Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-29, 22:08   #811
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

dziewczyny co ja miałam dzisiaj za sen! Już mi się lasery śnią
Śniłam, że właśnie przyszłam na zabieg i Pani była bardzo głodna, więc powiedziałam, że bez problemu może sobie zrobić przerwę a ja sobie sama poradzę No i takim sposobem przeprowadziłam sobie zabieg mega dokładnie najwyższą mocą
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 08:19   #812
Patkiszon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 42
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dzięki za pomoc, będę próbowała dalej z normalnym woskiem
Patkiszon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 11:09   #813
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ipl nie przyniósł u mnie żadnego skutku.po roku od ostatniej depilacji WSZYSTKIE WŁOSY ODROSŁY!!!
a te 3 zabiegi były laserem LS i LS DUET
A ile mialaś IPL'em i w jakich odstępach robilaś?
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 11:18   #814
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
dziewczyny co ja miałam dzisiaj za sen! Już mi się lasery śnią
Śniłam, że właśnie przyszłam na zabieg i Pani była bardzo głodna, więc powiedziałam, że bez problemu może sobie zrobić przerwę a ja sobie sama poradzę No i takim sposobem przeprowadziłam sobie zabieg mega dokładnie najwyższą mocą
spoko, ja chyba tu nawet kiedys pisalam, ze mi sie raz przysnilo, ze budze sie rano, podnosze koldre, a tam... wlosy na lydkach .
koszmar, normalnie^^

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
A ile mialaś IPL'em i w jakich odstępach robilaś?
czy Ty probujesz jednak udowodnic, ze IPL moze byc skuteczny?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 11:27   #815
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
A ile mialaś IPL'em i w jakich odstępach robilaś?
a co to za różnica?
żadna .to nie kwestia ilosci zabiegów,czy odstępów,to kwestia lasera.IPL to pseudo laser i nie usuwa włosów na stałe

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-10-30 o 11:28
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 11:47   #816
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
czy Ty probujesz jednak udowodnic, ze IPL moze byc skuteczny?
Absolutnie nie. Jak sama widzę na samej sobie, że nie jest skuteczny w takim stopniu w jakim mi obiecywano w salonie. Chcę się dowiedzieć, po jakim czasie TmargoT zrezygnowała i czy zabiegi wykonywała regularnie - bo niestety ale ja mimo przeglądania wielu stron na ten temat nie mogę znaleźć porządnych dowodów na to, która metoda jest skuteczniejsza. Każdy będzie przecież zachwalał swoją i mówił, że pozostałe są be.

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
a co to za różnica?
żadna .to nie kwestia ilosci zabiegów,czy odstępów,to kwestia lasera.IPL to pseudo laser i nie usuwa włosów na stałe
Dlatego dla mnie jest to różnica, więc chciałabym się mimo wszystko dowiedzieć.

I żeby była jasność: nie bronię, nie zachwalam ani jakoś nie faworyzuję metody depilacji IPL. Jestem tylko według Was naiwniaczką, która zdecydowała się depilować tą metodą. Chcę mieć 100% pewności, że wywalam pieniądze w błoto i nie jest to kwestia częstotliwości i długości zabiegów.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl

Edytowane przez subiektywna Vera
Czas edycji: 2012-10-30 o 11:54
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 12:16   #817
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość

Jestem tylko według Was naiwniaczką, która zdecydowała się depilować tą metodą. Chcę mieć 100% pewności, że wywalam pieniądze w błoto i nie jest to kwestia częstotliwości i długości zabiegów.
Niestety jesteś. I wywalasz kasę w błoto.
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-30, 12:27   #818
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
I żeby była jasność: nie bronię, nie zachwalam ani jakoś nie faworyzuję metody depilacji IPL. Jestem tylko według Was naiwniaczką, która zdecydowała się depilować tą metodą. Chcę mieć 100% pewności, że wywalam pieniądze w błoto i nie jest to kwestia częstotliwości i długości zabiegów.
Vero, przede wszystkim chodzi o to, ze IPL to nie jest laser sensu stricto. poczytaj o tej metodzie ale nie na stronach konkretnych salonow kosmetycznych, bowiem te niestety czesto i gesto naginaja prawde.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 12:33   #819
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez _malayka Pokaż wiadomość
Niestety jesteś. I wywalasz kasę w błoto.
Argumenty poporszę.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 13:01   #820
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Argumenty poporszę.
przeszukaj ten watek, argumenty padaly wielokrotnie...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 13:13   #821
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
przeszukaj ten watek, argumenty padaly wielokrotnie...
Zatem tak zrobię.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-30, 13:14   #822
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Absolutnie nie. Jak sama widzę na samej sobie, że nie jest skuteczny w takim stopniu w jakim mi obiecywano w salonie. Chcę się dowiedzieć, po jakim czasie TmargoT zrezygnowała i czy zabiegi wykonywała regularnie - bo niestety ale ja mimo przeglądania wielu stron na ten temat nie mogę znaleźć porządnych dowodów na to, która metoda jest skuteczniejsza. Każdy będzie przecież zachwalał swoją i mówił, że pozostałe są be.

