Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-04, 00:30   #2101
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

MAC Vera :

http://www.youtube.com/watch?v=uF7Wi...b6FUAAAAAAAAAA
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 07:21   #2102
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Pytałam dziś - nie wiedzieli w Macu. Ponoć poznają daty za ok. 10 dni, na szkoleniu z updatem, to się wtedy dowiemy (czyli koło 13 lutego).
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Myślę, ze pod koniec lutego już w szufladach macowych mogą ja mieć, a na standzie pewno od 1 marca.
Dzieki za odpowiedz! Napalilam sie na szminki i roze w kremie jak szczerbaty na suchary kolory w cook/shop bajeczne
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 10:23   #2103
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Kryśka wrzuciła swatche szminek umarłam jestem w niebie
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 11:04   #2104
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

A mnie się te jej swatche nie podobają, za dużo szminki na ustach. Same kolory boskie i mam już 3 na oku

Doczytałam się o Pearlglide'ach:
Cytat:
Napisane przez temptalia
I received confirmation from MAC HQ this morning that these will be permanent going forward (just these shades).
Yay! Nie muszę kupować ich już teraz
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 11:58   #2105
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
A mnie się te jej swatche nie podobają, za dużo szminki na ustach. Same kolory boskie i mam już 3 na oku

Doczytałam się o Pearlglide'ach:
Yay! Nie muszę kupować ich już teraz
rzeczywiście, może za dużo zwłaszcza Innocence Berware i Watch me Simmer, ale chodziło mi jak zawsze zresztą bardziej o kolorki ) które masz na oku?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 12:08   #2106
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Dish it up, Quick Sizzle, Watch Me Simmer i zapas Runaway Red
Naughty Saute muszę na żywo obmacać, bo na zdjęcia jest dość mocno żarówiasty
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 12:39   #2107
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Hej, Allura ma już shop/cook i Verę:


http://www.allurabeauty.com/

Nie chciało mi się czekać na Kryśkę...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-04, 13:38   #2108
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Poza Perfect Day w tej kolekcji jest jeszcze ładniutka, bladoróżowa Sweet Sunrise (dla mnie za jasna jednak) i dwie o dziwnych odcieniach: dość ciemny brąz w odcieniu kakao oraz musztardowa .
Właśnie mnie kusi Sweet Sunrise - chciałabym bardzo takiego chłodnego, lekko różowawego nudziaka, co by nie dawał efektu trupich ust - ciekawa jestem czy Sweet Sunrise to byłoby to, czego szukam od dawna (z zerowym efektem) .
Twój opis brzmi bardzo zachęcająco, trzeba będzie oblukać .

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Kryśka wrzuciła swatche szminek umarłam jestem w niebie
Ja jestem w niebie i piekle jednocześnie .
W niebie, bo kolory u Krysi wyglądają fantastycznie, choć istotnie czasem ma ciężką rękę do aplikacji na usta . Niemniej po jej swatchach podobają mi się wszystkie szminki, a zwłaszcza Dish It Up, Quick Sizzle i Naughty Saute.
A w piekle dlatego, że przy limitowankach od razu pojawiają się obawy, czy uda się upolować wymarzoną rzecz (zwłaszcza, że i na przedsprzedażach bywało, że nie udało mi się załapać na niektóre produkty). Poza tym człowiek chciałby się zastanowić, pooglądać, potestować i podjąć decyzję o zakupie - a przy LE MAC'a to często trzeba migiem brać i potem myśleć, co z tym zrobić .

