Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-12, 18:00   #841
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Fajne kolorki. Ja też chętnie bym wypróbowała, ale to trzeba zrobić z rozjaśniaczem więc bezsensu dla mnie.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 19:27   #842
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
jest tu jakaś blondynka, która szamponetkowała włosy Marionem w kolorze ,, Tycjan'' ?
ja tylko farbowalam, ale chetnie popatrze i na efekty szamponetki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hairrude.jpg (22,3 KB, 39 załadowań)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 19:52   #843
Nescaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nescaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 4 899
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Fajne kolorki. Ja też chętnie bym wypróbowała, ale to trzeba zrobić z rozjaśniaczem więc bezsensu dla mnie.
koniecznie z rozjaśniaczem?
__________________
nieważne jak długo starałaś się być grzeczna, nie uciszysz w sobie niegrzecznej dziewczynki

http://nescaa.tumblr.com/

Nescaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 20:02   #844
Noxelia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Hej, wie ktoś jak wyjdzie farba joanny "soczysta malina" na włosach czerwonych? Chciałabym uzyskac taki efekt różowawej czerwieni...
Noxelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 20:05   #845
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Nescaa Pokaż wiadomość
koniecznie z rozjaśniaczem?
Nie wiem czy utleniacz a rozjaśniacz to to samo, ale piszą, że Do farby Kallos colors Prestige dodać utleniacz Kallos w odpowiedniej ilości i mocy, aby uzyskać jednolitą masę.

__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 20:07   #846
Nescaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nescaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 4 899
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy utleniacz a rozjaśniacz to to samo, ale piszą, że Do farby Kallos colors Prestige dodać utleniacz Kallos w odpowiedniej ilości i mocy, aby uzyskać jednolitą masę.

I jeszcze pewnie trzeba go kupić osobno?
__________________
nieważne jak długo starałaś się być grzeczna, nie uciszysz w sobie niegrzecznej dziewczynki

http://nescaa.tumblr.com/

Nescaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 20:20   #847
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Nescaa Pokaż wiadomość
I jeszcze pewnie trzeba go kupić osobno?
Tak, są na innej aukcji. Ja się zastanawiam nad schwarzkopfem, tylko jutro pójdę do rossmana bo dla mnie liczy się cena. Bo wydawanie -w moim przypadku- co 3tyg 30 ileś złotych na 2 farby to za dużo. więc musze luknac ile ktore kosztuja
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-12, 20:22   #848
Nescaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nescaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 4 899
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Tak, są na innej aukcji. Ja się zastanawiam nad schwarzkopfem, tylko jutro pójdę do rossmana bo dla mnie liczy się cena. Bo wydawanie -w moim przypadku- co 3tyg 30 ileś złotych na 2 farby to za dużo. więc musze luknac ile ktore kosztuja
Ja muszę się rozejrzeć może za jakimiś szamponetkami bo jak na razie żadna farba mnie nie zadowoliła a marzą mi się włosy jak Rihanny
__________________
nieważne jak długo starałaś się być grzeczna, nie uciszysz w sobie niegrzecznej dziewczynki

http://nescaa.tumblr.com/

Nescaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 20:43   #849
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Nescaa Pokaż wiadomość
Ja muszę się rozejrzeć może za jakimiś szamponetkami bo jak na razie żadna farba mnie nie zadowoliła a marzą mi się włosy jak Rihanny
Wiem, mi też!;d i wydaje mi się, że naaaajlepsza farba to safira- ogniste chili. Ale trudno dostac tę farbe, bo w naturze zawsze sa wszystkie kolory oprócz tego, no i cena nie jest zachęcająca.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 20:47   #850
Nescaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nescaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 4 899
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Wiem, mi też!;d i wydaje mi się, że naaaajlepsza farba to safira- ogniste chili. Ale trudno dostac tę farbe, bo w naturze zawsze sa wszystkie kolory oprócz tego, no i cena nie jest zachęcająca.
Ja z Safiry miałam dziką orchideę i jak na razie była najbliżej wymarzonego koloru. Nie wiem czy u Ciebie jest, ale w hipermarkecie L'eclerc te farby chodzą po 20,50zł a u mnie w naturze po 27,99 więc różnica jest
__________________
nieważne jak długo starałaś się być grzeczna, nie uciszysz w sobie niegrzecznej dziewczynki

http://nescaa.tumblr.com/

Nescaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 12:14   #851
Anastazis
Raczkowanie
 
