Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-08, 12:09   #901
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Ja póki co skutecznie się opieram. Mam chwile słabości, ale jeszcze niczego nie zamówiłam. Będę twarda



Mogę polecić Living Nature. Skusiła mnie Cloche. Od razu napiszę, że podkład jest drogi, ale bardzo dobry. Najlepiej go nakładać na mokro, czyli krem lub olejek. Wtedy jest trochę mniejsze krycie (nie lubię wszystkiego zakrywać ) Więc tak jak pisałam ma konkretne krycie, delikatnie matowi (nie jest to płaski mat) i leży równie dobrze, nawet w tych upałach. Jedynie trzeba go szybko nakładać, bo szybko tężeje. Najlepszy jaki miałam, nawet z nienaturalnych



Pani z Douglas'a stwierdziła, że w innych salonach jest dostępny i u nas też niebawem będzie
Dzięki za polecenie Nie słyszałam o nim. Jeśli chodzi o podkłady to cena u mnie nie gra roli, no chyba, że to bajońskie sumy. Muszę go zobaczyć.
A nie robi takich brzydkich białych plam po kontakcie z wodą? To jest najgorsze i dyskwalifikuje inne, bo np. Benecos poza tym mi odpowiada- fajnie kryje, ma ładny kolorek i nauczyłam się go aplikować. Wiadomo nie jest idealny, ale coś za coś.

Mnie rosyjskie specyfiki jakoś nie kuszą i chyba nie skuszą. Jakoś im nie ufam ups...
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 12:28   #902
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

witam

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ale niestety plukanka do ust ma kiepski sklad
Za to bardzo ciekawa jestem pianki do wlosow koniecznie daj znac jaki ma sklad bo co do niej tez mialam duze watpliwosci dlugo dumalam, ale nie wizielam
Ja urodzinowo kliknelam sobie to serum detox aa eco
brak składu tej pianki mnie niepokoi
a co do płynu to się zastanawiam czy nie napisać żeby mi go jednak wycofali z zamówienia nie wiem czy tak można
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 13:05   #903
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Mnie rosyjskie specyfiki jakoś nie kuszą i chyba nie skuszą. Jakoś im nie ufam ups...
Powiem Ci, że ja też miałam jakieś dziwne uprzedzenia. Ale poczytałam i okazało się, że np. Natura Siberica ma certyfikaty Ecocert i ICEA (Włoski Instytut ds. Certyfikacji Etyki Środowiskowej), a wkrótce mają otrzymać certyfikat Cosmos. W tym roku zwyciężyła również na targach Cosmprof w Bolonii w kategorii "Najbardziej Zrównoważone Praktyki: Lokalne i Odpowiedzialne zaopatrywanie się" - klik! Natomiast Organic Shop to samodzielna marka sklepów o tej samej nazwie, które poza tym sprzedają kosmetyki ekologiczne wielu innych firm (Lavera, Logona, Dr. Hauschka, Aubrey Organics, Weleda i inne - klik!). Obecnie mają 7 sklepów w Moskwie i Petersburgu, a planują otworzyć jeszcze ok. 100. Co ciekawe, właścicielem marki jest Pervoe Reshenie (ten od Receptur Babuszki Agafii). Tu angielska notka na ten temat - http://popsop.com/45767/. Ja chcę takie Organic Shopy...

