Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.III - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-29, 07:13   #61
Agulaa84
Raczkowanie
 
Avatar Agulaa84
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 83
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Hej Dziewczyny

Witam sie ja. To dobra okazja, zeby powiedziec, ze w moim brzuszku mieszka mala dziewczynka jestem bardzo szczesliwa, ale nie moglam uwierzyc, bo bylam przekonana ze bedzie synek. Nawet do brzucha caly czas mowilam synku, synku

Widzialam ze dziewczyny pisaly o wadzie wzroku i porodzie naturalnym. Ja bylam wczoraj u okulisty. Mam wade -5 i -6. Przeciwskazaniem do porodu sn sa pewne zwyrodnienia, ktorych ja nie mam. Dostalam to na pismie do szpitala w razie czego jakbym potrzebowala. Pod koniec ciazy pojde jeszcze raz to skonsultowac.




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Agulaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 07:14   #62
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

ircha tak się okupiłam że będą jaja jak się okaże że urośnie fifolek no ale sprzedam najwyżej i myślę ze dużo nie stracę bo to na prawdę dobre jakościowo ciuszki ;-)
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 07:15   #63
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

ja idę chyba spać dalej
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 07:17   #64
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Agulaa84 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Witam sie ja. To dobra okazja, zeby powiedziec, ze w moim brzuszku mieszka mala dziewczynka jestem bardzo szczesliwa, ale nie moglam uwierzyc, bo bylam przekonana ze bedzie synek. Nawet do brzucha caly czas mowilam synku, synku

Widzialam ze dziewczyny pisaly o wadzie wzroku i porodzie naturalnym. Ja bylam wczoraj u okulisty. Mam wade -5 i -6. Przeciwskazaniem do porodu sn sa pewne zwyrodnienia, ktorych ja nie mam. Dostalam to na pismie do szpitala w razie czego jakbym potrzebowala. Pod koniec ciazy pojde jeszcze raz to skonsultowac.




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Hehe też tak mialam że cały czas mówiłam "młody " do brzuszka i moj mąż też i tak ześmy się przyzwyczaili , jak sie dowiedziałam że będzie dziewczynka przez chwilkę poczułam żal i mój mąz chyba też sie delikatnie zawiódł , ale teraz jest szał ciał już bym nie chciała chłopca jak przeglądam te ciuszki to szaleje

Co do wady wzroku to dobrze że napisałaś o tym , skłania mnie to do wizyty kontrolnej i wywiadu na temat mojego porodu oby ominelo mnie CC
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 07:31   #65
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Hej
Na śniadanie zjadlam jajka na miękko - malż dzisiaj serwował śniadanie

Aa2 zle się wyraziłam. Nie miałam dostępu do jakiś szczegółowych planów, malż mi kiedys pokazywał jakąś wizualizacji nowego szpitala i przy okazji inwestorzy chwalili się co będzie w szpitalu.

Ircha06 współczuję gołębi. Wystrzelalabym dziadostwo, a potem wszystkich zapalonych golebiarzy którzy hodują ptaki na strychach w blokach. Też mieliśmy ten problem - parapety wiecznie obsrane. Na szczęście był robiony remont elewacji, przy okazji założono kolce na miejsca gdzie siedziały gołębie i okna na strych. No i zmarł chłop który hodowal gołębie na strychu. Gołębi nie ma

Cytat:
Napisane przez tymiina Pokaż wiadomość
U nas nazwisko będzie moje. Tyle że podyktowane jest to głównie tym że jestem ostatnią żyjącą osobą w Polsce ze swoim nazwiskiem i chciała bym je przedłużyć. (tak samo po ewentualnym ślubie nie zmierzam zmieniac swojego nazwiska )
Też mnie skręca z ciekawości co to masz za nazwisko.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 07:37   #66
ircha06
Raczkowanie
 
Avatar ircha06
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 493
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
ircha tak się okupiłam że będą jaja jak się okaże że urośnie fifolek no ale sprzedam najwyżej i myślę ze dużo nie stracę bo to na prawdę dobre jakościowo ciuszki ;-)
No kochana poczekaj do przyszłego tygodnia, może się dowiem, to w razie awarii odkupię choćby część jakby się okazało, że u nas dziewuszka Oczywiście cieszę się na samą myśl, że nam się udało, nie ukrywam jednak, iż dziewczynka wywołałaby furorę w rodzinie, bo same chłopaki z naszych obu stron.

