Filtry ochronne - ZBIORCZY - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-01, 11:15   #3811
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

No same nieszczęścia . Moja pierwsza zima z filtrami a tu wizaż wcięło . Dopiero pierwsze mrózy sprawiły , że zaczęłam się zastanawiać co kłaść na pychol przy ujemnych temperaturach . Zawsze był to tłusty krem a teraz . Kochane wizażanki jaki filtr na zime pod minerały ? Mróz ściska , skóra trzeszczy . Jak sobie z tym radzicie ?

Ufff jeszcze mam zadyszkę ale znalazłam . Dziękuję za przywrócenie Wizażu
cytat dla błądzących :

"Pod emulsje Avene klade grubo Hauschki krem pigwowy (nawilza i natluszcza), odczekuje az sie wchlonie, potem grubo filtr, czekam ze 20 minut az sie wchlonie i...nakladam jeszcze podklad Double Perfection Fluide Chanel (lekko wklepujac), pudruje i jest ok. Na ladnej cerze nawet nie widac jak bardzo jestem wytapetowana ale dobro naczynek i buzi jest priorytetem.
Wszystko dobrze utrwalone pudrem (Clarins sypki) nawet sie nie osadza na szaliku!
A podkladu na dzien, to nie uzywalam juz ponad poltora roku!

Hauszke oczywiscie mozna zastapic kazdym innym kremem poltlustym lub tlustym - ale tu sie ryzykuje, ze rozprowadzimy za mala warste kremu z filtrem. Wg sposobu dr Marii Noszczyk - opakowanie kremu nalezy na godzine wlozyc do zamrazalnika. Jesli krem zamarznie, to wiadomo, ze trzeba przy dziesiejszym - 22 w Krakowie, polozyc na buzie co innego "
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2010-12-01 o 13:01
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 19:53   #3812
Kicur
Raczkowanie
 
Avatar Kicur
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin/ odchłań medycyny
Wiadomości: 101
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cześć Dziewczynki skończył się mój filtr z Biodermy AKN MAT 40, no i klops, bo juz 40 nie ma i jest 30:/ więc rozglądam się za czymś innym i wpadło mi w oko takie cudo.

MAC, Prep + Prime, Face Protect SPF 50/ PA++ (Baza pod podkład z filtrem SPF 50)

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...rem-SPF-50.htm

A skład ma taki:
Skład: Active ingredients: Zinc Oxide 16.10%, Octinoxate 7.50%
Water, cyclopentasloxane, butylene glycol, peg-7 dimehicone, cyclohexasiloxane, dimethecone, phenyl trimethicone, vinyl dimethicone/methcone, silsequioxane crosspolymer, methyl gluceth-10, glycerin, dimethicone/ vinyl dimethicone crosspolymer, caffeine, tocepherol, sucrose, stearyl glycrrhetinate, cellulose acteate, glycyrrhetinate, cellulose acetate, methicone, PEG/PPG-19/19 Dimethicone, magnesium sulfate, silicia dimethyl silylate, silica, sorbic acid, phenoxyethanol, chlorphenesin

Poniewaz to kosmetyk MACa, a MAC to jak wiadomo przede wszystkim kolorówka, to chciałabym się dowiedzieć, czy na taki filtr mogę sobie maziać wszystko? Zależy mi na tym, żeby nie selekcjonować kosmetyków kolorowych
Jak tylko skończyła mi sie Bioderma, to chciałam nabyć Avene, ale przeczytałam w wątku, że dodali parsol, a wersji 2009 już nie dostane
Warto kupować te baze z MACa?

A i przeszukałam forum przed napisaniem tego posta i nic mi nie wypluło, ale jeśli coś przegapiłam, to przebaczcie i odeślijcie we właściwe miejsce
__________________
'Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo wiedza jest ograniczona.' A.Einstein
Kicur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 13:24   #3813
darencja79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 47
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

przeczytałam najuważniej jak potrafiłam cały ten wątek.. uffffff! czytając robiłam ściągę - plusy i minusy najbardziej znanych filtrów i wyszło mi jak byk, że najlepszym "typem" będzie filtr DUCRAY MELASCREEN. Dajecie mu niemalże same plusy, jego najczęstsze zalety:
  • brak parsolu (można się pudrować, malować, szaleństwo, no!)
  • wysoki stopień ochrony
  • nie zapycha
  • nie bieli (zbyt mocno)
  • nie zawiera alkoholu, nie wysusza, nawilża, nie migruje
Jeśli ktoś się nie zgadza z powyższym, bardzo proszę o opinię, bo przymierzam się do zakupu a dla mnie 40 zł to niemało
__________________
http://www.****************