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Mnie się bardzo podobają Pearlmatte Face Powder'y, zwłaszcza Sunday Afternoon . Zastanawiam się, czy Vera wchodzi razem z Shop/Cook ? W US chyba tak było, a ciekawe jak będzie w PL .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 14:17   #2109
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Oj to teraz z Shopa to mam na wisliście szmine Watch Me Simmer, lipcoloury Flaunting It, SoVain i może backup Woo Me, róże Otimistic Orange i Florida i quady Call Me Bubbles i Colour Added Pewnie jeszcze jak obmacam to chwycę jakiegoś tandertone'a i będę musiała przymierzyć Runaway Red i Scandelicious bo przy mojej cerze i pigmencie ust to są trudne kolory.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 16:22   #2110
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Naturally już w naszych Macach!
Przypadkiem przechodziłam przed chwilą obok "mojego" Maca i kątem oka dostrzegłam plakat reklamujący kolekcję. A miała być od poniedziałku!
W moje łapki wpadły: różoroświetlacz Redhead, szminka A Perfect Day i.... Summer Haze, co oznacza, że choć zarzekałam się, że tego więcej nie zrobię, to jednak kupiłam kolejny cień mineralny . Ale musiałam, serio! Okazał się cudnym złotawym beżem, z połyskiem, ale subtelnym. Idealny na całą powiekę, na co dzień, do szybkiego makijażu.
Readhead obłędny, mówię Wam! Daje taką brzoskwiniową poświatę, satynową + gdzieniegdzie rozsiane złotawe drobinki. Na mojej średniojasnej cerze świetnie się sprawdzi jako dyskretny, codzienny róż, albo można do niego dołożyć mocniejszą smugę ciemniejszego różu.
Perfect Day spodoba się ciepłoskórym miłośniczkom nudkowych ust, takich w typie Shy Girl. Czyli nie trupiasty beż, tylko ciepła, rozbielona brzoskwinka, z całkiem wyraźnym kolorem, matowa zupełnie - na pewno będę do tej szminki dokładać jakiś błyszczol.
Ogólnie - miłe zaskoczenie, sądziłam, że wyjdę tylko z Readheadem. Jeśli ktoś na niego poluje, to radzę się pospieszyć - w "moim" Macu zostało ostatnich kilka sztuk, to zdaje się przebój tej kolekcji.
Redhead jest boski taka złoto koralowa tafla a Blond to takie połączenie stunera z snowglobe po prostu cudo mam już wszystkie. Pomadki śliczne nudkowe, miałam kupić cień coś tam cloudly ale okazało się że kosztuje 90 zł!!! Przy ostatniej kolekcji mineralnej płaciłam 78 zł.
Z próbkami to prawda Pani ściemnia że nie ma już pojemniczków i nie mają jak robić próbek a jak się jej zapytałam co jak przyjdę ze swoim, Pani Macóweczka strasznie się zmieszała Podczas moich zakupów kilku klientkom tak ściemniała a każda coś kupowała więc nie przyszła tylko po próbki.
milili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 17:10   #2111
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez milili Pokaż wiadomość
Redhead jest boski taka złoto koralowa tafla a Blond to takie połączenie stunera z snowglobe po prostu cudo mam już wszystkie. Pomadki śliczne nudkowe, miałam kupić cień coś tam cloudly ale okazało się że kosztuje 90 zł!!! Przy ostatniej kolekcji mineralnej płaciłam 78 zł.
Z próbkami to prawda Pani ściemnia że nie ma już pojemniczków i nie mają jak robić próbek a jak się jej zapytałam co jak przyjdę ze swoim, Pani Macóweczka strasznie się zmieszała Podczas moich zakupów kilku klientkom tak ściemniała a każda coś kupowała więc nie przyszła tylko po próbki.
A gdzie kupowałaś?
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-04, 18:10   #2112
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Melduję, że w Galmoku, Wawa, został już ostatni Redhead. Mnie też zapewniano przed chwilą, że nie ma pojemników, ale jak dojadą za tydzień, to mam dostać pełen komplet próbek nowej mineralnej pielęgnacji. Zobaczymy, nie omieszkam się przypomnieć.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 18:48   #2113
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Szkoda, że nie mam m0żliwości porównać. Ciekawam, czy reedycja redhead jest dokładnym odzwierciedleniem rzutu sprzed paru lat czy też kolor/konsystencja/itp jednak ciut inne...
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 19:08   #2114
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
A gdzie kupowałaś?
W Złotych Tarasach od wczoraj już mają wystawione. Jeszcze dodam że pomadki fajne nudziaste ale przez to że to creamsheen testery rozpłynęły się od ciepła więc nie bardzo nawet było jak się tym wymalować a po każdej dezynfekcji było jej o połowę mniej.
Co do ilości produktów to widziałam tak ok. 10 sztuk z każdego MSF.
PS. Wymalowałam się Redhead i ciągle biegam do lustra jest na prawdę wart uwagi jak ktoś lubi MSFy.
milili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 19:18   #2115
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Zgadzam się z Tobą, Milili, też nie mogę się napatrzeć na ten fajny efekt, jaki daje Readhed
I dodam jeszcze, że Summer Haze noszę dziś od rana (na bazie z PP) i ma się świetnie - na oku podoba mi się jeszcze bardziej, niż na ręce. Okazuje się, że ma taką różowawą poświatę, wygląda jak wzmocniona wersja All That Glitters, czyli lśniący beż z różowozłotym połyskiem, piękności.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 19:22   #2116
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą, Milili, też nie mogę się napatrzeć na ten fajny efekt, jaki daje Readhed
I dodam jeszcze, że Summer Haze noszę dziś od rana (na bazie z PP) i ma się świetnie - na oku podoba mi się jeszcze bardziej, niż na ręce. Okazuje się, że ma taką różowawą poświatę, wygląda jak wzmocniona wersja All That Glitters, czyli lśniący beż z różowozłotym połyskiem, piękności.
A po ile jest Redhead? To moze jakieś zdjecia, żeby mnie skusić, bo w sumie MSF-y nie były w zasięgu moich zainteresowań, ale tak o nich piejecie z zachwytu, ze ... Chociaz po co mi trzeci rozświetlacz?
Ten cień też byś zdjecie wrzuciła z efektem jaki daje na oku
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 19:23   #2117
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez milili Pokaż wiadomość
W Złotych Tarasach od wczoraj już mają wystawione. Jeszcze dodam że pomadki fajne nudziaste ale przez to że to creamsheen testery rozpłynęły się od ciepła więc nie bardzo nawet było jak się tym wymalować a po każdej dezynfekcji było jej o połowę mniej.
Co do ilości produktów to widziałam tak ok. 10 sztuk z każdego MSF.
PS. Wymalowałam się Redhead i ciągle biegam do lustra jest na prawdę wart uwagi jak ktoś lubi MSFy.