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Mandragorrka, u nas raczej ich nikt nie hoduje, to takie miastowe są hehe. Mieszkamy na ostatnim piętrze, balkon nie jest ostający od bloku, a wciągnięty w ścianę i u góry zadaszony, a ktoś mądry pod tymi daszkami zrobił takie poprzeczne belki i tam dranie przesiadują czasem. Właśnie koleżanka co mieszka dwie klatki wcześniej mówiła i mi o tych kolcach i chyba zainwestujemy, tylko tam wysoko trzeba się wspiąć by to zamontować, ale to już mam ludzi od tego

tymiina, no to masz faktycznie bojowe zadanie z tym nazwiskiem Synek musi być, jak nie teraz to później to pchnie je do przodu dalej, co by przetrwało

Edytowane przez ircha06
Czas edycji: 2014-04-29 o 07:41
ircha06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 07:38   #67
elffirka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 874
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

A mnie niestety nie ominie CC ale z powodu serducha...
A ja miałam sen, że uciekłam z burdelu i mnie gonili... Masakra...
Małż wrócił z nocki i zamiast iść spać to sadzi w doniczkach kwiatki i szczypiorek... To jest maniak. Jak nie rybki to kwiatki... Zasadził mi też ostatnio pietruszkę i koperek w podłużnej doniczce i już rosną i codziennie każe mi patrzeć... Hehe...
elffirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-29, 07:40   #68
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez ircha06 Pokaż wiadomość
No kochana poczekaj do przyszłego tygodnia, może się dowiem, to w razie awarii odkupię choćby część jakby się okazało, że u nas dziewuszka Oczywiście cieszę się na samą myśl, że nam się udało, nie ukrywam jednak, iż dziewczynka wywołałaby furorę w rodzinie, bo same chłopaki z naszych obu stron.

Szukałam teraz juz jakis kurteczek i cieplych bluz na allegro ale same komplety wiosna- lato , chyba będę jednak musiała kilka nowych ciuszków kupić albo udać się do bratowej która handluje używanymi ciuszkami cream z Anglii , ostatnio przyjechała ze swoją córeczka z taką śliczna kokardą na głowie większa od jej głowy była i to tak słodko wyglądało ale ja będę stroić ulalala
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 07:42   #69
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez bezaczek7 Pokaż wiadomość
MałaPaulina i Miminek przepraszam was, ale coś porobiłam w tabelce i moja długość dzieciątka przeniosła się na wasze tabelki. skasowałam to chyba, uzupełnijcie jeszcze raz idę już spać, bo tylko mieszam
hehe spoko i tak ta długość była nieaktualna bo mi juz lekarz nie podaje długości tylko wagę maleństwa

Cytat:
Napisane przez maga9 Pokaż wiadomość
ale tez sie chce pochwalic bylam wczoraj na polowkowym i potwierdzony chlopiec,ponoc na 100% wszystko wydaje sie ok.kolejne sprawdzenie zrobie jak bede w polsce pod koniec maja i tam pojde do gina i na usg moze 3d?
jedyne co sprawdzam to cisnienie,bo choc zawsze mialam w normie to teraz mi podskoczylo:/ no i ponoc po 20tyg moze.a ja zaczelam 22 wlasnie..czy ktoras z was ma problem z cisnieniem?co robicie by bylo ok czy lekarz cos proponuje wam?bo u mnie tylko kontrol..
gratuluje chłopca
ja zawsze mialam mega niskie cisnienie a u lekarza mam 140/70 ale to ze stresu wiec nic nie mowi bo wie ze to syndrom bialego fartucha

Cytat:
Napisane przez ania9106 Pokaż wiadomość
Również się witamy w nowym wątku !!

i urodził się mój siostrzeniec 2 tyg. przed terminem 0d początku ciąży siostra przygotowywana była na cesarkę która miała być dzisiaj o 14 a tu o 2:25 Dawidek się urodził naturalnie

