Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-23, 23:48   #4171
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
O gratulacje


A w stacjo te bazy/kremy się pojawiły http://beautydelights.pl/guerlain-super-tips/
Są za 135zł o ile dobrze pamiętam
5 miniatur po ile ml za 135 zł ? Czy jedna miniatura
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 06:24   #4172
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;59395556]Treść usunięta[/QUOTE] Tak, butelka z małym otworkiem - raz żeby dziecko się nie krztusiło zbyt szybko wypływającym płynem a dwa żeby się nie rozleniwiło na tyle, żeby nie chciało już wrócić do piersi.

Kolejna kwestia, kształt smoczka powinien być prosty, stożkowy itd. (np. Avent), nie w kształcie przypominającym pierś (BabyDream z Rossa), bo to profiluje język i - podobno - ma wpływ na logopedyczne kwestie w przyszłości. Piszę, że podobno, bo mój mały do dziś pije z "cyckowego" smoczka a gada jak najęty - ładnie i wyraźnie Ale pro forma piszę

Fakt faktem na samym początku możesz się chwilkę pobawić w sterylizowanie (obejdzie się bez sterylizatora, zagotuj w garnku z wodą), ale potem chyba lepiej odpuścić. I myć normalnie w zlewie - starannie i gorącą wodą z płynem, ale bez gotowania. Dziecko musi też się oswajać z tym, że świat niestety nie jest sterylnym miejscem

Analogicznie postępowałam z praniem i prasowaniem. Na początku prasowałam (dobijałam zarazki żelazkiem), po kilku miesiącach prałam już normalnie, w zwykłym proszku, razem z naszymi rzeczami i nie prasowałam każdej jednej skarpeteczki.

Początki są trudne, bo uczycie się siebie nawzajem. Już za momencik będziesz wiedziała który kwik oznacza głód, który ból a który nudę

Malutkiej dajmy jeszcze prawo do chwilowego chimeryzowania. Wyskoczyła z bezpiecznego, znajomego brzucha, gdzie żyła w symbiozie z mamą. I teraz dookoła ma dziwny świat, wszystko jest inne a żeby być z kimś blisko trzeba zawołać

Kolejna lekcja z macierzyństwa właśnie jest u Ciebie w toku Niedługo podczas 45 minut drzemki dziecka zdążysz wziąć prysznic, umyć głowę, ugotować obiad, pozgarniać grubszy bałagan z zewnątrz i jeszcze 10 innych rzeczy

A Szaneli zazdroszczę
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 06:52   #4173
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
5 miniatur po ile ml za 135 zł ? Czy jedna miniatura
Sztuka za 135 15ml Szkoda, że nie całość
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 07:34   #4174
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Sztuka za 135 15ml Szkoda, że nie całość
Aaa myślałam że może 5 x 3 ml czy coś
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 07:59   #4175
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Byłam wczoraj w S. I nic kompletnie nic mnie nie chwytalo. Ale to normalne, w moim stanie. Jedynie wygrana w totka by mi poprawiła humor ;-)

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia. Ciężko jest, nie wiem kiedy z tego wyjdę
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 08:36   #4176
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Ej, chodzi o te 3 do konturowania i 4 do oczu? Kurczę, online na nie wchodzi na nie zniżka, co to za jaja
Ciekawe jak byłoby w stacjo. Ciekawe czy dotrwają do poniedziałkowego południa kiedy mogłabym po nie pójść
Tych pędzli w każdej stacjonarce jest pełno - nie widziałam żadnych braków w pędzlach. Online zestawy pędzli nie wchodzą.
Takie zestawy zawsze są potem na wyprzedaży
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 08:59   #4177
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Ojej. Czemu zrezygnowałaś?
Bo to oszusci. Spodziewalam sie, ze beda problemy z wyplata, no i sa - dostalam o 200 zl za malo.

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Nowy pazur
Zawsze masz takie piekne pazurki

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w S. I nic kompletnie nic mnie nie chwytalo. Ale to normalne, w moim stanie. Jedynie wygrana w totka by mi poprawiła humor ;-)

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia. Ciężko jest, nie wiem kiedy z tego wyjdę
Na wszystko potrzeba czasu, na pewno bedzie lepiej

W temacie Sephory - kupilam rozswietlacz ten z Wonderful Cushion i mam mieszane uczucia. Aplikator z gabeczka sie nie sprawdza i marnuje produkt, dlatego mam w planach te gabeczke usunac tak zeby zostala sama tubka. Efekt rozswietlenia jest super, mozna sobie zrobic ladna tafle, no ale rozswietlacz szybko znika z buzi

