Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-26, 19:42   #2791
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
NIGDY nie płakałam z powodu faceta
Twarda jesteś ja nawet teraz czasem płaczę jak mnie TŻ wkurzy mocno A na początku to wyłam co chwilę o każdą pierdołę -jakby spojrzeć z perspektywy czasu -zahartowałam się
Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
Nie demonizujmy tak tatuaży. Gdyby tak na to wszystko patrzeć to nie powinnyśmy przekłuwać uszu, a nawet chodzić do fryzjera czy kosmetyczki, bo tam też można złapać różne rzeczy. Jedno z czym się zgodzę to to że tatuaż powinien być przemyślany, zarówno wzór jak i samo jego posiadanie, bo że tak to ujmę, jest to związek na całe życie bez możliwości rozwodu
O demonizacji popieram. A co do związku na całe życie... Znajoma teraz usuwa imię byłego faceta, podobno po 3 zabiegach ma nie być śladu -prawda to?
Wytatuować sobie imię faceta to najdebilniejsza rzecz jaką można zrobić chyba z tatuażu, powinni tego zakazać w salonach
Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
nie odpisałam wam w końcu bo tak późno wracam, że nie chce mi się komputera odpalać. Nie wiem, czy powinnam wrzucać zdjęcie... czuję się ostatnio przy was jak kopciuch z moją krótką fryzurą
zbieram komplementy bo to fajne, geometryczne cięcie. ale na naszym wątku jakoś dominuje tradycyjny (chciałam powiedzieć, zachowawczy ) model włosowy...
No przestań, ja też mam kompleksy oglądając włosy dziewczyn, bo moje nawet ramion nie sięgają. Nie mówiąc już o tym co na blogach widzę np. Anwena, Czarna Orchidea Ale za 5 lat też takie będę miała ale sama uwielbiam krótkie włosy, ale miałąm kiedyś i mi lepiej w długich po prostu. A krótkowłosym zostaje mi tylko zazdrościć
Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
No co ty opowiadasz - zaraz wyciagne mojego slynnego "bejzbola": i doprowadze Cie do porzadku
"znaleźć i zabić" zaczyna nabierać realnego znaczenia

Jej i znowu nie nałożyłam oleju A wszystko przez TŻa Kupił mi nowy telefon, chcieliśmy go zaktualizować i go popsuł na dzień dobry po czym pojechał do pracy i zostawił mnie załamaną ze zwłokami telefonu się tak wkurzyłam, że aż go naprawiłam chyba studiuję niewłaściwy kierunek
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2012-04-26 o 19:43
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 20:41   #2792
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

kat123 z tym usuwaniem tatuażu to nie do końca tak pięknie wygląda. Wszystko zależy od tego jak głęboko został wprowadzony pigment, czy był mocny czy rozcieńczony no i od koloru. W brew pozorom najtrudniej usunąć żółty barwnik, a najłatwiej czarny. Jednak nigdy nie ma 100% pewności, że tatuaż zostanie usunięty w całości, zawsze może zostać jakiś fragment. No i sprawa najważniejsza to to że niestety zawsze po takim zabiegu pozostaje blizna. Dlatego moim zdaniem lepiej przykryć niechciany tatuaż jakimś innym fajnym wzorem, niż chodzić z blizną. Chyba, że ktoś w ogóle już nie chcę tatuażu, wtedy wybór należy do niego. Z tatuowaniem sobie imion facetów też się zgadzam, że to głupota. Nigdy nie można mieć pewności, że nagle przestaniemy kogoś kochać i zaczniemy go nienawidzić, bo tak nas skrzywdzi. Jedyne imię jakie bym sobie wytatuowała to imię własnego dziecka

