Pomocy!!! Masakra z brwią!!!:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-08, 20:11   #1
szatynka1216
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 14

Pomocy!!! Masakra z brwią!!!:(


Witam i z góry przepraszam jeżeli coś robię źle i piszę wątek nie tam gdzie trzeba, ale desperacja mnie do tego popycha Przeglądając filmiki na YouTube natrafiłam na domowe plastry na zaskórniki z mleka i żelatyny. Ogólnie cerę mam gładką a moim jedynym utrapieniem była strefa między brwiami, więc zastosowałam tą metodę. Zaskórniki owszem, zniknęły ale nie o to chodzi. Problem w tym, że zrywając ten plaster wyrwałam sobie kawałek brwi!!!! Co mam teraz zrobić? Wiem już z własnego doświadczenia, że to już nie odrośnie tak jak było, bo w dzieciństwie chcąc naśladować starszą siostrę wzięłam pęsetę i zaczęłam "regulować" brwi- wyrwałam jedną całkiem do połowy i potem mi odrosła cienka i nieregularna, mam tak do dzisiaj, ale to się da jakoś zakryć włosami jak zrobię przedziałek na boku, poza tym nie jest to nawet jakieś szczególnie straszące, ale to? Wyrwany kawałek brwi tuż u nasady nosa... Nie pójdę do kosmetyczki tego poprawiać bo jedyne, co się teraz da z tym zrobić to cienkie niteczki, które były modne x lat temu i które mi się nie podobają. Chwilowo mogę sobie ten brakujący kawałek domalowywać ale nie chcę tego robić do końca życia... Myślałam o smarowaniu olejem rycynowym, ale czy to coś da? Błagam o pomoc i wyrozumiałość jeżeli umieściłam temat nie tu, gdzie trzeba
szatynka1216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 20:45   #2
Charlotte940417
Przyczajenie
 
Avatar Charlotte940417
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 22
Dot.: Pomocy!!! Masakra z brwią!!!:(

Olej rycynowy może pomóc, ciężko coś powiedzieć jak nie widać jak to wygląda. Kosmetyczka może dałaby radę zrobić coś ładnego jeżeli dobrze byś jej wytłumaczyła co się stało i o co Ci chodzi.
Charlotte940417 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 21:27   #3
mikimiyoshi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 71
Dot.: Pomocy!!! Masakra z brwią!!!:(

Ja też myślę, że olejek rycynowy może pomóc. Moje brwi stały się po nim ciemniejsze i fakt faktem szybciej rosną. Życzę powodzenia Nie martw się, NA PEWNO odrosną
mikimiyoshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-08, 22:05   #4
coolchinablue
Raczkowanie
 
Avatar coolchinablue
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 49
Dot.: Pomocy!!! Masakra z brwią!!!:(

Tak jak moje przedmówczynie polecam olejek rycynowy i picie skrzypokrzywy. Piję ją na porost włosów i zauważyłam, że powyrywane podczas korekcji brwi rosną szybciej.
coolchinablue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-09, 07:44   #5
szatynka1216
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 14
Dot.: Pomocy!!! Masakra z brwią!!!:(

Dziękuję za rady. Idę w takim razie do apteki po olejek rycynowy i mam nadzieję, że moja przygoda się dobrze skończy
szatynka1216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 03:06   #6
GossipBoy
Raczkowanie
 
Avatar GossipBoy
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 52
Dot.: Pomocy!!! Masakra z brwią!!!:(

A może dopóki nie odrosną, to delikatnie dorysować brakującą część?
GossipBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 21:24   #7
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: Pomocy!!! Masakra z brwią!!!:(

Spróbuj smarować pomadką rumiankową z alterry(ma w składzie olej rycynowy i inne), bardzo dobry na rzęsy, czytałam opinie że i na brwi pomagał więc może i Tobie pomoże - poczytaj
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-17, 16:01   #8
asiunia_28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 335
Dot.: Pomocy!!! Masakra z brwią!!!:(

olej przyciemna juz widoczne włosy a nie te, których nie ma. jedyne wyjscie malowanie bo mysle ze nie zdecydujesz sie na pernamentny i czekanie aż odrosną. albo henna tylko że ona ze skóry szybko się zmywa więc musisz ją robić co kilka dni.
asiunia_28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.