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------



Dlatego dla mnie jest to różnica, więc chciałabym się mimo wszystko dowiedzieć.

I żeby była jasność: nie bronię, nie zachwalam ani jakoś nie faworyzuję metody depilacji IPL. Jestem tylko według Was naiwniaczką, która zdecydowała się depilować tą metodą. Chcę mieć 100% pewności, że wywalam pieniądze w błoto i nie jest to kwestia częstotliwości i długości zabiegów.
pisałam o tym wielokrotnie,nie chce mi się podać po raz kolejny argumentów
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 13:34   #823
_malayka
Zadomowienie
 
Avatar _malayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 056
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Argumenty poporszę.


Depiluj się tak dalej. Może jak dojdziesz do 35 zabiegu, to zobaczysz efekty Powodzenia.
__________________

Wszystko jest piękne, nawet na pewno, jeśli się ma te dwadzieścia parę lat. Wtedy są złudzenia i miłość – i wszystko jest do zdobycia, bo właśnie te głupie dwadzieścia lat.






_malayka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 13:39   #824
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Argumenty poporszę.
Moja przyjaciółka w zeszłym roku miała robioną depilację IPL, przecierpiała całe lato, chodziła regularnie na zabiegi, nosiła leginsy w upały aby nie wystawiać nóg na słońce, po to aby na wakacje w listopadzie móc pojechać do Tajlandii i opalać się już bez żadnych włosów na nogach. Kosztowało ją to ponad 3 tys. a włosy po około 6 miesięcy, przed samym wyjazdem odrosły jak nowe. Jak już wróciła nie dała za wygraną i szukała odpowiedzi, i IPL błędnie nazywany laserem ma za słabą moc aby na stałe usunąć włos, jest on tylko usypiany i po pewnym czasie odrasta na nowo.
Ja osobiście o mało nie kupiłam przez Grupon takiego zabiegu, tylko właśnie mnie przyjaciółka upomniała, że to lipa... I długo się zastanawiałam czy w ogóle korzystać z takich zabiegów i czy nie katować się woskiem. I trafiłam wtedy tutaj, gdzie trochę poczytałam o zabiegach LS i sama widzę efekty depilacji LS. Ja chodzę na Duet-a i prawie nic mnie nie boli. Pani duże partie ciała robi dużą głowicą a tam gdzie się nie da to małą. Miło, szybko i prawie bezboleśnie.

Więc jeszcze raz IPL to nie jest LASER i NIE DEPILUJE WŁOSÓW NA STAŁE!!!!!!!

subiektywna Vera zanim zacznie się pisać jakieś twierdzące opinie to może warto poczytać w całym wątku to na pewno byś znalazła odpowiedzi na swoje pytania - ja tak zrobiłam .
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 13:44   #825
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
spoko, ja chyba tu nawet kiedys pisalam, ze mi sie raz przysnilo, ze budze sie rano, podnosze koldre, a tam... wlosy na lydkach .
koszmar, normalnie^^


czy Ty probujesz jednak udowodnic, ze IPL moze byc skuteczny?
hahahahahaha
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 16:26   #826
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Absolutnie nie. Jak sama widzę na samej sobie, że nie jest skuteczny w takim stopniu w jakim mi obiecywano w salonie. Chcę się dowiedzieć, po jakim czasie TmargoT zrezygnowała i czy zabiegi wykonywała regularnie - bo niestety ale ja mimo przeglądania wielu stron na ten temat nie mogę znaleźć porządnych dowodów na to, która metoda jest skuteczniejsza. Każdy będzie przecież zachwalał swoją i mówił, że pozostałe są be.

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------



Dlatego dla mnie jest to różnica, więc chciałabym się mimo wszystko dowiedzieć.