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-06-13 o 19:30 Powód: przywrocenie postu
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 20:51   #2793
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny dawno nic tu nie pisałam. Dziś zrobiłam zdjecie mojej kitki i muszę sie pochwalic że już jest całkiem długa. Dla porowniania zdjecia z 15marca i 29grudnia. Miesiąc temu podcinałam końcóweczki ale i tak sa jeszcze troszkę suche.
ja tak z opoznieniem ale chcialam podkreslic, ze bardzo jest naturalne przejscie miedzy twoim odrostem a malowanymi, trzeba sie dokladnie przygladac aby dopatrzec sie granicy bardzo ladny kolorek naturalek masz;-) zapuszczaj zapuszczaj[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

makeupnotwar a Ty moze pokazesz w koncu zdjecia tej swojej krotkiej fryzurki?please
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 21:02   #2794
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

z tym tatuowaniem sobie imion ukochanego to faktycznie debilizm totalny, w życiu bym się nie zdecydowała na takie cuś co innego imie dziecka - w końcu rodzicem jest się do końca życia, nawet jak takie nasze dziecko z jakiegoś powodu kopnie nas w tyłek i zerwie kontakt itp


co do włosów, to dajcie spokój no, ja jak zaglądam na wątek "pochwalmy się swoimi włosami" (czy jakos tak podobnie) to czasem umieram z zazdrości, takie piekne włosy mają niektóre dziewczyny że szok w trampkach na syberii gdzie ja z tymi moimi kłaczkami.... chociaz już naturalne, to jednak jeszcze nie idealne
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 21:33   #2795
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
kat123 z tym usuwaniem tatuażu to nie do końca tak pięknie wygląda. Wszystko zależy od tego jak głęboko został wprowadzony pigment, czy był mocny czy rozcieńczony no i od koloru. W brew pozorom najtrudniej usunąć żółty barwnik, a najłatwiej czarny. Jednak nigdy nie ma 100% pewności, że tatuaż zostanie usunięty w całości, zawsze może zostać jakiś fragment. No i sprawa najważniejsza to to że niestety zawsze po takim zabiegu pozostaje blizna. Dlatego moim zdaniem lepiej przykryć niechciany tatuaż jakimś innym fajnym wzorem, niż chodzić z blizną. Chyba, że ktoś w ogóle już nie chcę tatuażu, wtedy wybór należy do niego. Z tatuowaniem sobie imion facetów też się zgadzam, że to głupota. Nigdy nie można mieć pewności, że nagle przestaniemy kogoś kochać i zaczniemy go nienawidzić, bo tak nas skrzywdzi. Jedyne imię jakie bym sobie wytatuowała to imię własnego dziecka.
Rozumiem. Ona właśnie coś mówiła o imionach dzieci ciekawe, może bliznę zakryje właśnie tym.
Ja zawsze marzyłam o tatuażu, ale TŻ jest przeciwny w sumie jakby on chciał sobie suty okolczykować też bym mu nie pozwoliła (to przykłąd tylko oczywiście ) dlatego się wstrzymuję. Choć ostatnio pokazałam mu modny ostatnio motyw dmuchawca, którego nasionka lecąc zmieniają się w ptaki i nawet mówił, że mu się podoba
Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
z tym tatuowaniem sobie imion ukochanego to faktycznie debilizm totalny, w życiu bym się nie zdecydowała na takie cuś co innego imie dziecka - w końcu rodzicem jest się do końca życia, nawet jak takie nasze dziecko z jakiegoś powodu kopnie nas w tyłek i zerwie kontakt itp


co do włosów, to dajcie spokój no, ja jak zaglądam na wątek "pochwalmy się swoimi włosami" (czy jakos tak podobnie) to czasem umieram z zazdrości, takie piekne włosy mają niektóre dziewczyny że szok w trampkach na syberii gdzie ja z tymi moimi kłaczkami.... chociaz już naturalne, to jednak jeszcze nie idealne
Ja bym sobie nigdy imion żadnych nie wytatuowała. Nawet dzieci jakoś mnie nie jara tatuowanie sobie imion, podobnie jak tribali

Ej tego tekstu jeszcze nie słyszałam
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-26, 21:43   #2796
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja bym sobie nigdy imion żadnych nie wytatuowała. Nawet dzieci jakoś mnie nie jara tatuowanie sobie imion, podobnie jak tribali