Avatar Anastazis
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 95
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy utleniacz a rozjaśniacz to to samo, ale piszą, że Do farby Kallos colors Prestige dodać utleniacz Kallos w odpowiedniej ilości i mocy, aby uzyskać jednolitą masę.

Rozjaśniacz to w żadnym przypadku nie to samo co utleniacz, utleniacz to woda utleniona 3% 6% 9% itd.. i dodaje się go za każdym razem zarówno do farbowania jak i rozjaśniania - wybierając odpowiednią "moc" bo aktuwje on działanie farby czy rozjaśniacza , z tym, że w farbach sklepowych ów utleniacz jest już załączony w pudełku razem z farbą. A w farbach fryzjerskich na allegro, trzeba dokupić osobno.

PS: Żeby uzyskać kolor jak rihanna na pewno włosy trzeba sporo rozjaśnić jak się nie ma blond, bo to ewidentnie jasna czerwień; najlepiej pomalować jakimś kontrastem fryzjerskim-czystym barwnikiem, wtedy kolor jest intensywny.
Anastazis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-13, 13:17   #852
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Anastazis Pokaż wiadomość
Rozjaśniacz to w żadnym przypadku nie to samo co utleniacz, utleniacz to woda utleniona 3% 6% 9% itd.. i dodaje się go za każdym razem zarówno do farbowania jak i rozjaśniania - wybierając odpowiednią "moc" bo aktuwje on działanie farby czy rozjaśniacza , z tym, że w farbach sklepowych ów utleniacz jest już załączony w pudełku razem z farbą. A w farbach fryzjerskich na allegro, trzeba dokupić osobno.

PS: Żeby uzyskać kolor jak rihanna na pewno włosy trzeba sporo rozjaśnić jak się nie ma blond, bo to ewidentnie jasna czerwień; najlepiej pomalować jakimś kontrastem fryzjerskim-czystym barwnikiem, wtedy kolor jest intensywny.
Dzięki za info.
Ja mam blond włosy, bo rude mi się wypłukały całkowicie i mam znowu blond. Zobaczymy za tydzień.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 19:32   #853
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Nawiązując do farb kallos to sądzę, że i tak wychodzi taniej niż inne farby :
utleniacz 1000ml kosztuje 17,99 gdy wybierzemy list priorytetowy * http://allegro.pl/kallos-utleniacz-w...648176443.html *
Farbek można od razu kupić kilka (każda ma 60ml) a przesyłka ma stałą cenę" bez względu na ilość zakupionych przedmiotów, do 28kg. " Więc można dogadać się z sprzedawcą by wszystkie produkty wysłał w 1 paczce
koszt np 3farb (3*60ml) + 1000ml utleniacza + przesyłka za 7zł = wyniesie to niecałe 45zł. W szamponetce, która się zmywa jest 60ml emulsji rozwijającej ( utleniacza ) i 40ml kremu koloryzującego.

Oczywiście ulteniacz można kupić inny, tańszy, ale musimy liczyć na to, że dodatkowo wzrośnie jego cena o koszt przesyłki ...