Co cię nie zabije, to cię wzmocni!
darencja79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 13:36   #3814
chabrowykocyk
Raczkowanie
 
Avatar chabrowykocyk
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 145
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cześć dziewczyny Jeśli chodzi o filtry czaję się na nie już od dłuższego czasu, ale bez owocnych efektów. W związku z Nowym Rokiem miałam postanowienie Poczytałam dodatkowo kilka wątków, ale nie wyczerpałam tematu do końca, nie wiedziałam, że Avene dodało parsol do swoich filtrów. W aptece spytałam 'na wszelki wypadek' czy w składzie parsolu nie ma (bo wcześniej spotkałam się z informacjami, że Avenki można łączyć z dowolną kolorówką) - po czym okazało się, że była mowa o filtrze 30+, a nie 50+, który jednak wzięłam w ciemno. W domu analizuję skład (nie wiem czemu nie zrobiłam tego w aptece) i znalazłam parsol To moja wypowiedź dla przestrogi początkujących!

Dołączam do Was i będę regularnie podczytywać
chabrowykocyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 14:06   #3815
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez darencja79 Pokaż wiadomość
przeczytałam najuważniej jak potrafiłam cały ten wątek.. uffffff! czytając robiłam ściągę - plusy i minusy najbardziej znanych filtrów i wyszło mi jak byk, że najlepszym "typem" będzie filtr DUCRAY MELASCREEN. Dajecie mu niemalże same plusy, jego najczęstsze zalety:
  • brak parsolu (można się pudrować, malować, szaleństwo, no!)
  • wysoki stopień ochrony
  • nie zapycha
  • nie bieli (zbyt mocno)
  • nie zawiera alkoholu, nie wysusza, nawilża, nie migruje
Jeśli ktoś się nie zgadza z powyższym, bardzo proszę o opinię, bo przymierzam się do zakupu a dla mnie 40 zł to niemało
ja go używam od 3 dni i na razie jest dla mnie KWC - antek idzie w kąt naprawdę polecam, to bardzo dobry filtr
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 14:11   #3816
Indicolite
Raczkowanie
 
Avatar Indicolite
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 87
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

hejka dopiero zaczynam swoją przygodę z biochemią i chciałam was dopytać o filtry, tak trochę was podczytałam i powiedzcie mi o co chodzi z tym parsolem?

i z tymi kosmetykami kolorowymi, czy to znaczy ze nie wszystkie które dotychczas używamy można stosować na filtry bo zaburzają ich działanie?

będę wdzięczna
Indicolite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-04, 21:07   #3817
darencja79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 47
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

dzienks za odp!! szkoda że tylko trzy dni go używasz, ale często pierwsze wrażenie jest słuszne no to zamawiam!
__________________
http://www.****************

Co cię nie zabije, to cię wzmocni!
darencja79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-04, 21:51   #3818
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez darencja79 Pokaż wiadomość
dzienks za odp!! szkoda że tylko trzy dni go używasz, ale często pierwsze wrażenie jest słuszne no to zamawiam!
ale strasznie go polubiłam już przez te 3 dni moim zdaniem dobrze zrobisz, jeśli go zamówisz
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 01:54   #3819
Miss Puppet
Zadomowienie
 
Avatar Miss Puppet
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Indicolite Pokaż wiadomość
hejka dopiero zaczynam swoją przygodę z biochemią i chciałam was dopytać o filtry, tak trochę was podczytałam i powiedzcie mi o co chodzi z tym parsolem?

i z tymi kosmetykami kolorowymi, czy to znaczy ze nie wszystkie które dotychczas używamy można stosować na filtry bo zaburzają ich działanie?

będę wdzięczna
podpisuje się pod jednym i drugim pytaniem



i mam jeszcze swoje -->

mam zamiar stosować kuracje effeclarem k, a poza tym zbliża się lato... (no może nie zupełnie, ale nie chcę w ostatniej chwili ganiać za filtrami) i się już zastanawiam nad kupnem filtra - wypatrzyłam http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...t=14422&next=1 taki i http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1409 taki

i moje pytanie brzmi - który jest lepszy do cery naczynkowej, lekko wrażliwej ze skłonnością do zapychania się i błyszczenia (dość dużego w lecie) w strefie T? no i przede wszystkim który jest bez parasola? i jak rozumiem oba nie są z gatunku tych bielących tylko lekko barwiących znaczy takie jakby lekko fluidujące (słów mi brakuje o tej porze)? zależy mi też by za bardzo nie wysuszał
__________________
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.