Ej tego tekstu jeszcze nie słyszałam
ja bym się raczej też nie zdecydowała na tauowanie sobie imion, nawet dzieci własnych, ale taki pomysł wydaje mi się sensowniejszy niż imie faceta ogólnie to chętnie bym sobie strzeliła jakiś tatoo ale jakoś brak konkretnego pomysłu, a byle czego nie bedę przecez robic

co do tekstu - cieszę się, że mogłam czymś zaskoczyć :
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 07:26   #2797
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
ja bym się raczej też nie zdecydowała na tauowanie sobie imion, nawet dzieci własnych, ale taki pomysł wydaje mi się sensowniejszy niż imie faceta ogólnie to chętnie bym sobie strzeliła jakiś tatoo ale jakoś brak konkretnego pomysłu, a byle czego nie bedę przecez robic

co do tekstu - cieszę się, że mogłam czymś zaskoczyć :
Ja mam tatuaż - kota na prawej łopatce Ale wzór przemyślany, dużo dla mnie znaczy. Imienia faceta bym sobie nie wytatuowała, nie ma szans :P Moja koleżanka ostatnio zrobiła sobie taki, sentencja łacińska oznaczająca: "Na zawsze tylko Ty Piotrze", on zrobił taki sam "....Kasiu". Ciekawe co będzie jak się rozejdą, czego im oczywiście nie życzę :P
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-27, 09:44   #2798
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Jeśli chodzi o tatuaże, to chętnie bym sobie zrobiła, ale problem w tym, że często tyję i chudnę, więc boję się, że to będzie brzydko wygladac
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 09:57   #2799
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

kaguya niekoniecznie, jeśli nie są to jakieś wielkie wahania wagi to raczej nie ma obaw, że tattoo zmieni kształt. Dużo też zależy od tego w jakim miejscu chciałabyś sobie tatuaż zrobić. Ja sama mam częste skoki wagi ze względu na chorą tarczycę, ostatnio schudłam 7 kg, a teraz znów wróciłam do starej wagi i z tatuażami nic złego się nie stało. Są takie jak były. Więc myślę, że tym to się akurat martwić nie musisz o ile nie zmieniasz wagi o jakieś 20 kg, a nie sądzę, żeby tak było

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-06-13 o 19:28 Powód: przywrocenie postu
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 12:37   #2800
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

dzięki za wszystkie komentarze tzn ja się czuję w nowej fryzurze i w swoich naturalnych włosach (które nie są mysie, są przepięknie brązowe!), ale źle się z nimi czułam na wątku coś w stylu: krótkie włosy, phi no ale skoro tak mnie zaczęłyście przekonywać to może jednak nie wyłączę subskrypcji i nie zniknę z naszego wątku

co do tatuaży - zawsze się z TŻ śmiejemy ża na flickr i tych wszystkich internetowych skarbnicach zdjęć tatuaże są świetnie zrobione, podobnie ludzie - są śliczni, młodzi...

wystarczy wybrać się na basen żeby zobaczyć jednak paradę obrzydliwych koszmarów na niezbyt pięknych ciałach. dlatego ja zbieram twardo. wolę wydać dużo i być pewną, że nie zostanę oszpecona na razie jestem zdecydowana na Szerytattoo
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 12:37   #2801
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