Cholera... poważnie zastanawiam się nad tą farbą
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 10:54   #854
Diableria
Raczkowanie
 
Avatar Diableria
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 106
GG do Diableria
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Na YouTube jedna dziewczyna robi sobie takie włosy jak Rihanna http://www.youtube.com/user/loopylad.../0/fOW51iwYopw i to nawet bez wybielacza
Diableria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 11:32   #855
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Diableria Pokaż wiadomość
Na YouTube jedna dziewczyna robi sobie takie włosy jak Rihanna http://www.youtube.com/user/loopylad.../0/fOW51iwYopw i to nawet bez wybielacza
Już wcześniej był ten link. Ona używa majicontrast (przynajmniej dawniej).
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 12:40   #856
Omara1000
Raczkowanie
 
Avatar Omara1000
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: POLAND
Wiadomości: 72
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Hej dziewczyny Chciałabym Wam napisać kilka słów o włosach w pięknym czerwonym kolorze. Mam naturalne blond włosy i już od 5 lat co jakiś czas kombinuje z włosami. Kiedyś wymyśliłam sobie wakacyjne szaleństwo czyli czerwone pasemka, ale zdecydowałam się tylko na szamponetke. Z tego co pamiętam była to firma Marion. Moje szczęście trwało krótko, ponieważ zamiast pasemek miałam całe włosy czerwone !!! Efekt był tragiczny. Kolor miał się zmyć do 8 myć, a wyobraźcie sobie ten kolor miałam aż rok !!! Włosy myłam już prawie codziennie. Z czerwonego pozostał mi tylko wyblakły rudy. Żadna fryzjerka nie chciała podjąć się zmienienia tego koloru. Natomiast niedawno zrobiłam sobie kolorek wiśniowy, tzn. czerwień pomieszana z czarnym. Od zawsze o takim marzyłam. Wszystko ładnie wyszło, przez jakiś czas był śliczny, tylko gorzej jak ta farba zaczęła się zmywać, nie mówię już o odrostach które były jasnego koloru ( z daleka wyglądały na siwe ) teraz pozostało mi farbować włosy na ciemny brąz lub czarny, bo żadna farba nie chce złapać moich "wiśniowych" włosów. Dlatego dziewczyny, jeżeli tak bardzo pragniecie mieć czerwone włoski lub tak jak ja wiśniowe dwa razy się zastanówcie !!! Pozdrawiam
Omara1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 08:20   #857
simonka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

zapewne pytanie już padło wcześniej, ale temat tak bardzo się rozwinął, że musiałabym poświęcić na to cały dzień
mam brązowe włosy, nie za ciemne, można powiedzieć, że średniego koloru (ale i tak uważam, że zbyt ciemne) i chciałam mieć naprawdę mocno czerwone włosy więc kupiłam joanne czerwoną porzeczkę (świetna) ale kolor wyszedł mi bardziej bordowy (podoba mi się), ale jednak chciałabym uzyskać taką piękną czerwień i tu nasuwa się pytanie co mam zrobić, żebym miała ten czerwony, wypad do fryzjera odpada (bo im nie ufam), nie mam doświadczenia z farbowaniem (to był mój pierwszy raz, liczę na waszą pomoc dziewczyny
simonka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 08:43   #858
Omara1000
Raczkowanie
 
Avatar Omara1000
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: POLAND
Wiadomości: 72
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

simonka21 dobra farba z kolorem czerwonym to syoss intensywna czerwień. Trudno mi powiedzieć jak zlapałaby na Twoich bordowych włosach. Ja na Twoim miejscu poszłabym do fryzjera i zasięgnąć informacji. Nie warto samemu kombinować, wiem to z własnego doświadczenia. Pozdrawiam
Omara1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 09:21   #859
simonka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

zauważyłam, że posiadam w domu stabilizowaną wodę utlenioną w kremie, jak tego używać, jeżeli wraz z farbą/szamponetką to w jakich proporcjach, jak bardzo rozjaśnia włosy i cokolwiek na ten temat, bo jestem laikiem w tych sprawach, a chciałąbym mieć piękne czerwone włosy jak Rihanna (teraz mam takie podchodzące pod bordowy kolr włosy)
simonka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 16:20   #860
Anastazis
Raczkowanie
 
Avatar Anastazis
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 95
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Anastazis Pokaż wiadomość
Rozjaśniacz to w żadnym przypadku nie to samo co utleniacz, utleniacz to woda utleniona 3% 6% 9% itd.. i dodaje się go za każdym razem zarówno do farbowania jak i rozjaśniania - wybierając odpowiednią "moc" bo aktuwje on działanie farby czy rozjaśniacza , z tym, że w farbach sklepowych ów utleniacz jest już załączony w pudełku razem z farbą. A w farbach fryzjerskich na allegro, trzeba dokupić osobno.