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
brak składu tej pianki mnie niepokoi
a co do płynu to się zastanawiam czy nie napisać żeby mi go jednak wycofali z zamówienia nie wiem czy tak można
Jak się da, to wycofaj. Co prawda samej pianki nie znalazłam, ale inne kosmetyki tej marki nie mają naturalnych składów - przykład: http://kosmetista.ru/blog/otzivi/24355.html.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-07-08 o 13:06
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 13:23   #904
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że ja też miałam jakieś dziwne uprzedzenia. Ale poczytałam i okazało się, że np. Natura Siberica ma certyfikaty Ecocert i ICEA (Włoski Instytut ds. Certyfikacji Etyki Środowiskowej), a wkrótce mają otrzymać certyfikat Cosmos. W tym roku zwyciężyła również na targach Cosmprof w Bolonii w kategorii "Najbardziej Zrównoważone Praktyki: Lokalne i Odpowiedzialne zaopatrywanie się" - klik! Natomiast Organic Shop to samodzielna marka sklepów o tej samej nazwie, które poza tym sprzedają kosmetyki ekologiczne wielu innych firm (Lavera, Logona, Dr. Hauschka, Aubrey Organics, Weleda i inne - klik!). Obecnie mają 7 sklepów w Moskwie i Petersburgu, a planują otworzyć jeszcze ok. 100. Co ciekawe, właścicielem marki jest Pervoe Reshenie (ten od Receptur Babuszki Agafii). Tu angielska notka na ten temat - http://popsop.com/45767/. Ja chcę takie Organic Shopy... .
Ekorossmanny, albo chociaż Tesco takie jakie są np na wyspach
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 13:29   #905
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że ja też miałam jakieś dziwne uprzedzenia. Ale poczytałam i okazało się, że np. Natura Siberica ma certyfikaty Ecocert i ICEA (Włoski Instytut ds. Certyfikacji Etyki Środowiskowej), a wkrótce mają otrzymać certyfikat Cosmos. W tym roku zwyciężyła również na targach Cosmprof w Bolonii w kategorii "Najbardziej Zrównoważone Praktyki: Lokalne i Odpowiedzialne zaopatrywanie się" - klik! Natomiast Organic Shop to samodzielna marka sklepów o tej samej nazwie, które poza tym sprzedają kosmetyki ekologiczne wielu innych firm (Lavera, Logona, Dr. Hauschka, Aubrey Organics, Weleda i inne - klik!). Obecnie mają 7 sklepów w Moskwie i Petersburgu, a planują otworzyć jeszcze ok. 100. Co ciekawe, właścicielem marki jest Pervoe Reshenie (ten od Receptur Babuszki Agafii). Tu angielska notka na ten temat - http://popsop.com/45767/. Ja chcę takie Organic Shopy... [COLOR=Silver]
Zachęciłaś mnie do poczytania więcej na ten temat. Tylko ja na razie mam dość moich zapasów. Pewnie przyjdzie czas, to i nimi się zainteresuje.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ekorossmanny, albo chociaż Tesco takie jakie są np na wyspach
to byłoby coś!
Chociażby, żeby były regały z kosmetykami eco. Myślę, że miałyby powodzenie.
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 13:50   #906
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ekorossmanny, albo chociaż Tesco takie jakie są np na wyspach
Oj, tak, fajnie by było... A ile byśmy zaoszczędziły na kosztach wysyłek.
Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Zachęciłaś mnie do poczytania więcej na ten temat. Tylko ja na razie mam dość moich zapasów. Pewnie przyjdzie czas, to i nimi się zainteresuje.
Cieszę się. Ja po raz kolejny się przekonałam, że nie warto oceniać zbyt pochopnie. Co ciekawe, z tego co czytam, to Rosjanki również na początku były sceptycznie nastawione do Natura Siberica (to podobno pierwsza certyfikowana ekologiczna rosyjska marka).

Kliknęłam sobie i Wachlarzowi parę rzeczy z Kaliny.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 16:40   #907
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

margoltka Living Nature super- jeśli chodzi o jego ekologiczny skład oraz opinie, jednak nie dla mnie
Cetyl Alcohol i Cetearyl Alcohol w składzie i dla mnie to go dyskwalifikuje. Składniki silnie komedogenne, których niestety muszę używać, a to upierdliwe, bo często są w ekologicznych kosmetykach
Szkoda

Melya to prawda nie ma co się uprzedzać, jednak ja już nie szukam nowości, bo mój portfel wyzionie ducha, zresztą nie mam kiedy tego zużywać, a to też...nieekologicznie!
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-08, 17:07   #908
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Melya to prawda nie ma co się uprzedzać, jednak ja już nie szukam nowości, bo mój portfel wyzionie ducha, zresztą nie mam kiedy tego zużywać, a to też...nieekologicznie!
Mój portfel chyba już jest w zaświatach. Aż się obawiam, że niedługo zacznie mnie straszyć po nocach.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 19:47   #909
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

w kwestii rusków, to ja wam powiem, że mnie od początku zainteresowały jak korah je "pokazała", zobaczyłam je u nas w mydlarni, poczytałam składy, obwąchałam i parę rzeczy mi mocno wpadło w oko (właśnie maski, sera do japy), ale musiałam podenkowac trochę

Pamiętam że dziewczyny wklejały też jakiś linki do blogów i kwc zresztą też fajnymi o nich opiniami.

