Pędzle do kosmetyków mineralnych - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-18, 20:22   #2701
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Dostałam dziś paczuchę z pędzlakami z eco tools
Bardzo się cieszę, że jednak nie trwało to miesiąc i że wszystko doszło w dobrym stanie. Wyprałam je już i właśnie się suszą. Mam zamiar przetestować je jutro przy okazji porannego makijażu
Na gorąco powiem tylko, że mają niesamowicie miękkie włosie, którego kolory są przeurocze i kojarzą mi się z jakimś króliczkiem Aha no i zdziwiłam się kiedy wzięłam pędzelki do ręki- są bardzo lekkie, prawie, że niewyczuwalne pod względem wagi i jakoś mi tak dziwnie bo np. pędzle maestro są dużo cięższe i mam poczucie, że trzymam w dłoni porządny pędzel No nic, przyzwyczajenie drugą naturą człowieka, do tego też przywyknę

Tylko jedno mnie lekko zmartwiło i dlatego mam pytanie do posiadaczek, czy Wasze pędzle też tak śmierdziały? Bo moje autentycznie walą jakimś niemytym futrzakiem Mam nadzieję, że po wypraniu zapach się ulotni.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 22:58   #2702
mglista_noc
Raczkowanie
 
Avatar mglista_noc
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 379
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

No to dobrze, że Twoje tez już doszły Co do zapachu, to smrodku nie odnotowałam, ale też specjalnie ich nie wąchałam jak przyszły.
Mam nadzieję, że po praniu będzie juz dobrze
Ja póki co potestowałam pędzel do różu i jakoś prawdę mówiąc trudno mi się do niego przyzwyczaić - jest taki wielki w porównaniu do tego z essence, który kupiłam wcześniej. Zobaczymy, może mu wynajdę inną funkcję - na przykład do pudru?
mglista_noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 20:32   #2703
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Mglista noc, zapach na szczęście się ulotnił i teraz włosie przyjemnie pachnie szamponem Co do wąchania to ja też nie specjalnie to robiłam, ale zaraz po dostaniu nie mogłam się powstrzymać i pomiziałam się lekko jednym z nich po buzi no i ten fetorek był dosyć mocno wyczuwalny, w pozostałych pędzlach również.
Dziś użyłam je do makijażu i bardzo przypadły mi do gustu, cały czas jestem oczarowana miękkością oraz kolorem włosia. Już uwielbiam też ich bambusowe rączki, genialnie to wygląda
Aha i myślałam, że ten pędzelek języczkowy do nakładania cieni będzie zbyt miękki i nie za bardzo się sprawdzi, ale przyjemnie mnie zaskoczył, bardzo dobrze nabiera cienie i ładnie je rozprowadza.
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 14:43   #2704
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Właśnie doszły do mnie pędzle Hakuro H50 do podkadu i H70 do cieni
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 14:31   #2705
Mikulinka17
Rozeznanie
 
Avatar Mikulinka17
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 888
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Hej dziewczyny Rzadko się zdarza, że coś naskrobię, ale...
Czy zamawiałyście już kiedyś pędzelki z tej strony?


Są to znajome pędzle, które w ofercie ma Lucy Minerals i SN i coś mi się wydaje, że ceny są atrakcyjniejsze... Czy gdyby zebrały się chętne byłaby możliwość wspólnego zamówienia? O ile wysyłają do nas
__________________
Wymienię perfumy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269655
Mikulinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 16:36   #2706
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Hej dziewczyny,
Widziałam wczoraj w Douglasie (nowym w Arkadii-Wawa) pędzle łudząco podobne do tych z EDM, Sunshade i Pixie - nie pomyślałam zeby spisać ceny - na pewno drożej niż na Allegro, ale wiem że niektóre wolą zapłacić więcej i pomacać
były kabuki, FT, dooczne LHK nie widziałam ale może się nie przyglądałam zbyt uważnie bo pędzli nie szukam
__________________

avalonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 17:22   #2707
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

czy ktoś ma duo fibre z eco tools? prosiłabym o opinie
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-28, 04:19   #2708
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Mikulinka17 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Rzadko się zdarza, że coś naskrobię, ale...
Czy zamawiałyście już kiedyś pędzelki z tej strony?