Bylam wczoraj w Biar Beauty i dziewczyna malowala mnie ta kredka Sephorowa: http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/K...-brwi/P2079041 (chyba uzyla rozowej) na linii wodnej, boska jest
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-24, 09:01   #4178
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Pingwinku kiedy kolejne Vipy? Mam chciejstwo, a nawet dwa, a jak przyjdzie co do czego, to pewnie i więcej
Mam na liście:

* Chanel 5 Eau Premiere (jeśli ktoś wie, to jaka jest cena w S. za 50 ml?);
* Dior Hypnotic Poison:
* Narciso Rodriguez Poudree;
* na pewno jakaś szmineczka lub błyszczol, bo tego nigdy dość

I w ogóle to ja już chcę te Vipy

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Dobry wieczór

Pochwalę się szybko że jestem super żoną, mimo że jestem chora pojechałam po męża do pracy, żeby nie musiał wracać z imprezowiczami nocnymi.

Poza tym kupiłam inny pędzel w S. niż miałam zamiar... I jestem na to zła, chyba wymienię.

No i nadrobilam The big bang theory, o losie co za zwroty akcji! :P bardzo mi sie podobaja nowe sezony, co jest niespotykane w serialach

A poza tym zupełnie nie nadrobilam, ale wezme sie za to jutro.
Kocham ich

Edytowane przez Oktawiaaa
Czas edycji: 2016-04-24 o 09:02
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 09:21   #4179
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Tez bym chciała Vipy kiedy będą? Akurat jak mam czas skoczyć do Sephory to się skończyły czy ktoś ma przybliżone info kiedy będą?
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 09:32   #4180
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Na umowie zlecenie. Ale to moja byla praca, pracowalam tam przez miesiac.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Jeżeli na umowę zlecenie i dałaś im zaświadczenie, że się uczysz składki ZUS nie powinny być naliczone i zapłacone. Mogą być naliczone, jeżeli składałaś wniosek o objęcie ubezpieczeniem dobrowolnym.

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w S. I nic kompletnie nic mnie nie chwytalo. Ale to normalne, w moim stanie. Jedynie wygrana w totka by mi poprawiła humor ;-)

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia. Ciężko jest, nie wiem kiedy z tego wyjdę
Trzymaj się

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-04-24 o 09:38
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 09:39   #4181
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Jeżeli na umowę zlecenie i dałaś im zaświadczenie, że się uczysz składki ZUS nie powinny być naliczone i zapłacone. Mogą być naliczone, jeżeli składałaś wniosek o objęcie ubezpieczeniem dobrowolnym.

Trzymaj się
Nie skladalam wniosku Ale tez nie prosili mnie o zadne zaswiadczenie, choc od poczatku mowilam, ze mam status ucznia... nawet z tego powodu mialam wolne niektore soboty. Dopiero w nowej pracy sie dowiedzialam, ze konieczne jest zaswiadczenie. Podejrzewam, ze juz nie odzyskam tych pieniedzy Ale nie mam zamiaru ich odpuszczac, skoro kasa poszla na ZUS to chce miec pewnosc, ze tak bylo, bo rownie dobrze moga tak powiedziec a pieniadze wziac sobie do wlasnej kieszeni... Wiesz moze, w jaki sposob to sprawdzic?
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-24, 09:50   #4182
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Bo to oszusci. Spodziewalam sie, ze beda problemy z wyplata, no i sa - dostalam o 200 zl za malo.

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------



Zawsze masz takie piekne pazurki

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------



Na wszystko potrzeba czasu, na pewno bedzie lepiej

W temacie Sephory - kupilam rozswietlacz ten z Wonderful Cushion i mam mieszane uczucia. Aplikator z gabeczka sie nie sprawdza i marnuje produkt, dlatego mam w planach te gabeczke usunac tak zeby zostala sama tubka. Efekt rozswietlenia jest super, mozna sobie zrobic ladna tafle, no ale rozswietlacz szybko znika z buzi

Bylam wczoraj w Biar Beauty i dziewczyna malowala mnie ta kredka Sephorowa: http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/K...-brwi/P2079041 (chyba uzyla rozowej) na linii wodnej, boska jest
Mówiłam, że ten rozświetlacz jest średni W ogóle te kosmetyki poduszeczkowe S to są nie za bardzo - te poduszki są do niczego i z tego co widzę wszystko z tej serii jest nietrwałe