Teraz mam ochotę na maskę tylko właśnie waham się między drożdżową a łopianową (znaczy generalnie chrapkę mam na więcej rzeczy, ale po kolei...)
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 20:01   #910
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość

Teraz mam ochotę na maskę tylko właśnie waham się między drożdżową a łopianową (znaczy generalnie chrapkę mam na więcej rzeczy, ale po kolei...)
W takim razie weź jajeczną

ja przechodzę na post kosmetyczny. Kupię sobie tylko ewentualnie nagrodę od siebie dla siebie na koniec rekrutacji, a tak to już niczego nie potrzebuję!
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 20:06   #911
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
W takim razie weź jajeczną
taaa wizaż rządzi, wizaż radzi...

melya w ogóle zapomniałam-mega szacun dla ciebie za twoje zestawienia i risercze jesteś wielka dziękujemy

a ja sfinalizowałam swoje zamówienie w lawendowej farmie (robiłam je n razty co by załapać się na okazje i mleczną drogę). Wzięłam:
nagietkowego bobasa, Kleopatrę (oba z okazyjnych), białą różę, maślankę avocado, kremową śmietankę i próbne grapefruit i marokańskie orzeźwienie (oba dla małża do japy)
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-08, 20:18   #912
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
w kwestii rusków, to ja wam powiem, że mnie od początku zainteresowały jak korah je "pokazała", zobaczyłam je u nas w mydlarni, poczytałam składy, obwąchałam i parę rzeczy mi mocno wpadło w oko (właśnie maski, sera do japy), ale musiałam podenkowac trochę

Pamiętam że dziewczyny wklejały też jakiś linki do blogów i kwc zresztą też fajnymi o nich opiniami.

Teraz mam ochotę na maskę tylko właśnie waham się między drożdżową a łopianową (znaczy generalnie chrapkę mam na więcej rzeczy, ale po kolei...)
Ja podszepnę: weź drożdżową. Podobno łopianowa niezbyt ładnie pachnie.

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
melya w ogóle zapomniałam-mega szacun dla ciebie za twoje zestawienia i risercze jesteś wielka dziękujemy

a ja sfinalizowałam swoje zamówienie w lawendowej farmie (robiłam je n razty co by załapać się na okazje i mleczną drogę). Wzięłam:
nagietkowego bobasa, Kleopatrę (oba z okazyjnych), białą różę, maślankę avocado, kremową śmietankę i próbne grapefruit i marokańskie orzeźwienie (oba dla małża do japy)
Dziękuję.

Ja też planowałam w tym miesiącu złożyć zamówienie na LF, ale Kalina mnie spłukała. Już kolejny raz tak to odkładam.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 20:21   #913
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Ja podszepnę: weź drożdżową. Podobno łopianowa niezbyt ładnie pachnie.


Dziękuję.

Ja też planowałam w tym miesiącu złożyć zamówienie na LF, ale Kalina mnie spłukała. Już kolejny raz tak to odkładam.
a co wzięłaś w kalinie? (zaraz odpiszę na pw w spr.zamówienia)
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 20:27   #914
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
a co wzięłaś w kalinie? (zaraz odpiszę na pw w spr.zamówienia)
W sumie nie tak dużo, ale wystarczająco. Odżywkę Natura Siberica - Ochrona i Energia (myślałam o Ochronie i Blasku, ale Effa ją wzięła, więc stwierdziłam, że przetestuję inną), maskę drożdżową Babuszki Agafii i peeling kawowy Organic Shop.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 20:49   #915
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