Edytowane przez Miss Puppet
Czas edycji: 2011-01-05 o 01:58
Miss Puppet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 06:12   #3820
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez darencja79 Pokaż wiadomość
przeczytałam najuważniej jak potrafiłam cały ten wątek.. uffffff! czytając robiłam ściągę - plusy i minusy najbardziej znanych filtrów i wyszło mi jak byk, że najlepszym "typem" będzie filtr DUCRAY MELASCREEN. Dajecie mu niemalże same plusy, jego najczęstsze zalety:
  • brak parsolu (można się pudrować, malować, szaleństwo, no!)
  • wysoki stopień ochrony
  • nie zapycha
  • nie bieli (zbyt mocno)
  • nie zawiera alkoholu, nie wysusza, nawilża, nie migruje
Jeśli ktoś się nie zgadza z powyższym, bardzo proszę o opinię, bo przymierzam się do zakupu a dla mnie 40 zł to niemało
ja sie nie zgadzam Soraya +60 robi to wszystko za 20kilka zł

temat parsolu przewijal sie tu mnostwo razy uzyjcie wyszukiwarki

Edytowane przez 5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Czas edycji: 2011-01-05 o 06:28
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 09:43   #3821
darencja79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 47
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;24170414]ja sie nie zgadzam Soraya +60 robi to wszystko za 20kilka zł

temat parsolu przewijal sie tu mnostwo razy uzyjcie wyszukiwarki[/QUOTE]

To prawda, Soraya depcze Ducray po piętach - przynajmniej tak wynika z Waszych wypowiedzi, jednak jest znacznie częściej krytykowana (choć może to wynikać z tej prostej przyczyny że więcej osób ją stosowało) Myślę że i ją wypróbuję, a dokładnie ten produkt:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...60.html&next=1

W sumie będę mieć dwa hiciory po niezbyt wygórowanej cenie Wcześniej stosowałam Avenę i nie powiem żeby mi przypadła do gustu - wieczne błyszczenie, blada gęba i niespodziewane pryszcze. Do tego ten chamski parsol..

Co do wcześniejszych zapytań... Dziewczyny poczytajcie ten wątek zamiast zadawać pytania które były tutaj przynajmniej kilkadziesiąt razy poruszane.. (i nie tylko w tym wątku..) Ja tak zrobiłam - naczytałam się sporo, to fakt, ale opłacało się!
__________________
http://www.****************

Co cię nie zabije, to cię wzmocni!
darencja79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 21:58   #3822
Kicur
Raczkowanie
 
Avatar Kicur
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin/ odchłań medycyny
Wiadomości: 101
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kicur Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczynki skończył się mój filtr z Biodermy AKN MAT 40, no i klops, bo juz 40 nie ma i jest 30:/ więc rozglądam się za czymś innym i wpadło mi w oko takie cudo.

MAC, Prep + Prime, Face Protect SPF 50/ PA++ (Baza pod podkład z filtrem SPF 50)

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...rem-SPF-50.htm

A skład ma taki:
Skład: Active ingredients: Zinc Oxide 16.10%, Octinoxate 7.50%
Water, cyclopentasloxane, butylene glycol, peg-7 dimehicone, cyclohexasiloxane, dimethecone, phenyl trimethicone, vinyl dimethicone/methcone, silsequioxane crosspolymer, methyl gluceth-10, glycerin, dimethicone/ vinyl dimethicone crosspolymer, caffeine, tocepherol, sucrose, stearyl glycrrhetinate, cellulose acteate, glycyrrhetinate, cellulose acetate, methicone, PEG/PPG-19/19 Dimethicone, magnesium sulfate, silicia dimethyl silylate, silica, sorbic acid, phenoxyethanol, chlorphenesin

Poniewaz to kosmetyk MACa, a MAC to jak wiadomo przede wszystkim kolorówka, to chciałabym się dowiedzieć, czy na taki filtr mogę sobie maziać wszystko? Zależy mi na tym, żeby nie selekcjonować kosmetyków kolorowych
Jak tylko skończyła mi sie Bioderma, to chciałam nabyć Avene, ale przeczytałam w wątku, że dodali parsol, a wersji 2009 już nie dostane
Warto kupować te baze z MACa?