Strasznie jej zazdroszczę,że to już

---------- Dopisano o 05:52 ---------- Poprzedni post napisano o 05:50 ----------



Gratuluję syneczka !!!
super

Cytat:
Napisane przez Marcella_ Pokaż wiadomość
Witam się na nowym wątku
I witam nowe Wrześniówki
Dzisiaj mam usg połówkowe i już się stresuje.
nie stresuj się chociaz ja przed polowkowym niemalze sraczki dostałam trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
Witam
I witam Nowe Mamusie
Ja dopiero dzisiaj doszłam do siebie po tej glukozie... na czczo 80, po 2 h 84
Także jest dobrze
Ale........... Mam bakterie w moczu Mam podwyższone leukocyty i bakterie w liczbie 1591 Nie wiem co robić
Wiem że kilka z Was też miało bakterie i czy też wyszły tak wysokie wyniki? Co mam robić? [COLOR="Silver"]
ja mam bakterie ale nie wiem ile ale nie lecze ich bo lekarz mowil ze nie trzeba jesli nie ma jakis azotanów czy cos,nie wiem nie znam się
Cytat:
Napisane przez Agulaa84 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Witam sie ja. To dobra okazja, zeby powiedziec, ze w moim brzuszku mieszka mala dziewczynka jestem bardzo szczesliwa, ale nie moglam uwierzyc, bo bylam przekonana ze bedzie synek. Nawet do brzucha caly czas mowilam synku, synku

Widzialam ze dziewczyny pisaly o wadzie wzroku i porodzie naturalnym. Ja bylam wczoraj u okulisty. Mam wade -5 i -6. Przeciwskazaniem do porodu sn sa pewne zwyrodnienia, ktorych ja nie mam. Dostalam to na pismie do szpitala w razie czego jakbym potrzebowala. Pod koniec ciazy pojde jeszcze raz to skonsultowac.




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
gratuluje dziewczynki
no ja też koniecznie musze isc do okulisty,ale to okulista wypisuje jakis swistek?no bo ty masz ze szpitala świstek a ja pojde do okulisty w przychodni i nie wiem czy on mi cos wypisze czy co??

Witam się w 22 tygodniu
Dziewczyny moje malenstwo w koncu sie odezwalo do mamusi, dzis o 2:30 wierzgało jak szalone
ale powiem szczerze ze jak na 22 tydzien to czuje te ruchy bardzo słabo i szczegolnie wtedy jak nic nie robie czyli śpie wiec nie mam nawet jak tego wyczuc jezeli sie nie obudze
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 07:45   #70
ircha06
Raczkowanie
 
Avatar ircha06
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 493
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Ja kiedyś widziałam dziewczynkę w takim płaszczyku, a'la prochowcu i berecik z antenką, warkoczyki mmmm się rozmarzyłam - taka stara maleńka
W ogóle ostatnio męża siostra stwierdziła, ze "wyglądam na dziewczynkę", bo ona ma już 3 synków i chodziła w ciązy inaczej, a u mnie to jakoś ponoć brzuch inaczej się układa, ale przed ciążą też miałyśmy różne brzuszki, choć każda z nas ma na czym siedzieć i czym oddychać ;p A no i jak w razie urodzę dziewczynkę to mam się od niej z dala trzymać, bo może mi ja skubnąć
ircha06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 07:49   #71
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez ircha06 Pokaż wiadomość
Ja kiedyś widziałam dziewczynkę w takim płaszczyku, a'la prochowcu i berecik z antenką, warkoczyki mmmm się rozmarzyłam - taka stara maleńka
W ogóle ostatnio męża siostra stwierdziła, ze "wyglądam na dziewczynkę", bo ona ma już 3 synków i chodziła w ciązy inaczej, a u mnie to jakoś ponoć brzuch inaczej się układa, ale przed ciążą też miałyśmy różne brzuszki, choć każda z nas ma na czym siedzieć i czym oddychać ;p A no i jak w razie urodzę dziewczynkę to mam się od niej z dala trzymać, bo może mi ja skubnąć

haha wiesz tu każda już miała swoją babciną teorie co do brzuszków wyprysków , kształtu piersi ilości rozstępów , potliwości itd nie wiele się sprawdziło no a jak juz te co miały "punkt w owulke " i maja dziewczynki to juz w ogolę przeczą tym teorią ważne żeby były zdrowe

Mała Paulina za twój 22 tc i ruszającego się bejbika
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-29, 07:50   #72
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Dzień dobry!