a zobaczcie, że nie wszystko ma dobre składy z "ruszenia" http://kalina-sklep.pl/spray-do-wlos...00ml-p-85.html (pegi, silikony...)
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 21:00   #916
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
a zobaczcie, że nie wszystko ma dobre składy z "ruszenia" http://kalina-sklep.pl/spray-do-wlos...00ml-p-85.html (pegi, silikony...)
Zgadza się. Trzeba uważać na składy. Np. to, co Ty zalinkowałaś, to są Домашние рецепты - Domowe Receptury (mają w logo młodą laskę zamiast babci ) i ta seria - z tego co na razie widziałam - ma takie sobie składy. Również nie wszystkie produkty z Receptur Babuszki Agafii mają w 100% dobre składy. Dlatego ja sprawdzam każdy produkt - jak nie w sklepie, to na ruskich stronach. Jakby ktoś potrzebował w tym pomocy, to piszcie na PW.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 21:02   #917
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Balsamy alterry strasznie mi śmierdzą, niestety wszystkie.
mi również

poczytałam Wasze opinie i faktycznie zmodyfikuję to zamówienie z Kaliny
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 21:02   #918
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Zgadza się. Trzeba uważać na składy. Np. to, co Ty zalinkowałaś, to są Домашние рецепты - Domowe Receptury (mają w logo młodą laskę zamiast babci ) i ta seria - z tego co na razie widziałam - ma takie sobie składy. Również nie wszystkie produkty z Receptur Babuszki Agafii mają w 100% dobre składy. Dlatego ja sprawdzam każdy produkt - jak nie w sklepie, to na ruskich stronach. Jakby ktoś potrzebował w tym pomocy, to piszcie na PW.
no właśnie, składy szamponów natura siberica podają, a odżywek już nie...jak masz pod ręką to zalinkuj składy odżywek, proszę
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 21:06   #919
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
no właśnie, składy szamponów natura siberica podają, a odżywek już nie...jak masz pod ręką to zalinkuj składy odżywek, proszę
Odżywki są w porządku, bo jak szampony mają 95% składników naturalnych. Jak chcesz konkretnie składy, to zaraz zerknę.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-08, 21:15   #920
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Ja póki co skutecznie się opieram. Mam chwile słabości, ale jeszcze niczego nie zamówiłam. Będę twarda
Margo to tez Cie nie rusza
http://kalina-sklep.pl/mus-do-ciala-...zny-p-351.html
http://kalina-sklep.pl/sol-do-kapiel...zna-p-294.html :brzyda l:
Ja dzis poszalalam szampon do wlosow truskawka, zel pod prysznic kakao i odzywka figa przetrzymana na wlosach 2 godziny. Pachnialam smakowicie przez caly dzien Maska do wlosow to moje najwieksze odkrycie jest cudna, przetrzymana dluzej na wlosach pieknie je wygladzila i nawilzyla przez co wlosy ulozyly mi sie w piekne fale bez dodatkowych stylizacji
Jofka dzieki za przepis z pewnoscia wkrotce skorzytam
Melya jak masz ochote to sie mozemy probkami odzywek wymienic A udalo Ci sie znalezc jakies info odnosnie kosmetykow Organic Shop?? jestem ciekawa czy maja wiecej masek do wlosow
Evitko kochanie moglabys na pw odpisac
tutaj prezentacja eko ruskich kosmetykow http://www.cmn.co.kr/cm_pds_image/6-Alexander.pdf
organic shop to cos na wzor tbs fajnie jakby byly sklepy stacjonarne

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2012-07-08 o 21:26
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 21:24   #921
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Objętość i Balans (2 zdjęcie ze składem, niestety trochę niewyraźne)
http://kosmetista.ru/blog/kosmetichka/13194.html
Ochrona i Energia (3 zdjęcie ze składem)
http://kosmetista.ru/blog/kosmetichka/12200.html

Szukać dalej?
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 21:37   #922
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Objętość i Balans (2 zdjęcie ze składem, niestety trochę niewyraźne)
http://kosmetista.ru/blog/kosmetichka/13194.html
Ochrona i Energia (3 zdjęcie ze składem)
http://kosmetista.ru/blog/kosmetichka/12200.html

Szukać dalej?
Bardzo fajne składy i co ciekawe, każdy inny, na bazie innych składników, nie jak z jednej sztampy. Np Alverde ma tylko kilka składników różniących się w ich odżywkach, podobnie Alterra.