A i przeszukałam forum przed napisaniem tego posta i nic mi nie wypluło, ale jeśli coś przegapiłam, to przebaczcie i odeślijcie we właściwe miejsce
Przypominam moje zapytanie, bo nic o tym preparacie w watkach nie znalazlam. Ktos cos wie? Warto kupic?
__________________
'Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo wiedza jest ograniczona.' A.Einstein
Kicur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 23:23   #3823
Miss Puppet
Zadomowienie
 
Avatar Miss Puppet
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

ok poszukałam i z tego co zrozumiałam i po dokładnym sprawdzeniu składu rozumiem, że SVR 50tka nie ma parsola? tak? a bioderma ma.
__________________
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.
Miss Puppet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 09:18   #3824
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Miss Puppet Pokaż wiadomość
rozumiem, że SVR 50tka nie ma parsola? tak? .
tak, bo svr 50 to filtr wychłącznie mineralny. nie zawiera filtrów chemicznych, w tym również Parsolu1789.

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Kicur Pokaż wiadomość
[MAC, Prep + Prime, Face Protect SPF 50/ PA++ (Baza pod podkład z filtrem SPF 50)
Skład: Active ingredients: Zinc Oxide 16.10%, Octinoxate 7.50%
chciałabym się dowiedzieć, czy na taki filtr mogę sobie maziać wszystko?

ochrona UVA tu jest oparta na tlenku cynku (filtr mineralny)- jeśli zetrzesz filtr, to nie będziesz mieć żadnej ochrony. a zetrzeć go możesz podczas nakładania podkładu, pudru itd.
to nie jest dobry wybór, jeśli zależy ci na ochronie przed pełnym spektrum UV.
nie zawiera Parsolu1789, ale wymaga ostrożności "technicznej" w makijażu, no i nie zapewnia pełnej ochrony przed UVA, niezależnie od makijażu.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 09:23   #3825
Kicur
Raczkowanie
 
Avatar Kicur
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin/ odchłań medycyny
Wiadomości: 101
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Justy dzieki, teraz juz wiem, zeby nie kupowac.
__________________
'Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo wiedza jest ograniczona.' A.Einstein
Kicur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-07, 22:46   #3826
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Mam pytanie dziewczyny, czy ten filtr jest godny uwagi: Dior DIORSNOW UV SHIELD SPF50 PA+++

oto skład:
ACTIVE INGREDIENTS: ZINC OXIDE 19.00%, OCTINOXATE (ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE) 7.50%
OTHER INGREDIENTS: CYCLOPENTASILOXANE - AQUA (WATER) - BUTYLENE GLYCOL - DIPHENYLSILOXY PHENYL TRIMETHICONE - POLYMETHYLSILSESQUIOXANE - PEG-9 POLYDIMETHYLSILOXYETHYL DIMETHICONE - ASCORBYL GLUCOSIDE - GLYCERIN - DIMETHICONE/METHICONE COPOLYMER - PENTYLENE GLYCOL - VINYL DIMETHICONE/METHICONE SILSESQUIOXANE CROSSPOLYMER - TROMETHAMINE - DISTEARDIMONIUM HECTORITE - MAGNESIUM SULFATE - PHENOXYETHANOL - SORBITAN SESQUIISOSTEARATE - BETULA ALBA JUICE - MALTOOLIGOSYL GLUCOSIDE - SILICA DIMETHYL SILYLATE - SODIUM CITRATE - DIMETHICONE/VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER - HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE - PARFUM (FRAGRANCE) - ETHYLHEXYLGLYCERIN - TETRASODIUM EDTA - TOCOPHEROL - CITRIC ACID - BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL - MALVA SYLVESTRIS (MALLOW) EXTRACT - CITRONELLOL - SODIUM CITRATE - ALPHA-ISOMETHYL IONONE POTASSIUM SORBATE - HIBISCUS ESCULENTUS FRUIT EXTRACT - SODIUM CHLORIDE - PLANKTON EXTRACT - SPIRAEA ULMARIA EXTRACT - SODIUM DNA - BHT - DISODIUM PHOSPHATE - BIOTIN - ERGOTHIONEINE - POTASSIUM CHLORIDE - POTASSIUM PHOSPHATE - TOCOPHEROL N° 05104/A