Co do snów... mnie dzisiaj były karmił malinami pfffff

dziękuję za powitania
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 07:51   #73
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez frezyjka85 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Co do snów... mnie dzisiaj były karmił malinami pfffff

dziękuję za powitania

UUuuu romantico
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 08:02   #74
zazdrosnica0
Zadomowienie
 
Avatar zazdrosnica0
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: tbg-ostrzeszów
Wiadomości: 1 206
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Antananariwa Pokaż wiadomość

No i najważniejsze - zazdrosnicao - tak się cieszę z waszych wyników bardzo, bardzo wam kibicowałam i z niepokojem czytałam twoje posty. A potem uffffffffffffffff
Dziękuje kochana


Dziewczyny !! ale się dziś wyspałam chętnie jeszcze bym poleżała, ale idę dziś robić zdjęcia maluchowi koleżanki
Co do ubranek ja już przystopowałam mała jest obkupiona w rozmiar 50, 56 i 62 całkowicie. Większych już nie kupuje, bo to zostawiam mojej mamie na wyprzedaże Belgijskie mam nadzieję, że upoluje jakieś tanie kombinezony na zimę itp, bo w Polsce to majątek za nowe, a używanych nie ma fajnych - nieróżowych
__________________
5.9. 2003 - poznanie
5.1.2004 - to chyba 
20.9. 2008 - mieszkamy razem
12.1.2013 - zaręczyny
16.11.2013 -


zazdrosnica0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 08:06   #75
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

bryyy
pobudka po 6 ale spodziewałam sie tego bo mały mi padł wczoraj przed 18 wiec cóz wymagac zeby spał dłużej

co do cisnienia to ja mam mega niskie i zalecenie lekarki:kawa co wizyta to ubaw i tekst do meza ze musi sie bardziej postarac zeby mi ciśnienie podnieść



Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Hej
Na śniadanie zjadlam jajka na miękko - malż dzisiaj serwował śniadanie

Aa2 zle się wyraziłam. Nie miałam dostępu do jakiś szczegółowych planów, malż mi kiedys pokazywał jakąś wizualizacji nowego szpitala i przy okazji inwestorzy chwalili się co będzie w szpitalu.

.
aaaa ja nic nei widziałam, nawet nie wiedziałam ze bedzi enowy, dopiero lekarka mi powiedziała
a ty z zabrza jesteś?
gdzie bedziesz rodzić?
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 08:07   #76
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez elffirka Pokaż wiadomość
A mnie niestety nie ominie CC ale z powodu serducha...
A ja miałam sen, że uciekłam z burdelu i mnie gonili... Masakra...
Małż wrócił z nocki i zamiast iść spać to sadzi w doniczkach kwiatki i szczypiorek... To jest maniak. Jak nie rybki to kwiatki... Zasadził mi też ostatnio pietruszkę i koperek w podłużnej doniczce i już rosną i codziennie każe mi patrzeć... Hehe...
Ale fajnie mój się zezłościł jak mi mama posadziła zioła w korytkach na balkonie bo sie martwi że będzie musiał podlewać leniuszek jeden . A mam estragon , bazylie ogrodową m tymianek i rozmaryn
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 08:08   #77
Paulina Darek
Rozeznanie
 
Avatar Paulina Darek
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: ok. Włocławka
Wiadomości: 538
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

obecna i ja
kurde najgorsze w moim używaniu komputera jest to, że nic sama nie potrafię zrobić dobrze no przecież wysyłałam do niestabilnej to co miałysmy wysłać, ale oczywiście nie ma mnie na pierwszej str, wiec na pewno coś źle zrobiłam... mogę jeszcze dosłać?? spróbować....