mi się podobają takie delikatne tatuaże, ale sama bym nie zrobiła chyba, bo mdleję na widok krwi itd ostatnio sobie przebiłam ucho sama
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-27, 12:52   #2802
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
kaguya niekoniecznie, jeśli nie są to jakieś wielkie wahania wagi to raczej nie ma obaw, że tattoo zmieni kształt. Dużo też zależy od tego w jakim miejscu chciałabyś sobie tatuaż zrobić. Ja sama mam częste skoki wagi ze względu na chorą tarczycę, ostatnio schudłam 7 kg, a teraz znów wróciłam do starej wagi i z tatuażami nic złego się nie stało. Są takie jak były. Więc myślę, że tym to się akurat martwić nie musisz o ile nie zmieniasz wagi o jakieś 20 kg, a nie sądzę, żeby tak było
o moja droga, parę lat temu było i 20 kg teraz max 5... całe szczęscie. ale te miejsca, które bym chciała, chyba nie tyją tak mocno. Krzyż, łopatka, nadgarstek
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 13:20   #2803
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Natalisis
a jak jest z ciążą? bo ja mam przy kości biodrowej tatuaż i wychodzi mi trochę na brzuch?. i tak się martwię czy aby go szlag nie trafi jak będziebrzuszek rósł

Aha i znalazłam już fajnie zrobiony ten napis Per Aspera...

co Myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Img03.jpg (41,4 KB, 28 załadowań)

Edytowane przez pin up girl1991
Czas edycji: 2012-04-27 o 13:21
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 14:46   #2804
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

pin up girl1991 w przypadku kobiet to nie polecam tatuaży na brzuchach, bo właśnie ze względu na ciążę może to być różnie. Wszystko zależy jednak od skóry i jej elastyczności. Wiadomo, że skóra na brzuchu podczas ciąży bardzo się rozciąga i u jednej kobiety będzie wyglądała później jak wypompowany balon, a u drugiej elegancko się wciągnie i nie będzie śladu. Dochodzą do tego jeszcze rozstępy, które również mogą się pojawić. Niestety, ale ryzyko robienia tatuażu w tym miejscu jest duże i trzeba się nad tym poważnie zastanowić. Chyba, że było się już w ciąży i wie się jak zachowuje się nasza skóra. A wzór, który wybrałaś bardzo fajny

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-06-13 o 19:27 Powód: przywrocenie postu
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 15:25   #2805
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Aha i znalazłam już fajnie zrobiony ten napis Per Aspera...

co Myślicie?
mi sie podoba
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 16:42   #2806
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Jeej mnie sie bardzo podobaja na palcach u dloni,taki jaki masz w albumie (One Love) wlasnie Natalisis
Ogolem lubie takie delikatne jak np serduszka na nadgarstku czy ptaszki, ale fajne sa tez chinskie znaki na karku No ale ja choc bym chciala to chyba sie nigdy nie zdecyduje-jestem bardzo zmienna i pewnie po krotkim czasie by mi sie znudzil
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 16:50   #2807
paputeeek
Raczkowanie
 
Avatar paputeeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 117
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

