Zenkowe pokusy :) - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-03, 07:52   #3691
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no dobra..może przesadziłam swatche to za dużo powiedziane. Tu widać phantom w tubce http://mac-cosmetics.livejournal.com/39074607.html
a tu sunlit http://beautifulworldoflennynb.blogs...-swatches.html
ale nie można nigdzie znaleźć swatchy, więc obawiałabym się, ze to jakieś starocie albo inny cudak...
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 12:44   #3692
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Zenkowe pokusy :)

dzis na tru Euphoria EDP 100ml za 138 zl
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 13:40   #3693
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ale nie można nigdzie znaleźć swatchy, więc obawiałabym się, ze to jakieś starocie albo inny cudak...
no może...dostałam niedawno do zakupów taki zestaw z tej firmy http://pl.strawberrynet.com/makeup/f...141825/#DETAIL i mi bardzo pasuje .Znalazłam też swatche innych kolorów tych błyszczyków i laska się nimi tak zachwycała,że wzięłam...najwyżej jak będzie staroć to zareklamuję. No się zobaczy co to przylezie..
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 14:21   #3694
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no może...dostałam niedawno do zakupów taki zestaw z tej firmy http://pl.strawberrynet.com/makeup/f...141825/#DETAIL i mi bardzo pasuje .Znalazłam też swatche innych kolorów tych błyszczyków i laska się nimi tak zachwycała,że wzięłam...najwyżej jak będzie staroć to zareklamuję. No się zobaczy co to przylezie..
ale fajny ten zestaw dostałaś

jak chodzi o błyszczole to chyba też się skuszę na vivid i sunlit, plus masełko TBS, bo kusi
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 14:32   #3695
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale fajny ten zestaw dostałaś

jak chodzi o błyszczole to chyba też się skuszę na vivid i sunlit, plus masełko TBS, bo kusi
he! masełko też wzięłam
a nie chcesz jednego sunlit ode mnie?
a co do tego zestawu to nawet nie wiedziałam co to, ale szukałam w necie revitalash i się okazało,ze na tru ma nawet niezłą cenę i że akurat jest promocja na zakupy przez telefon- właśnie ten zestaw revitalash się okazało świeżutkie i zestaw mega fajny! no i mam!

a tu dobra cena? http://pl.strawberrynet.com/makeup/y...154683/#DETAIL potrzebuję właśnie korektora pod oka i podkładu...brać?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 14:47   #3696
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
he! masełko też wzięłam
a nie chcesz jednego sunlit ode mnie?
a co do tego zestawu to nawet nie wiedziałam co to, ale szukałam w necie revitalash i się okazało,ze na tru ma nawet niezłą cenę i że akurat jest promocja na zakupy przez telefon- właśnie ten zestaw revitalash się okazało świeżutkie i zestaw mega fajny! no i mam!

a tu dobra cena? http://pl.strawberrynet.com/makeup/y...154683/#DETAIL potrzebuję właśnie korektora pod oka i podkładu...brać?
dla mnie ten kolor jest za zolty, wygladam tragicznie
uzywam nr 1 (rozswietlajacy, lekko rozowy) i jakosciowo, i kolorystycznie jest super - nie wlazi w zmarszczki i idealnie sie wtapia

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Revitalash kupowalas na tru? mozna wiedziec w jakiej cenie i jak oceniasz efekty dzialania
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 14:51   #3697
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
dla mnie ten kolor jest za zolty, wygladam tragicznie
uzywam nr 1 (rozswietlajacy, lekko rozowy) i jakosciowo, i kolorystycznie jest super - nie wlazi w zmarszczki i idealnie sie wtapia

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Revitalash kupowalas na tru? mozna wiedziec w jakiej cenie i jak oceniasz efekty dzialania
o kurcze..a ja własnie celuję w żółty bo mam lekko zaczerwionione oczy i tak sobie wykombinowałam,że lepiej mi będzie...no i teraz nie wiem;( na swatchach wydaje mi się stworzony dla mnie...to co? nie brać?

przepraszam..pomyliłam się (zawsze mylę te dwa produkty). Kupiłam rapidlash za 168 plus ten zestaw. Efekty rewelacja! Myślałam,że to ściema ale jednak nie...rzęsy mam teraz jakieś 20% dłuższe i jak wytuszuję to są jak nie moje. No ale to rapidlash..revitalash nie używałam, ale jest droższy więc tym bardziej zostaję przy rapid.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...