a tak ogólnie też byłam wczoraj na glukozie... to jest masakra!!!!!!!!!!
a później zaplanowałam zakupy, więc już w ogóle... bałam się że zwymiotuję na te ubrania... i powiem Wam że nawet jeść mi się nie chciało wczoraj, wszystko mi zbrzydło...ale zaraz nadrobię, bo dziś jestem okropnie głodna...
__________________



miłość od pierwszego wejrzenia
12.2005
razem przez życie 05.05.2012
Filip jest już z nami 05.09.2014
oczekujemy maleństwa 21.07.2016




Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy,
Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy...
Paulina Darek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 08:13   #78
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez zazdrosnica0 Pokaż wiadomość
Dziękuje kochana


Dziewczyny !! ale się dziś wyspałam chętnie jeszcze bym poleżała, ale idę dziś robić zdjęcia maluchowi koleżanki
Co do ubranek ja już przystopowałam mała jest obkupiona w rozmiar 50, 56 i 62 całkowicie. Większych już nie kupuje, bo to zostawiam mojej mamie na wyprzedaże Belgijskie mam nadzieję, że upoluje jakieś tanie kombinezony na zimę itp, bo w Polsce to majątek za nowe, a używanych nie ma fajnych - nieróżowych
Co do kombinezonów to moja bratowa sprzedawać będzie je na allegro ale dopiero na jesień i nie tylko kolorowe bo większość właśnie ma np. śnieżnobiałe albo kremowe lub też beżowe tzw unisexy na razie ma je spakowane w workach próżniowych więc jak już będzie je wystawiać podsunę wam linki sama pojadę do niej i też będę przebierać
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 08:14   #79
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4 235
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cześć dziewczyny, ale popisałyście od wczoraj wieczora!

Co do snów to ja też miałam dzisiaj jakieś głupie budziłam mojego i nawet coś krzyczałam do niego. Nie pamiętam o czym śniłam, mój tylko mi powiedział że mówiłam tak nieskładnie że nie wie o co mi chodziło. Ale kiepsko spałam...

Zjadłam rano plecionkę z dżemem truskawkowym i kanapkę z serkiem pomidorowym i dzieć fika

Jadę uzupełnić zapasy w lodówce, jutro może być mały armagedon w sklepach z okazji wolnego czwartku Nie zapomnijcie o chlebach!!

Witam nowe mamusie Sporo nas wrześniówek
41747266e0fb3b4fece89e204f3d610d83e6e72d_5fac7b02b3dde jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-29, 08:18   #80
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Paulina Darek Pokaż wiadomość
obecna i ja
kurde najgorsze w moim używaniu komputera jest to, że nic sama nie potrafię zrobić dobrze no przecież wysyłałam do niestabilnej to co miałysmy wysłać, ale oczywiście nie ma mnie na pierwszej str, wiec na pewno coś źle zrobiłam... mogę jeszcze dosłać?? spróbować....

a tak ogólnie też byłam wczoraj na glukozie... to jest masakra!!!!!!!!!!
a później zaplanowałam zakupy, więc już w ogóle... bałam się że zwymiotuję na te ubrania... i powiem Wam że nawet jeść mi się nie chciało wczoraj, wszystko mi zbrzydło...ale zaraz nadrobię, bo dziś jestem okropnie głodna...
Paulina mozna jeszcze jej dosyłać pw a jak nie to napisz tutaj cytując niestabilną więc może zajrzy tu dziś i zobaczy że się zagubiłaś w naszym tłumie

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

[1=41747266e0fb3b4fece89e2 04f3d610d83e6e72d_5fac7b0 2b3dde;46226434]Cześć dziewczyny, ale popisałyście od wczoraj wieczora!

Co do snów to ja też miałam dzisiaj jakieś głupie budziłam mojego i nawet coś krzyczałam do niego. Nie pamiętam o czym śniłam, mój tylko mi powiedział że mówiłam tak nieskładnie że nie wie o co mi chodziło. Ale kiepsko spałam...

Zjadłam rano plecionkę z dżemem truskawkowym i kanapkę z serkiem pomidorowym i dzieć fika

Jadę uzupełnić zapasy w lodówce, jutro może być mały armagedon w sklepach z okazji wolnego czwartku Nie zapomnijcie o chlebach!!