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą, Milili, też nie mogę się napatrzeć na ten fajny efekt, jaki daje Readhed
I dodam jeszcze, że Summer Haze noszę dziś od rana (na bazie z PP) i ma się świetnie - na oku podoba mi się jeszcze bardziej, niż na ręce. Okazuje się, że ma taką różowawą poświatę, wygląda jak wzmocniona wersja All That Glitters, czyli lśniący beż z różowozłotym połyskiem, piękności.
Ależ kusicie..... jutro obejrzę Redhead w G.Krakowskiej o ile na niego trafię
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 19:25   #2118
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A po ile jest Redhead? To moze jakieś zdjecia, żeby mnie skusić, bo w sumie MSF-y nie były w zasięgu moich zainteresowań, ale tak o nich piejecie z zachwytu, ze ... Chociaz po co mi trzeci rozświetlacz?
Ten cień też byś zdjecie wrzuciła z efektem jaki daje na oku
No tak, tak - rano zrobiłam dla Was masę zdjęć, ale... nie mogę znaleźć kabelka do aparatu
Małż wróci zaraz i wznowimy poszukiwania, bo bardzo liczę na to, że uda mi się pokazać te cudeńka, pstryknęłam też wreszcie błyszczyki z Tour de Fabulous i Bloggers Obssesion przy okazji.
Redhead jest po 115, niby drogo, ale co to jest przy Gardenii Guerlaina czy Topazie EL - a jak dla mnie, to znacznie bardziej twarzowy i uniwersalny produkt. Dla Ciebie, Corii, to jednak Blond raczej będzie - czyli zimniejszy odcień, koniecznie jedź potestować, póki są!