Proszę o wszelkie uwagi na jego temat, czy skład jest wporządku, nie widzę parsola, więc to chyba na +, ale nic więcej nie wydedukowałam i postanowiłam poprosić was o pomoc. Tylko proszę nie piszcie o tańszych zamiennikach, lepszych kremach itp. Czytałam wątek i mniej więcej się orientuję w temacie, ale jestem początkująca, dlatego zwracam się do was. Jeżeli znalazla by się osoba, która go używała to już wogóle było by super, ale będę wdzięczna ze wszelkie odpowiedzi.

Edytowane przez palina_malina
Czas edycji: 2011-01-07 o 22:48
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 01:15   #3827
Miss Puppet
Zadomowienie
 
Avatar Miss Puppet
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Justy Pokaż wiadomość
tak, bo svr 50 to filtr wychłącznie mineralny. nie zawiera filtrów chemicznych, w tym również Parsolu1789.[COLOR="Silver"]
dzięki właśnie go sobie kupiłam, skład ciutek się różni od tego przedstawionego na kwc (gł. są to 'poprzestawiane' składniki w składzie), opakowanie nieco inne, i z 'mineral' w nazwie w samym środku, ale bez wątpienia to to samo mam nadzieję, że się świetnie sprawdzi

tylko mam jeszcze jednak pytanie: czy ja mogę na niego (on jest lekko barwiony) nakładać podkład? bo latem to jak latem, ale zimą to już bym wolała czy jesienią
__________________
Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Nie goni się facetów i autobusów
wielbicielka wody mineralnej, herbat, ziółek i kawusi

zakupoholizm pomniejszony

If you always do what you always did, you'll always get what you always got.

Edytowane przez Miss Puppet
Czas edycji: 2011-01-08 o 01:17
Miss Puppet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-08, 12:21   #3828
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Ja używam LRP 30 i póki co jestem zadowolona
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 19:00   #3829
gfkjfgjfg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 35
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Witam,
Przegladam to forum od dłuższego czasu i nastał ten dzień w którym spłodze swojego pierwszego posta. Jak się pewnie domyślacie piszac w temacie o filtrach mam pytanie związane z filtrami własnie, a mianowicie stoje przed wyborem swojego pierwszego w życiu filtru z poważniejszym faktorem. Myślałem nad MINESOLEM bo podobno matuje i na tym moja wiedza się kończy. Co możecie polecić moze coś z avene?
Pisząc o poważniejszm faktorze miałem na myśli 50+.

Pozdrawiam.

PS
RoC, Minesol, Triple Defense SPF50+ Fluid Cream -czy to jest fluid czy tylko ma konsystencje fluidu.

Edytowane przez gfkjfgjfg
Czas edycji: 2011-01-13 o 02:33
gfkjfgjfg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 19:03   #3830
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
ja go używam od 3 dni i na razie jest dla mnie KWC - antek idzie w kąt naprawdę polecam, to bardzo dobry filtr
A gdzie go można nabyć?
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 21:47   #3831
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
A gdzie go można nabyć?
w aptece
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 12:02   #3832
tamtam
Zadomowienie
 
Avatar tamtam
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 581
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Bardzo proszę o opinię na temat tego filtra:
AVENE SPRAY SPF50+ dla dzieci
- z bardzo wysoką ochroną przeciwsłoneczną
200 ml
http://allegro.pl/avene-spray-ochron...404460007.html

Zastanawia mnie cena: 20 zł za 200ml avene??!!
Na kwc go chyba nie ma, czy ktoś coś o nim wie? A może to jakaś stara wersja? Bardzo proszę o pomoc
tamtam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 18:32   #3833
Tomaan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 429
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Witam Panie,

mam pytanie, czy jest jakiś dobry krem z filtrem 30 do cery trądzikowej, który nie wybiela?