I żeby była jasność: nie bronię, nie zachwalam ani jakoś nie faworyzuję metody depilacji IPL. Jestem tylko według Was naiwniaczką, która zdecydowała się depilować tą metodą. Chcę mieć 100% pewności, że wywalam pieniądze w błoto i nie jest to kwestia częstotliwości i długości zabiegów.
Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Argumenty poporszę.
Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
przeszukaj ten watek, argumenty padaly wielokrotnie...
dokładnie. wystarczy poczytac chocby tę czesc wątku. a w poprzedniej to na bank jest mnostwo opinii nt IPL. I to są wiarogodne argumenty. A nie to co dany salon napisze na swojej stronie, bo wiadomo, ze beda same zalety i bajki. Tak więc i ja jestem zdania ze jestes naiwna i wyrzucasz kase w bloto.
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 19:24   #827
misia3006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Australia
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja ostatnio pisałam że byłam na jednym zabiegu wykonanym e-Max Syneron i co się okazało było to IPL a nie laser i powiem Wam że gdybym nie zagłębiła się w temat i nie poczytała jakie są Wasze opinie to sama stwierdziłabym że te efekty są super. Włoski na bikini wyleciały tz śmiesznie bo wyglądam w "ciapki" więc gdybym nie wiedziała że to tylko pozory myślałabym że to cudo przynajmniej chwilowe aż do odrośnięcia włosa. Pomijam fakt że byłam w salonie który polecała TmargoT na konsultacji i Pani która obejrzała moje bikini stwierdziła że tym IPL nieźle poparzyły mi skórę i przez to muszę odczekać ponieważ Pani boi się ruszać tych okolić laserem już 3 tyg i nadal ta okolica jest zaczerwieniona i rozmawiając z Nią sama powiedziała że klientki które chodzą na IPL przychodzą do nich po 10-15 zabiegach z marnym skutkiem i tylko z wywaloną kasą w błoto a włosy jak były tak są. Ja bardzo żałuję że poszłam na ten zabieg IPL więc Dziewczyny za nim się zdecydujecie to poczytajcie sobie opinie innych ja tego nie zrobiłam i żałuje.
misia3006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 19:27   #828
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez misia3006 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio pisałam że byłam na jednym zabiegu wykonanym e-Max Syneron i co się okazało było to IPL a nie laser i powiem Wam że gdybym nie zagłębiła się w temat i nie poczytała jakie są Wasze opinie to sama stwierdziłabym że te efekty są super. Włoski na bikini wyleciały tz śmiesznie bo wyglądam w "ciapki" więc gdybym nie wiedziała że to tylko pozory myślałabym że to cudo przynajmniej chwilowe aż do odrośnięcia włosa. Pomijam fakt że byłam w salonie który polecała TmargoT na konsultacji i Pani która obejrzała moje bikini stwierdziła że tym IPL nieźle poparzyły mi skórę i przez to muszę odczekać ponieważ Pani boi się ruszać tych okolić laserem już 3 tyg i nadal ta okolica jest zaczerwieniona i rozmawiając z Nią sama powiedziała że klientki które chodzą na IPL przychodzą do nich po 10-15 zabiegach z marnym skutkiem i tylko z wywaloną kasą w błoto a włosy jak były tak są. Ja bardzo żałuję że poszłam na ten zabieg IPL więc Dziewczyny za nim się zdecydujecie to poczytajcie sobie opinie innych ja tego nie zrobiłam i żałuje.
ja po IPLu czekałam rok na pełny wzrost uśpionych włosów.odrosły wszystkie
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 19:36   #829
misia3006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Australia
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja po IPLu czekałam rok na pełny wzrost uśpionych włosów.odrosły wszystkie