PS: Żeby uzyskać kolor jak rihanna na pewno włosy trzeba sporo rozjaśnić jak się nie ma blond, bo to ewidentnie jasna czerwień; najlepiej pomalować jakimś kontrastem fryzjerskim-czystym barwnikiem, wtedy kolor jest intensywny.
Moja wypowiedź na temat wody stabilizowanej i koloru rihanny pięć postów wyżej.. Dodaje się w proporcjach jakie są podane na opakowaniu farby, nie inaczej.
Żeby mieć czerwone włosy bez fryzjera, czemu by po prostu nie użyć jego produktów tyle że własnymi rękami, farby fryzjerskie są lepsze, do intensywnej czerwieni - kontrast czerwony z palety farb jak pisałam wyżej, np specjalnie do pasemek- np oyster contrast red, na pewno by przegryzło bordo, majicontrast loreala, itp..

Edytowane przez Anastazis
Czas edycji: 2011-06-15 o 16:24
Anastazis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 18:17   #861
Zozoolek
Przyczajenie
 
Avatar Zozoolek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8
GG do Zozoolek
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Witam. Czy jest możliwość, żeby z koloru złocistego blondu przejść na czerwony? Przy pomocy szamponetki z Joanny "Porzeczkowa czerwień"?
Zozoolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 19:49   #862
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Zozoolek Pokaż wiadomość
Witam. Czy jest możliwość, żeby z koloru złocistego blondu przejść na czerwony? Przy pomocy szamponetki z Joanny "Porzeczkowa czerwień"?
Wszystko jest możliwe Z blondu będzie Ci łatwiej przejść i uzyskasz intensywną czerwień. Mogłabyś wstawić zdj aktualnego koloru włosów?
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 20:36   #863
Gaga1997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Hej

Mam do Was takie pytanie dziewczyny.To jest mój naturalny kolor włosów http://www.imagebam.com/image/229687136866673 , chciałabym pofarbować szamponetką porzeczkowa czerwień z Joanny. Jaki kolor mi wyjdzie?
Gaga1997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 08:53   #864
Zozoolek
Przyczajenie
 
Avatar Zozoolek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8
GG do Zozoolek
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ehhh.. Wczoraj spróbowałam przejść na czerwień. Tak jak pisałam wcześniej, użyłam dwóch saszetek szamponetki Joanny porzeczkowa czerwień. Wyszedł bardzo ciemny róż. W załączniku zdjęcie moich włosów w naturalnym kolorze (nigdy nie farbowałam). Co mogłabym zrobić, żeby kolor stał się czerwony? Wręcz krwisty Oczywiście przy użyciu szamponetki. Jakiej użyć?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P4190583.jpg (33,4 KB, 80 załadowań)
__________________
Maybe we'll turn it all around,
'cause it's not too late.
It's never too late.

Edytowane przez Zozoolek
Czas edycji: 2011-06-17 o 08:56
Zozoolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 09:32   #865
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Skoro wyszedł ciemny róż to moim zdaniem trzymałaś za krótko szamponetkę, też tak miałam, jak chciałam odświeżyć kolor to włosy uzyskały czerwony kolor na prawie całej długości, zaś odrosty (ciemny blond) były różowe. Ja na Twoim miejscu położyłabym szampon koloryzujący do 26/28 myć. Ale to tylko wtedy, gdy byłbym zdecydowana na 101%, że chce mieć właśnie czerwone włosy.

Gdy nie jesteś aż tak przekonana to możesz spróbować 'wiśniową czerwień' http://fryzury.info/fryzura/7079/czerwone/ Ja na pewno trzymałabym już krócej niż zalecany czas i sama zdecydowała kiedy zmyć szamponetke, by włosy nie były za ciemne.