Nie wiedziałam, że tę kredkę do łuku brwiowego można używać na linii wodnej - nie podrażnia oka? U mnie na łuku brwiowym takich kredek wcale nie widać

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Pingwinku kiedy kolejne Vipy? Mam chciejstwo, a nawet dwa, a jak przyjdzie co do czego, to pewnie i więcej
Mam na liście:

* Chanel 5 Eau Premiere (jeśli ktoś wie, to jaka jest cena w S. za 50 ml?);
* Dior Hypnotic Poison:
* Narciso Rodriguez Poudree;
* na pewno jakaś szmineczka lub błyszczol, bo tego nigdy dość

I w ogóle to ja już chcę te Vipy
Nie mam takich info - ponownie VIPy już mnie nie interesują, bo Gold nabity, z próbkami jest straszna lipa, większość konsultantek nie ma pojęcia o niczym, a szanele (kolorówka) w Warszawie są same stare, więc nie mam po co się wybierać do stacjo

Na pewno nie będzie VIP-ów w najbliższym czasie - może w okolicach Dnia Matki?
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 10:02   #4183
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Nie skladalam wniosku Ale tez nie prosili mnie o zadne zaswiadczenie, choc od poczatku mowilam, ze mam status ucznia... nawet z tego powodu mialam wolne niektore soboty. Dopiero w nowej pracy sie dowiedzialam, ze konieczne jest zaswiadczenie. Podejrzewam, ze juz nie odzyskam tych pieniedzy Ale nie mam zamiaru ich odpuszczac, skoro kasa poszla na ZUS to chce miec pewnosc, ze tak bylo, bo rownie dobrze moga tak powiedziec a pieniadze wziac sobie do wlasnej kieszeni... Wiesz moze, w jaki sposob to sprawdzic?
Złóż wniosek o wystawienie PIT-11, mają obowiązek wystawić w ciągu 14 dni na żądanie pracownika
Ale może spróbuj, przed złożeniem takiego wniosku, skontaktować się z księgowością, po otrzymaniu zaświadczenia mogą skorygować i wypłacić różnicę. Tak chyba będzie korzystniej

Edytowane przez Aabelia
Czas edycji: 2016-04-24 o 10:12
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 10:02   #4184
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Swoją drogą wybrałam się na szybki szoping w dresie i nic nie kupiłam chciałam puder sephorowy ale na półce pusto, a nikt pomóc znaleźć nie chciał, krem CC wydawał mi się ze zbyt dużym efektem glow, a pomadki z poduszeczką jakoś tak mi ta gąbeczka nie pasi. Generalnie ludzi multum, kosmetyków mniej w Rossmannie to już całkiem tajfun przeszedł, chciałam zakosztować w luksusach Eris a tam nagie półki.

Spodobała mi się mini baza Guerlain na świecenie i pory. Zaczekam do VIPów

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------



Na dolce.pl jest ale cena tez wysoka, pewnie dziewczyny podpowiedzą
Wszystko po szufladach leży Konsultantki widocznie nie nadążają uzupełniać szaf Nie bać sie i pytać, zaczepiać, wołać, machać! One po to tam są
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 10:21   #4185
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

ktoś jakiś skrót, wypadłam całkowicie z obiegu
AnulQa kochana gratulacje !!


paczajcie co dostałam
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 10:27   #4186
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Wszystko po szufladach leży Konsultantki widocznie nie nadążają uzupełniać szaf Nie bać sie i pytać, zaczepiać, wołać, machać! One po to tam są
Tak myślałam, że są pochowane. Nie było szans się dopchać do konsultantek. Biedne we dwójkę były, kolejka do kasy, przy szafach tłok, a rodzina na mnie czekała. Skoczę w tygodniu, powinno być luźniej Swoją drogą podobny ruch tylko przed świętami widziałam

Co wątek sądzi o podkładzie matującym Dr Eris Provoke? I czy matki polki karmiące cycatki mają się obawiać filtrów przenikających w składzie

Darmowy starter Play

http://starterdlagracza.pl/Kaiko

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Aaa myślałam że może 5 x 3 ml czy coś
No niestety, cena za sztukę. Chociaż sama bym chętnie nabyła taki zestaw mini każda 5ml na plus przy zakupie mini tusz

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w S. I nic kompletnie nic mnie nie chwytalo. Ale to normalne, w moim stanie. Jedynie wygrana w totka by mi poprawiła humor ;-)