Edytowane przez ennkaa
Czas edycji: 2013-05-03 o 14:53
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-03, 15:00   #3698
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
o kurcze..a ja własnie celuję w żółty bo mam lekko zaczerwionione oczy i tak sobie wykombinowałam,że lepiej mi będzie...no i teraz nie wiem;( na swatchach wydaje mi się stworzony dla mnie...to co? nie brać?

przepraszam..pomyliłam się (zawsze mylę te dwa produkty). Kupiłam rapidlash za 168 plus ten zestaw. Efekty rewelacja! Myślałam,że to ściema ale jednak nie...rzęsy mam teraz jakieś 20% dłuższe i jak wytuszuję to są jak nie moje. No ale to rapidlash..revitalash nie używałam, ale jest droższy więc tym bardziej zostaję przy rapid.
jezeli Tobie zolty pasuje i na swatchach jest ok, to moze wez, bo cena dobra

ja wlasnie rapidlash uzywam jakis miesiac i jeszcze nie widze efektow, poza jedna rzesa, ktora wystrzelila i jest 2x dluzsza od reszty
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 15:07   #3699
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
jezeli Tobie zolty pasuje i na swatchach jest ok, to moze wez, bo cena dobra

ja wlasnie rapidlash uzywam jakis miesiac i jeszcze nie widze efektow, poza jedna rzesa, ktora wystrzelila i jest 2x dluzsza od reszty
a Ty miałaś ten ivory? On też rozświetla nie? No chyba taniej nie uda mi się kupić...narazie kupiłam..ale jeszcze nie zapłaciłam więc radźcie proszę

o to u mnie rapidlash zadziałał już po tygodniu gdzieś. Aż byłam zdziwiona. Teraz jestem jakieś dwa miechy po kuracji i nie mam efektu wypadania rzęs jak czasem czytałam. Co jakiś czas teraz sobie posmaruję. W jednym oku miałam braki w rzęsach, nie wiem z czego wynikały ale jakoś tak miałam od lat. A teraz w tym oku mam rzęsy ładniejsze niz w drugim, więc chyba poprostu to serum działa lepiej na "chore" rzęsy . W "zdrowym"oku też mam rzęsy dłuższe ale nie takie ładnie wyciągnięte. Czasem mi się też plączą. Ale ogólnie efekt jest i to mega, więc to może zależy od oków. A uzywałaś mavalę? Bo u mnie po niej też był ładny efekt. Nie taki jak po rapid, ale był.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 15:13   #3700
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
a Ty miałaś ten ivory? On też rozświetla nie? No chyba taniej nie uda mi się kupić...narazie kupiłam..ale jeszcze nie zapłaciłam więc radźcie proszę

o to u mnie rapidlash zadziałał już po tygodniu gdzieś. Aż byłam zdziwiona. Teraz jestem jakieś dwa miechy po kuracji i nie mam efektu wypadania rzęs jak czasem czytałam. Co jakiś czas teraz sobie posmaruję. W jednym oku miałam braki w rzęsach, nie wiem z czego wynikały ale jakoś tak miałam od lat. A teraz w tym oku mam rzęsy ładniejsze niz w drugim, więc chyba poprostu to serum działa lepiej na "chore" rzęsy . W "zdrowym"oku też mam rzęsy dłuższe ale nie takie ładnie wyciągnięte. Czasem mi się też plączą. Ale ogólnie efekt jest i to mega, więc to może zależy od oków. A uzywałaś mavalę? Bo u mnie po niej też był ładny efekt. Nie taki jak po rapid, ale był.
ta dwojka mnie pani w S. umalowala, bo sie uparla, ze bedzie dla mnie idealny nie byl, poddala sie, przeprosila i zmyla to ze mnie wygladalam jak panda albo gorzej (mam ciemna karnacje)

u mnie tez rzesy sie placza troche, tzn. nie daja sie ukladac ladnie tuszem, tylko 'przerwy' sie robia w jednym miejscu lub zawijaja w niewlasciwa strone
ale daje mu szanse i sie nie poddaje

mavala to taka?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...uble-lash.html

nie mialam, nawet nie wiedzialam o jej istnieniu, dzieki za wskazowke
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 15:15   #3701
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
ta dwojka mnie pani w S. umalowala, bo sie uparla, ze bedzie dla mnie idealny nie byl, poddala sie, przeprosila i zmyla to ze mnie wygladalam jak panda albo gorzej (mam ciemna karnacje)

u mnie tez rzesy sie placza troche, tzn. nie daja sie ukladac ladnie tuszem, tylko 'przerwy' sie robia w jednym miejscu lub zawijaja w niewlasciwa strone
ale daje mu szanse i sie nie poddaje

mavala to taka?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...uble-lash.html

nie mialam, nawet nie wiedzialam o jej istnieniu, dzieki za wskazowke
no ja mam taką średnią karnację...po swatchach jak nic wychodzi mi dwójka...chyba zaryzykuję chyba taniej nie kupię , nie? a mnie kusi od dawna ten YSL...

tak, to ta mavala nawet tam gdzieś powinna moja recenzja. Też kupowałam na tru. Bardzo fajna, tańsza od rapid, ale efekty nie były u mnie aż tak spektakularne. Niemniej z dziurawym okiem też dała radę i rzęsy ładnie wyciągnęła.
Jeszcze z takich hitów do rzęs to mi się kojarzy talika. Też dziewczyny chwalą, ale nie miałam więc nie wiem co to warte.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...