Edytowane przez 1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Czas edycji: 2011-06-17 o 09:39
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 10:15   #866
Variance
Zadomowienie
 
Avatar Variance
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 054
GG do Variance
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Zozoolek Pokaż wiadomość
Ehhh.. Wczoraj spróbowałam przejść na czerwień. Tak jak pisałam wcześniej, użyłam dwóch saszetek szamponetki Joanny porzeczkowa czerwień. Wyszedł bardzo ciemny róż. W załączniku zdjęcie moich włosów w naturalnym kolorze (nigdy nie farbowałam). Co mogłabym zrobić, żeby kolor stał się czerwony? Wręcz krwisty Oczywiście przy użyciu szamponetki. Jakiej użyć?
z szamponetki nigdy nie wyjdzie krwisty a jak już utrzyma się do 2 dni.

ja dziś kupilam profesjonalna farbe Postquam - zobaczymy, podobno ma byc taki wlasnie pelny, wyrazisty kolor
zdam relacje potem.
__________________
Życie jest zaskakujące...

ponad 2 000 km - a cóż to jest dla Miłości...?



przyszła pani psycholog, w zamiarze seksuolog+psychoonkolog.


krew barwiona tlenkiem żelaza  - tattoomaniak.


little nerd - wierny kibic League of Legends
.
Variance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 10:33   #867
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Zozoolek Pokaż wiadomość
Ehhh.. Wczoraj spróbowałam przejść na czerwień. Tak jak pisałam wcześniej, użyłam dwóch saszetek szamponetki Joanny porzeczkowa czerwień. Wyszedł bardzo ciemny róż. W załączniku zdjęcie moich włosów w naturalnym kolorze (nigdy nie farbowałam). Co mogłabym zrobić, żeby kolor stał się czerwony? Wręcz krwisty Oczywiście przy użyciu szamponetki. Jakiej użyć?
Kup jakąś czystą czerwień, bez dodatku bordowego ani poświaty. W przyszłym tyg jade po czerwoną farbe i też mam blond włosy i gadałam z fryzjerką bo właśnie bałam się o różowe włosy i poradziła mi, ze MUSZE mieć czystą czerwień.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-17, 21:03   #868
Zozoolek
Przyczajenie
 
Avatar Zozoolek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8
GG do Zozoolek
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Witam ponownie. Na mój nieszczęsny ciemny róż nałożyłam jeszcze jedną porzeczkową czerwień z Joanny, i muszę przyznać - wyszło rewelacyjnie! Może nie jest to krwista czerwień, ale czerwień z pewnością. Bardzo mi się podoba. I pewnie tak szybko się nie zmyje Jestem strasznie zadowolona
__________________
Maybe we'll turn it all around,
'cause it's not too late.
It's never too late.
Zozoolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 15:17   #869
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez Zozoolek Pokaż wiadomość
Witam ponownie. Na mój nieszczęsny ciemny róż nałożyłam jeszcze jedną porzeczkową czerwień z Joanny, i muszę przyznać - wyszło rewelacyjnie! Może nie jest to krwista czerwień, ale czerwień z pewnością. Bardzo mi się podoba. I pewnie tak szybko się nie zmyje Jestem strasznie zadowolona
pokaz fote!

ja wlansie kupilam http://www.livecolor.com/products/co...e/real-red-35/. mam nadzieje, ze wyjdzie ladne, w przyszlym tyg farbuje tylko musze chyba jedne opakowanie kupic, na moje wlosy, ehh
__________________
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
w spokoju przy sobie
nie czując czasu..
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 15:52   #870
Nescaa
Zakorzenienie
 
Avatar Nescaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 4 899
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Pokaż wiadomość
pokaz fote!

ja wlansie kupilam http://www.livecolor.com/products/co...e/real-red-35/. mam nadzieje, ze wyjdzie ladne, w przyszlym tyg farbuje tylko musze chyba jedne opakowanie kupic, na moje wlosy, ehh
Gdzie dorwałaś tą farbę?
__________________
nieważne jak długo starałaś się być grzeczna, nie uciszysz w sobie niegrzecznej dziewczynki

http://nescaa.tumblr.com/

Nescaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:34.