Pędzle do kosmetyków mineralnych - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-08, 12:35   #421
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

musze sprobowac tak nalozyc podklad (LHK)
A ja wreszcie dogadalam sie z angledem! nosz wreszcie potrafie sie nim poslugiwac! a lezal kilka miesiecy nieuzywany. ostatnio sprobowalam i bardzo fajnie mi sie nim naklada bronzer i roz.
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 12:40   #422
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Kurcze, ja jakoś kupiłąm LHK i u mnie leży biedaczeki jakoś się nie możemy dogadać używam go co najwyzej do wykończeniówek a już kompletnie nie wyobrażam sobie nałożenia nim podkładu...
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 12:44   #423
beafrance
Zadomowienie
 
Avatar beafrance
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 1 774
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

no ja jak na razie LHK tez uzywam tylko do primera i do wykonczeniowego. ale sprobuje kiedys nalozyc podklad.
beafrance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 12:47   #424
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Mi chodzilo o tę aukcję:
http://www.allegro.pl/item764965811_...gwarancja.html
Jest jeszcze LHK. Przy zakupie trzech pędzli, wysylka gratis. Tylko trochę bym się bała bo sprzedawca nowy zdaje się.
Cenowo wyjdzie prawie tak samo jak pędzle z EDM ze Stanów. Tyle, że pewnie przesyłka zdecydowanie szybsza i mniej kłopotu z zamawianiem.
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 12:52   #425
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ja kupowałam swój u tego sprzedającego którego linka dziewczyny podawały wcześniej także nie mogę polecić kogoś u kogo niekupowała i go "nieznam",ale myśle że to to samo;]
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 13:57   #426
Kitexx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 35
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ostatnio też zauważyłam, że po nakładaniu podkładu flatty'm po paru godzinach robi mi się ciasto na twarzy... Jeśli nie jest to nakładanie na długo, jest ok, i szybciej uzyskuje się krycie, ale rano, kiedy maluję się na cały dzień wolę LHK. Jakoś delikatniej to wygląda, i nie widać że mam podkład :P Tak więc, prawdopodobnie zakupię przynajmniej jeszcze jeden, bo i do różu i wszystkiego innego jest cudowny ^^

Albo będę składac na MAC 182.
Kitexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 14:16   #427
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

ja na początku nie wyobrażałam sobie nalożenia podkładu czymkolwiek innym niż FT.
Do czasu, gdy spróbowałam zrobić to LHK Efekt jest dużo subtelniejszy i naturalniejszy. Fakt, ze krycie jest mniejsze, ale tak bardzo polubiłam ten pędzel, że obecnie mam 3 a FT od kilku miesięcy leżą nieużywane
LHK używam do primera, podkładu, wykończeniówki, a w awaryjnych sytuacjach do rózu i konturowania nawet
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 17:19   #428
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cathy, ja mam identycznie
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 17:22   #429
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ja w sumie tez wole LHK. Jest milszy i jakos lepiej mi sie nim rozprowadza podklad.
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 17:23   #430
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ja na początku nie wyobrażałam sobie nalożenia podkładu czymkolwiek innym niż FT.
Do czasu, gdy spróbowałam zrobić to LHK Efekt jest dużo subtelniejszy i naturalniejszy. Fakt, ze krycie jest mniejsze, ale tak bardzo polubiłam ten pędzel, że obecnie mam 3 a FT od kilku miesięcy leżą nieużywane
LHK używam do primera, podkładu, wykończeniówki, a w awaryjnych sytuacjach do rózu i konturowania nawet
Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
Cathy, ja mam identycznie
A ja muszę spróbować, natchnienie wy moje
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 17:56   #431
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

ja z kolei wierna jestem FT mam dwa i nie wyobrażam sobie nałożyć podkładu czymś innym
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 17:58   #432
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

tez tak mialam a ostatnie dni tylko LHK. FT wyprany sobie odpoczywa pewnie jeszcze do niego wroce bo u mnie to tak falami juz kiedys podchodzilam do LHK i wtedy mi jakos nie pasowal, ale teraz mi sie podoba efekt jaki daje.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 18:00   #433
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

mój flat juz stoi od kilku tygodni nieuzywany, zdradzilam go

wole jednak mniejsze krycie formula intensive tez poszla w odtsawke, a to tylko dowód na to, ze moja cera jest duzo lepsza przy minerałkach
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 18:00   #434
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

ja najbardziej lubie chowanego LHK
jest bardzo gesty i mozna regulowac jego zbitosc
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 18:14   #435
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

ja mam dwa LHK i oba inne stary jest mniej zbity od chyba zbytniego rozcapierzania po myciu, nowy jak to nowy- zbity. ale ten stary po myciu odzyskuje ksztalt normalny. i krycie mi tez wystarcza.
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 18:21   #436
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