O kurcze serio? rok? Mi ta Kobitka z salonu powiedziała że mam super włos dla lasera ale niestety mój błąd że poszłam na ten nieszczęsny IPL który osłabił mi włoski Mam się zgłosić 16.11 na wąsik ale z bikini to niepewna sprawa bo mam poparzone i zobaczymy czy będziemy poddawać je laserowi.
misia3006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-30, 19:45   #830
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez misia3006 Pokaż wiadomość
O kurcze serio? rok? Mi ta Kobitka z salonu powiedziała że mam super włos dla lasera ale niestety mój błąd że poszłam na ten nieszczęsny IPL który osłabił mi włoski Mam się zgłosić 16.11 na wąsik ale z bikini to niepewna sprawa bo mam poparzone i zobaczymy czy będziemy poddawać je laserowi.
opinie sa rożne.jedni mówią o pólrocznym wzroście,a drudzy o 9 mies.
gdzieś tu na wątku pojawiała się ta informacja,jednak ja byłam tak wściekła za wywalona kasę,że odczekałam rok,aby włosy wzmocniły się i wyrosły wszystkie.być może moja desperacja spowodowała,że nie wywalałam kasy na wielokrotne zabiegi i wystarczyły tylko 3 ,abym odczuła pelną satysfakcję.
doszłam do wniosku,że lepsze dłuższe przerwy niż krótsze i więcej zabiegów.pamiętaj,że salon musi zarobić na tobie,więc powiedzą ci wszystko i to mówi ci stara handlara
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 19:58   #831
misia3006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Australia
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
opinie sa rożne.jedni mówią o pólrocznym wzroście,a drudzy o 9 mies.
gdzieś tu na wątku pojawiała się ta informacja,jednak ja byłam tak wściekła za wywalona kasę,że odczekałam rok,aby włosy wzmocniły się i wyrosły wszystkie.być może moja desperacja spowodowała,że nie wywalałam kasy na wielokrotne zabiegi i wystarczyły tylko 3 ,abym odczuła pelną satysfakcję.
doszłam do wniosku,że lepsze dłuższe przerwy niż krótsze i więcej zabiegów.pamiętaj,że salon musi zarobić na tobie,więc powiedzą ci wszystko i to mówi ci stara handlara
No właśnie ja to taki naiwniak jestem i teraz sama nie wiem co robić bo 16.11 bedzie 6 tyg po tym IPL czy powinnam czekać więcej? sama nie wiem
misia3006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 20:37   #832
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez misia3006 Pokaż wiadomość
No właśnie ja to taki naiwniak jestem i teraz sama nie wiem co robić bo 16.11 bedzie 6 tyg po tym IPL czy powinnam czekać więcej? sama nie wiem
czy będziesz depilowac te części ciała co PL-em?
po LS czeka się od 10 do 12 tyg. a pani kazała ci przyjść po 6
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 20:41   #833
misia3006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Australia
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
czy będziesz depilowac te części ciała co PL-em?
po LS czeka się od 10 do 12 tyg. a pani kazała ci przyjść po 6

No właśnie powiedziała mi ze wąski mozemy zrobić ale z bikini to chyba trzeba będzie dłużej poczekać ;( Tak to bedą te części ciała po IPLu
misia3006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 23:11   #834
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość
Ja chodzę do Depiclinic na LS Duet i tutaj jest 50% na pierwszą wizytę (i później też) i dodatkowe 10 jeżeli wygenerujesz kod rabatowy na ich facebooku, czasami mają happy hours i wtedy jest 70% rabatu. Ja pojutrze idę na Happy Halloween i też jest wtedy 70. A salon godny polecenia, ja na pewno już nigdzie indziej chodzić nie będę, pani Małgosia jest super. A moja znajoma, która też chodzi tutaj, robiła sobie wąsik i miała dwa włosy na brodzie, które jej Pani Małgosia strzeliła gratis.
Własnie tam byłam i robiłam za 70%. A wiesz może jak to jest: jesli jestem zapisana od dawna i nagle się okazuje, że tego dnia jest HH to się załapię na zniżkę?Czy tylko te co zadzwoniły i podały hasło?