Witam nowe mamusie Sporo nas wrześniówek [/QUOTE]
Z tym chlebem to dygresja do mnie ? dziś tez jadę na zakupy do lidla bo jest tydzien grillowy a mój tż jedzie na "spuszczenie ze smyczy" na rybki znaczy się parę razy do roku czasem tylko raz robia sobie taki wypad powiedzmy bez ograniczeń , piją aż się ale kobietom wstęp wzbroniony za co jestem wdzięczna
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 08:18   #81
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Paulina Darek Pokaż wiadomość
obecna i ja
kurde najgorsze w moim używaniu komputera jest to, że nic sama nie potrafię zrobić dobrze no przecież wysyłałam do niestabilnej to co miałysmy wysłać, ale oczywiście nie ma mnie na pierwszej str, wiec na pewno coś źle zrobiłam... mogę jeszcze dosłać?? spróbować....

a tak ogólnie też byłam wczoraj na glukozie... to jest masakra!!!!!!!!!!
a później zaplanowałam zakupy, więc już w ogóle... bałam się że zwymiotuję na te ubrania... i powiem Wam że nawet jeść mi się nie chciało wczoraj, wszystko mi zbrzydło...ale zaraz nadrobię, bo dziś jestem okropnie głodna...
wspołczuje glukozy, ja bede robić po 19 maja i juz mi sie sni, ostatnio ledwo wypiłam to ustrojstwo
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 08:20   #82
Paulina Darek
Rozeznanie
 
Avatar Paulina Darek
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: ok. Włocławka
Wiadomości: 538
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
Paulina mozna jeszcze jej dosyłać pw a jak nie to napisz tutaj cytując niestabilną więc może zajrzy tu dziś i zobaczy że się zagubiłaś w naszym tłumie
ok dzięki
najbardziej to gubi mnie technika i ten "NOWY" sprzęt

a i witam się w 22tyg
Fifik od rana daje znać o sobie...
__________________



miłość od pierwszego wejrzenia
12.2005
razem przez życie 05.05.2012
Filip jest już z nami 05.09.2014
oczekujemy maleństwa 21.07.2016




Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy,
Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy...
Paulina Darek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 08:24   #83
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

a oglądacie jeszcze dziewczyny te filmiki na mamazone?
mój maluszek ma już rzęsy
jak ten czas teraz leci

Moja mama byla w szoku jak jej powiedzialam ze bede miec to badanie glukozy no bo przeciez kiedys tego nie bylo
W ogole mniej badan,mniej wyrzeczen,czlowiek robil co chcial
Ja to się na bank zerzygam za przeproszeniem bo mi rano z glodu potrafi byc niedobrze a co dopiero po czyms takim
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)

Edytowane przez małaPaulina
Czas edycji: 2014-04-29 o 08:27
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 08:30   #84
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

A ja znów piorę małe ciuszki po moim tż następna pralka ja nie wiem po co ja tyle tego kupuje jak juz tyle mam , chyba skończę z tym magnezem bo mnie doprowadzi do bankructwa

Zmieniając temat w piątek wyjeżdżamy do Warszawy i zastanawia mnie czy któraś kojarzy może czy ten pokaz fontann to w majówkę się tez odbywa bo bym chciała to zobaczyć no i czy warto iśc do ZOO i czy dam radę je zejść no i gdzie zjeść dobrze a tanio bo śniadanka mamy w hotelu za free ale obiadki i kolacyjki muszę się zaopatrzyć

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
a oglądacie jeszcze dziewczyny te filmiki na mamazone?
mój maluszek ma już rzęsy
jak ten czas teraz leci

Moja mama byla w szoku jak jej powiedzialam ze bede miec to badanie glukozy no bo przeciez kiedys tego nie bylo
W ogole mniej badan,mniej wyrzeczen,czlowiek robil co chcial
Ja to się na bank zerzygam za przeproszeniem bo mi rano z glodu potrafi byc niedobrze a co dopiero po czyms takim

No dziwisz sie ze mieli mniej badan ? kiedyś nie było tego żarcia co jest teraz to co jemy płynie nam w żyłach nie tylko trafia do dwunastnicy
Nie oglądam a co to za program ?