Są to znajome pędzle, które w ofercie ma Lucy Minerals i SN i coś mi się wydaje, że ceny są atrakcyjniejsze... Czy gdyby zebrały się chętne byłaby możliwość wspólnego zamówienia? O ile wysyłają do nas
Przeczytałam cały ten wątek i pamiętam, że ktos tam robił małe zbiorowe zamówienie oraz opisywał tu wrażenia.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 10:11   #2709
Mikulinka17
Rozeznanie
 
Avatar Mikulinka17
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 888
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Przeczytałam cały ten wątek i pamiętam, że ktos tam robił małe zbiorowe zamówienie oraz opisywał tu wrażenia.
Właśnie znalazłam o tym, ok dzięki
__________________
Wymienię perfumy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269655
Mikulinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 17:44   #2710
AniolZinnegoSwiata
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 80
Prosze Pomozcie mi znalesc najbardziej delikatny pedzel do podkladu mineralneg0

Poszukuje bardzoooo delikatnego -najbardziej jak to jest mozliwe pedzla do podkladu mineralnego ,chodzi mi o srednie krycie i chyba tylko z oferty Sephory, bo u mnie z kosmetycznych sklepow jest tylko Sephora .Kiedys kupilam pedzel do podkladu mineralnego bare mineral buki brush...tragedia raz umylam i zrobil sie bardzo drapiacy do tego mu wloski wypadaly,ale to juz bym zniosla,najgorsze to bylo ze strasznie podraznial mi skore ..robila sie czerwona Jaki pedzel byscie mi doradzily ?
AniolZinnegoSwiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 17:56   #2711
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554
Dot.: Prosze Pomozcie mi znalesc najbardziej delikatny pedzel do podkladu mineralneg0

Z oferty Sephory to nie wiem, ale ja zamawiałam na allegro pędzel Everyday Minerals i mogę śmiało rekomendować
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-03, 18:03   #2712
Jully
Raczkowanie
 
Avatar Jully
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 454
Dot.: Prosze Pomozcie mi znalesc najbardziej delikatny pedzel do podkladu mineralneg0

Też mam pędzel kabuki z Everyday Minerals i bardzo polecam. Myłam go już niezliczona ilośc razy i dalej jest cudownie delikatny i mięciutki. Możesz go bez problemu na allegro kupić. Z pędzlami Sephory mam niestety złe doświadczenia
Jully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 18:38   #2713
AliMa5
Rozeznanie
 
Avatar AliMa5
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 744
Dot.: Prosze Pomozcie mi znalesc najbardziej delikatny pedzel do podkladu mineralneg0

Cytat:
Napisane przez AniolZinnegoSwiata Pokaż wiadomość
Poszukuje bardzoooo delikatnego -najbardziej jak to jest mozliwe pedzla do podkladu mineralnego ,chodzi mi o srednie krycie i chyba tylko z oferty Sephory, bo u mnie z kosmetycznych sklepow jest tylko Sephora .Kiedys kupilam pedzel do podkladu mineralnego bare mineral buki brush...tragedia raz umylam i zrobil sie bardzo drapiacy do tego mu wloski wypadaly,ale to juz bym zniosla,najgorsze to bylo ze strasznie podraznial mi skore ..robila sie czerwona Jaki pedzel byscie mi doradzily ?
jest juz watek o pedzlach
dziewczyny odpowiadajace tez zwroccie prosze na to uwage(nie odpowiadajac) bo potem mamy burdel na forum
__________________
Minerałoholiczka

od 11.07.2011 Aknenormin. a więc walka trwa..
AliMa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-03, 19:13   #2714
AniolZinnegoSwiata
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 80
Dot.: Prosze Pomozcie mi znalesc najbardziej delikatny pedzel do podkladu mineralneg0

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
jest juz watek o pedzlach
dziewczyny odpowiadajace tez zwroccie prosze na to uwage(nie odpowiadajac) bo potem mamy burdel na forum
Przepraszam niezauwazylam to w takim razie prosze o przeniesienie mojego watku w to miejsce A co myslicie o tym pedzlu z Sephory ? http://www.sephora.fr/Accessoires/Vi...inerale/P61719


http://www.markasephora.pl/produkt/2...l_brush_powder

Edytowane przez AniolZinnegoSwiata
Czas edycji: 2011-08-03 o 19:16
AniolZinnegoSwiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-04, 09:20   #2715
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Mikulinka17 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Rzadko się zdarza, że coś naskrobię, ale...
Czy zamawiałyście już kiedyś pędzelki z tej strony?