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia. Ciężko jest, nie wiem kiedy z tego wyjdę
Ja nie w temacie, ale przesyłam uściski
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 10:27   #4187
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Ten balsam do ust Guerlain jest przeboski pachnie słodką pomarańczą, super pielęgnuje usta, rozświetla je bo ma w sobie mikro drobinki i świetnie koi popękaną skórę ust Chyba sobie go kupię...
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 10:27   #4188
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 10:27   #4189
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ktoś jakiś skrót, wypadłam całkowicie z obiegu
AnulQa kochana gratulacje !!


paczajcie co dostałam
Fajne butki
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-24, 10:28   #4190
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ktoś jakiś skrót, wypadłam całkowicie z obiegu
AnulQa kochana gratulacje !!


paczajcie co dostałam
Jakoś mnie to nie dziwi
Piękne
Musiałaś być bardzo grzeczna
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 10:31   #4191
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Ha ha, uważaj, bo ja tak kiedyś tylko przeglądałam ofertę, a później tylko poszlam zobaczyć jak to na żywo wygląda... I teraz muszę jeszcze kupić firanki i szafę wnękową, i już będzie całkiem wykończone

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka
Kurde, już mam upatrzone mieszkanie, ale budowa na szczęście jeszcze się kończy. No i deweloper musi powiedzieć, jaka cena za metr kw.

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Pingwinku kiedy kolejne Vipy? Mam chciejstwo, a nawet dwa, a jak przyjdzie co do czego, to pewnie i więcej
Mam na liście:

* Chanel 5 Eau Premiere (jeśli ktoś wie, to jaka jest cena w S. za 50 ml?);
* Dior Hypnotic Poison:
* Narciso Rodriguez Poudree;

* na pewno jakaś szmineczka lub błyszczol, bo tego nigdy dość

I w ogóle to ja już chcę te Vipy

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------



Kocham ich
Nie wolisz kupić tego w perfumerii internetowej? Ceny za te perfumy z VIPami w S. nigdy nie będą nawet zbliżone do cen perfumerii internetowych

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Nie skladalam wniosku Ale tez nie prosili mnie o zadne zaswiadczenie, choc od poczatku mowilam, ze mam status ucznia... nawet z tego powodu mialam wolne niektore soboty. Dopiero w nowej pracy sie dowiedzialam, ze konieczne jest zaswiadczenie. Podejrzewam, ze juz nie odzyskam tych pieniedzy Ale nie mam zamiaru ich odpuszczac, skoro kasa poszla na ZUS to chce miec pewnosc, ze tak bylo, bo rownie dobrze moga tak powiedziec a pieniadze wziac sobie do wlasnej kieszeni... Wiesz moze, w jaki sposob to sprawdzic?
Możesz nawet zadzwonić na infolinię ZUSu i poprosić o zweryfikowanie prawidłowości wpływu składek za Ciebie. Podajesz PESEL i od razu powiedzą Ci, kiedy i jakie składki wpłynęły na twoje konto.


Witam się niedzielnie
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 10:32   #4192
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ktoś jakiś skrót, wypadłam całkowicie z obiegu
AnulQa kochana gratulacje !!


paczajcie co dostałam
Śliczne
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 10:34   #4193
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Tych pędzli w każdej stacjonarce jest pełno - nie widziałam żadnych braków w pędzlach. Online zestawy pędzli nie wchodzą.
Takie zestawy zawsze są potem na wyprzedaży
Nie mierz wszystkich sefor jedną miarą Ja obleciałam dwie i w ubiegłym tygodniu nie było.

Tylko zdziwiło mnie to, że zniżka nie wchodzi online. Dziwne.

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Bo to oszusci. Spodziewalam sie, ze beda problemy z wyplata, no i sa - dostalam o 200 zl za malo.
Bardzo mi przykro, współczuję
Ładnych kilka lat temu też tam pracowałam i równie szybko uciekłam. To jakaś felerna firma po prostu.

Będzie lepiej

Dobry pomysł mi podsunęłaś z tym wywaleniem gąbeczki z rozświetlacza. I tak go paluchem rozkładałam.

