmelan o który pytała nie jest w stanie pomóć
buuuuu, do
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 08:02   #2353
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
hello laseczki
jestem i żyje tylko mam teraz urwanie głowy w pracy i biały tydzień
wczoraj spotkałam się z koleżanką która przyjechała z irlandii, oczywiście plamiasta
chodziła tam do lekarzy zeby pozbyc się plam i co jej jeden doktorek powiedział?
że jak plamy wyszły to nie ma sposobu zeby się ich skutecznie na zawsze pozbyć
można tylko rozjaśnić, i pilnowac zeby się nie powiększały
nawet cosmelan o który pytała nie jest w stanie pomóć
buuuuu, do
do ...ale chodz rozjasnienie ich to jakas perspektywa...czekam na odp z vichy i echo jak narazie..cwieka im zabilam wiedzą o plamach ...mam tu liste zabiegów na plamy,różne..i z róznym skutkiem przebarwienia od jasnych,poprzez mieszane az do melazmy...cosmelan jest bezapelacyjnie nr 1..nawet samo stosowanie 2 cosm ma skutek lepszy nizeli inne drogie a czasami inwazyjne zabiegi..Nuska ale sie namodlisz kobieto z czego córka najbardziej sie cieszy?moja spała z komorką
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 08:04   #2354
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć Nuśka co Ty tu nam wypisujesz????? zabijasz w nas nadzieję nawet cosmelan nie pomaga swoją drogą szacun dla doktorka tej Twojej koleżanki - jeden, który nie wciska kitu naiwnym plamkom... Czyli co - grunt to filtry i jeszcze raz filtry? Nusia - a Ty w ciągu dnia dosmarowywujesz? A jak biały tydzień?mała pewnie zachwycona

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Hej Miszelko - dawno razem nas tu nie było - milusio Ty też zapracowana? ja wczoraj zamknęłam ważny etap w pracy, może trochę się zluzuje...
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 08:43   #2355
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Cześć Nuśka co Ty tu nam wypisujesz????? zabijasz w nas nadzieję nawet cosmelan nie pomaga swoją drogą szacun dla doktorka tej Twojej koleżanki - jeden, który nie wciska kitu naiwnym plamkom... Czyli co - grunt to filtry i jeszcze raz filtry? Nusia - a Ty w ciągu dnia dosmarowywujesz? A jak biały tydzień?mała pewnie zachwycona

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Hej Miszelko - dawno razem nas tu nie było - milusio Ty też zapracowana? ja wczoraj zamknęłam ważny etap w pracy, może trochę się zluzuje...
Kawa?nareszcie bo stesknilam sie za Wami
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 08:51   #2356
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszka dzidzia ma dopiero 13 tygodni więc jeszcze sobie leżakuje i nie daje o sobie znać poza porannymi mdłościami no i wieczorem tak jakoś mega szybko dopada mnie spanie.
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 09:03   #2357
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cati jeszcze troche i przestanie Cie meczyc poranne...Własnie dostałam paczki..Serum diorka i Madzia DZIEKUĘ...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 10:13   #2358
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Dziewczynki,

LAPIELKO, to ja mówiłam ci, ze Bioderma dla ciebie ok, masz ciemną karnacje także musi byc fajna, ona nie ma brzydkiego zapachu i ładnie sie rozsmarowuje. Sama uzywałam jej przez kilka lat choc nie mam ciemnej karnacji, zmieniłam ostatnio na tego Roca bo wszystkie pisały, że z innymi kosmetykami jest stabilny. Musze powiedziec, ze choc cały czas smarowałam sie Bioderma i na to kosmetyki kolorowe to jakos nie widziałam pogorszenia plam, teraz natomiast kiedy nakładam Roca i na to te inne kolorowe gady to mam wrazenie, ze plamy ciemnieja mi z dnia na dzień, więc nie wiem czy nie wróce do Biodermy a na to kupie sobie puder sypki mineralny.

A powiem wam jeszcze, ze jeden z moich lekarzy dermatologów do których chodziłam takze powiedział mi, ze plam nie da się całkiem zlikwidowac, mozna tylko je cały czas rozjasniac. Dlatego juz na poczatku moich wpisów pisałam wam, ze w cuda nie wierzę i nie kupuje drogich kremów wybielajacych bo one i tak nic nie daja. Z chwilą pierwszego nasłonecznienia, plamy wychodza znowu, sama tego doswiadczyłam. Cosmelan takze tego nie uleczy całkiem jednak jest to najbezpieczniejszy krem, który mozna stosowac takze latem, więc mysle, ze to moje przeznaczenie do końca zycia.