Mam pytanie do tych z Was, które zostały wątpliwymi szczęściarami robienia lasera w Boston Clinic z groupona. Czy składałyście reklamację? Bo ja dostałam odpowiedź, że nie mieli nigdy skarg i właściwie to nie ich wina tylko gabinetu i żebym z nimi gadała. Czyli mam spadać
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 07:06   #835
Annuar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 316
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Argumenty poporszę.
Najlepszym argumentem są chyba wypowiedzi kobiet na tym i innych forach tematycznych.
Ja zrobiłam tak: poczytałam o depilacji na oficjalnych stronach salonów, ze względów stricte finansowych już byłam zapisana na IPL (wg informacji z salonu depilacja ma starczyć na 3-4 lata), ale weszłam na fora tematyczne (poświęcone IPL, fotodepilacji itp) a na nich zadowolone są TYLKO I WYŁĄCZNIE osoby po kilku m-cach od zabiegów (maksymalnie rok), a potem ABSOLUTNIE WSZYSTKIE piszą, że to oszustwo, ściema, strata pieniędzy, trwałość trochę dłuższa jak u kosmetyczki po wosku.. Prześledziłam naprawdę mnóstwo wypowiedzi, nie było ANI JEDNEJ osoby po roku-dwóch po IPL które były zadowolone.
Annuar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 08:01   #836
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Annuar Pokaż wiadomość
Najlepszym argumentem są chyba wypowiedzi kobiet na tym i innych forach tematycznych.
Ja zrobiłam tak: poczytałam o depilacji na oficjalnych stronach salonów, ze względów stricte finansowych już byłam zapisana na IPL (wg informacji z salonu depilacja ma starczyć na 3-4 lata), ale weszłam na fora tematyczne (poświęcone IPL, fotodepilacji itp) a na nich zadowolone są TYLKO I WYŁĄCZNIE osoby po kilku m-cach od zabiegów (maksymalnie rok), a potem ABSOLUTNIE WSZYSTKIE piszą, że to oszustwo, ściema, strata pieniędzy, trwałość trochę dłuższa jak u kosmetyczki po wosku.. Prześledziłam naprawdę mnóstwo wypowiedzi, nie było ANI JEDNEJ osoby po roku-dwóch po IPL które były zadowolone.
Jak czytam Wasze wypowiedzi to nie pozostaje mi w sumie nic innego jak się z Wami zgodzić. Przyznaję się, że dałam się zrobić w balona tym IPL'em. Myślicie, że po 13 zabiegach IPL'em moje włoski będzie dało się jeszcze czymkolwiek usunąć? Włosy zrobiły się sporo rzadsze, ciensze i jaśniejsze... Mam nadzieje, ze nie zamknełam sobie tym drogi do osiagniecia gładkiej skóry...
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 12:31   #837
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez subiektywna Vera Pokaż wiadomość
Jak czytam Wasze wypowiedzi to nie pozostaje mi w sumie nic innego jak się z Wami zgodzić. Przyznaję się, że dałam się zrobić w balona tym IPL'em. Myślicie, że po 13 zabiegach IPL'em moje włoski będzie dało się jeszcze czymkolwiek usunąć? Włosy zrobiły się sporo rzadsze, ciensze i jaśniejsze... Mam nadzieje, ze nie zamknełam sobie tym drogi do osiagniecia gładkiej skóry...
odczekasz rok i włosy wrócą do wyjściowej normy.

nie dziwię ci się,że się nabrałaś.wiele z nas to przeszło.
problem w tym,że w tracie depilacji efekty widać,gorzej jest po czasie,bo włosy odrastają całkowicie.wtedy przychodzi chwila refleksji ,że coś jest nie tak
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 17:15   #838
Steely
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 34
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Czyli jak, tylko LS, albo LSD? Czy mozecie polecic jakis dobry salon w Warszawie?
Steely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 17:27   #839
megi342
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam wszystkich !!!!

mam pytanie do dziewczyn które maja jakies doswiadczenie z laserem light sheer. bylam na zabiegu w piatek 26. 10, pierwszy zabieg na bikini, i nie wiem czy tak ma byc ale wlosy wcale nie odrastaja ale tez nie wypadaja. poprostu sa takie jak w dniu zabiegu, maja ok 1 mm. myslicie ze cos jest nie tak????
megi342 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 17:36   #840
monika.c25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 56
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez megi342 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich !!!!

mam pytanie do dziewczyn które maja jakies doswiadczenie z laserem light sheer. bylam na zabiegu w piatek 26. 10, pierwszy zabieg na bikini, i nie wiem czy tak ma byc ale wlosy wcale nie odrastaja ale tez nie wypadaja. poprostu sa takie jak w dniu zabiegu, maja ok 1 mm. myslicie ze cos jest nie tak????
spokojnie i wypadna i wyrosna. czasem ide na sprawdzenie po 1,5 miesiaca i sie okazuje ze wlosy dalej wypadaja. a wyrosnac wyrosna na pewno, ale to tez nastapi po 4 a nawet 8 tygodniach. no i powinno ich byc troche mniej (po pierwszym zabiegu), ale mozesz miec wrazenie, ze wyrosly wszystkie. spokojnie to tylko pozory. jeden zabieg usuwa max 30% wlosow, bo tyle aktualnie jest w fazie wzrostu. przez pierwsze dni, tygodnie ma sie wrazenie, ze wszystko stanelo, a pozniej jak skora sie zagoi to jest ulga bo w ogole nie rosna wlosy, jest gladko, po czym zaczynaja rosnac jak szalone...i wtedy jest czas na kolejny zabieg.

Edytowane przez monika.c25
Czas edycji: 2012-10-31 o 17:39
monika.c25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.