Kurfa chyba z kilogramowa mucha mi lata w pokoju jak mi sie zesra na mięso to będzie
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 08:34   #85
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
A ja znów piorę małe ciuszki po moim tż następna pralka ja nie wiem po co ja tyle tego kupuje jak juz tyle mam , chyba skończę z tym magnezem bo mnie doprowadzi do bankructwa

Zmieniając temat w piątek wyjeżdżamy do Warszawy i zastanawia mnie czy któraś kojarzy może czy ten pokaz fontann to w majówkę się tez odbywa bo bym chciała to zobaczyć no i czy warto iśc do ZOO i czy dam radę je zejść no i gdzie zjeść dobrze a tanio bo śniadanka mamy w hotelu za free ale obiadki i kolacyjki muszę się zaopatrzyć

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------




No dziwisz sie ze mieli mniej badan ? kiedyś nie było tego żarcia co jest teraz to co jemy płynie nam w żyłach nie tylko trafia do dwunastnicy
Nie oglądam a co to za program ?

Kurfa chyba z kilogramowa mucha mi lata w pokoju jak mi sie zesra na mięso to będzie
no w sumie fakt,teraz co my jemy
no na mamazone masz filmiki jak sie dzidzius rozwija tydzien po tygodniu np http://www.mamazone.pl/tv/film,4843,...lodnienia.aspx

Lecę na fitnessik
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 08:41   #86
nmartyna
Zadomowienie
 
Avatar nmartyna
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 158
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Witam się na nowym, pięknym wątku!!!

Witam wszystkie nowe Mamusie Fajnie, że ciągle nas przybywa

Wczoraj wieczorem i dzisiaj rano nadrabiałam Was na telefonie, a tam nie mam opcji cytuj :/ Więc cytować teraz nie będę , bo leniuszek ze mnie straszny

Była mowa o wakacjach i któraś mamusia wspominała, że wybiera się do Grecji. Ja też mam taki zamiar Chcemy się wybrać na początku czerwca, na razie ginka nie widzi przeciwwskazań, więc może się uda...

I coś jeszcze chciałam napisać, no i nie pamiętam jak zwykle

Aaaa! Ubranka piękne kupujecie, ja chyba też muszę trochę poszaleć Na razie czekam na ciuszki od koleżanki, po jej córeczce
Co do reszty, to opiszę w klubie... Bo mamy z Małżem duuuży dylemat
nmartyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 08:48   #87
zazdrosnica0
Zadomowienie
 
Avatar zazdrosnica0
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: tbg-ostrzeszów
Wiadomości: 1 206
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
Co do kombinezonów to moja bratowa sprzedawać będzie je na allegro ale dopiero na jesień i nie tylko kolorowe bo większość właśnie ma np. śnieżnobiałe albo kremowe lub też beżowe tzw unisexy na razie ma je spakowane w workach próżniowych więc jak już będzie je wystawiać podsunę wam linki sama pojadę do niej i też będę przebierać
Oo to super jak mama mi nic w lipcu nie upoluje to będę czekać na aukcje allegro
__________________
5.9. 2003 - poznanie
5.1.2004 - to chyba 
20.9. 2008 - mieszkamy razem
12.1.2013 - zaręczyny
16.11.2013 -


zazdrosnica0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 08:54   #88
katiusza1985
Raczkowanie
 
Avatar katiusza1985
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 148
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Ana*** Pokaż wiadomość
Skopiuję, bo tam to był ostatni post

Byliśmy dzisiaj w takim sklepie dla smyka oglądaliśmy wózki i mierzyliśmy gondole
i tak był:
a) x-lander (ale nie wiem jaki model) miał gondolę tylko 74cm i wagę ok. 15kg
b) mondo, gondola ok. 78cm, najcięższy ok 17kg i ciężko się składał
c) tako model city move oraz omega też waga ok. 15kg, gondola ok. 78cm (gondola ściągana click on)
d) tutek model grander (12kg, gondola 76cm) i model tambero (13kg, gondola 76cm)