Ja w ogóle nie lubię czegoś takiego, np Alterra ma tyle odmian tych olejków do ciała, a tak naprawdę one się od siebie niczym nie różnią. Wszystkie na bazie oleju zdaje się sezamowego. Tak naprawdę nie ma w czym wybierać.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 21:48   #923
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Margo to tez Cie nie rusza
http://kalina-sklep.pl/mus-do-ciala-...zny-p-351.html
http://kalina-sklep.pl/sol-do-kapiel...zna-p-294.html :brzyda l:
Ja dzis poszalalam szampon do wlosow truskawka, zel pod prysznic kakao i odzywka figa przetrzymana na wlosach 2 godziny. Pachnialam smakowicie przez caly dzien Maska do wlosow to moje najwieksze odkrycie jest cudna, przetrzymana dluzej na wlosach pieknie je wygladzila i nawilzyla przez co wlosy ulozyly mi sie w piekne fale bez dodatkowych stylizacji
Jofka dzieki za przepis z pewnoscia wkrotce skorzytam
Melya jak masz ochote to sie mozemy probkami odzywek wymienic A udalo Ci sie znalezc jakies info odnosnie kosmetykow Organic Shop?? jestem ciekawa czy maja wiecej masek do wlosow
Evitko kochanie moglabys na pw odpisac
tutaj prezentacja eko ruskich kosmetykow http://www.cmn.co.kr/cm_pds_image/6-Alexander.pdf
organic shop to cos na wzor tbs fajnie jakby byly sklepy stacjonarne
Mnie kusi mus neroli i frangipani, ale się powstrzymałam. Ta sól waniliowa podobno dziwnie pachnie (dla niektórych wręcz śmierdzi).

Pewnie, chętnie się wymienię. Jest jeszcze maska z awokado i miodem oraz z jaśminem i jojobą. Zaraz wyjaśnię, jak w ogóle tłumaczę całe strony.

Evitka, właśnie sobie uświadomiłam, że przecież Effa ma odżywkę i może podać skład.

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Tłumaczenie całych stron na określony język:
W menu: Widok > Paski narzędzi > Pasek zakładek ma być włączony (wizualnie to ten pod paskiem z adresem strony). Następnie z tej strony http://translate.google.com/translate_buttons przeciągacie wybrany guzik języka na ten pasek zakładek. Gotowe. Teraz po kliknięciu cała strona zostanie przetłumaczona na dany język. Uwaga: tłumaczenia na angielski są często lepsze niż te na polski. I trzeba się nauczyć rozumienia bełkotu.

edit.
Mój opis dotyczy Firefoxa.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-07-08 o 21:53
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 21:56   #924
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
margoltka Living Nature super- jeśli chodzi o jego ekologiczny skład oraz opinie, jednak nie dla mnie
Cetyl Alcohol i Cetearyl Alcohol w składzie i dla mnie to go dyskwalifikuje. Składniki silnie komedogenne, których niestety muszę używać, a to upierdliwe, bo często są w ekologicznych kosmetykach
Szkoda
wiesz, ja bym nie unikala zaraz tych dwoch skladnikow bezwzglednie. bo to zalezy, w jakiej ilosci one sa i w jakim towarzystwie. podklad LN jest tak "lekki", ze mnie nawet juz zadne kremy tonujace nie kusza. i nie kusza mnie absolutnie zadne inne podklady!
ale co do twojego problemu bialych plam po kontakcie z woda to ja nie wiem co napisac... nigdy czegos takiego nie zaobserwowalam ale LN nie jest wodoodporny, wiec teoretycznie moze sie cos z nim zrobic po kontakcie ze lzami (chociaz mi sie nie robilo nic w deszczu czy podczas sportu, kiedy to sie pocilam )
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 22:05   #925
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Effa, naciesz oczy kosmetykami Organic Shop. Łatwo je wyszukać, bo tak samo piszą nazwę, po angielsku. A treść możesz przetłumaczyć według mojej instrukcji.
http://kosmetista.ru/tag/Organic%20Shop/
http://irecommend.ru/searchnode?query=organic+shop