Edytowane przez ennkaa
Czas edycji: 2013-05-03 o 15:16
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-03, 15:22   #3702
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no ja mam taką średnią karnację...po swatchach jak nic wychodzi mi dwójka...chyba zaryzykuję chyba taniej nie kupię , nie? a mnie kusi od dawna ten YSL...

tak, to ta mavala nawet tam gdzieś powinna moja recenzja. Też kupowałam na tru. Bardzo fajna, tańsza od rapid, ale efekty nie były u mnie aż tak spektakularne. Niemniej z dziurawym okiem też dała radę i rzęsy ładnie wyciągnęła.
Jeszcze z takich hitów do rzęs to mi się kojarzy talika. Też dziewczyny chwalą, ale nie miałam więc nie wiem co to warte.
jak widzisz, ze YSL jest dla Ciebie dobry, to bierz

ja sie czaje na Revitalash, bo inne to maja rozne opinie jak czytam, a ten u wszystkich dziala (lub prawie wszystkich)
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 15:26   #3703
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
jak widzisz, ze YSL jest dla Ciebie dobry, to bierz

ja sie czaje na Revitalash, bo inne to maja rozne opinie jak czytam, a ten u wszystkich dziala (lub prawie wszystkich)
ja przed zakupem się naczytałam jak dzika i jedni chwalą to inni to, więc wzięłam tańsze. No ale jak CI się rapid nie sprawdza to faktycznie spróbuj revita. Moja koleżanka ma i jest zachwycona (tak Ci tylko dołożę do pieca).

Dobra..płacę za korektor...a podkładu nadal nie mam!
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 15:32   #3704
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
ja przed zakupem się naczytałam jak dzika i jedni chwalą to inni to, więc wzięłam tańsze. No ale jak CI się rapid nie sprawdza to faktycznie spróbuj revita. Moja koleżanka ma i jest zachwycona (tak Ci tylko dołożę do pieca).

Dobra..płacę za korektor...a podkładu nadal nie mam!
to sie pochwal jak juz dojdzie chyba, ze wczesniej sprawdzisz kolor w perfumerii
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 15:39   #3705
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
to sie pochwal jak juz dojdzie chyba, ze wczesniej sprawdzisz kolor w perfumerii
dam znać własnie wczoraj robiłam rajd po sephorach itp w poszukiwaniu podkładu...i wyszłam głupsza niż przyszłam jakoś o korektorze zapomniałam bo myślę " i tak nie dam 160 za korektor"..a tu taka promocja...mogłam oglądać.
No nic to..na pewno się pochwalę
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 15:41   #3706
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Ja bym chetnie cos kliknela, ale mam focha, bo Zenek przestal mi juz dawno propozycje rabatu co miesiac przysylac.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 15:44   #3707
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dam znać własnie wczoraj robiłam rajd po sephorach itp w poszukiwaniu podkładu...i wyszłam głupsza niż przyszłam jakoś o korektorze zapomniałam bo myślę " i tak nie dam 160 za korektor"..a tu taka promocja...mogłam oglądać.
No nic to..na pewno się pochwalę
ja troche zaluje, ze Armaniego podkladu nie kliknelam ostatnio, ale nie znam go i kolor bym w ciemno brala (choc wydaje sie dobry dla mnie)
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 15:44   #3708
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
ja troche zaluje, ze Armaniego podkladu nie kliknelam ostatnio, ale nie znam go i kolor bym w ciemno brala (choc wydaje sie dobry dla mnie)
ja armaniego nie żałuję..ale żałuję shiseido
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 15:49   #3709
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
ja armaniego nie żałuję..ale żałuję shiseido
Shiseido zdecydowanie za jasny dla mnie byl