Edytowane przez najada_naj
Czas edycji: 2012-02-04 o 19:27
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 19:29   #2119
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No tak, tak - rano zrobiłam dla Was masę zdjęć, ale... nie mogę znaleźć kabelka do aparatu
Małż wróci zaraz i wznowimy poszukiwania, bo bardzo liczę na to, że uda mi się pokazać te cudeńka, pstryknęłam też wreszcie błyszczyki z Tour de Fabulous i Bloggers Obssesion przy okazji.
Redhead jest po 115, niby drogo, ale co to jest przy Gardenii Guerlaina czy Topazie EL - a jak dla mnie, to znacznie bardziej twarzowy i uniwersalny produkt. Dla Ciebie, Corii, to jednak Blond raczej będzie - czyli zimniejszy odcień, koniecznie jedź potestować, póki są!
No to mam nadzieję, ze kabelek się szybko znajdzie
Nie mam możliwości jechania do maca wczesniej niz ewentualnie na początku marca, wiec po ptokach
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-04, 19:38   #2120
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Może nie będzie za późno? Blond na razie leżał w moim Macu w duuużej ilości, a tylko Redhead się kończy. W ogóle widzialam wyłożonych masę rzeczy z ubiegłorocznych kolekcji - czwórki cieni, kule z G&I, chyba próbują się pozbyć zalegających rzeczy.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 19:48   #2121
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No tak, tak - rano zrobiłam dla Was masę zdjęć, ale... nie mogę znaleźć kabelka do aparatu
Małż wróci zaraz i wznowimy poszukiwania, bo bardzo liczę na to, że uda mi się pokazać te cudeńka, pstryknęłam też wreszcie błyszczyki z Tour de Fabulous i Bloggers Obssesion przy okazji.
Redhead jest po 115, niby drogo, ale co to jest przy Gardenii Guerlaina czy Topazie EL - a jak dla mnie, to znacznie bardziej twarzowy i uniwersalny produkt. Dla Ciebie, Corii, to jednak Blond raczej będzie - czyli zimniejszy odcień, koniecznie jedź potestować, póki są!
Kabelka nie potrzebujesz. Można wyjąć pamięć z aparatu i wetknąć w szparę pod touch-padem w laptopie Dowiedziałam się tego, jak zgubiłam swój kabelek.....
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 19:51   #2122
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No tak, tak - rano zrobiłam dla Was masę zdjęć, ale... nie mogę znaleźć kabelka do aparatu
Małż wróci zaraz i wznowimy poszukiwania, bo bardzo liczę na to, że uda mi się pokazać te cudeńka, pstryknęłam też wreszcie błyszczyki z Tour de Fabulous i Bloggers Obssesion przy okazji.
Redhead jest po 115, niby drogo, ale co to jest przy Gardenii Guerlaina czy Topazie EL - a jak dla mnie, to znacznie bardziej twarzowy i uniwersalny produkt. Dla Ciebie, Corii, to jednak Blond raczej będzie - czyli zimniejszy odcień, koniecznie jedź potestować, póki są!
Ja bym wrzuciła ale jeszcze się nie "naumiałam".
Cena 115 zł w porównaniu do Gardenii to jak mega promocja dlatego też odpuściłam sobie Guerlaina i Tpoaza i wszystkie inne a w zamian mam dwa MSF. Corii to zima więc również uważam (z tego co Cię podejrzałam) że w Blonde było by Ci dużo piękniej bo on własnie jest dla takiej jakby to nazwać.... "królewny śnieżki" tzn. jasna cera ciemne włoski
milili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 19:52   #2123
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Wiem, wiem o karcie - ale jakoś nie pasowała mi do lapka. Niemniej spróbuję pewnie jeszcze raz, czego się nie robi
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 19:55   #2124
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Tobą, Milili, też nie mogę się napatrzeć na ten fajny efekt, jaki daje Readhed
I dodam jeszcze, że Summer Haze noszę dziś od rana (na bazie z PP) i ma się świetnie - na oku podoba mi się jeszcze bardziej, niż na ręce. Okazuje się, że ma taką różowawą poświatę, wygląda jak wzmocniona wersja All That Glitters, czyli lśniący beż z różowozłotym połyskiem, piękności.
Ja się napaliłam na ten Cloudly Afternoom ale przez tą cene (90zł) się obraziłam i sobie odpuściłam ale kto wie może mi przejdzie ...
milili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 20:04   #2125
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez milili Pokaż wiadomość
Ja bym wrzuciła ale jeszcze się nie "naumiałam".
Cena 115 zł w porównaniu do Gardenii to jak mega promocja dlatego też odpuściłam sobie Guerlaina i Tpoaza i wszystkie inne a w zamian mam dwa MSF. Corii to zima więc również uważam (z tego co Cię podejrzałam) że w Blonde było by Ci dużo piękniej bo on własnie jest dla takiej jakby to nazwać.... "królewny śnieżki" tzn. jasna cera ciemne włoski
heh Milili ja sama patrząc na swatche nie jestem wcale przekonana ze Blodne będzie mi lepiej pasował. No bo, cery królewny śniezki nie mam, mam NC 20, żóltawa cera no i dobrze mi w Chez Chez Lame na kościach polikowych, więc stąd się nad Redhead zastanawiam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 20:20   #2126
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
heh Milili ja sama patrząc na swatche nie jestem wcale przekonana ze Blodne będzie mi lepiej pasował. No bo, cery królewny śniezki nie mam, mam NC 20, żóltawa cera no i dobrze mi w Chez Chez Lame na kościach polikowych, więc stąd się nad Redhead zastanawiam
Corii, ja mam oba... Blonde z wcześniejszej edycji i Redhead, który zakupiłam dzisiaj Oba są świetne i tworzą na skórze ''gładki'' połysk bez widocznych drobin brokatu.