No i właśnie to jest fajne,że te dwa pędzle dają tak różne możliwości i efekt aki uzyskać chcemy w danym momęcie Myśle ,że jak moja skóra w końcu będzie taka jak sobie życzę i będę potrzebowała mnieszego krycia to niewątpliwie spróbuje się bliżej z LHK zakolegować
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 18:31   #437
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Winly, u mnie jest identycznie też chyba polepszenie się cery spowodowało brak chęci na silne krycie formułą intensive i FT
a co do LHK... Mam 3 i dwa pierwsze są identyczne, a ostatni kupiony niedawno jest ciut inny, mam wrażenie, że włosie jest takie jakby bardziej... nie wiem, jak to określić- sypkie? I ciut bardziej sprężyste W kazdym bądź razie, jestem zdeklarowaną fanką LHK... Choć w zbroi jeszcze nie mam
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 18:37   #438
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja z kolei wierna jestem FT mam dwa i nie wyobrażam sobie nałożyć podkładu czymś innym
Ja również. Poza tym LHK mi pyli Wiem, powiecie, że za dużo nakładam, ale nawet, jak dam mało to mi pyli Ale ja tak mam ze wszystkimi okrąglakami- dlatego dooczne tylko płaszczaki

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
mój flat juz stoi od kilku tygodni nieuzywany, zdradzilam go

wole jednak mniejsze krycie formula intensive tez poszla w odtsawke, a to tylko dowód na to, ze moja cera jest duzo lepsza przy minerałkach
Ha, ja lubię mocniejsze krycie, choć cera też diametralnie się poprawiła, ale dla mnie minerałki w ogóle słabo kryją, mam jakąś dziwną cerę, choćbym nie wiem ile warstw nałożyła. Mnie kryje tylko EGM i to o dziwo obie formuły CM i YG.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 18:38   #439
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

uzywam kabuki przy bardziej kremowych podkladach, i takich z grugkami jakby, a przy suchych pylkach flata
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 23:36   #440
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

U mnie też wyprane FT od kilku tygodni czekają bezczynnie.

Ponadto LHK łatwiej nałożyć puder przy kwaszeniu i retinoidowaniu. Flat podkreśla wszystko, puder nałożony LHK nawet przy odstających lekko skórkach nie podkreśla ich bardzo - no i efekt jest zdecydowanie bardziej naturalny
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 08:14   #441
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

przy FT nie mam za dużego krycia bo nie używam kryjących proszków tylko Buff'd Light. FT lepiej mi się rozciera i stempluje skórę, LHK jest idealny do primera i pudru wykańczającego (swego czasu chciałam przypudrować się pędzlem The Body Shop i porażka wolę LHK)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 11:30   #442
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

dziewczyny co z pędzlem do różu, jaki polecacie??

troche czytalam i wiekszosc tych pedzli do rozu ma negatywne opinie

teraz uzywam LHK, ale jest za duzy, ja jeszcze w dodatku mam małą twarz, więc zawsze musze nie nameczyc, żeby roz nakladac tylko na czesc pedzla, a to z kolei uniemozliwia rowne rozlozenie, wiec kompletnie sie u mnie nie sprawdza LHK
a plama mimo moich wysilkow jest i tak zawsze za duza

skunks tak samo, wdodatku za rzadki, podpowiedzcie cos



edit:
widze dyskusja o FT i LHK

ja od pewnego czasu uzywam tylko LHK, Flat Top leży nie ruszany


inna spawa jak ktos naklada grubą warstwie filtru, wtedy polecam Flat Topa, nim mozna fajnie stemplowac
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2009-10-14 o 11:34
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 12:19   #443
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ja do różu używam fiber optica SN. Pędzelek jest mały, mieści się nawet w zakręnce sampla. Robię nim kilka kropek na policzku i rozcieram kółeczkami. Czasami trzeba się nakręcić ale bardzo go lubię i ciężko nim przesadzić.
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 19:29   #444
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Wracając jeszcze do preferencji odnośnie FT/LHK - ja po wielkich zachwytach nad LHK wróciłam do FT. A to dlatego, że nie przykładam już wagi do nakładania podkładu, skoncentrowałam się na tym, co było u mnie problemem, czyli na nakładaniu korektora. Teraz na całą twarz daję w sumie tyle samo podkładu co punktowo na przebarwienia. Flatem nakładam jedną warstewkę, niektóre miejsca tylko lekko musnę (policzki koło nosa, nos - tam Flat lubi podkreślać pory). Oszczędzam czas przy okazji. Skórki może rzeczywiście podkreśla bardziej niż LHK, ale to mnie niespecjalnie martwi, bo i tak skrupulatnie je zawsze usuwam pęsetką, żeby się później nie uwidoczniły przy pudrowaniu. Ostateczny efekt mojego makijażu i tak nie zależy od podkładu tylko od pudru (Hauschka w kamieniu ).