Nie wiem jak jest u was ale zazdroszcze tym, które nie maja plam tak ładnie wygladają, zawsze zwracam na nie uwage kiedy idę ulica i jest mi tak strasznie przykro

Pozdrawiam
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 10:29   #2359
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

[quote=tinerfenia;12193125]Hej Dziewczynki,

LAPIELKO, to ja mówiłam ci, ze Bioderma dla ciebie ok, masz ciemną karnacje także musi byc fajna, ona nie ma brzydkiego zapachu i ładnie sie rozsmarowuje. Sama uzywałam jej przez kilka lat choc nie mam ciemnej karnacji, zmieniłam ostatnio na tego Roca bo wszystkie pisały, że z innymi kosmetykami jest stabilny. Musze powiedziec, ze choc cały czas smarowałam sie Bioderma i na to kosmetyki kolorowe to jakos nie widziałam pogorszenia plam, teraz natomiast kiedy nakładam Roca i na to te inne kolorowe gady to mam wrazenie, ze plamy ciemnieja mi z dnia na dzień, więc nie wiem czy nie wróce do Biodermy a na to kupie sobie puder sypki mineralny.

A powiem wam jeszcze, ze jeden z moich lekarzy dermatologów do których chodziłam takze powiedział mi, ze plam nie da się całkiem zlikwidowac, mozna tylko je cały czas rozjasniac. Dlatego juz na poczatku moich wpisów pisałam wam, ze w cuda nie wierzę i nie kupuje drogich kremów wybielajacych bo one i tak nic nie daja. Z chwilą pierwszego nasłonecznienia, plamy wychodza znowu, sama tego doswiadczyłam. Cosmelan takze tego nie uleczy całkiem jednak jest to najbezpieczniejszy krem, który mozna stosowac takze latem, więc mysle, ze to moje przeznaczenie do końca zycia.

Nie wiem jak jest u was ale zazdroszcze tym, które nie maja plam tak ładnie wygladają, zawsze zwracam na nie uwage kiedy idę ulica i jest mi tak strasznie przykro

Pozdrawiam[/quot ojej ten Roc..a miał zdziałac cuda,zabezpieczając:rolle yes: tez mam to uczucie Tini..jak widze dziewczyny wystawiajace buzie do slońca..piekna blyszcząca,zdrowa skóra..smagnieta opaleniną...Masz tego Roca anti taches brunes?w cos trzeba wierzyc kurcze Do wszystkich co pytały o cosmelan na trądzik..jest takowy..cosmelan aktiv!!!! jem ten pycnogenol,ze nie długo w sosne sie zamienieśródziemnomorsk ą he he...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 10:35   #2360
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Michellko,

Nie ja nie mam tego Roca na plamy, nie mogłam go nigdzie dostac, kupiłam tego normalnego
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 10:55   #2361
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

a polecacie jakies filterki z kolorem ale dla bladziochów w stylu michael jackson?
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 11:26   #2362
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ten moj jest przeciwplamowy,przeciwsta rzeniowy to przez ta soje w skladzie chyba Cati nie uzywałam kolorówki nigdy,takze nie pomoge.Ufam moim podkladom a filtr wale pod spódmoje cienie tez sa ciemniejsze niz np jesienia czy zima,a sumiennie sie filtruje codziennie..taki nasz los..wiosna i latem...zaopatrywnie w korektorki nam pozostaje
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 11:57   #2363
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Moje plamki Miszelko też wydają się ciemniejsze niż zimą szczególnie wczoraj w samochodzie widziałam różnicę - kiedyś wypadek spowoduję przez to ciągłe zerkanie w lusterko
Dziewczynki - polećcie jakąś skuteczną dietę (ale taką bez wyszukanych składników) , bo muszę 2 kg zrzucić, co mi po zimie przybyło
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 12:02   #2364
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Catherine,

Kolorówki dla bladziochów nie ma, SVR jest najjasniejszy chyba ale jak dla mnie to bardzo ciężki , chyba, ze Avenka ale ona z kolei wpada troszke w łososiowy, jak sie nałozy jej nieduzo i na to jakis fajny puderek i rozswietlacz to jest oki, dla mnie tez nie pasi bo nie kryje moich plam a są one takie średnio ciemne. Popros w aptece o próbki moze jak dla ciebie te dwa będą dobre.

Michellko,

Może ten Roc na plamy lepszy ? juz sama nie wiem

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Ja tez chciałabym ze 3 kilo zrzucic !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

Edytowane przez tinerfenia
Czas edycji: 2009-05-07 o 12:07
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 12:27   #2365
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

ja,zakupilam tabletki 130zł 30 sztuk i chudnie sie w oczach po nichsa rewelacyjne!!!! nie ma efektu jojo,a to wazne!!! jak sie bierze raz dziennie to spadek jest ,ok 5,6 kg na mc.starczy,wiecej nie trzeba
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 12:57   #2366
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

ja,zakupilam tabletki 130zł 30 sztuk i chudnie sie w oczach po nichsa rewelacyjne!!!! nie ma efektu jojo,a to wazne!!! jak sie bierze raz dziennie to spadek jest ,ok 5,6 kg na mc.starczy,wiecej nie trzeba
......................... ......................... ......................... ......................... .................