Generalnie jakby ktoś szukał Redhead to chyba w Arkadii jeszcze trochę go mają...

edit: jeszcze swatch z salonu - Blonde i Redhead.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blonderedhead.jpg (24,5 KB, 68 załadowań)
__________________

Edytowane przez Nevada87
Czas edycji: 2012-02-04 o 20:29
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 20:34   #2127
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

A orientujecie się Dziewczyny po ile ten pędzelek skunksowy do oczu do blendowania z Naturally??
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 21:12   #2128
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

O masz - z tego wszystkiego zapomniałam o pędzelku całkiem, a miałam go obadać Postaram się to sprawdzić jeszcze, wszystko przez to, że standu nie ma i w ogóle go nie widziałam.
Nevado, na mojej skórze oraz na twarzy pań z Maca oba MSF-y wyglądają jednak zupełnie inaczej - u Ciebie na zdjęciu wydają mi się ciemniejsze i mniej taflowe, niż widzę na swojej twarzy. To pewnie kwestia oświetlenia i odcienia skóry też.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 21:22   #2129
ewels19
Raczkowanie
 
Avatar ewels19
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Mam prośbę do dziewczyn które mają w swojej kolekcji paintpota Morning Frost z kolekcji zimowej, czy znacie jakiś jego dupe? z cieni maca bądź innych?
ewels19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 22:51   #2130
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez ewels19 Pokaż wiadomość
Mam prośbę do dziewczyn które mają w swojej kolekcji paintpota Morning Frost z kolekcji zimowej, czy znacie jakiś jego dupe? z cieni maca bądź innych?
Wydaje mi się, ze cień MAC Grand Entrance jest podobny do Morning Frost.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-02-04 o 23:09
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:03.