ja nie wytrzymam debil ze mnie mam blond rozjasniane i farbowane wlosy taki fajny piaskowy popielaty, a odrost to w tej ,,tonacji'' jakby tylko ze duzo ciemniejsze po prostu. no i mnie cos wzielo, ze ,,zrobie sobie rozjasniaczem joanny popsikam gdzieniegdzie zeby byly naturane relfeksy'' ja je***... jakies rudawe mi sie zrobily (bo olejowalam wlosy i na to kilka razy psikalam na noc) i teraz odrost sie wyroznia bo w ogole inny odcien jakis. ehh chyba sobie farbne no nie wytrzymam no jakeis rudowawe miedziane ble
__________________
ćwiczę na siłowni! od 2.08.11!
bardziej obeznana w żywieniu i ćwiczeniach zaczynam nowy cykl! 8.01.12!
paputeeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 18:11   #2808
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez paputeeek Pokaż wiadomość
ja nie wytrzymam debil ze mnie mam blond rozjasniane i farbowane wlosy taki fajny piaskowy popielaty, a odrost to w tej ,,tonacji'' jakby tylko ze duzo ciemniejsze po prostu. no i mnie cos wzielo, ze ,,zrobie sobie rozjasniaczem joanny popsikam gdzieniegdzie zeby byly naturane relfeksy'' ja je***... jakies rudawe mi sie zrobily (bo olejowalam wlosy i na to kilka razy psikalam na noc) i teraz odrost sie wyroznia bo w ogole inny odcien jakis. ehh chyba sobie farbne no nie wytrzymam no jakeis rudowawe miedziane ble
najlepiej nie grzebać
tym bardziej, że teraz lato się zbliża to słonko zadba o włosy
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 18:47   #2809
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez paputeeek Pokaż wiadomość
ja nie wytrzymam debil ze mnie mam blond rozjasniane i farbowane wlosy taki fajny piaskowy popielaty, a odrost to w tej ,,tonacji'' jakby tylko ze duzo ciemniejsze po prostu. no i mnie cos wzielo, ze ,,zrobie sobie rozjasniaczem joanny popsikam gdzieniegdzie zeby byly naturane relfeksy'' ja je***... jakies rudawe mi sie zrobily (bo olejowalam wlosy i na to kilka razy psikalam na noc) i teraz odrost sie wyroznia bo w ogole inny odcien jakis. ehh chyba sobie farbne no nie wytrzymam no jakeis rudowawe miedziane ble
No najlepiej byloby zostawic i zapuszczac naturalsy, ale jak nie dasz rady z takim kontrastem, to pofarbuj na zblizony starajac sie omijac odrost i na nowo zapuszczaj z nami
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-27, 20:22   #2810
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
pin up girl1991 w przypadku kobiet to nie polecam tatuaży na brzuchach, bo właśnie ze względu na ciążę może to być różnie. Wszystko zależy jednak od skóry i jej elastyczności. Wiadomo, że skóra na brzuchu podczas ciąży bardzo się rozciąga i u jednej kobiety będzie wyglądała później jak wypompowany balon, a u drugiej elegancko się wciągnie i nie będzie śladu. Dochodzą do tego jeszcze rozstępy, które również mogą się pojawić. Niestety, ale ryzyko robienia tatuażu w tym miejscu jest duże i trzeba się nad tym poważnie zastanowić. Chyba, że było się już w ciąży i wie się jak zachowuje się nasza skóra. A wzór, który wybrałaś bardzo fajny
dzięki za info, tzn ja mam tam przy kosci krolika playboya i jak mam spodnie biodrowki to moze mi z cm uszu wystaje (wiec nie wiem czy to do brzucha juz zaliczac)

A ta sentencja to od razu mi w oko wpadla


Tygrryska
dzieki
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-27, 23:17   #2811
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

wszystkim włosomaniaczkom polecam bajeczke pt "tangled"
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 07:18   #2812
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

chemist, ta bajeczka weszła na nasz rynek z tytułem zaplątani (jeśli mówisz o ekranizacji bajki o Roszpunce ) a bajka nie ma tytułu ENtangled? (zboczenie zawodowe anglisty )
__________________


Edytowane przez makeupnotwar
Czas edycji: 2012-04-28 o 09:16
makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 08:49   #2813
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
wszystkim włosomaniaczkom polecam bajeczke pt "tangled"
bardzo fajna była ta bajka a włosy miała piękne
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 10:36   #2814
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
chemist, ta bajeczka weszła na nasz rynek z tytułem zaplątani (jeśli mówisz o ekranizacji bajki o Roszpunce ) a bajka nie ma tytułu ENtangled? (zboczenie zawodowe anglisty )
tak zgadza sie, weszla chyba w 2010 roku jesli sie nie myle,
jesli chodzi o tytul to na pewno jest tangled

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
bardzo fajna była ta bajka a włosy miała piękne
oh a jakie dluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uugie;-)

Edytowane przez chemist
Czas edycji: 2012-04-28 o 10:40
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 11:21   #2815
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
taaa, ale krótkie. kto niby wygląda krótkie włosy albo kto wygląda dobrze w krótkich? jedyne, co usłyszałam tutaj to fajnie, że są moje. ale nie że są ładne hehe można się zdołować
znam dużo osób, które lepiej wyglądają w krótkich włosach niż w długich moja mam np. ale to ona już jest starsza, ale moja koleżanka z liceum niedawno się obcięła i świetnie wygląda, fryzura bardzo do niej pasuje, lepiej niż takie do ramion, czy długie, bo kiedyś też takie miała