hola dawaj nazwe Michelciu jak bez recepty , nie badz taka , tez sie odchudzim
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 12:59   #2367
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Maallaa robię to samo co Ty na każdych światłach patrzę w lusterko czy aby przypadkiem nie widac mocniej plam. Ci co stoja za mna to sobie myslą że pewnie jakaś stara pudernica jedzie

Co do schudnięcia jak jak chciałam schudnąć to nagle rzuciłam wszystko słodkie z dnia na dzień i w ciągu 2 mcy zjechałam 6 kilo - do niedawno mi tak zostało no bo teraz wiadomo idzie do przodu z mca na mc
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 13:05   #2368
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

[quote=tinerfenia;12193125]Hej Dziewczynki,

LAPIELKO, to ja mówiłam ci, ze Bioderma dla ciebie ok, masz ciemną karnacje także musi byc fajna, ona nie ma brzydkiego zapachu i ładnie sie rozsmarowuje. Sama uzywałam jej przez kilka lat choc nie mam ciemnej karnacji, zmieniłam ostatnio na tego Roca bo wszystkie pisały, że z innymi kosmetykami jest stabilny. Musze powiedziec, ze choc cały czas smarowałam sie Bioderma i na to kosmetyki kolorowe to jakos nie widziałam pogorszenia plam, teraz natomiast kiedy nakładam Roca i na to te inne kolorowe gady to mam wrazenie, ze plamy ciemnieja mi z dnia na dzień, więc nie wiem czy nie wróce do Biodermy a na to kupie sobie puder sypki mineralny.

A powiem wam jeszcze, ze jeden z moich lekarzy dermatologów do których chodziłam takze powiedział mi, ze plam nie da się całkiem zlikwidowac, mozna tylko je cały czas rozjasniac. Dlatego juz na poczatku moich wpisów pisałam wam, ze w cuda nie wierzę i nie kupuje drogich kremów wybielajacych bo one i tak nic nie daja. Z chwilą pierwszego nasłonecznienia, plamy wychodza znowu, sama tego doswiadczyłam. Cosmelan takze tego nie uleczy całkiem jednak jest to najbezpieczniejszy krem, który mozna stosowac takze latem, więc mysle, ze to moje przeznaczenie do końca zycia.

Nie wiem jak jest u was ale zazdroszcze tym, które nie maja plam tak ładnie wygladają, zawsze zwracam na nie uwage kiedy idę ulica i jest mi tak strasznie przykro

Pozdrawiam
......................... ......................... ......................... ..........

czesc , tak mi sie wydawalo ,ze to Ty tnerfeniu , raz jeszcze dzieki , tylko szkoda ,ze tlusci twarz ta bioderma ale coz....trza jakis puderek sypki albo tak jak piszesz mineralny sobie sprawic i przymatowic ....no nie lubie takich kombinacji ale bede musiala bo jakos swiecaca nie czuje sie komfortowo ....

ja cosmelan tez do konca zycia juz uzywac bede ....choc nie cierpie tego kremu

dzis mi znowu skora schodzi z calej twarzy , wygladam jak wrrrr , ani sie malnac , ani nawet ta kolorowa biodermka nie moge bo jeszcze bardziej widac
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 13:18   #2369
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dziewczyny to za kazdym razem jak sie maznie 2 cosm buraczy sie i złazi skora???tak cały rok cera sie nie przyzwyczaja?reaguje tak samo po kilku mcach? WINII smarrujesz juz? Cati to bedzie pierwszy bobas cosmelanowy na forum( Malla do roboty!!!) Wezmiesz laptopa na porodowke to poprzemy z Toba
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 13:36   #2370
maallaa
Raczkowanie
 
Avatar maallaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 432
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to za kazdym razem jak sie maznie 2 cosm buraczy sie i złazi skora???tak cały rok cera sie nie przyzwyczaja?reaguje tak samo po kilku mcach? WINII smarrujesz juz? Cati to bedzie pierwszy bobas cosmelanowy na forum( Malla do roboty!!!) Wezmiesz laptopa na porodowke to poprzemy z Toba
Trzymam Was za słowo ale póki co cisza, no cóż - poczekacie chyba Co do tych słodyczy - ja mało jem tego typu rzeczy, ale za to chipsy, orzeszki i krakersy oraz tony żółteego sera mnie gubią... jak ja lubię pojeść........ Nie myślcie, że waże sto kilo, bo tylko połowę, ale taka oponka się mi zrobiła, że ciągle mi o sobie przypomina jakby plamy mi mało psuły humor...

Edytowane przez maallaa
Czas edycji: 2009-05-07 o 13:54
maallaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:23.