Pan w sklepie nam polecał te tutki, ze się dobrze sprawują i są lekkie jak na wózki z pompowanymi kołami i z w wyglądu też w porządku. Tylko, ze przeczytałam opinie w internecie i ... czas prysnął
któraś ma zdanie na temat tutek grander, tutek tamero??
Nam sprzedawca odradzał X- landery. Mówilze to nie są wózki na polsie drogi. Najlesze są Polskie wózki. polacy robią jedne z najlepszych wózkó w Europie. Wiem że tako to polska firma.
Poslkie firmy to też: BABY ACTIVE, BEXA. JA BYLAM NIMI ZACHWYCONA - DLA NISKICH OSÓB REWELACJA są dosyć zgrabne.
Roan MArita - wózek retro - fanastyczny na zimę, bo ma duze stabilne kołą.
Jam mam wózek Espiro. wózek w porządku - ma małę skręcane przednie kołą - nie sprawdza sie to w zimę, no i spacerówka jest taka kompaktowa, nie wiem w sumie czy to plus czy to minus.
__________________
Nadzieja uczy czekać pomaleńku...
Czekamy: 24.09.2014
katiusza1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 09:03   #89
Agulaa84
Raczkowanie
 
Avatar Agulaa84
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 83
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
hehe spoko i tak ta długość była nieaktualna bo mi juz lekarz nie podaje długości tylko wagę maleństwa





gratuluje chłopca

ja zawsze mialam mega niskie cisnienie a u lekarza mam 140/70 ale to ze stresu wiec nic nie mowi bo wie ze to syndrom bialego fartucha





super





nie stresuj się chociaz ja przed polowkowym niemalze sraczki dostałam trzymam kciuki





ja mam bakterie ale nie wiem ile ale nie lecze ich bo lekarz mowil ze nie trzeba jesli nie ma jakis azotanów czy cos,nie wiem nie znam się



gratuluje dziewczynki

no ja też koniecznie musze isc do okulisty,ale to okulista wypisuje jakis swistek?no bo ty masz ze szpitala świstek a ja pojde do okulisty w przychodni i nie wiem czy on mi cos wypisze czy co??



Witam się w 22 tygodniu

Dziewczyny moje malenstwo w koncu sie odezwalo do mamusi, dzis o 2:30 wierzgało jak szalone

ale powiem szczerze ze jak na 22 tydzien to czuje te ruchy bardzo słabo i szczegolnie wtedy jak nic nie robie czyli śpie wiec nie mam nawet jak tego wyczuc jezeli sie nie obudze
Ja bylam prywatnie u okulistki w Krakowie. W zasadzie tylko

Informacyjnie bo mieszkam w UK. Sama dala mi zaswiadczenie, ze nie widzi przeciwwskazan do porodu naturalnego.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Agulaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-29, 09:08   #90
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez katiusza1985 Pokaż wiadomość
Nam sprzedawca odradzał X- landery. Mówilze to nie są wózki na polsie drogi. Najlesze są Polskie wózki. polacy robią jedne z najlepszych wózkó w Europie. Wiem że tako to polska firma.
Poslkie firmy to też: BABY ACTIVE, BEXA. JA BYLAM NIMI ZACHWYCONA - DLA NISKICH OSÓB REWELACJA są dosyć zgrabne.
Roan MArita - wózek retro - fanastyczny na zimę, bo ma duze stabilne kołą.
Jam mam wózek Espiro. wózek w porządku - ma małę skręcane przednie kołą - nie sprawdza sie to w zimę, no i spacerówka jest taka kompaktowa, nie wiem w sumie czy to plus czy to minus.
Sprzedawca będzie doradzał to za co ma premie od sprzedaży , ja bym się sugerowała opiniami użytkowników a akurat x landery mają jedne z lepszych opinii . A jeszcze lepsze są wózki Mutsy http://www.wozki-mutsy.pl/?gclid=CL2...FabLtAodDygAfw to już mercedesy wśród wózków co widać po cenie
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba


Edytowane przez ZygaEffka
Czas edycji: 2014-04-29 o 09:10
ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-23 15:15:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.