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość

Co wątek sądzi o podkładzie matującym Dr Eris Provoke? I czy matki polki karmiące cycatki mają się obawiać filtrów przenikających w składzie
Nie przesadzaj

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Miśka, śliczne!
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 10:34   #4194
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Jakoś mnie to nie dziwi
Piękne
Musiałaś być bardzo grzeczna
przyznam, że miałąm na końcu głowy, że je dostanę, ale i tak była to cudna niespodzianka

chyba wymienię je na niższe, sprzedawczyni namieszała mężowi, że zawsze wybieram wyższe i te mu wlepiła, nie mierzyłam niższych, wiec się zbiorę i skoczę do sklepu

no i nieszczeście mam bon na 100 do wydania w ciągu miesiąca
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 10:36   #4195
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
paczajcie co dostałam

Mam nadzieję, że jutro będzie coś fajnego w S, bo koszyk czeka i niech zmienią próbki, bo takich nie chcę
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 10:41   #4196
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Nie mierz wszystkich sefor jedną miarą Ja obleciałam dwie i w ubiegłym tygodniu nie było.

Tylko zdziwiło mnie to, że zniżka nie wchodzi online. Dziwne.
Pisałam o tym, że nie wchodzi online od razu jak weszła promo - myślałam, że w stacjo też tak jest, ale zapytałam i babeczka mówiła, że na zestawy jest ta promocja. W S to normalne, że na stronie jest inaczej, niż w stacjo - zazwyczaj na stronie jest korzystaniej, teraz postanowili zrobić odwrotnie

Jak byłam w ZT kilka dni przed promo to tego zestawu do oczu nie mieli, ale babka powiedziała, że była dostawa i mam przyjść innego dnia, bo jej się nie chce wyciągać Możliwe, że te zestawy u Ciebie są na zapleczu lub w szufladzie. Podczas promo byłam w 6 S w Warszawie i we wszystkich zestawów jak i pojedynczych pędzli było pełno, szuflady też załadowane na maxa.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 10:42   #4197
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Pingwinku kiedy kolejne Vipy? Mam chciejstwo, a nawet dwa, a jak przyjdzie co do czego, to pewnie i więcej
Mam na liście:

* Chanel 5 Eau Premiere (jeśli ktoś wie, to jaka jest cena w S. za 50 ml?);
* Dior Hypnotic Poison:
* Narciso Rodriguez Poudree;
* na pewno jakaś szmineczka lub błyszczol, bo tego nigdy dość

I w ogóle to ja już chcę te Vipy

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------



Kocham ich
jak coś to premierką i HP wersją https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...ac&oe=57BBC6E6 i http://www.fragrantica.pl/perfumy/Ch...ete-17218.html
mogę się podzielić
HP do 10ml obu, premierki mam dużo ok setkę to mogę się podzielić większa ilością ( bo mam flachon 150ml)
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 10:43   #4198
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość

Mam nadzieję, że jutro będzie coś fajnego w S, bo koszyk czeka i niech zmienią próbki, bo takich nie chcę
Już do nich pisałam wczoraj w sprawie próbek, to dodali... Jedną męską i niespodziankę Zawsze szykują najbardziej wujowe próbki ever na jakiś promo
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 10:44   #4199
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
ktoś jakiś skrót, wypadłam całkowicie z obiegu
AnulQa kochana gratulacje !!


paczajcie co dostałam
"Borze zielony" A ja wczoraj natrzaskałam fotek i paczałam, czy będziesz na forum czy nie, ale Cię nie było więc i zdjęć nie wstawiałam. Masz nawet dowód w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20160423_09_12_17_Pro.jpg (110,9 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20160423_09_12_37_Pro.jpg (109,0 KB, 47 załadowań)
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-24, 10:49   #4200
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Kurde, już mam upatrzone mieszkanie, ale budowa na szczęście jeszcze się kończy. No i deweloper musi powiedzieć, jaka cena za metr kw.



Nie wolisz kupić tego w perfumerii internetowej? Ceny za te perfumy z VIPami w S. nigdy nie będą nawet zbliżone do cen perfumerii internetowych



Możesz nawet zadzwonić na infolinię ZUSu i poprosić o zweryfikowanie prawidłowości wpływu składek za Ciebie. Podajesz PESEL i od razu powiedzą Ci, kiedy i jakie składki wpłynęły na twoje konto.


Witam się niedzielnie
Nie mam przekonania do perfumerii internetowych, wolę w S. ze zniżką

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
jak coś to premierką i HP wersją https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...ac&oe=57BBC6E6 i http://www.fragrantica.pl/perfumy/Ch...ete-17218.html
mogę się podzielić
HP do 10ml obu, premierki mam dużo ok setkę to mogę się podzielić większa ilością ( bo mam flachon 150ml)
Tego Diora nie wąchałam, był w szufladzie jak pani czegoś tam szukała, ale powiedziała, że to inny i zamknęła szufladę
A Premiere to funduje mama, ona chce całą flachę, to niech kupuje
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 08:39:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:04.