Są to znajome pędzle, które w ofercie ma Lucy Minerals i SN i coś mi się wydaje, że ceny są atrakcyjniejsze... Czy gdyby zebrały się chętne byłaby możliwość wspólnego zamówienia? O ile wysyłają do nas
Chyba wysylaja, przesylka dosc droga: ok 14 $, ale wydaje sie ze za to stala, bo tylko ta opcja sie wyswietla.
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-05, 12:13   #2716
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Dziewczyny, poszukuję jakiejś wersji mini do kosmetyczki pędzla do pudru lub do podkładu. Używam Hakuro, ale niestety nawet ich wersja mini jest dość duża Pomożecie ?
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 13:04   #2717
AniolZinnegoSwiata
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 80
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Dziewczyny czy ktoras z was uzywala ten pedzel do podkladu mineralnego MINERAL BRUSH POWDER -SEPHORA - http://www.markasephora.pl/produkt/2...l_brush_powder ???? Czy bedzie on odpowiedni do skory bardzo wrazliwej ???? Czy nie podrazni mnie ? chodzi mi o efekt krycia sredni Czy ten pedzel bedzie taki ?
AniolZinnegoSwiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 13:27   #2718
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

nie wiem, mnie się wydaje jakiś dziwnie mały może lepiej zamów z allegro pędzle EDM albo sunshade minerals? na pewno będą tańsze, lepsze do minerałów i bardziej miękkie niż te z sephory
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 17:30   #2719
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poszukuję jakiejś wersji mini do kosmetyczki pędzla do pudru lub do podkładu. Używam Hakuro, ale niestety nawet ich wersja mini jest dość duża Pomożecie ?

Ja mam flat top kabuki Lucy minerals i wlasnie zamowilam ich kabuki, jeszcze nie doszedl. Flat top kabuki jest super fajny, maly, poreczny, mozna nim nakladac primer, podklad i puder wykonczeniowy. Czekam na kabuki, zamieszka w kosmetyczce w torebce : )
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-06, 18:51   #2720
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poszukuję jakiejś wersji mini do kosmetyczki pędzla do pudru lub do podkładu. Używam Hakuro, ale niestety nawet ich wersja mini jest dość duża Pomożecie ?
http://www.iherb.com/Eco-Tools-Recyc...uki/36801?at=0 jeżeli nie boisz się zamawiać z usa to ten, jest chowany więc nadaje się idealnie do torebki
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 10:39   #2721
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez AniolZinnegoSwiata Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras z was uzywala ten pedzel do podkladu mineralnego MINERAL BRUSH POWDER -SEPHORA - http://www.markasephora.pl/produkt/2...l_brush_powder ???? Czy bedzie on odpowiedni do skory bardzo wrazliwej ???? Czy nie podrazni mnie ? chodzi mi o efekt krycia sredni Czy ten pedzel bedzie taki ?

Jeśli się nie mylę to jest ten sam pędzel, który bardzo polecała Katosu na swoim yt kanale. Ona używa go do podkładu płynnego i sobie bardzo chwali za krycie i miękkość włosia Ja mam bardzo podobny w budowie ale z hakuro h54 i mogę powiedzieć, że jest genialny nie tylko do nakładania podkładu płynnego, ale również bardzo dobrze sprawdza się przy nakładaniu glinki jako primera no i jest sporo tańszy niż sephorowski. Jednak nie mogę ich porównać fizycznie bo pędzlaka sephorowskiego po prostu nie mam.
Tutaj link, mówi o nim na samym końcu --> http://www.youtube.com/user/katOsu#p/u/2/6S9ZXdGLNOs
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 15:27   #2722
AniolZinnegoSwiata
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 80
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Jeśli się nie mylę to jest ten sam pędzel, który bardzo polecała Katosu na swoim yt kanale. Ona używa go do podkładu płynnego i sobie bardzo chwali za krycie i miękkość włosia Ja mam bardzo podobny w budowie ale z hakuro h54 i mogę powiedzieć, że jest genialny nie tylko do nakładania podkładu płynnego, ale również bardzo dobrze sprawdza się przy nakładaniu glinki jako primera no i jest sporo tańszy niż sephorowski. Jednak nie mogę ich porównać fizycznie bo pędzlaka sephorowskiego po prostu nie mam.
Tutaj link, mówi o nim na samym końcu --> http://www.youtube.com/user/katOsu#p/u/2/6S9ZXdGLNOs
czuprynka Dziekuje ci serdecznie za informacje piszezsz ze masz hakuro h54 jak on sie sprawdza przy nakladniu podkladu mineralnego ?-ja szukam pedzla bardzoo miekkiego -do bardzoo wrazliwej skory-ktory da krycie srednie-do nakladania podkladu mineralnego,czy jest on lepszy od Hakuro H50 ?