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Kicia131 Pokaż wiadomość
Ja mam tatuaż - kota na prawej łopatce Ale wzór przemyślany, dużo dla mnie znaczy. Imienia faceta bym sobie nie wytatuowała, nie ma szans :P Moja koleżanka ostatnio zrobiła sobie taki, sentencja łacińska oznaczająca: "Na zawsze tylko Ty Piotrze", on zrobił taki sam "....Kasiu". Ciekawe co będzie jak się rozejdą, czego im oczywiście nie życzę :P
Mi się właśnie podobają takie małe, prawie że niewidoczne tatuaże, za to naprawdę nie mogę patrzeć czasem na dziewczyny, mimo że może są to zdjęcia jakieś tam artystyczne, które są całe w tatuażach, wiadomo co kto lubi, ale mnie się to w ogóle nie podoba, jakoś wolę full natural
A Messiego też kocham - tak spojrzałam na podpis

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Jeej mnie sie bardzo podobaja na palcach u dloni,taki jaki masz w albumie (One Love) wlasnie Natalisis
Ogolem lubie takie delikatne jak np serduszka na nadgarstku czy ptaszki, ale fajne sa tez chinskie znaki na karku No ale ja choc bym chciala to chyba sie nigdy nie zdecyduje-jestem bardzo zmienna i pewnie po krotkim czasie by mi sie znudzil
hehe mam to samo u mnie tapeta na pulpicie wytrzymuje góra tydzień, a co dopiero tatuaż

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
wszystkim włosomaniaczkom polecam bajeczke pt "tangled"
hehe oglądałam, nawet spoko ja uwielbiam bajki wszelkiej maści także
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 12:10   #2816
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

oi, babeczki ja z niecierpliwością czekam, aż mi podrosną trochę, jeszcze pół roku i będzie już ok
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 12:12   #2817
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Natalisis
dzięki za info

poszłam tylko na chwile na uczelnie a Wy sie tak rozpisałyście
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 14:16   #2818
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
znam dużo osób, które lepiej wyglądają w krótkich włosach niż w długich moja mam np. ale to ona już jest starsza, ale moja koleżanka z liceum niedawno się obcięła i świetnie wygląda, fryzura bardzo do niej pasuje, lepiej niż takie do ramion, czy długie, bo kiedyś też takie miała
no to pozostaje mi wierzyć, że ja należę do tej grupy

jak tam wasz dzień? ja dziś zrobiłam niezłą wycieczkę rowerową, opaliłam się, a i liczę na refleksy na włosach od słoneczka dziś pogoda jak ze środka upalnego lipca...
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 15:27   #2819
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

dziewczyny, widziałam dziś na zakupach dziewczynę z naturalnymi ciemnobrązowymi włosami po pas, były nie zniczone, po prostu piękne takie delikatne fale, aż by sie chciało podejść i pomacać. błyszczały zdrowym blaskiem na kilometr, patrzyłam sie na nią jak głupia jakaś ja sie moge schować z moim pofarbowanym hełmem

dużym plusem naturalek jest to ze kolor jest jednolity i nie ma jakiś niechcianych refleksów i blakniejącej farby czesto nierównomiernie rozłożonej i jakiś ` łatek`
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-28, 16:12   #2820
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cześć dziewczyny. Wiecie co? Kocham pogodę za co gorące słońce, już mam piękną, choć odrobinę czerwoną opaleniznę i włoski mi się przeplotły złotymi nitkami Zaraz idę jeszcze na słonku posiedzieć Tak się cieszę, bo dziś się w końcu z TŻem zmobilizowaliśmy i zaklepaliśmy sobie mieszkanie na wakacje Jeszcze tylko wpłacić zaliczkę i czekać do lipca oczywiście nad Bałtykiem

Oglądałam Zaplątanych, urocza bajka

Dobra, lecę się popiec jeszcze
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.