edit.
Ta pani jest krejzi. http://kosmetista.ru/blog/kosmetichka/25070.html

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-07-08 o 22:07
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 22:15   #926
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Effa, naciesz oczy kosmetykami Organic Shop. Łatwo je wyszukać, bo tak samo piszą nazwę, po angielsku. A treść możesz przetłumaczyć według mojej instrukcji.
http://kosmetista.ru/tag/Organic%20Shop/
http://irecommend.ru/searchnode?query=organic+shop

edit.
Ta pani jest krejzi. http://kosmetista.ru/blog/kosmetichka/25070.html
o nieeeeeeeeeeeeeeee masla do ciala truskawka i mleko oraz shea i wanilia:slina : trzeba pisac do kaliny czy bedzie powiekszac asortyment
ta pani jest jedna z nas tylko w "ruskim" wydaniu:hah aha:
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 22:30   #927
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
o nieeeeeeeeeeeeeeee masla do ciala truskawka i mleko oraz shea i wanilia:slina : trzeba pisac do kaliny czy bedzie powiekszac asortyment
ta pani jest jedna z nas tylko w "ruskim" wydaniu:hah aha:
Fakt, gdyby nie zdrowy rozsądek i ograniczone zasoby finansowe, to pewnie też bym miała taką kolekcję. A poza tym u nich te kosmetyki są sporo tańsze (kosztują góra kilkanaście złotych). Aż rozważałam wycieczkę do Grodna, jak będę w Białymstoku.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 22:36   #928
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Fakt, gdyby nie zdrowy rozsądek i ograniczone zasoby finansowe, to pewnie też bym miała taką kolekcję. A poza tym u nich te kosmetyki są sporo tańsze (kosztują góra kilkanaście złotych). Aż rozważałam wycieczkę do Grodna, jak będę w Białymstoku.
bosko wygladaja te kosmetyki, takie eko tbs marzylo mi sie od dawna czyli jednak dziewczyny marzenia sie spelniaja
Ehhh tez bym chciala miec taka mozliwosc, ale musialabym cala polske przejechac A moze beda mieli jakis sklep on line

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2012-07-08 o 22:56
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-08, 23:27   #929
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
bosko wygladaja te kosmetyki, takie eko tbs marzylo mi sie od dawna czyli jednak dziewczyny marzenia sie spelniaja
Ehhh tez bym chciala miec taka mozliwosc, ale musialabym cala polske przejechac A moze beda mieli jakis sklep on line
Próbowałam znaleźć jakiś rosyjski ekologiczny sklep internetowy z opcją wysyłki za granicę, ale to przerosło moje możliwości i tłumacza Google. Może zaangażuję ciocię, jak u niej będę (jest rusycystką).
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 00:19   #930
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
wiesz, ja bym nie unikala zaraz tych dwoch skladnikow bezwzglednie. bo to zalezy, w jakiej ilosci one sa i w jakim towarzystwie. podklad LN jest tak "lekki", ze mnie nawet juz zadne kremy tonujace nie kusza. i nie kusza mnie absolutnie zadne inne podklady!
ale co do twojego problemu bialych plam po kontakcie z woda to ja nie wiem co napisac... nigdy czegos takiego nie zaobserwowalam ale LN nie jest wodoodporny, wiec teoretycznie moze sie cos z nim zrobic po kontakcie ze lzami (chociaz mi sie nie robilo nic w deszczu czy podczas sportu, kiedy to sie pocilam )
Są na początku w składzie, więc teoretycznie jest ich sporo. Sama nie wiem, co o tym myśleć, jestem przewrażliwiona i restrykcyjnie eliminuje produkty ze składnikami komedogennymi ( sprawdzam na cosdna). Boję się po prostu, bo mam mega tendencję do zapychania. Z drugiej strony jest wiele produktów z tymi składnikami, a osoby sobie chwalą, które mają podobną cerę do mnie.
Co do tej wodoodporności, to ja mam sporo podkładów niewodoodpornych i to nie jest to, wówczas normalny podkład po prostu się ściera, a te zostawiają białe plamy. Zrobię zdjęcie jak najszybciej( jakoś w weekendy się nie maluję ). Również pot, sebum tak na na nie nie wypływa. Tylko woda/łzy

Nie kuście tymi rosyjskimi specyfikami! Będę twarda
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:40.