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

ale moze jeszcze jakis podklad bedzie

i ciekawe jak dlugo beda te ofery dnia, bo ceny sa fajne
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-03, 15:49   #3710
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zenkowe pokusy :)

a jeśli chodzi o kolory podkładów to ja akurat mam własną teorię. Znalazłam niewiele podkładów idealnie dobranych dla siebie a i one po pierwszych promieniach słońca nie nadają się dla mnie więc poprostu zawsze mam podkład ciemny i jasny. Tylko pilnuję,żeby nie miały właśnie różu. I je mieszam. Teraz mam ciemny revlona a kończy mi się jasny estee lauder. A ten shiseido był taki jaśniutki... mógłby być dobry na teraz , ewentualnie bym go lekko musiała przyciemnić.
No ale to jest sposób niestety kombinatorski i upierdliwy. Jak mi się nie uda nic wymyśleć to będę czekać na promocję Estee Lauder DW light.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 15:22   #3711
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez magda s. Pokaż wiadomość
ja troche zaluje, ze Armaniego podkladu nie kliknelam ostatnio, ale nie znam go i kolor bym w ciemno brala (choc wydaje sie dobry dla mnie)
ja tez troche zaluje bo podklad dostalam ostatnio w probce w kolorze 5,5 i jest ciut za ciemny ale jest fajny choc to ciezki kaliber. Jesli ktoras uzywa Bobbi Brown Long wear'a i uwaza ze jest ciezki to on jest ciezszy. Natomiast dosc dobrze lezy i dobrze sie stapia ze skora, nie wyglada jak maska
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 18:41   #3712
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja tez troche zaluje bo podklad dostalam ostatnio w probce w kolorze 5,5 i jest ciut za ciemny ale jest fajny choc to ciezki kaliber. Jesli ktoras uzywa Bobbi Brown Long wear'a i uwaza ze jest ciezki to on jest ciezszy. Natomiast dosc dobrze lezy i dobrze sie stapia ze skora, nie wyglada jak maska
jezeli jest ciezki to moze i dobrze, ze nie kliknelam
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 18:44   #3713
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zenkowe pokusy :)

ja na pociechę kliknęłam colorstay...no nie wiem czy dobrze, ale spróbuję..a jak się trafi jakaś fajna promocja na tru to też wezmę.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 06:53   #3714
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zenkowe pokusy :)

mam wrażenie,że niedługo zbankrutuję przez te promocje dzienne zenia...co sądzicie? http://pl.strawberrynet.com/makeup/c...154691/#DETAIL co prawda mam zapas kredek do emerytuty ale te diora bardzo lubię...
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 08:32   #3715
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
mam wrażenie,że niedługo zbankrutuję przez te promocje dzienne zenia...co sądzicie? http://pl.strawberrynet.com/makeup/c...154691/#DETAIL co prawda mam zapas kredek do emerytuty ale te diora bardzo lubię...
i tak sie zastanawiam po co wlazlam w tego linka?

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
he! masełko też wzięłam
a nie chcesz jednego sunlit ode mnie?
a co do tego zestawu to nawet nie wiedziałam co to, ale szukałam w necie revitalash i się okazało,ze na tru ma nawet niezłą cenę i że akurat jest promocja na zakupy przez telefon- właśnie ten zestaw revitalash się okazało świeżutkie i zestaw mega fajny! no i mam!

a tu dobra cena? http://pl.strawberrynet.com/makeup/y...154683/#DETAIL potrzebuję właśnie korektora pod oka i podkładu...brać?
dzieki za propozycje ale jak juz klikniete, to sie nic nie zdziala pewnie moja sis sie rzuci i i tak zabierze

wlasnie mysle nad revitalash, ale boje sie tego, ze jak przestane uzywac, to znowu rzesy wroca do stanu wczesniejszego. Czytalam o innej odzywce, tylko zapomnialam nazwy, ze fajna, a ciut tansza bo kosztuje 200zl

niestety nie ma tego korektora wiec nie wiem jaki to mial byc
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 08:36   #3716
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

niestety nie ma tego korektora wiec nie wiem jaki to mial byc
to był YSL Touch Eclat za 89..warto było?

kredkę bierzesz?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 09:54   #3717
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
to był YSL Touch Eclat za 89..warto było?

kredkę bierzesz?
ee nieee przereklamowany dziada

heh walczę ze sobą
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 10:00   #3718
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ee nieee przereklamowany dziada

heh walczę ze sobą
no i kuźwa za późno! i wzięłam!
a jaki inny polecasz?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 10:06   #3719
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zenkowe pokusy :)

dim, ja slyszalam o xlash, ze niby dobre ale nie testowalam jeszcze
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 10:08   #3720
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
no i kuźwa za późno! i wzięłam!
a jaki inny polecasz?
moze bedzie sluzyl dobrze
wiesz co ja bardzo polubilam korektor w sloiczku TheBalm tylko, ze on nie jest rozswietlajacy dlatego ja zazwyczaj nakladam odrobine smashbox photo op na to lubie tez skinfood salmon concealer tez w sloiczku.
Skusilam sie ostatnio tez na korektor w pedzelku Korres'a, ale jeszcze za dobrze nie przetestowałam
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
dim, ja slyszalam o xlash, ze niby dobre ale nie testowalam jeszcze
poczytam ja slyszalam cos o nualash? czy jakos tak- sprawdze to napisze
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.