Zabieg kwasami u kosmetyczki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-23, 19:17   #1
Asia12598
Przyczajenie
 
Avatar Asia12598
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Żelechów (Mazowieckie)
Wiadomości: 8

Zabieg kwasami u kosmetyczki


Witam serdecznie ,chciala bym sie zapytac czy ktoras z was miala zabieg kwasami typu kwas migdalowy.Chodzi mi tu głownie o panie ktore mialy ten zabieg ze wzgledu na tradzik.Mogla bym prosic o opinie co do tych zabiegow czy sa skuteczne i tak dalej poniewaz sama meze sie z przebarwieniami po tradziku i chciala bym isc na kwasy...
Asia12598 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 21:07   #2
ClaireStyle
Przyczajenie
 
Avatar ClaireStyle
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 14
Dot.: Zabieg kwasami u kosmetyczki

Witaj
Miałam wykonywany zabieg kwasem migdałowym (ok.5-6 zabiegów) głównie ze względu na rozszerzone pory i ogólne oczyszczenie skóry twarzy, i powiem Ci że jestem bardzo zadowolona z efektów, które było widać już po 3 zabiegu.
Jeżeli chodzi o osoby z przebarwieniami potrądzikowymi to zabieg ten daje również super efekty, wykonywałam go koleżance, i po ok. 4 zabiegach jej buźka była nie do poznania, ślady po trądziku zmniejszone, koloryt cery ujednolicony i ogólnie stan jej trądzikowej cery uległ poprawie
Więc jeżeli masz chęci to idź i nie zastanawiaj się, oczywiście najpierw udaj się do gabinetu kosmetycznego na wywiad z kosmetyczką, która Ci wszystko wytłumaczy i wyeliminuje przeciwwskazania
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to pisz chętnie Ci pomogę
ClaireStyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 22:06   #3
lolipop75
Raczkowanie
 
Avatar lolipop75
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 34
Dot.: Zabieg kwasami u kosmetyczki

A ja nie pole


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Sorry za wcześnie wysłane ja nie polecam byłam u kosmetyczki i niestety zniszczyła mi twarz tzn było duzo gorzej wszystko zależy od gabinetu kosmetycznego wiedzy itd pozdrawiam


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lolipop75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 01:33   #4
Katja8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 25
Dot.: Zabieg kwasami u kosmetyczki

bardzo dobry peeling, tylko o ile dobrze pamiętam, to lepiej go wykonywać na jesieni (latem ryzyko przebarwień)
Katja8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 15:04   #5
ClaireStyle
Przyczajenie
 
Avatar ClaireStyle
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 14
Dot.: Zabieg kwasami u kosmetyczki

zabieg eksfoliacji kwasem migdałowym wykonujemy przez cały rok, również latem z zachowaniem ochrony UV
ClaireStyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 16:49   #6
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Zabieg kwasami u kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez Asia12598 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie ,chciala bym sie zapytac czy ktoras z was miala zabieg kwasami typu kwas migdalowy.Chodzi mi tu głownie o panie ktore mialy ten zabieg ze wzgledu na tradzik.Mogla bym prosic o opinie co do tych zabiegow czy sa skuteczne i tak dalej poniewaz sama meze sie z przebarwieniami po tradziku i chciala bym isc na kwasy...
kwas migdalowy delikatnie rozjasni cere, na pewno sobie nie poradzi z wiekszymi przebarwieniami.

Jesli nadal masz tradzik, to bardziej kwas pirogronowy tutaj zadziala.
A jesli juz chcesz porzadniejsze zluszczanie, to np kwas glikolowy, ale to juz po lecie.

Jesli juz jednak zdecydujesz sie na migdal, to warto przed samym zabiegiem zrobic sobie peeling, no chyba, ze w zabiegu juz jest wliczony.

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2014-06-24 o 17:22
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 22:24   #7
Katja8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 25
Dot.: Zabieg kwasami u kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez ClaireStyle Pokaż wiadomość
zabieg eksfoliacji kwasem migdałowym wykonujemy przez cały rok, również latem z zachowaniem ochrony UV
dzięki! właśnie nie byłam pewna, czy można go stosować latem; a kremy to trzeba potem z filtrem 50 stosować, czy mogą być słabsze - np. 30?
Katja8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 09:05   #8
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Zabieg kwasami u kosmetyczki

Cytat:
Napisane przez Katja8 Pokaż wiadomość
dzięki! właśnie nie byłam pewna, czy można go stosować latem; a kremy to trzeba potem z filtrem 50 stosować, czy mogą być słabsze - np. 30?
50 najlepiej, aczkolwiek znam osoby co stosowaly 30stke i nic sie nie dzialo, no chyba, ze jedziesz np do Grecji
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 13:59   #9
lolipop75
Raczkowanie
 
Avatar lolipop75
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 34
Dot.: Zabieg kwasami u kosmetyczki

Aaa nieprawda ja stosuje kwas glikolowy w stężeniu 6% ale tylko na noc i nie pojawiają mi sie żadne nowe przebarwienia i ogólnie to mit o kwasach ze tylko zima czy jesienią dzisiaj sa juz takie srodki ze mozna je stosować nawet przy ostrym słońcu tylko na dzień trzeba miec krem z porządnym filtrem co najmniej 20 i najlepiej do hyperpigmentacj czyli nadprodukcji melaniny w skórze bo jesli masz juz stare przebarwienia to sam krem z filtrem to za mało tylko osloni a chodzi tez o zabezpieczenie twarzy przed nowymi przebarwieniami


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lolipop75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 14:36   #10
lolipop75
Raczkowanie
 
Avatar lolipop75
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 34
Dot.: Zabieg kwasami u kosmetyczki

A to dla wszystkich niedowiarków plamy ktore były ciemnobrązowe i żaden
Podkład nie chciał pokryć bo albo był za ciemny albo za jasny ( mam bardzo jasna skore ) ImageUploadedByWizaz Forum1403699588.125008.jpg


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lolipop75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-25 14:36:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:29.