Edytowane przez AniolZinnegoSwiata
Czas edycji: 2011-08-07 o 15:28
AniolZinnegoSwiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 17:44   #2723
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez AniolZinnegoSwiata Pokaż wiadomość
czuprynka Dziekuje ci serdecznie za informacje piszezsz ze masz hakuro h54 jak on sie sprawdza przy nakladniu podkladu mineralnego ?-ja szukam pedzla bardzoo miekkiego -do bardzoo wrazliwej skory-ktory da krycie srednie-do nakladania podkladu mineralnego,czy jest on lepszy od Hakuro H50 ?

Jeśli chodzi o podkład mineralny to nie bardzo wiem, z tej prostej przyczyny, że nie używam ich Ale co do miękkości- h54 jest bez zarzutu do tego gęste, zbite włosie, którego kształt bardziej mi odpowiada przy wcieraniu podkładu, bo h50 też mam i bardzo sobie chwalę, jednak on lepiej moim zdaniem spisuje się przy metodzie stempelkowania.
Miękkość włosia h54 i h50 porównywalna, oba są nieziemsko łagodne dla buzi Poza tym ceny też nie są jakoś strasznie wygórowane, więc moim zdaniem warto wypróbować, tym bardziej, że pędzel h54 to praktycznie kopia sephorowskiego tyle, że w dużo korzystniejszej cenie
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 11:51   #2724
gatilla
Rozeznanie
 
Avatar gatilla
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 630
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
http://www.iherb.com/Eco-Tools-Recyc...uki/36801?at=0 jeżeli nie boisz się zamawiać z usa to ten, jest chowany więc nadaje się idealnie do torebki
Super ten pędzel Wydaje mi sie, że gdzieś były wspólne zakupy z iherb, lecę poszukać !

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
Ja mam flat top kabuki Lucy minerals i wlasnie zamowilam ich kabuki, jeszcze nie doszedl. Flat top kabuki jest super fajny, maly, poreczny, mozna nim nakladac primer, podklad i puder wykonczeniowy. Czekam na kabuki, zamieszka w kosmetyczce w torebce : )
Ten też jest fajny, ale chyba też nie ma polskiego dystrybutora...

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

A odnosnie pędzli Hakuro to używam H50 i jestem bardzo zadowolona, jest mięciutki i doskonale stempluje się nim twarz
gatilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 13:11   #2725
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez gatilla Pokaż wiadomość
A odnosnie pędzli Hakuro to używam H50 i jestem bardzo zadowolona, jest mięciutki i doskonale stempluje się nim twarz
Ja mam Hakuro H51 i też jestem zadowolona, podobnie jak FT z Lucy
Hakuro mnie rozczarowało trochę ale przez to że nie doczytałam.Dlaczego one mają tak dłuuuuuuuuuuugie rączki?czemu to służy?przecież można sobie oko wybić przybliżając się do lustra
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 13:55   #2726
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

to prawda ja też bym wolała żeby hakuro miało krótsze rączki.pędzle ogólnie są super ale przyzwyczaiłam się do krótkich trzonków.i tak zawsze trzymam go za tą metalową część.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 14:34   #2727
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
to prawda ja też bym wolała żeby hakuro miało krótsze rączki.pędzle ogólnie są super ale przyzwyczaiłam się do krótkich trzonków.i tak zawsze trzymam go za tą metalową część.
Do różu czy pudru mi nie przeszkadzają(choć to marnotrawstwo)
ale do oczu(ciężko się zbliżyć do lustra)
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 18:53   #2728
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

ja myślę głównie o flat topie.lepiej mi się posługiwać krótkim.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 18:57   #2729
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
ja myślę głównie o flat topie.lepiej mi się posługiwać krótkim.
Pixie, EDM itp są fajne. Niby Lucy(niby bo inne firmy też mają go w ofercie)też jest długi i jest ciemny więc nie widać ile prochu się wzięło ale jest miękki i ogólnie fajny
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 20:57   #2730
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Ja ostatnio używam głównie pędzli Lucy, mój ostatni nabytek - pędzel do korektora - jest rewelacyjny
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-13 17:05:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:55.