Aplikacja punktowa to trudniejsza rzecz niż omiatanie lica dużym pędzlem, tę ostatnią czynność wykonuję z zamkniętymi oczami. Tuszowanie przebarwień zwykle kończyło się u mnie plackami pod pudrem. Wypracowałm sobie taką technikę: nakładam jednorazowo odpowiednio dużą ilość proszku i nie "poprawiam" już tego (im dłużej się rozciera, tym gorszy efekt); poza tym czyszczę kilka razy pędzelek na chusteczce higienicznej, w trakcie jednej aplikacji, żeby podkład się na nim nie gromadził, bo wtedy źle się nakłada miejscowo.

A jak mam coś wyjątkowo widocznego i trudnego do zatuszowania samym proszkiem, to pod primer nakładam pędzelkiem odrobinę Dermacolu i na to całą mineralno-Hauschkową resztę. Nie ma takiej rzeczy, której nie dałoby się w ten sposób ukryć .
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 09:07   #445
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Wracając jeszcze do preferencji odnośnie FT/LHK - ja po wielkich zachwytach nad LHK wróciłam do FT. A to dlatego, że nie przykładam już wagi do nakładania podkładu, skoncentrowałam się na tym, co było u mnie problemem, czyli na nakładaniu korektora. Teraz na całą twarz daję w sumie tyle samo podkładu co punktowo na przebarwienia. Flatem nakładam jedną warstewkę, niektóre miejsca tylko lekko musnę (policzki koło nosa, nos - tam Flat lubi podkreślać pory). Oszczędzam czas przy okazji. Skórki może rzeczywiście podkreśla bardziej niż LHK, ale to mnie niespecjalnie martwi, bo i tak skrupulatnie je zawsze usuwam pęsetką, żeby się później nie uwidoczniły przy pudrowaniu. Ostateczny efekt mojego makijażu i tak nie zależy od podkładu tylko od pudru (Hauschka w kamieniu ).

Aplikacja punktowa to trudniejsza rzecz niż omiatanie lica dużym pędzlem, tę ostatnią czynność wykonuję z zamkniętymi oczami. Tuszowanie przebarwień zwykle kończyło się u mnie plackami pod pudrem. Wypracowałm sobie taką technikę: nakładam jednorazowo odpowiednio dużą ilość proszku i nie "poprawiam" już tego (im dłużej się rozciera, tym gorszy efekt); poza tym czyszczę kilka razy pędzelek na chusteczce higienicznej, w trakcie jednej aplikacji, żeby podkład się na nim nie gromadził, bo wtedy źle się nakłada miejscowo.

A jak mam coś wyjątkowo widocznego i trudnego do zatuszowania samym proszkiem, to pod primer nakładam pędzelkiem odrobinę Dermacolu i na to całą mineralno-Hauschkową resztę. Nie ma takiej rzeczy, której nie dałoby się w ten sposób ukryć .


Jakim pędzelkiem tuszujesz przebarwienia?
Ja używam TBS do ust/korektora, ale szukam czegoś lepszego. Nakładam nim korektor mineralny multitasking i intensive medium. Niestety pędzel szybko się zużył ;(
durka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 18:40   #446
LadyDaisy
Raczkowanie
 
Avatar LadyDaisy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 241
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ja również jestem zagorzałą fanką LHK, jest do wszystkiego..podkładów, wykończeniówki, róż też nim nakładam...mysle ze krzywdy nie da sie nim zrobic pod warunkiem ze nie przesadzi sie z iloscią kosmetyku
LadyDaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 20:37   #447
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez durka Pokaż wiadomość
Jakim pędzelkiem tuszujesz przebarwienia?
Na razie Italian Badger Round Crease. Jest bardzo dobry, niestety drapie mnie dość mocno (jak większość pędzli). Czekam na syntetyczny i z sobola, może będą lepsze.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 21:31   #448
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

A do mnie przyszedł wczoraj Flat Top i jestem zachwycona Tak miękkiego i sprężystego pędzla, nigdy nie miałam A swoje stare pędzle oddałam siostrze.
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 18:31   #449
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Na razie Italian Badger Round Crease. Jest bardzo dobry, niestety drapie mnie dość mocno (jak większość pędzli). Czekam na syntetyczny i z sobola, może będą lepsze.
Ja poluję na Chisel Detail Mini Brush i Black Precision Pointed Detail z CS, do punktowego nanoszenia korektora EDM. No i skuszę się na LHK
durka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 03:02   #450
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Przyszły moje pędzelki z CS (szybciutko jak zawsze ).

Synthetic Deluxe Crease Brush jest boooski , będzie cudowny do korektora, nie za duży, nie za mały, włosie ma o niebo delikatniejsze od Italian Badger Round Crease i jest mniej zbity, bardziej miękki od Sable Contour Brush (ten to taka typowa kulka z czubeczkiem, będę nim nanosić Dermacol w razie potrzeby). Jednak pędzelki syntetyczne są najlepsze dla wrażliwców.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-13 17:05:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.