Używam tego kremu Biodermy MAT SPF 30 AKN ale krem wybiela i brudzi ciemne rzeczy.. działa fajnie ale niszczy mi rzeczy i wyglądam po nim jak blady rumun.

http://www.e-zikoapteka.pl/product_p...0ml-vlarge.jpg
__________________
Chillout
Tomaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 19:21   #3834
gfkjfgjfg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 35
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tamtam Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o opinię na temat tego filtra:
AVENE SPRAY SPF50+ dla dzieci
- z bardzo wysoką ochroną przeciwsłoneczną
200 ml
http://allegro.pl/avene-spray-ochron...404460007.html

Zastanawia mnie cena: 20 zł za 200ml avene??!!
Na kwc go chyba nie ma, czy ktoś coś o nim wie? A może to jakaś stara wersja? Bardzo proszę o pomoc
U tego samego osobnika na allegro jest też krem AVENE w podejrzanie niskiej cenie. Czy to jakaś stara wersja?
http://allegro.pl/avene-spf-50-spf50...404460008.html
gfkjfgjfg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 20:03   #3835
korneczka
Zadomowienie
 
Avatar korneczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dwunasty Księżyc
Wiadomości: 1 490
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tamtam Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o opinię na temat tego filtra:
AVENE SPRAY SPF50+ dla dzieci
- z bardzo wysoką ochroną przeciwsłoneczną
200 ml
http://allegro.pl/avene-spray-ochron...404460007.html

Zastanawia mnie cena: 20 zł za 200ml avene??!!
Na kwc go chyba nie ma, czy ktoś coś o nim wie? A może to jakaś stara wersja? Bardzo proszę o pomoc
Możliwe że jest tak tani , bo może mieć np krótką datę ważności itd. Ja swój kupiłam za ok 40 zł. Cena też taka niska bo są to produkty do ciała a nie do twarzy . Z mojej strony mogę powiedzieć tyle że filtr trochę bieli ale za to świeci i lepi się mega stąd konieczność przypudrowania twarzy czymś np pudrem dry flo itd który już naprawdę bieli
__________________
" Here are things known,
and there are things unknown,
and in between are the doors"
korneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 20:28   #3836
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez gfkjfgjfg Pokaż wiadomość
Witam,
Przegladam to forum od dłuższego czasu i nastał ten dzień w którym spłodze swojego pierwszego posta. Jak się pewnie domyślacie piszac w temacie o filtrach mam pytanie związane z filtrami własnie, a mianowicie stoje przed wyborem swojego pierwszego w życiu filtru z poważniejszym faktorem. Myślałem nad MINESOLEM bo podobno matuje i na tym moja wiedza się kończy. Co możecie polecić moze coś z avene?
Pisząc o poważniejszm faktorze miałem na myśli 50+.

Pozdrawiam.

PS
RoC, Minesol, Triple Defense SPF50+ Fluid Cream -czy to jest fluid czy tylko ma konsystencje fluidu.
Minesol moge polecic, bo sama uzywam. Jest swietny ale musze Cie zmartwic bo on nie ma zadnych wlasciwosci matujacych
Moze nie swieci sie jakos strasznie jak inne filtry i nie bieli, ale nie matuje.

I to nie jest fluid tylko wlasnie ma konsystencje fluidu
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 20:56   #3837
szerloczka6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Hej.Ja rowniez uzywam roc minesol od 5 miesiecy, pasuje mi ten filtr ale mysle ze to tez jest sprawa indywidualna, wyprobowalam kilkadziesiac nawet tych kwc i jak narazie zostaje przy roc, nie wiem jak bedzie sprawowal sie latem i w sumie testy przejdzie dopiero jak sie zrobi super cieplo
szerloczka6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 21:19   #3838
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Czy ten (KLIK!) krem mogę nakładac pod makijaż ?
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 06:03   #3839
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Czy ten (KLIK!) krem mogę nakładac pod makijaż ?
ma parsol, wiec niestety nie
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 18:59   #3840
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez szerloczka6 Pokaż wiadomość
Hej.Ja rowniez uzywam roc minesol od 5 miesiecy, pasuje mi ten filtr ale mysle ze to tez jest sprawa indywidualna, wyprobowalam kilkadziesiac nawet tych kwc i jak narazie zostaje przy roc, nie wiem jak bedzie sprawowal sie latem i w sumie testy przejdzie dopiero jak sie zrobi super cieplo
Ja juz mam jedno lato z minesolem za soba i bylo ok
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.